31662
CRYSIS
  • kifli
    #30142
    hát legalábbis szebb :)
  • ricsa008
    #30141
    a natural moddal télleg jobban megy a játék? mer én már végig toltam de lenne kedvem még1x
  • Gbor81
    #30140
    Sziasztok! A Crysis MWLL-modjárol tudtok valamit?
  • xido
    #30139
    hehh...most jutottam kipróbáláshoz..nocd-exével elsőre felenged szerverre...remélem nem az exét nézik,hanem a serialt és nem kockáztatok ban-t miatta...
  • Jaffa 2843
    #30138
    alapbol dx10be inditja. próbáld meg dx9-ben futtatni
    Crysis.exe -dx9 paranccsal
  • xido
    #30137
    32bites exével,alapból azt linkeli ki a parancsikon,mint elérési utat...hogy dx9 vagy 10..hát ez jó kérdés,az OP meg a vga tudja..de ha a dx10re megint van külön exe a 64bites mappában..akkor tuti dx9ben indítom:)
  • Jaffa 2843
    #30136
    32 vagy 64bites exe-vel indítod? DX9-ben vagy DX10-ben?
  • xido
    #30135
    Sziasztok!
    Mitől van az,hogy ha akár gyorsjátékban,akár játék keresése az interneten opcióban kipróbálnám a multit,bejelentkezéskor is és új nick létrehozásakor is kilép a játék?..próbáltam úgy is már,hogy a gamespy futott a háttérben...
    64bit win 7,alapjáték,1.1,1.2,1.2.1 patch felrakva..
  • dvdrw111
    #30134
    háj
    szeretnék multizni és kéne pár ember akivel tudnék gyakorolni esetleg hatalmi harcot vívni:)
    ha valaki akar jönni akkor itt az msn-em: [email protected]
    előre is köszi:D
  • KILLER2
    #30133
    Nyomd meg a J-t, akkor eldobja és gondolom csak az egyiket.
  • Daell Drow
    #30132
    Sziasztok, tolom a crysis single-t. Es erdekelne hogy tudnam meg csinalni hogy csak egy pisztolyom legyen, mert 2 pisztolyal nagyonszar, viszont tolteny meg kell.
  • Bokafix2
    #30131
    Én meg egy trójai krémessel.
  • dragon11
    #30130
    :D:D:D
  • Ability
    #30129
    Vigyázz, megfertőzöm a géped egy 3th party sütivel. :o
  • dragon11
    #30128
    lol:

    Banner
    Warning
    In order not to compromise your security, this page will not be accessed.

    The requested URL has been identified as a potentially dangerous website.

    In order not to compromise your security, the access to this page has been blocked.

    For more information why this page has been blocked, please click here.

    You can find a description how to bypass the blocking for this page here.
    (only in German and English).
    Requested URL: http://users.atw.hu/sgpoll/pages/altindex.php?atw_rnd=1134918010&gid=21&++http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1138035690
    Category/categories:
    Malware
    Generated by AntiVir WebGuard 9.0.5.0
  • Lacee86
    #30127
    Ja jó, látom, csak nem olvastam annyira vissza. :)
  • tnm #30126
    jah én is így voltam vele. pont tegnap érkezett meg warhead. 3000ért vettem meg, igaz használtan. új ára még mindig magas nekem.

    #30123:
    hát azért kellett egy jó pár, Ati driver firssítés és 3 patch is a játékhoz, hogy ne tűnjön el a város alólam bizonyos utcákban. mostmár szinte kiváló, de azért még mindig van egy-két hely, ahol bevillan olyan tereptárgy ami nincs. (2. [vagy 3.] szigeten egyik felüljáró alatt -északra bal oldalon- pl két tartó oszlop néha fel-fel tűnik, vagy a vámkapus csomópontnál néha nem tudja eldönteni a játék, hogy melyik változatát rajzolja ki az útnak, amikor már van út a 2. szigetre, vagy amikor még nincs.)

    de az tény, hogy mostmár kb csak annyira bug-os pc-n, mint mondjuk a Crysis (ahol időnként még van olyan, hogy mentés visszatöltésekor valamelyik karakter elfelejti a dolgát én meg nem tudok továbbmenni emiatt, ilyenkor eggyel korábbi mentéstől kell folytatni. -legutóbbi végigjátszásnál 2szer volt ilyen, szal nem akkora para)
  • kifli
    #30125
    de arról de nézd meg mire válaszoltam
    de én részemről befejeztem az off-ot :)
  • Lacee86
    #30124
    Te, nem véletlen a GTA IV-ről beszélsz inkább?
  • kifli
    #30123
    mert a pc-sk már megszokták hogy nemilyn bughalmazt kapnak...
    box bugok:
    poupolnak a tárgyak, menetközben lowpoly textúrák, hinta a játszótéren, (nemsokat nyúztam boxon de én ezeket vettem észre)
    ezzelszemben nekem pc-n még 1x sem volt olyan hogy az orrom előtt ugrott fel az oszlop vagy fa vagy akármi, a textúrák nem mennek át low poly-ba ha gyorsan megyek, a hinta ugyanúgy elrepít.
    Az nem bug hogy sokan a hozzánemértés miatt nemtudnak játszani meg warez miatt (ha rosz cracket használsz nemtudsz küldetéseket megcsinálni, netezni, esetleg folyamat imbolyog a camera ha vezetsz)
    ha tudsz még valami bug-ot amit kifelejtettem csak szólj!
  • Kopiati
    #30122
    Huhh, másodszorra ültem neki a végigjátszásának, és egyszerűen olyan brutálisan jó hangulat uralkodik a játékban, hogy az fps-ben szerintem ritka... és a változatosság így másodszorra jobban átjött, találtam alternatív útvonalat egy küldetés megoldásához... meg a nanoSuit-nak hála végre van értelme lopakodni...
    kettő biztos, az egyik legjobb vétel volt 1990,- ért és a PC-n vannak a legszebb játékok....márcsak a Warhead árának kéne lejjeb mennie.......
  • Zsoltika 007
    #30121
    Hát én nem vettem még észre rajta. Ellenben mikor kiadták pc-re ömlött a fika mindenhonnan. Persze persze...
  • DarkSector
    #30120
    jah a grafika a crysis-nál.
    hát nemtuom...ezért tünik oan üresnek...?
  • kifli
    #30119
    boxon is bugzik mint a szemét (talán jobban is mint gépen)
  • JaSoN HuNTeR #30118
    Amugy én a játékélményt sokkal nagyobbra tartom mint a Grafikát. Kivétel a Crysis mert annak tényleg a grafikája fogot nagyon meg:)
  • JaSoN HuNTeR #30117
    Lehet okoskodni lányok. Itt persze mindenki jobban tudja a másiknál. Mint az Xbox 360, PS3, PC mind nagyon jó gépek és hasznosak is. Mindig változó hogy melyik platformmon jobb a kiadót játék. De vegyük figyelembe hogy a GTA IV Xboxon azért jobb a PC-s hibák miatt.
  • kifli
    #30116
    jaja gta4-be havernál zavaró eléggé hogy előttem jelenik meg az oszlop 2 méterrel, meg megyek és egyszercsak low poly-ba vált az út (elitje van szal vinyón van nem az a gond)
  • kifli
    #30115
    nem kell olyan config mint a srácé hogy így menjen, ha mindent a konzol beállításaira rakunk és kikapcsoljuk ezt a szar blurt akkor is szebb nincs az az elmosódás, havernál megy mediumon 1440x700-ba hd3850-el meg amd 4000+ x2 2,3ghz-vel, és még ígyis nagyobbra van állítva a forgalom mint konzolon, egy ilyen gépet meg nemolyan drága összeállítani (max 30e a proci+vga)
  • VRSDM
    #30114
    ez úgy általában véve igaz.
    de hallottunk már csúnya szaggatásokról a bioshock esetében.
    meg a pc-hez hasonlóan, textúrázatlan objectekről a gta esetében...

    és ez csak pár példa.
    de általába véve igaz, vannak kivételek ám, mint mindenhol.
  • kifli
    #30113
    ezt add be darksectornak :)
  • Lacee86
    #30112
    Hát sokkal szebb a PC-s kép, az nem kérdés. Csakhogy gondolom ez max grafon néz ki így, ahhoz meg elég erős gép kell. Egy konzolt meg megvesz vki, és nincs az h nem indul el a játék rajta, mert nem elég a gép hozzá ..stb. Ha veszek bármilyen XBox 360-as játékot, az tuti biztos h faszán megy az XBoxomon, ez így van, nem? Én jelenleg biztos nem vennék külön játékkonzolt, de aki nagy gamer, a fene tudja... lehet h érdemes vennie. Ezt ki-ki döntse el.
  • EK1TEP
    #30111
    Fejlesztők is megmondták hogy a pc verzió szebb lesz mint a konzolos...

    Crysis meg tuti hogy csúnyább lesz konzolon pc-s verziónak elég brutál igényei vannak nehogymár egy konzolon majd ugyan olyan szép lesz vagy még szebb pff
  • Bence94
    #30110
    iagzábol nem lenne semmi bajom a konzolokkal de direkt kiszúrnak a pc-vel. nem jelenik meg rá, teljesen rossz port,később adják ki,dlc-t se nagyon dobnak rá...az viszont tény pc-n mindig szebb lesz a játék .
    részemről vége.

    OFF:van egy xboxos haverom fingja sincs a témához őszintén... van egy hdtv-je és kompozittal van össze kötve a tv az xboxal és mondja hogy hd-ben megy...
  • VRSDM
    #30109
    mindegy. fölösleges offolni.
    ha nem vagy hajlandó beismerni hogy a pc szebb az a te bajod
    ...
    az hogy azzal jössz hogy "box után leülök a géphez és elhányom magam " azzal azt írod alá hogy a géped szarabb mint a boxod.
    a mi gépünk jobb mint a boxod.
    csókolom. vitának helye nincs.

    olyan játékot nem tudsz mondani ami konzolon SZEBB!!! max, olyat aminél nem nagyon van hasonlóság.

    mégvalami belekötnivaló?
  • kifli
    #30108
    szerintem csak a szemed rossz :/
    az hogy egy kari nem hosszúéletű azmeg érdekes, mert lehet nem tudja majd az összes játékot maxon futtatni a jövőben, de ott ami medium az a mai játékban a max, és konzol sem fejlődik magától, szal nem lesz annak sem szebb grafja, ha van egy kari amivel egyszer már szebb a game akk mindig szebb lesz.

    ha neked a külömbség megtalálásához nagyító kell (állítólag) akkor vagy menny szemészetre vagy csak észnélkül véded a dobozodat, ahelyett hogy elfogadnád a tényt :/

    (lécci ezt ne magyarázd meg)
  • DarkSector
    #30107
    hát én azért vettem mert valóban 42000ft-ért valóban pc-n csak egy középkategóriás karit kaptam volna, ami ugye nem hosszúéletű, és lehet egy átportolt játékot is akadozva tudna futtatni.

    elvileg sokkal jobb lenne a pc mint háttérplatform, de miért van olyan érzésem monnyuk xbox-ozás után, odaülve pc elé, hogy majd elhányom magam, és max netre megyek multizni, mert ott nem fontos a látvány???

    Akkor lehet velem van a gond...nemtudom.

    meg azért nem azokkal a játékokkal kellene dobálózni, amiknél hozzányulnak az eredeti alapanyaghoz...bár még így is nagyító kell, hogy észrevegyél eltérést...:D
  • VRSDM
    #30106
    ne kifogásokat keress.
    a mai " nextgen " koznolok, már a megjelenésükkor kevesebbet tudtak mint a csúcskártyák
    ebben nincs is semmi meglepő, elvégre az egész masinát kaptad annyiért amennyiért a pc-sek hozzájutottak egy amolyan csúcskártyához.

    nem kell ezt sértésnek venni, főleg nem ellenszegülni ez tény!
    rábasztál ha azért vettél konzolt mert szebb mint a pc.
    ennyi.
  • DarkSector
    #30105
    legközelebb ha helikopterbe szállok be, akkor az a prototype-ban lesz.
  • kifli
    #30104
    nézd meg akk a videót, pl mikor a helikopterrel a város fölé emelkedik, összehasonlítható teljesen, vagy úgy beszélsz hogy nemis nézted meg a forrást?
  • DarkSector
    #30103
    nem 2 összehasonlítható képről van szó. Hanem 2 eltérő képről...ennyi.