31662
CRYSIS
  • kifli
    #30102
    ja meg gta4-be pc-n lehet állítani a színintenzitást is mert elg fakó alapból :/
  • kifli
    #30101
    biztos -.-"
    látszik nemsokat játszottál, mert az egyik napos idő a másik meg hideg borult idő, de nem is a kékesség a lényeg, hanem hogy mennyire elmosódik a kép boxon már egész közel, és ezt pc-n ki lehet kapcsonli.
    Lambo fan írta hogy ő nézte mindenen amin lehet a pc-t a ps-t meg a boxot is.

    "kérlek ne erre keljen már felkelnem..."
    hangosak voltunk?
  • DarkSector
    #30100
    érdekes mert nálam nem ien kékes színü a kép.
    lehet valamit elbasztak mikor fényképeték.
  • VRSDM
    #30099
    ott van a kép felett, tudod mit jelent a " forrás ? " ... na pont onnan fényképeztem.

    de látom megint előbb járatod a szád mint hogy elolvasnád amire válaszolsz.
  • DarkSector
    #30098
    ezt honnan fényképezted mármint a jobboldali képet, mert nálam nem így néz ki a játék...
  • Lambo fan
    #30097
    Az a nagy helyzet, hogy nálam van PC is, meg PS3, X360 is, de nincs olyan multiplatform játékom, ami szebb lenne konzolon (még azok sem, amik a PS3 és X360 megjelenésére datálhatóak).
    PC-én lehet nyomni Extreme HD-ban is (2560x1600) a játékokat, meg ott van 16xAA, meg minden grafikai beállítást maxra lehet húzni, ehhez képest a konzolos verzióknak szemetszúróan csúnyább a grafikájuk egyazon monitoromon is, meg az 1080p HD TV-émen is, de hát mit lehet várni tőlük, amikor már a megjelenésük pillanatában is elavultnak számított a bennük lévő videómegjelenítő.
  • VRSDM
    #30096
    jó.
    eddig vitáztatok a buzi pc vs. konzol vitáról
    ráadásul még csak nem is normláisan. mert mindketten elbeszéltetek egymást mellett...

    aztán most vitáztok az nvidia / atiról.

    kérlek ne erre keljen már felkelnem...

    de hogy nehogymár darkstektornak legyen igaza ajánlom nézd meg.

    és a forrás.


    ez csak egy példa. de akármelyik multiplatform játékot felhozhatnám.
    tudod miért nincs crysis konzolra? mert nem bírták volna a pöttyett masináitok. bocs.

    innentől kezdve nincs miről vitatkozni hogy melyik erősebb = szebb játékokat képes futtatni.
  • kifli
    #30095
    retek? hmmm microsoftak jó volt, és most neked is jó (legalábbis szerinted jó a box úgy vettem le)
    ati jelenleg sokkal jobb mint nvidia
  • EK1TEP
    #30094
    Hát a helyedben énsem
  • DarkSector
    #30093
    Retek ati kártyát soha nem vennék.
  • DarkSector
    #30092
    crysis-t énse boxon néztem, mivel nincs a gépen beépítve lcd sem plazma...mint ahhogy énis, inkább a HD-TV-re csatlakoztasd a pc-t, és akkor látni fogod.

    Csak tudod mi a szégyen, hogy mint a GTA4 meg az összes többi amiket javitgatnak, mielőtt pc-re kiadnák, ahhoz képest nagyítóval kell nézegetni a képkockákat, hogy észrevedd a kis pixel különbségeket a játékban, holott Hardware szempontjából, meg 4x-6x erőssebb vas kell ahhogy a 2 pixel eltéréshez, hogy folyamatossan futhasson :D
    ez a durva. :D
  • kifli
    #30091
    csodákat ne várj attol a hd2600-tól
  • DarkSector
    #30090
    gta 4 meg a többi.
    megnézem a légkondikat....
  • kifli
    #30089
    ja és akk far cry 2-t még nem is említettem...
    crysist meg valamért nemtudtam még megnézni boxon...
  • kifli
    #30088
    voltmár nálam és akk monitoron toltam, elmentek nyaralni és mivel ittlakik a szomszédba áthozta, nemsokkal volt jobb, sőt régi tv-jén 1440x700-ban is csúnyább volt, csak egyszer nézd már meg a texturákat mirror edge-be és te is látni fogod (a tetőn vannak azok a kibaszottnagy légkondik pl), pc-t még nem teszteltem hd-tv-n szal az nemtom milyen lenne, de nemhiszem hogy sokkal rondább, sőt...

    most ne ezen a kiadáson kezdj már el vitatkozni annak semmi köze a grafhoz így is kevesebb a bug mint a boxverzióban( gondolom gta4-re gondoltál)...
  • DarkSector
    #30087
    gta4 szebb ...
    mirrors edge szebb...

    vagy arra gondolsz, hogy honapokkal később jön pc-re egy flejavított valami, ami ellenben bugokkal van tele???

    HD-tv-n hiába hasonlítgatod.

    Vagy nézd mindkettőt HD-TV-n vagy mindkettőt monitoron...
    Hát csak annyit mondok, hogy meglepődsz, hogy mennyit számít a kijelző....

    Gondolom te is kipróbáltad már ugyanazon kijelzőn mind2-őt??? Hisz így lehet összehasonlítani...

    Nekem HD-TV-m és egy 22"-os monitorom van. Xbox a monitormon sokkal szebben fest mint a tv-n...nem véletlenül...ugyahogy PC-n monnyuk Crysis-t rákötöttem HD-tv-re és hánytam 1-et.
    HD-TV filmre jó, de játékra max ha 4-5 méterről nézed.
  • kifli
    #30086
    hátmár hogyne láttam volna, elég sokat boxozok havernál, főleg a verekedős játékok miatt egymás ellen, de eddig minden csúnyább volt a hd tv-jén, mirrors edge-be a texturák elég gusztustalanok, de gta4 sem olyan szép, grid is szebb, bia is. de ezen ne kezdjünk el vitatkozni :/
  • kifli
    #30085
    szerintem meg azért mert olcsóbb és ugyanolyan játékok jönnek ki rá mint ps3, és egyenlőre az hogy van benne blueray nemsokat számít :/
  • DarkSector
    #30084
    "konzolon minden mindig csúnyább, és én arra gondoltam, pc-n nyilván szebb lesz mint az első rész"

    tipikus kocka duma ...már megbocsásss.
    ezekután nincs miről beszélnünk....

    Te még nem láttál élőben konzolt szerintem. De majd meglátod...
  • Jim Morrison
    #30083
    Azért is veszik jobban a Xbox360 és a PS3 közül jobban az Xbox360-at mert arra lehet (vagy csak könnyebb) warezolni.
  • KILLER2
    #30082
    Nem hinném, hogy a Cryengine2 szintje után jelentős változás várható. Optimizálás és élesebb textúrák, szebb LODok (vagy mifene az, hogy távolról szarabb a modell). Effektekből már nem nagyon van mit hozzátenni, szerintem eleget tud ez így is. Most biztos vannak ilyen hiperszuper fényvuccok, meg árnyékszarok, de az már annyira felesleges, mert a legtöbb szabad szemmel nem vagy alig látható és pont leszarja minden nem megszállott ember. Viszont az AIra nagyon rágyúrhatnának, akárcsak a fizikára (sokat tud a CE2, de nagyon nem reális szerintem) és én örülnék, ha több tárgy lenne törhető és jobban is csinálnák azt. Pl betontorlaszokat szét lehessen lőni, a házak ne csak szétessenek, esetleg kicsit az aszfalt is sérülhetne. De majd ők kitalálják. Meg aztán attól függ, hogy teljesítményben mi fér bele, hogy el is induljon a gépeken. Most szerencsére szerintem nem nagyon lesz olyan, mint anno amikor a Crysis megjelent, hogy alig ment a gépeken, mert azért valamennyire csak visszatartja a fő FPS zabáló funkciókat a konzolok ereje, mert azokon nem akadhat, viszont nem is lehet ronda.
  • kifli
    #30081
    "az uj rész konzolon sokkal szebb"
    konzolon minden mindig csúnyább, és én arra gondoltam, pc-n nyilván szebb lesz mint az első rész

    amúgymeg lehet csak megcsinálták konzolkompatibilisre és rányomták a 3-as számot (kis túlzással)
  • Bokafix2
    #30080
    Ha nem szebb mint az 1, akkor mi értelme a Cryengine3-nak? Ha láttad a 3-as motor teljesítményéről a vidit akkor abból le lehet szűrni hogy bizony szebb lesz a 2. rész.
  • kifli
    #30079
    először is, konzolon kevesebb a warez, másdszor az az ujdonság hogy megjelenik konzolra

    darksektor, miböl gondolod hogy szebb mint az 1? még nem is láttunk semmit a játékból (azt a kis videót nemveszem mérvadónak)
  • DarkSector
    #30078
    konzol miatt?
    az uj rész konzolon sokkal szebb, mint az első rész...
  • Bence94
    #30077
    gondolom,remélem(konzol miatt) pc-re nem lesz rondább sőt szebb lesz mint az 1.amúgy ennyire megutálták a pc-t? mert mindenhol utolsóként emlegetik a pc szot...
  • Zsoltika 007
    #30076
    Álmodj királylány!
  • grebber
    #30075
    Azta 2010 tavasz na erre még álmomban sem gondoltam volna ez nagyon jó hír!!!!!!!!
    Akkor remélem pc-re 5xxx szériás radeon untig elég lesz majd neki!

  • MerlinW
    #30074
    E3: Crysis 2 bejelentve, Crytech 3 engine-el
    Megjelenés: 2010 tavaszán
    Forrás: Gamespot E3 Live (ami ebben a pillanatban is megy élőben)
  • Lacee86
    #30073
    Ilyen géppel nem very high-on játszol?! Ejnye
  • hiper KOCKA
    #30072
    Bírja de akkor kicsit lejjebb megy. Jobb ha gyorsabb. Olyan nagy különbséget nem látok a kettő között amúgy se.
  • grebber
    #30071
    Very highot már nem is bírja??
  • hiper KOCKA
    #30070
    core2 quad 9650
    8 gb ram 1066 Mhz
    Ati 4870X2 2 gb
  • kifli
    #30069
    és ez milyen gépel?
  • hiper KOCKA
    #30068
    Minden high-on 1280x1024-ben 75 fps.
  • bordy
    #30067
    ja amúgy én úgy tudom hogy a 3.0 csak konzolhoz van. pc vonalra 3.1 van. aztán lehet hogy ezt rosszul tudom.
  • DarkSector
    #30066
    nekem meg nem tünik ugyanannak.
    nagyon is szebb...legalábbis az én monitoromon szebb....
  • bordy
    #30065
    netán valami probléma van ezzel a graffal? nem értem miért baj. olyan nagyon észrevehető forradalmi garf változásra még egy pár évig még ne nagyon számíts. legyen jó a story inkább. bár nekem az elsővel sem volt különösebb gondom.
  • Lacee86
    #30064
    Mármint fps-ben, látványra elég sok. :)
  • Lacee86
    #30063
    Hát én örülnék, ha 21 alá sosem esne... Nekem kb annyi az átlag minimumon, ill az árnyékot feltettem high-ra, mert észre se venni a különbséget aközött ha kikapcsolom vagy ha high.