31662
CRYSIS
  • VRSDM
    #30182
    csak úgy írtam.
    minél több mindent tudsz, annál tisztábban látsz :)
  • dragon11
    #30181
    512esről volt szó az esetemben, de köszi a reagálást.;-)
  • VRSDM
    #30180
    ha már témábavág.
    én 1éve vettem a 3650-esemet 256megás ddr3-as
    nem mondom hogy nem elég a crysisnak egy 1024*768 mediumon + a kamu dx10 effektek,
    de azért ennél leljegb én igazán nem adnám mert ezis annyira az alsó határ hogy kb. kínlódik a kártya :/
  • dragon11
    #30179
    Nem gond.. már csak az érdekel, hogy a HD 3850OC középkategóriás kártya mennyire sok az én konfigomba..:S:S:s
  • werkfilm
    #30178
    jah elnéztem azt hittem minden ami ott van jóbele, csak az utolsó oszlopot nem láttam :(
  • dragon11
    #30177
    Nem megy bele 2magos.:S
  • dragon11
    #30176
    Ezért tettem fel a kérdést neki.. mert nekem 1 magosom van.:\

    Visszatérve saját kérdésemre, kiegészíteném még annyival, hogy 2x1gb 800mhz-es geil ultrat vennék még.^^
  • werkfilm
    #30175
    btw miért kéne lapot cserélni? úgy látom minden megfizethető árú cpu belemegy. e5200 vagy e2220 @3.5+ és nincs gond a crysissal se.
  • dragon11
    #30174
    Köszönöm a válaszotok.:D

    tnm: Értem, akkor jóhogy. Az én procim 1magos.:'(

    werkfilm: 3850OC, tehát a gyárilag túlhúzottat megvehetem, nem gond.. de nem hinném kihasználná a proci 3,6ghzen.. v. igen? Az én gépem felér azzal a karival amúgy..?
  • Lacee86
    #30173
    Na jó, de ha nem akar procit meg lapot cserélni, akkor minek? Nem hiszem, h ki tudná használni egymagos CPU-val.
  • werkfilm
    #30172
    ha nem gond az ár akkor mindenképp 3850, az legalább a mostani generáció középkategóriájának megfelel, a 3450 sehol sincs, talán 2x+ gyorsabb is lehet annál a legtöbb játékban.
    mondjuk egy 3650-el mediumon már bőven játszhatsz a crysissal, ha van egy hasonló szintű gép mellette.
  • tnm #30171
    akkor még asszem athlon x2 4400+ (2,8-2,9 környékére húzva?), 2GB ddr2
  • Lacee86
    #30170
    Sztem a 3,6-ra húzott procid ki tudja használni a 8600 GT-t, végül is 2,8 GHz a min proci igény, az ajánlott is csak 2,2 Core2Duo; és emellé 8800-at írnak.
  • dragon11
    #30169
    Milyen procival, meg ram? Mert nekem azért nem olyan jó procim van.. azt nem fogom cserélni, hisz akkor lapot is kéne.
  • tnm #30168
    nem arról van szó, hanem arról, hogy a crytech motorok alapvetően nvidia-ra optimalizáltak. ennek ellenére jelenleg az összes játék tekintetében az ati ad jobb ár/értékű vga-kat.

    volt 8600 gt-m, 1280*1024-ben minden mediumon, egy-két dolog lejjebb, élmosás, szűrések, vsync nuku. ennél többre nem képes Crysis-nál. (Warhead-nek meg még nagyobbak az igényei)
  • dragon11
    #30167
    Nem csak crysishoz kellene. Amúgy valóban.. az Nvidianak több pénze van játéktámogatásra.

    8600GT elég lenne a géphez, nem?
  • tnm #30166
    ha csak crysis-hoz kell, akkor inkább nvidia-ban gondolkodj (főleg, ha nem a csúcskategóriát vesszük)
    (mielőtt vki nvida vs. ati vitát akarna ebből nyitni, nekem is ati 4850em van)
  • dragon11
    #30165
    Jelenleg X550 van.. HD 3450et terveztem venni, de elgondolkodtattál. Más azt mondta, hogy a HD 3450 elég lenne, de most akkor gondolkodom a HD 3850en OCban.(MSItől, Overclocked..) hát nem tudom.:)
  • Lacee86
    #30164
    Hát vmi olcsóbb használtat néhány ezer Ft-ért nem biztos, h felesleges.
  • dragon11
    #30163
    Lehet úgy van, Én nem tudom.. Én csak azt tudom, hogy sajnos hiába veszek jobb videókártyát, a procim akkor is kevés lesz ide, hisz ez proci ölő gém.:'( 1xűen fölösleges venni jobb kártyát.
  • Lacee86
    #30162
    800x600, néhány dolog mediumon, többi lowon; kártyám húzva van, és így 25 FPS körül mozog eksön közben, tehát épp hogy játszható. Csak azért csodálkoztam, mert tudtommal a HD 3650 van egy szinten az én kártyámmal. De lehet h rosszul tudom akkor.
  • dragon11
    #30161
    Neked hogy megy a gém, hogy ennyire elkeserítesz?:) köszi amúgy.:)
  • Lacee86
    #30160
    Hát ami amúgy is gyenge, abból húzással se fogsz tudni sokkal többet kisajtolni, de sok sikert.
  • dragon11
    #30159
    A kártyát is húzni fogom.;-)
  • Lacee86
    #30158
    Hát azért az a HD3450 nem igazán Crysishez készült... De tudom, az én kártyám sem.
  • dragon11
    #30157
    Én is ugyan így vagyok a dologgal, de Nekem lowon volt, csak 1024ben.:) de azzal a konfiggal tuti elég lesz ugyan ilyen beállításokkal.:)

    Még1x kösz.;-)
  • fery02
    #30156
    Amúgy én a nagyobb gépigényű játékokat multiban mindig úgy tolom, hogy visszább veszem a grafikát, mivel multiban sokkal inkább a sebesség számít, mint a látvány (legalábbis nálam). Pl nekem inkább legyen a játék csúnyább, de legyek annyival is hatékonyabb.
  • dragon11
    #30155
    UI.: köszi.;-)
  • dragon11
    #30154
    Hát, egy picikét szaggatott a gém, de ezzel a konfiggal, amit az előbb írtam nem szaggatna tuti.
    Értem.. nos, mikor meglesz a "konfig újítás", akkor egyúttal megveszem a warheadet és tolom.:)

    Amúgy szenzációs volt a simát kipörgetni.:)
  • fery02
    #30153
    Ha simán, szaggatás nélkül tudtál játszani egyjátékos módban, akkor valószínűleg multiban is hasonlóan fog futni...talán még jobban is.
    Értelemszerűen a Warhed-hez járó Wars-al játszanak többen, ami kifejezetten multira készült.
  • dragon11
    #30152
    Nah, kijátszottam a sima Crysist.. most kezdhetem a Warheadet.:-D

    Lenne 1 kérdésem! Online gémhez elég lenne-e..:

    Alaplap: Msi 915P Combo 2
    Videókari: Ati Radeon HD 3450
    CPU: Intel Pentium IV 3,06Ghz 1mb cache @ 3.6Ghz
    Ram: 2x1Gb 800Mhz Geil Ultra

    Ha igen, akkor melyik "résszel" játszanak online többet..? Köszi.:)
  • Zsoltika 007
    #30151
    Ja igen és akik anyáztak a pc-s verzióra mind eredetiben vették meg. -.-
  • Zsoltika 007
    #30150
    Nem tudom miről beszélsz én egy buggal se találkoztam még.
    "poupolnak a tárgyak, menetközben lowpoly textúrák, hinta a játszótéren, (nemsokat nyúztam boxon de én ezeket vettem észre)"
    Ez nem a játék miatt volt hanem a dvd olvasó bizonyos szériákban nem volt megfelelően gyors. Nálam pl a 2006-os régi gépen ilyen nem volt. Amúgy meg ha vkinél elő jönne ez akkor vinyóra is lehet rakni. Akkor megszűnik.
    Erről ennyit.
  • KILLER2
    #30149
    Az :) Amúgy játszanak bőven. Bár én főleg TIA módban játszok, ott nincs annyi ember, de PS-ben már sokkal többen vannak.
  • Kaszi46
    #30148
    ja, lehet ez már beteges...:P
  • fery02
    #30147
    Ezért nem fogod megvenni? :D
  • Kaszi46
    #30146
    :((( érthetetlen... pedig meg akartam venni. sokan multiznak vele amúgy?
  • KILLER2
    #30145
    Nem, sajnos nincs.
  • Kaszi46
    #30144
    crysis wars-ban nincs kihajlás?
  • Bokafix2
    #30143
    Naturalban az a szép hogy természetesebben hatnak a fények, pl. a napsütés egész frankó, láthatóan egészen a földig leérnek a napsugarak jobban átszűrődik a fák levelei közt is és ha szemben állsz a nappal ugyanúgy alig látsz valamit abból hogy mi történik a távolban, mintha csak tényleg kinn állnál a napsütésben.
    Viszont ha felrakod a modot a zöld színek jóval fakóbbnak hatnak mintha nincs fenn a mod (én ezt tapasztaltam), valamint a naplemente is kimarad mert nincs átmenet a nappali pályából az alkonyatosba hanem már egyből a sötét pályát tölti be amikor már éjszaka van.
    Amikor kivettem a modot újra visszatért az alkonyatos pálya. Azért az is elég szép.