31662
CRYSIS
  • lac coo
    #15980
    Ilyeneket nem igen állítasz be, meg minek is tennék ..... Elég szavahihető oldalnak látszik .
  • kraven81
    #15979
    Az nem ablaktörlés, hanem NV-n nincs árnyék a szélvédőn:) Ha jól látom
  • kraven81
    #15978
    Nem mondom, hogy igaz, bár marketingnek oda....sz. Igaz tudhatnák, hogy kiderül, ha igaz szal nem értem
  • grebber
    #15977
    Atinál van ablaktörés NV-nél nincs?, NV-nél fehér a növényzet széle Atinál nem hehe.
    Érdekes
  • tobias88
    #15976
    dejó, hogy 8600 GT-t vettem
  • DarkSector
    #15975
    Figyuzz a SB miatt bármit be tudnak állítani.Ez hülyeség.
  • kraven81
    #15974
    Én kicsit sem értek németül, de sztem a nv driver butit a grafon ezáltal "optimalizáltabb és gyorsabb"
  • lac coo
    #15973
    Hát ......elég ciki :DDDD (Ha valóban ilyen különbségek vannak...)
  • kraven81
    #15972
    Ill ez
    crysis nv driver
  • kraven81
    #15971
    Nem tudom, hogy volt már-e:
    http://www.pcgameshardware.de/screenshots/original/2007/11/1.jpg
  • grebber
    #15970
    Elvileg igen!
  • Gabesz amd64
    #15969
    és a kiadás napján kapod majd meg?
  • Adam69852
    #15968
    hááát én csak easy ben figyeltem a dolgot mert akkor még féltem kicsit az AI tól :D deltán meg nem nagyon figyeltem a szöveget..
  • grebber
    #15967
    Torrentről szedd le!
  • bordy
    #15966
    ezért megvenni a collectors-t áhh, hehe
    legalább lett egy fasza hátterem végre.

    nos nem tszteltem le, de olvastam olyat hogy csak easy-n beszélnek angolul valamiért.
    de biztos hogy beszélnek más nyelvet is. már mutattam 1x, de
    itt van
  • Purga
    #15965
    Semmi extra nincs ezen a "Bonus DVD-n" amit még eddíg nem láthattunk, kivéve pár igaz , tényleg jó és szép képet.
  • gduck
    #15964
    Ezt már a demóval együtt le tudtam tölteni és már akkor kirakta vki a netre :)
  • gduck
    #15963
    Biztos nem bánod meg :D Amúgy az EAnál észlények dolgozhatnak, mert azt még lenyelem hogy a letölthetős "európai verzió" egy nappal később jelenik meg, csak azt nem értem miért hajnali 1 órakor? :D Az ámericaiaknál bezzeg délben jelenik meg! LOL!
  • morphologu
    #15962
    valaki túdna segiteni itt írta m a problémámat #15938
  • GamerAdams007
    #15961
    Valaki nem szeretné feltölteni FTP-re? Mert csak emiatt nem akarnék sms-t küldeni, mást meg nem akarok letölteni onnan. :S
  • Code92
    #15960
    húú nah ez jó kéedés, tippem szerint a crysis colllectors editionhoz járó bónus dvd , foggalmam sincs a stalker bonus dvd-jén videók, "makeing of" meg ilyesmik voltak.
  • grebber
    #15959
    2 video,képek ,logok,atworkök!
  • Adam69852
    #15958
    Hali
    Kipróbáltam a demót és nagyon kafa már az elején az ejtöernyözéssel belopta magát a szívembe :D plussz ez a ruha zseniális de sajna a használhatóságban nagyon kevés dologban merül ki. Tehát most van ez a Streght képesség most nagyon jó hogy messzebbre hajigálok dolgokat magasabbat ugrok meg nagyobbat ütök de azé valamit még lehetett volna belerakni ahol használnunk kell a Strenght képességet és nem csak az ugrásnál... Pl valami nehezet kellene elhúzni az útbol vagy betörni egy ajtót vagy valamit vele... esetleg ha bevan kapcsolva sokkal nagyobb dolgokat tudnánk felemelni vagy hasonlók.Bár lehetséges mivel hogy még demó ezért a teljesben lesznek ilyenek de a demó bol hiányzott. A többi az úgy a helyén van. Imádom a Speed-el basztatni a kis csóringer katonákat :D elfutok mellette és már nem is tuggya hol vagyok:D
    A Lopakodás az nagyon ott van.. mikor lopakodva eldobtam valamit a kiskatona meg ilyedtében elkezdett ordibálni meg mindenfele lödözni :D és a társa odarohant mellé és azis elkezdett. Meg lopakodva elé állok és elsönek csak dereng neki hogy sz*rban van aztán rámemeli a fegyvert és csak aztán kezd löni azért ez elég jó.. Az AI-ra meg nem mondanám hogy hülye... mert volt egy érdekes dolog hogy ezek megpróbálnak körbe keríteni meg kilövik az autómnak a kerekét... pl volt olyan hogy kis ipse szikla mögött lassan elöcsoszog aztán mikor felélöttem és nem találtam el egyböl lábát nyakába kapva rohant vissza :D meg az hogy amikor bepánikolnak és elkezdenek menekülni akkor az eggyik nem is tom hogy de hasravágodott mint mikor elkapom a nyakát és eldobom... A kábító lövedék aranyos még :D vagy félórán keresztül elszórakozdtam vele

    De azért vannak érdekes dolgok is...
    Mikor megfogom az ipsét és simán armorban beledobom a vizbe ahol már nem tud felállni és elkezd vérezni aztán 2 másodperc után meghal.... nah ez érdekes mondom- nem tudnak úszni??? Mind1 megesnek apró dolgok amire nem figyelnek ez még belefér... De az milyen hogy szintén armorban megfogom a gyereket és nekidobom a társának és éppen hogy csak megüti tehát nagyon gyengén ér hozzá és mind2 ipsze meghal???? WTF???? persze ha neki dobom a sziklának akkor feláll...
    ennél már csak az lett volna viccesebb ha a kalaptól (nem SISAK) is meghallt volna.. Akkor az AI még ott bibis hogy ha kilövöm az egyik emberkét akkor a másik ipse aki mellette áll az figyelembe se veszi hogy a társa fél métterre mellette dobta fel a pacskert... Emellet az ázsiai katonák angolul beszélnek :D (monnyuk ha a COD ban elviseltük az oroszok tört angolját akkor itt se zavar annyira)

    Ezek a bugok lehet hogy csak a demó betegségei és a full ban már nem lessz benne söt peccsek biztos javítani fognak párat... meg lehet hogy a gyenge vidikaimnak is tudható be néhány furcsaság.

    A grafikára nem mondok semmitse mert nincs lehetöségem elfogadható minöségben futtatni a programot de valszeg azzal nincs sok probléma

    Szvsz a játék nagyon ott van vannak kis hibái de nekem nagyon bejön.. a ruha nagy ötlet.. az AI nem rossz és maga a történet meg a játék csak izgalmasabb lehet

    (bajszot nem össszeakasztani velem én csak véleményt mondtam akinek nem teccik az sírja el magát rajta :D)

    NOVELLA RULZ!!!
  • GamerAdams007
    #15957
    És ezen mik vannak ha szabad tudni?
  • Zsoltika 007
    #15955
    Hát nincs valami sok.
  • bordy
    #15954
    hát én arra jutottam mostanra hogy a demoban az első pálya elég gagyin lett megcsinálva. sokkal brutálabb környezetett lehet csinálni, és összhatásilag is lehet nővelni a látványt.
    sajnos elfutnak azok a majmok, ez nekem se tetszik. mondjuk én is elfutnék a helyükben
    , de nekik nem ez lenne a dolguk. az alienek meg nem mennek el azt már tudom. sztem jó lesz ez. :)
  • lac coo
    #15952
    Talán ez az egyetlen ezen a téren ? ;)
  • hen-tes
    #15951
    500mb - dvd :lol pazarolnak a a gyökerek. :c
  • Zsoltika 007
    #15950
    Azért ekkora bejárható területekkel (töltés nélkül) nem csak a graf miatt.
  • grebber
    #15948
    Graf miatt nextgen!
  • stultus78
    #15947
    Lopakodni Lopakodniiii Felderiiteniii

    Szerinted az életben látnád hogy ki lőd rád?

    így is akkora előnyöd van hogy az" nem igaz".
  • CUCLI
    #15946
    pont azon gondolkoztam énis, hogy delta szinten is gyerekjáték lehet ha normálisan és ésszel közlekedek az ember. asszem kipróbálom D:
  • Blint
    #15945
    De elfogyott a loszerem:)
  • grebber
    #15944
    LOL nanoruha miatt delta szinten is könnyű.Főleg ha észre sem vesznek
  • Blint
    #15943
    Hat kiproaltam ezt a jatekot, de valahogy nem tetszik. Szuper hogy szep a grafika, meg jo a fizika, de az egyetlen elmenyem benen hogy ellohetem a fa torzset ahol szimpatikus. Maga a jatekmenet meg tul bonyi. nem latni az ellenseget sem a hatalmas gazban.
    Talan vegigjatszom a demot ha tudja valaki hogy lehet bekapcsolni a god modot :)
  • lac coo
    #15942
    A textura elhelyezkedését a modell tartalmazza semmi köze oprendszerhez, DX-hez ....Anizo szűrés elileg kiküszöböli az ilyen dolgokat .....
    64 bit-hez meg külön patch kellett FC alá is, abban voltak a nagyobb texturák .....
  • lac coo
    #15941
    Szerintem is felejthető a játék ...
    Én legalábbis kinőttem abból, hogy a grafikára élvezzek, és megcsináljak 500 db "lőj le 10 embert, majd USE-gomb" küldetést ......
    Az AI meg még mindig hülye: FC-hez hasonlóan ha ráijesztek, majd visszavonulok jönnek felém mint a bírkák, csak le kell szedegetni őket. gondolom ez zárt térben , épületben a szokásos megvárom az ajtóban míg odajönnek egyesével dologként fog kinézni .....

    Jó a játék, szép is de ez szvsz messze nem Nextgame :DDDD

    Egy sms-t viszont megér nekem ....
  • lac coo
    #15940
    Az ,hogy lesznek gyorsabbak az ok .. .De hogy nem fogja támogatni a shader modellt az azért elég érdekes :DDD
  • grebber
    #15939
    Előrendeltem én is! Remélem nemfogom megbánni!
  • morphologu
    #15938
    Sziasztok. Szeretném ha valaki túdna segiteni. Az a problémám, hogy elöször nagyon szépen ment a game. de aztán történt valami. fegyvert látom de a pályából semmit néha bevillan, aztán nagy semmi.
    catalys7.10fent van directX9c fent van. Segitcsetek. Elöre is köszönöm.