31662
CRYSIS
  • tiburon26
    #16020
    nálam az omega driver bevált
  • KranaZoli #16019
    Képet Én is tudok szedni a NET-ről, vmi szigetről ;)
  • KranaZoli #16018
    Hi!

    ATI kártyákhoz nem tudtok vmi külön kiadott driver-ről?
    Az aláírásomban lévő gépen, csak medium-ben tudtam úgy futtatni a demo-t, hogy elfogadható legyen. Ráadásul a procit 2000-ről 2300-ra húztam, és a GPU + MEM-t is húztam.
    Szégyenletes :(
    , hogyan amortizálódik a hardver :)
  • Roger6
    #16017
    Hidd el, ha nem olvasnád, akkor nem idegesítene a dolog. Szóval TV benyom, relax, tea a kézbe, aztán jövő héten gyere vissza. De nem olvasd el az összes hozzászólást, ami addig volt! Áhhhh! Nem szabad. Csak nyugalom, arra van most szükséged. De legyen vége az offnak.

    ON
  • offkorz
    #16016
    nehogy azthidd.csak röjehes szvsz ha más poénját még vagy 5-en elsütik utána egyből. :\
  • Roger6
    #16015
    Szerintem te túl sokat olvasod ezt a topikiot. Ha nem olvasnád, nem idegesítenéd fel magad.
  • offkorz
    #16014
    most ez lesz a poén 1hétig?:-c
    pyrex elsütötté még jó volt,erre 1ből vagy 5-en utána. :|
    elég lesz,htx. ^^
  • gduck
    #16013
    Bakker! Tudtam, hogy NVIDIA karit kellett volna vennem!!! Az ATI8888888-as karival picit vacakabbak az árnyékok:

  • XeeN
    #16012
    Kaki géped van... Az enyém egy IBM XT 640K rammal, CGA moncsi 16MB winyo... Ez mindenre elég Billy is megmonta, és IGAZA VAN!!!!444négy
  • koschwarz
    #16011
    a hdr-t is be kellene kapcsolni...
  • PyRex
    #16010
    azt már nen bírja a gépem: Core 16 Quattro, 128GB DDR8 RAM, 8x18900GTX ULTRA

    ja és nem azért írom le a gépem, hogy villogjak vele!!!!!!!4négy
  • Roger6
    #16009
    Meg a víz... Az nincs veri hájon!
  • XeeN
    #16008
    Szvsz rakd maxra az AA-t és az AF-et... Így elég gagyi...
  • Solid Snake
    #16007
    Loál
  • BaLeeX
    #16006
    Nem tudom, nem elég élethű...
    Minden maxon van?
  • PyRex
    #16005
    Nemtom, nálam ilyen a Crysis...

  • kill3r21
    #16004
    ebböl látszik a régi crysis képek és videok elöre rendereltek voltak :)
  • kraven81
    #16003
    Régi vs új Crysis
  • wesker24
    #16002
    TÉK volt !!
  • DarkSector
    #16001
    Én mondtam, hogy nem kell mindent elhinni.
    Tutkóra egy ati-s ember állíthat ilyeneket.
  • grebber
    #16000
    Stepping Stones: A Második Világháború MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • BaLeeX
    #15999
    Ez azért elég gáz szerintem. Mitől fosik ennyire az Nvidia, hogy az "optimalizált" drivereiben a lebutított effektekkel szerez pár % gyorsulást?
    Mondjuk régen ugyanezt megcsinálták a 3dmarkoknál szóval nem újdonság tőlük. Remélem az új ATI kártyától kapnak az arcukra.
  • Riddick21
    #15998
    Már nem azért, de mondjuk a Post Processing mediumra húzásával lényeges sebességnövekedés érhető el és legalább nem keni a képet, ha megmozdítod az egeret -undorító egy effekt! Szal én azt kicserélném a helyedben mondjuk az árnyékokra, mert ott viszont nem mindegy, hogy medium vagy high.
  • HeadHunter86
    #15997
    A növények fehérsége egyszerűen a Sandbox2 cseszte el, NE KEVERJÉTEK IDE az Nvidiát.
    Nekem is csinálta, sőt a talajt is befehérítette, tools-ban nyomsz egy Reload nemtommit és már jó is.
    Ez vmi bug csak ENNYI.
  • MaskimXul
    #15996
    Téged nem zavar a növények szaggatott éle? Én bekapcsoltam a növény aa-t a r_UseEdgeAA = 2 -vel, sokkal szebb lett, 1-2 fps árám.
  • Dante73
    #15995
    Nos, én ilyen beálitással fogom tolni a teljest, demo alapján, egy C2D E6550, 2Giga 800-as Kingmax, Gainward Golden Sample 8800Gts 320Mb-n;


    Így néz ki, játék közben;


    Viszonyitásként egy bery high ugyanonnan lőve;

    És mégegy, az itt ajánlott beálitásokkal;


    Utolsó kép, nekem is csinálta a fehér növényeket;


    Gondolom, elsőre valamiért a havas pálya távoli növényzet-texturáit töltötte be, de ez elmúlt.
    Még annyit hozzátennék, így 20-45 FPS-em van, pálya, betöltés elején hirtelen mozdulatra beakad, de ezt hamar, 1-2mp után abbahagyja. Egyébb beálitások; 1024x768, teljes képernyő, AA, AF off.
  • HeadHunter86
    #15994
    Ez baromság, nálam nem fehér a növényzet, ez vmi trükk.
  • Gabesz amd64
    #15993
    mennyi volt?
  • lac coo
    #15992
    Ezt modnom :D
    És mennyi indult anno, ami csak az ilyen work képekig jutott ? :DDD
    Gigantikus munka egy új mód,sokan fel fogják adni már az elején ....Persze elég nagy a hiszti Crysis körül ,egy darabig még mindenki meg lesz őrülva érte :D
    Kb. a FC2 megjelenéséig .
  • grebber
    #15991
    Crysis
    Írta: RaveAir - 2007.11.05. 12:47:39 - 25 hozzászólás - PC

    Úgy tűnik, hogy az EA Magyaroszág továbbra is kényezteti a magyar játékostársadalmat, hiszen közelgő nagyágyúját is saját anyanyelvünk felirataival élvezhetjük. A tervek szerint a játék nálunk is a világpremier időpontjában (2007.11.16) jelenik meg, ami még nagyobb öröm lehet a türelmetlenül várók számára. Aki nem tud addig várni, az már előrendelheti vagy letöltheti a demót.

    Ez utóbbi legalább arra fény deríthet, hogy még milyen vasat lesz érdemes beszerezni a tulajdonotokban lévő masinériába. (Kerüld el a krízist, hogy ne kerüld el a Crysist.)

    info: Magyaritasok.hu

    Tehát akkor zsírkirályság!
  • grebber
    #15990
    Far Cry alá max 5 kiegészítő van ami érdemleges ebből kettő a Matto 3, 4.
  • lac coo
    #15989
    FC alá is elkezdtek egy csomót.... aztán kb eddig jutottak vele :DDD
  • grebber
    #15988
    Mechwarrior: Living Legends Crysis MOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Na ahogy elnézem raklapszámra lesznek majd modok a Crysis-hoz.
  • bordy
    #15987
    báár, most nézem hogy az nv-s képen is van valmai fehér pötty a bal ablakon. lövés lenne mégis?
  • bordy
    #15986
    az inkább a fák tükröződése sztem.

    highon csináltam dx9 alatt..

  • grebber
    #15985
    Hát én szétlöni szétlöttem .De előb mondták hogy lehet árnyék .De akkor meg azse koser mert motorháztetőn meg semmi árnyék egyik képen se!
  • lac coo
    #15984
    Egyszerű megnézni :DDD
    NV-sek? Van nálatok ablaktörés ? :DDD
  • grebber
    #15983
    Hát basszus és beleépültem a TFT-mbe de nem láttam a hummeres kiemelt részletes képen kivül más képeket eltérést!
  • tobias88
    #15982
    nah, egy híres oldalon (angol) a pro evolution soccer 2008 grafikára kevesebbet kapott értékelésre mint a Fifa 08, pedig a fifa ps2 grafikával rendelkezik, a pes meg xbox 360 átirat, ennyit az oldalakról...
  • kraven81
    #15981
    Vagyis nem tükröződik:) helyesbítek