31662
CRYSIS
  • dante3
    #16557
    remélem igazat beszélnek!
  • kill3r21
    #16556
    én meg külföldi forumban olvastam
    EN,SP,GER,IT,HU
    szal magyar is...de majdcsak megerösiti vki
    magyar premier is elvileg akkor van amikor a többi országban szal ha multi language akkor benne kell lennie
  • lac coo
    #16555
    Más játékban berakok egy 4 poliból álló négyzetet, felhúzom nagyra , rárakok egy fű texturát, és vigan megy a játék 3-500 fps-el !
    Ez a lassú nekem ....
  • MaskimXul
    #16554
    Na azt már nem bírnám, 20fps alatt nem tudok normálisan célozni mozgó ellenfélre. 20 fölött heccsát :D
  • Tomsteel
    #16553
    ehhe, nekem ha van 10 egy összetettebb résznél, örömtáncot járok
  • DarkSector
    #16552
    Egyetértek. 25-30 az más simán elég.
  • dante3
    #16551
    Kár, na mindegy, azért végigtolom! :D
  • DarkSector
    #16550
    Ez a beszéd én is örülök mint majom a farkának, hogy végre megszereztem.
    Azért az igazság az, hogy jobban elvagyok vele, mint a Crysis-al.
  • MaskimXul
    #16549
    Aha, értem, neked 50 fps lassú, nekem meg 20 fölött már játszható a crysis. Izlések és pofonok
  • Evogordon
    #16548
    Köszi.

    Na de most engem nem izgat... inkább megyek GOW-ozni :D
    Majd ha lesz bithumen leszedem
  • Ability
    #16547
    Má' vótam, de lesz még egy!44

    Am, nekem aztán tényleg mindegy, hogy milyen. Úgysem tudok játszani vele. Később meg már lesz HW alá. Amúgy sem vagyok egy lázadó típus. :P
  • MaskimXul
    #16546
    Az van, hogy jópár posttal ezelőtt elvesztettem a fonalat, hogy min is vitatkozunk. :)
    Nekem tetszik a crysis, meg vagyok vele elégedve, neked nem, erről van szó?
  • DarkSector
    #16545
    Igen kijött 1, de még senki nem erősítette meg.
    Viszont ahogy én utána néztem 99% hogy működőképes.
  • lac coo
    #16544
    Ha leraksz egy sík területet ne a méterben írt méretét nézd ! :)
    Két poligonból álló négyzetet is fel lehet húzni km-erekre és utána sokszor rárakni ugyanazt a texturát ( itt is így működik ) de ettől hogy nagy, meg lassan érsz végig ez még nevetségesen kevés adat ... Nálam ilyenkor sem megy 50 fps fölé....Ez több mint lassú !
  • MaskimXul
    #16543
    OLVASSATOK MÁR VISSZA B+
    j/k = just kidding
  • k3nGu
    #16542
    nincs benne magyar felirat állítólag, only english
  • MaskimXul
    #16541
    Azért ragadtam ki, merta többivel egyetértek. Tényleg futhatna jobban, lehetne akár szebb is, de nem az. Ez van, ezt kell szeretni :)
    Te meg menjél edzeni, hogy szét lehessen offolni a topikot
  • Evogordon
    #16540
    Kijött egy relíz vagy most mivan?
  • DarkSector
    #16539
    Szerintem 10% esély van rá.
  • DarkSector
    #16538
    Bocs de nem vágom a J/K-t.
  • dante3
    #16537
    Lejött már valakinek, van benne magyar felirat?
  • Tomsteel
    #16536
    *nekem
  • Ability
    #16535
    Kár így kiragadni bármit is. Pont azért írtam, mert ki akartam kifejezni, hogy ne csak a csúcskártyásokra gondoljatok. Meg ugye a fentire reagáltam kicsit, hogy nem érdekel milyen gépen fut jól, itt az a lényeg -- már persze ha igaz az állítás --, hogy futhatna jobban, illetve nem indokolt egyes esetekben a lassúság.
  • gyuri12
    #16534
    miért van olyan érzésem,hogy kijött a gém?
  • MaskimXul
    #16533
    cod4 j/k
  • DarkSector
    #16532
    Én értelek.
    Én is örülnék 2000 fps-nek.
    De a készítők azt mondták, hogy Recommened HW-n folyamatossan megy, akkor az nem jelent se 200fps-t se 450fps-t, hanem azt jelenti, hogy nem fog akadozni!!!!
    Szerintem nem hazudtak és az hogy mit lehetne kihozni, meg mit nem az egy dolog.
    Nem értem, hogy mit csodálkozik ezen még mindig néhány ember...
    Mutassatok egy ugyanilyen játékot, ami gyengébb gépeken elmegy!
  • k3nGu
    #16531
    nem tudjuk még, csak állítólag ugyanolyan mint a demó...
  • Tomsteel
    #16530
    neem azt mondjátok meg, hogy demóhoz képest van-e valamilyen változás, főleg teljesítménybeli érdekelne! THX !
  • Prince of Máté
    #16529
    szó szerint

    Ennek a lackónak pszichológus kéne :/
  • Davidus
    #16528
    nálam c2d 2,8ghz+gts320
    minden high 0xaa néha beröccen
    minden high medium árnyékok 0xaa suhan

    demo
  • MaskimXul
    #16527
    "nem érdekel, hogy cvar-ral ki lehet hozni élvezehető FPS-t maxon, csúcskártyával."
    Ne érdekeljen, de kicsit olcsóbb mint venni egy 8800gt-t, és egyszerűbb, mint sírni hogy deszargame hogy nem megy jól.
    Ezt nem személyesen neked írom, csak a cvaros részre ez a válaszom.
  • gduck
    #16526
    Nálam a demó 1280x1024 2xAA VERY HIGH (kivéve SHADER QUALITY: HIGH) DX10 stabilan 25-35FPS, persze volt hogy leesett 15-re pár pillanatra de erre bármilyen beállítás mellett képes volt a játék :)
  • Ability
    #16525
    Nem folytatok veled tovább eszmecserét, mert túl csőlátású vagy. Nem is gondoltad végig a felvetésem, csak jöttél egy kerülődumával. Mellesleg sokan írták, hogy fullmax kb. 30 FPS csúcskártyával. Nekem az nem lenne túl megfelelő az élvezetes játékhoz. Meg talán gondolni kéne azokra, akiknek nincs csúcsgépük.Továbbá itt nem arról van szó, hogy milyen HW-en futna jól, hanem arról, hogy úgy általában többet lehetne kihozni, talán nem indokolt a gépigény bizonyos esetekben. Én nem állítok semmit, ki sem próbáltam, de ha itt pár feltevés igaz, akkor vannak érdekes dolgok.

    ui.: nem érdekel, hogy cvar-ral ki lehet hozni élvezehető FPS-t maxon, csúcskártyával.
  • DarkSector
    #16524
    De kit érdekel, ha a singlebe baszottnagy pályák vannak tele minden négyzetcentiméter tereptárgyakkal, és akkor is lehet normális fps-t kihozni belőle.
  • DarkSector
    #16523
    Az fura, mert nálam 3GHz-es procival, és 8800gts-el kisebb reccenések mellett elfut a játék, háát ha még core2 lenne, meg egy jobb kártya mondjuk 640-es
  • IgH
    #16522
    Meglepett,h már kinnvan a warez..nembaj,én szerintem megvárom a pénteket,és megveszem az eredeti példányomat. Addig is kíváncsi vagyok 1-2 firstlookra,szal hajrá!
  • MaskimXul
    #16521
    "Ha csinálsz magadnak egy zsebkendőnyi pályát editorban, néhány fával , bokorral stb, az is lassú lesz ."
    Ezt cáfoltam, igaz még nincs egy bokor sem, de nem is zsebkendőnyi a pálya.
  • DarkSector
    #16520
    Ez is lehetséges, de én azért még gyanakszok.
    És addig nem élem bele magam, míg nem lépek be a játékba.
  • lac coo
    #16519
    Akadozik ! Ajaj, de még hogy ! :)
  • dante3
    #16518
    Sz@r ügy! :D