31662
CRYSIS
  • NeoMaN
    #16993
    Heh, itt a szarráverős 7900 sorozat.
    :)))))))))
  • Skyline
    #16992
    Hát,nemvágom mi lehet a hiba minden ugyanaz,az oprendszer friss...
    A demoval is az volt a nagy bajom hogy celeronon ugyanúgy futott,mint 4800x2-n ugyanazzal a kártyával...
    Ez azért vicc....
    High beállítások mellett semmi durranás nincs ebben a grafikában,ehhez képest a gépigény egy vicc...
  • gduck
    #16991
    5 build eltérés van. Ez lehetne kevés, de okozhat nagy különbséget is ;)
  • Mr. Perfect
    #16990
    Gondolod,hogy a demo óta rontottak az optimalizáláson? Elárulom,hogy a végleges verzió 99.9%-ban ugyanaz mint ami a demo volt. Tehát a hiba az ön készülékében van.
  • Skyline
    #16989
    No ez egy optimalizálatlan szar...A demo 7900gt-vel 1280*1024-ben high-on (víz+fizika extrán) szépen futott,mostmeg a full szaggat mint a barom...
  • rage at work
    #16988
    Tedd fel a 169.04-et , az a Crysis-hoz készült már.
  • Kimi23
    #16987
    Csak más tapasztalatait szerettem volna megtudni nem ebbe a medő vitába bonyolódni, részemről lezártam.
  • M@TriX
    #16986
    ok, csak annyit még hozzá, hogy a hivatalos megjelenéshez átmennek a driverek mindenféle hitelesítésen, míg a bétát egyszerűen "kidobják"... így már érthető?
  • M@TriX
    #16985
    hát nekem a jó öreg MSI GeForce 6800 GT-vel húzás nélkül simán megy medium high-on élvezhetően, szóval most sem fogom még lecserélni a nagy öreget az tuti ;)
  • Kimi23
    #16984
    Ez nem matek, hanem kiadási dátum kérdése, de mindegy hagyjuk...
  • M@TriX
    #16983
    matekból hanyas voltál? melyik szám a nagyobb? na látod, ülj le, egyes... ;)

    nem mindegy miért? az a lényeg, hogy gyorsabb, örülj neki.
  • M@TriX
    #16982
    hát én nem szoktam tökölni, terepjáróval felgyorsulok, a falui szélén kiugrok, belelövök a tankjába, beérve felrobban, bedobok egy gránátot egy házba ha felrobban utána besétálok és ott beágyazom magam...

    de tényleg nagyon hangulatos a megkavart hangyaboly...

    jah egyszer meg úgy jött ki "véletlenül", hogy két gránátot dobtam egy kocsi alá, ami a második robbanáskor felrepült kb, 50m magasra és aztán egy házra esett amibe volt pár enemy... király volt ;)
  • Kimi23
    #16981
    Az hogy a 163.75 frisebb elvileg...
  • M@TriX
    #16980
    nem értem ebbe mi lenne meglepő... :I
  • Kimi23
    #16979
    Másnak is szarabbul megy a legutolsó WHQL 163.75-el mint a béta 169.04-el?
  • Zinaj
    #16978
    HELP!!!!
    Demo utani pálya.2 társammal vagyok,el kell valami konténert foglalni.Utanna egy valakit falubol kiszabaditani.
    A 2 társam miért nem jön?ott maradnak a kontinernel.Ez igy helyes?
  • Skyline
    #16977
    Hátt....Nállam ez akárhonnan nézem még szarabb mint a demo...A demo-t high beállításokkal 1280*1024-ben toltam..Na ez itt szaggat...
  • Djemba
    #16976
    el kell néznem a boltba még egy 512 mb ramért kicsit akad azt hittem elég neki 1.5 gb ram
  • AnarchoiD
    #16975
    deltaban lehetetlen jatszani, levettem hardra , igy mar meghalnak az ellenfelek nem kell 2 tar a fejukbe hogy eldoljenek ... ;) es erezhetoen kevesebb rizszabalo van igy , szupi

    Bauer ?:) lol nemis neztem talalo, bauer nem ember ezt tudjuk ;)

    Jack Bauer nyála golyóálló.


    [spoiler] azert igyis vert pisaltam amikor a temetoben probaltam megolni a "felbukkano" (nem bukkantak fel;) nano suitos koreaiakat .. nemhiszem el hogy 4 tavcsoves golyo klett a fejukb!! hogy eldoljenek[/spolier]


  • Mr Bishop
    #16974
    Kösz !
  • HunnernesKonge
    #16973
    Nem tudom mit vársz, a játék mappájában a delta configfilejának a neve diff_bauer.cfg (Enyhe utalás: Jack Bauer, 24 )
  • LoCk
    #16972
    Láttam..:P
  • ntex
    #16971
    Telepítésnél csak a magyart tedd fel, a többit kapcsold ki, ha már felraktad akkor valahol az options-ban
  • Mr Bishop
    #16970
    A magyar feliratot hogy lehet előcsalogatni ?
  • XeeN
    #16969
    Jé, egyetértek veled. Lehetek a haverod? (Nem mintha eddig nem lettem volna az :) ) A fegyverek keresgetése engem is az őrületbe kerget. Már a demóban is imádtam, hogy nem volt célkereszt. Így sokkal nagyobb kihívás. Elég sokszor megfingattak már a mocskok. :)
  • lac coo
    #16968
    Én azt kaptam amire számítottam.
    Semmi extra ajátékmenetben, de mintha az AI kicsit keményebb lenne, nem lehet rambózni....
    Grafika még mindig rohadt ronda low-on, de mintha kicsit gyorsabban futna (nálam) mint a demo ...

    Egy bosszantó hiba van benne , legalábbis engem nagyon bosszant: alig lehet megtalálni a lelőtt ellenfél fegyverét a földön ..... Idegesítő :)))

    Kicsit lassú, egyhelyben topogó a játékmenet, igaz mindig realisztikusságra vágyott mindenki, hát most itt van ! :))) Nem lehet berontani egy faluba, kívülről kell tisztogatni ....
  • zeus89
    #16967
    tegnap elmentem a demo pálya közepéig kb., ahol a radió zavarót kell lekapcsolni, most suli, de ha hazajövök bepótolom a lemaradásomat, bár nem akarok sietni, mindent meg akarok nézzni benne :) ja és DELTA fokozaton nyomom, szerintem nem vészes, a demót is úgy vittem át 2x
  • lac coo
    #16966
    A Te képedet linkeltem be ? :)
  • kill3r21
    #16965
    nah végigtoltam a demot megint kivi leszek a fojtatásra....még 5 óra mire leér a kicsike...addig sleep aki itt felkel és játszott már irjon egy átfogo sg tesztet :D
  • bordy
    #16964
    hehe, neehm, angolul vakerálják. mindig kiírná kicsit idegesítene is :)
  • AnarchoiD
    #16963
    ez nem igy mukodik, ha egy gepen elfut highon, iszonyuan belassul a sok odacsodulo slicceltszemutol
  • hen-tes
    #16962
    Ezeket a beszólásokat is feliratozza a játék? (magyarul)
  • AnarchoiD
    #16961
    DELTA ban jatszom es kozel lehetetlen megcsinalni nemhiszem el hogy 50millio koreai van ezen a szigeten lovok es odacsodul 30.000 es lepni sem lehet toluk semmit nemer a geppityu csak a soretes aszittem vegig udok lopakodni de ez egy rohadt hentjatek ;( mellesleg az ai olyan buta hogy ai is tulzas ra as kellene hivni (artifical stupidness) ;) mondjuk az poen hogy hallanak teged es ha nagyon kozel allsz hiaba a cloak mondjak egymasnak, hozza lattad ezt ? es vakon belemlonek lehet hogy tul nehez fokozaton jatszom ? :) mindenesetre ha a crysis keszitoinek az a hard hogy keptelenseg megcsinalni az elszomorito
  • yaqwsxcde
    #16960

    A Crysis Gépigénye!
  • bordy
    #16959
    állat game. az annyira bejönn hogy lövöm a fejét és a sisakja lerepül és utána tudom fejbe lőni néha. páncálzatukon látszik a lövés. annyi kis apróság van. ai-ra sincs panaszom. néha elég keményen bekerítenek, néha mamlaszok is persze.
    meg a szövegelésük.:
    megtalálak, megvagy, semmi sincs itt(közben ott célzom a fejét), itt van itt van és közben integet a többieknek. meg van valami harcolj velem féleség is.
    vannak keményebb figurák is. szal király nagyon szerintem.
    és hát nem ész nélül kell menni mert pikk pakk szét lőnek. azért a sniper scope megkönnyíti a dolgot lényegesen.
  • KILLER2
    #16958
    Eddig ájtszottam és azt kell modnjam, hogy ez a játék kegyetlen jó. Szeritnem nagoyn hangulatos. Bár az AI-n néha nagyokat néztem. Igaz, csak normálon játszom, de azért a reakcióidejük nem túl alacsony. Beállok elé, megüjed tőlem, vannak ketten, üvöltöznek, céloznak rám, de csak 3-4 másodperc múlva kezdenek el lőni.
  • Carlos HUN
    #16957
    Vedd meg nem bánod meg :)
  • MaskimXul
    #16956
    futna highon. vagy cserélj egy 8800gtre :)
  • MaskimXul
    #16955
    Crysis Optimalizálási útmutató
  • MaSzKa
    #16954
    nekem most e6550 + 2gb +8800gts 320mb van

    ezzel szerintetek jól futna 1280x1024-be

    vagy mit kell beállítani?