31662
CRYSIS
  • retek683
    #17033
    nem értem x2 5200+ 2 giga ram x1950 pro 512 teljesen lowon is van oan hogy 15 -20 fps - nem hiszem e komolyan mondom a demo pályája még nem is öli annyira a gépet ahhoz képest ami még lesz !!:(:( mikor vagy egy faluba oszt vagytok vagy 40-en na akkor azt se tod hol vagy annyira szaggat pfff pedig megakartam venni a gamét de hát ez van nekem a legnagyobb harba is kell a 40 fps nem érdekel a full lowon is de legyen 40 fps erre harc köüzbe 10-15 ember 15-20 fps gíy lowon farcry alázza ahogy van na dehát mind1 !!! biztos hót kula a gépem oszt azért!!! na már pedig még csak azért se veszek semmit bele eddig ment minden fulon ez meg még lowon se a cod4 grafikailag alázzza 10* nagyobb harcok oszt 40-50 fps pff hát ennyi!! ez tényleg siralmas:(:(
  • kill3r21
    #17032
    én meg probálom a multit mint ökör azt nézek hogy csak két server van..azt rájöttem hogy még megse jelent a game...:d
  • HeadHunter86
    #17031
    NE Írjátok meg neki a választ pls. Ne spoilerezzünk. Majd játszol vele és megtudod.
  • keepernext
    #17030
    vazze pont ezt kerestem tegnap kösz!!
  • GazCamp3r
    #17029
    azaz... :D hálistennek lejött a pre load, de a music dvd-t, meg az extrákat meg csak akkor engedi letölteni, mikor a teljes már aktiválodott... de ez legyen a legnagyobb baj... amugy beadtam a derekam (meg a pénzem) az SLi-nek, mivel megmondták a Crytekesek, hogy egyenlőre nincs olyan egy kártyás gép, ami maximumon élvezhetően futtatja... hát most 2 kártya van... a poén, hogyha az OC-t rakom be primary kártyának, akkor az ASUS órajeleit felhuzza maga mellé :P és mivel víz hűti, nem lesz gond :P terveim szerint olyan éjfél, és 2 óra között tudom már a game-et kiprobálni... vízhűtés miatt körülményes az összerakás... de reggelre végig viszem... xD
  • zsotee
    #17028
    DVD9-ből 2x DVD5, ha esetleg valaki kísérletezne vele:

    link
  • Wanted
    #17027
    Minden High-on van. Lehet, hogy túl lassan gurult a jeep.
    Azért ha valakinek sikerül összehozni, írjon.
  • ZÓÓÓcsi
    #17026
    Mi ez a 6.1g? Nem 12 kell neki?
  • Szuni
    #17025
    Ne csak a grafikát, told fel a fizikát is. Mindjárt másképp viselkednek dolgok, a demóban is így volt..
  • GPx8
    #17024
    Hogy van a játékmenet?
    A demoban elmentünk a hajóig, aztán jön az űrlény(?).
    Utána mi van? Már csak ufókkal kell harcolni vagy a sárgákkal + az ufókkal is, vagy mi...???
  • gduck
    #17023
    Na akkor látom sikerült a pre-load :) Egyébként én is ugyanígy vagyok, hiszen csak péntek hajnalban kódolódik ki, de akkor oszt indulhat a multi ezerrel :D

    UI: Látom SLI 8800GTX lesz ;)
  • Riddick21
    #17022
    Pontosan.
  • dante3
    #17021
    6.1g
  • rcsaby
    #17020
    Mennyit rak fel.
  • Riddick21
    #17019
    Recon nehézségen próbáld. Ezt alapból azon kell.
  • dante3
    #17018
    heccsat és kész
  • woy
    #17017
    Hibákat javítottak ? vagy vannak még árnyék hibák ? még belefulladnak a kóreaiak a derékig érő vízbe ?
  • Wanted
    #17016

  • Wanted
    #17015
    Nekem azért vannak jó tapasztalataim is az mi-vel.
    A parton szétszóródott 3 fickó, sziklák mögé bújva. Csak az ideges szövegelésüket hallottam. Pár másodperc múlva parancsszóra! egyszerre ugrottak ki a fedezék mögül és sikeresen le is szedtek, amíg én csak az egyikre koncentráltam.
  • Nagylaci
    #17014
    Hát ezt a játékot...

    Grafika: 10 -ből 15...
    Játékmenet: 10 -ből -5...

    Nem hiszem el, hogy minden nyamvadt koreait sz@rrá kell lőni?! A leghatásosabb módszer, hogy odarambózok aztán közelről leszedem mindet. Ez úgy 10 éve még csak elment valahogy, de manapság?
  • GazCamp3r
    #17013
    mi haverral bétában sokat szórakoztunk vele... jó gyorsan kell jönnie a dzsippnek, meg picit má kanyarodnia is kell, szal ami az introban van, az ugy nem hiszem, h összejön szándékosan.... max slow moba :D de az meg nincs... sniperrel lőttem már ki 300m-ről gyereket mozgo kocsibol xD inkább azt probálgasd
  • Skyline
    #17012
    Nállam annyi sikerül amikor demoban jött a jeep,kilőttem a gépágyust ugrottam kocsimögé fel gépágyufészek a csóka aki kiszállt a jeepből meg ahelyett hogy lőttvolna keresgélve elrohant énmeg hátbalőttem...MI..:)
  • pIIrash
    #17011
    Szia!

    Az eleje u.a, mint a demo pálya ... azzal a különbséggel, hogy ami a demóban X (medium/high) beállítás mellett 20-25 fps még éppen volt az most < 20 fps --- szal ennyi biztosan változott! :(
  • Wanted
    #17010
    Valakinek sikerült már élesben az a mutatvány, ami az intróban is látható?
    Hiába lövöm ki a felém tartó terepjáró gumiját, nem borul fel, csak lelassul. :(
  • GazCamp3r
    #17009
    jaja
  • Tigristank
    #17008
    Korán reggel fél 12-kor?
  • GazCamp3r
    #17007
    korán reggel még nem megy a magyar, sry érte :)
  • GazCamp3r
    #17006
    Ezen én már akkor röhögtem mikor vmelyik nagynagy gameplay vidit kinyomták, ahol egy elég béna csávó szorakozott addig a csónakkal, mig rá nem robbant.. xD aszittem, hogy az elég égés volt a fejlesztőknek, hogy azt majd megcsinálják utána, hogy az 5 cm átmérőjü fa is törhető legyen, de mégse xD
  • #17005
    Ami engem zavar, hogy a játékélmény nem lett valahogy az igazi. Mondjuk ezt majd a végén tudom igazán eldönti, de így pár óra játék után nem vagyok elájulva.

  • Skyline
    #17004
    Méghacsak a kövek...Kicsit nevetségesebb hogy a géppityuval szanaszétomlasztom a fát a nyomorék csónakot meg az álványról nemtom vízbnyomatni /kilőni alola a faálványt....
    Kb mint a Cod4...Ott ugyebár kocsikerék kilőhető..Már amelyik..:)
  • GazCamp3r
    #17003
    Ezzel az egy játékkal vagyok/voltam úgy, hogy megveszem eredetibe, és meg is tettem, már le is szedtem a pre loadot, de nem birom ki, hogy ne probáljam ki a warezt előte... csak a pici gépeckém még nincs kész :( zsir uj alaplap kapásbol szar volt, és most nincs mivel kiprobálni a gémet. Estére reméljük összetom dobni a rendszert, aztán majd mesélek, hogy nálam hogy megy :P
  • priluki
    #17002
    820 hsz.. anyám borogass :D
  • Kimi23
    #17001
    Igen felfigyeltem, szarul fut a 163.75-el , visszatettem a 169.04-et és lényegesen jobb, kb mint a demo.
  • elite
    #17000
    Egyelőre csak XP alatt tudtam kipróbálni. 1280*1024-ben mindent highra tolva 25-35 FPS-al futott.
    Very high moddal sokkal xarabb lett, úgyhogy kézzel fogom betuningolni a config filekat.
    Érzésre kb a demó sebességét hozza (bár én egy kicsit gyorsabbnak éreztem).
    Minden felirat magyarul van benne, ez nagy királyság!
  • Riddick21
    #16999
    Mivel kb. óránként lenyomtok vagy 50 posztot és most estem haza melóból nemrég, így csak annyit szeretnék kérdezni, hogy érzékelhető változás van-e a gépigényben a demó verzióhoz képest? Mert olvastam olyat is, miszerint javult és volt, aki ennek az ellenkezőjét állította.
    Előre is köszi a választ, remélem a kérdés nem veszik el a hsz-rengetegben!
  • CyrSyS
    #16998
    Sziasztok!

    Én mint nem egy nagy játékos szeretném véleményezni a játékot. Lehethogy sokan szidni fognak utána, hogy programozzak jobbat, meg hogy minek írtam én ezt ide ha kaki a game, de mivel ez egy vélemény így élek szólásszabadságommal. No szóval:

    Élményeim vegyesek a játék terén. Nagy reklámja van/volt, ami által sokan magukba olyan szintűt isreméltek a játéktól. E tekintetben csalódás ért. Grafikailag tényleg méltó utód minden FPS-t megelőzően. Ami azt illeti hogy itt egyesek azt hangoztatták hogy tényleg mindent szétlehet benne lőni, meg hogy így meg úgy......nos vigyázni az ilyen szavakkal. Szóval tényleg, ha nem is mindent de sokmindent meglehet benne csinálni. Még ez sem teljesült. Lássuk csak:
    - lövésnyomok ejj de hamar eltünnek, hát ez azért......gáz
    - Vérmennyiség csipp csepp ami miatt külön vérmegjelenítés funkciót nem tettem volna bele. Lehet hogy ezt moddal majd kicsit korrigálják.
    - Minden szétlőhető? Jaja persze. Kövek??? Sziklák? Semmi. Miért nem lehet leomlasztani a magas sziklát? De ha még nem is szétlőhető akkor legalább a kisebb kövek legyenek mozdíthatók. Még az sem
    - Robbanás hangja szuper lett, akárcsak a mesterlövészpuskájé. Ami robbanást illeti, no igen a kráter keletkezést még kihagyták a buliból. Pedig ebbe illene sztem egy ilyen funkció.
    - Hangulat remek bár még az elején vagyunk
    - Dx10 parasztvakítás nagyokat kacagok emiatt.

    Bugok igaz mindenhol vannak. Azért vicces bug hogy az egyik ilyen faház egyik pillérét löttem sorozatlövővel és semmi. Puszta kézzel meg 1 ütéssel kiütöttem a helyéből. Ajajajjajajaj.

    Maga nevében a látvány fogott meg benne, élménye jól alakul eddig, leszámítva a fentebb említett számomra negatívumokat jó a játék, csak a gépigénye sztem is nagy. De láthatóan a sok objektum okozza mindezt+fény eloszlások. Nekem 3ghz HT 7950GT-m van és 1024*768 minden közepes beállításokkal fut csak 20 és 32 fps között. A cpu gyenge neki nem vitatom :((
    És azért közepesen sem olyan csúnya a játék mondjuk egy STALKER high szintű grafikához képest. Biztos high-on még jobb de nem becsülöm le közepesen sem.

  • Skyline
    #16997
    A szarréverős 79-es a demoval faszán játszott,mostmeg a full szaggat mint a barom ugyanazokkal a beállításokkal....Ha hazaérek megnézem milehet a gond,de passz...
    Mindenesetre a gépigénye továbra is egy vicc....
  • bongo1
    #16996
    Hy segitsetek probáltam már a legujabb drivert és a 169.04et is és még egy párat... Vista alatt probálom futattni a gamet de mikor betölt fekete kép és ennyi:S

    Nem tom mi lehet a baj Kérlek segitsetek
  • NeoMaN
    #16995
    Igen, biztosan gyorsabb a 169.04-el mint a legújabb driverrel. Azért egyébként, mert a 169.04-es csal. Nem kicsit, nagyon.
    :)
    Komolyan.
  • NeoMaN
    #16994
    A verziószámok nem számítanak. A file-ok dátumát nézd.
    :)