31662
CRYSIS
  • lac coo
    #18356
    Végül is igaz, ha túl meleg nem ugyannyi a kapacitása 100%-on mint amikor ideális hőfokon üzemel :)
  • Venom
    #18355
    hát nemtom ki hogy van vele nekem még fraps felvétel közben is jól elvan a játék AA nélkül és high grafon :)
  • grebber
    #18354
    Na ezen jót nevettem .Beszélgetünk arról hogy nem használja ki a 2 magos procit 100%-ra a game erre valaki benyögi.

    "mind1 hogy a cpu 100%ot eléri e, ha nincs elegendő hűtése, nem is fog 100%on menni és a gyári hűtés nem elég "

    LOL ilyeneket hol taniítanak?
  • Kurfürst
    #18353
    Hát a vége elég halovány...

    "Majd a kiegészítőbe"... ami szerintem már készen is van..

    Ettől függetlenül bámulatosan szép a grafika, ehhez képest szerintem a gépigénye sem túl nagy (3500+/1,5GB/7600GST-n szépen futott jó beállításokkal is).
  • Venom
    #18352
    Na ja énis ezmiatt hittem azt :D
  • GamerAdams007
    #18351
    lool :D
  • VRSDM
    #18350
    kés? egyből katana. aztán majd elrejt a katakomba, és folyik majd az ellen vére tengerbe patakokba :D
  • fixpont
    #18349
    Azert hitted azt, hogy vadaszgep, mert kiirja egy pontom, hogy nyomd meg az utanegetot (afterburner) es az meg vadaszgepeknek szokott lenni, eleg idiota es felrevezeto.
  • Venom
    #18348
    Köszi a helpet. Ott szúrtam el hogy aszittem vadászgépbe ülök és össze vissza repkedve próbáltam leszedni az alieneket és a gömb már túl nagyvolt és nemtudtam elmenni mellette. Aztán rájöttem hogy eza gép helyben is tud lebegni :D Visszatöltöttem a mentést aztánn már sikerült.
  • mikiking
    #18347
    Szevasztok,az mitől van,hogy msot megyek be a barlanga,ez asszem a 3. pálya...és amikor jön ki a video.póüóüf kilép..... de semmi hibaüzi,csak kilép...mit tegyek ?
  • catacom
    #18346
    És nem is igazán küldetésként kapod, hogy szerezd meg hanem ahogy jössz fel alépcsőn és rádión beszéltek, akkor épp te mondod, hogy elmész a fegyverért:-) Legalábbis nálam magyarul ez így működött:-)
  • catacom
    #18345
    Szerintem nem azt írja, hogy vedd fel a fegyvert , hanem , hogy most kell használnod!! A fegyvert akkor kell megszerezni amikor a reaktornál megnyomod a piros gombot és kézzel lenyomod azokat a rudakat vagy miket... na és amikor onnan jössz felfele akkor mész el azon a szinten ahol a fegyverraktár van és akkor kell kivenni a szekrényből:-)
  • fixpont
    #18344
    Nem tartom valoszinunek, hogy kiengedett a fedelzetre anelkul, hogy felvetted volna a fegyvert elobb.
  • Micsu
    #18343
    nah a lényeg, felmentem a kifutóra két küldetést jelzett: öljek meg 1 lépegetőt és vegyem fel a fegyót, megöltem a lépegetőt majd jött 1 repülő, kilőttem az ágyúit és a nő mondja hogy vegyem fel a fegyót mert atomcsapást kéne rá mérnem de nemtom hol mehetnék le a fegyóért...
  • catacom
    #18342
    ez is igaz de amikor már sok talit kapsz akkor kiugrasz aztán go tovább gyalogosan:-)
  • fixpont
    #18341
    De jobban is ki vagy teve benne a talalatoknak, valamint vezetni es loni nehez egyszerre.
  • catacom
    #18340
    Azért én már csak a buli kedvéért is kipróbáltam a járműveket:-))) Azért egy ideig csak hasznos volt a nagyobb tűzerő miatt nem?:-)
  • Peetboy
    #18339
    Hát igen, sajnos hülyén lett megcsinálva a játékmenet. Hamar vége lesz. Mivel a mindig titokzatos Cevat Yerli elmondta, lesz még 2 db kiegészitő lemez a Crysishoz. Ezért lett rövid.
    Nekem már az magában nem tetszik, hogy nem megy el a gépemen, mert én Full grafon vinném végig.
    Mint már irtam korábban, ha végig viszem Lowon, akkor utána hiába lesz hozzá új gépem, már nem érdekel, ha tudom mi lesz előre.
    A Demót sem vittem még végig mert beszart a windowsom, de most újra van rakva ,most megpróbálom végig vinni.
  • fixpont
    #18338
    Az autokat, motorcsonakokat, repuloket, tankokat amikor nem volt muszaj, en soha nem hasznaltam, meg azon a palyan, ahol tankkal kell kezdeni, ott is kiszaltam egybol, mentem gyalog, nemcsak nem illettek a jatekhoz, engem meg hatraltattak is.
  • Kamisama
    #18337
    Sorry a sok hibáért.
  • Kamisama
    #18336
    Figyi, nem az a küldetésed hogy menj le a hajótérbe és mentsd ki a bentrekedteket? Mert akkor fent a kifutó jobb oldalán odamész az emberekhez és egy rész ami tualjdonképpen egy lift elkezd sülyedni. Miután lenyírsz mindenkit felfele jövet találod mega stackgunt vagy mit.
  • catacom
    #18335
    És csak akkor lehet a fegyverért menni amikor már teljesíted a reaktoros részt!
  • Kamisama
    #18334
    A hozzászólásokat olvasva azt vettem észre, hogy mindenkiben elég vegyes érzelmeket keltett a játék. Valahogy olyan nagyon különleges és szuper, de valahogy elég sok benne a hiba és a meggondolatlanság. Olyan mintha a végére összecsapták volna az egészet. Pl van az a jelenet mikor először megjelenik az a rohadék nagy 4 lábú szörny. Még előtte azon a helyszínen, a repkedő polipokat kell nyírbálni. Van ott egy légvédelmi tank. De minek? Az ég világon mindent lőnek azok a dögök, fűt fát, sziklát mindent, de az ott áll épen és karcmentesen.:) Ha viszont beleülsz, elkezdhetsz visszaszámolni 5-től, mert annyi időd van hátra, függetlenül attól, hogy nem lősz vele, ők tudják hogy benne vagy. Azt is próbáltam, hogy láthatatlanul szállok bele, de úgyis észrevettek. Hihetetlen. :)) Fura... szal nem csak a kés hiányzott ebből...
  • catacom
    #18333
    Valamit nem jól csinálsz mert én felfelé mentem egy lépcsőn amikor azt mondtam, hogy megyek a fegyverért. Nekem is volt valami zárt ajtó, de azt ököllel be lehet törni maximum erőn
  • catacom
    #18332
    Szerintem is lesz az bizti, mert nagyon olyan szöveget mondtak ugye, hogy most már tudjuk hogyan lehet őket elpusztítani.....Na meg hát Próféta bent van a gömben...
  • Micsu
    #18331
    nemmég, nemtom hogy lehet lemenni
  • catacom
    #18330
    Ha a két nagy ágyúját kilövöd akkor már csak spuri a csapatszállítód után és a hajó végén felugrasz rá:-) És ennyi a játék. Van még egy pár perces intró ahol látod hogy elsüllyed minden + nagy bumm. És már jön is a stáblista.
  • wedge31
    #18329
    Direkt ,mert lesz folytatása valamikor...
  • fixpont
    #18328
    Nezd meg a youtube-on a veget, "crysis boss" ezt beirod, kidob 1 rakas videot, onnan, hogy lohetnel az anyahajora kb 1 perc jatek van meg, en megneztem a videot aztan most mar torlom is. Picit bosszantott, de most az az 1 perc mar nem lenyeges.
  • strebacom
    #18327
    Ja elégszar, de ez lenne a vége???
  • strebacom
    #18326
    Hogy-hogy milyen állást én már visszatöltöttem a régebbit is de akkor sem....
  • fixpont
    #18325
    Az nem tetszik az alienek megjelenese utan, hogy az addigi szep, nyugis lopakodos, terep felfedezos, megfontot strategianak vege, es az egesz jatek atmegy egy nagy rohanasba, ahol nincs pihenes, nincs gondolkodas, nincs taktia, nincs strategia, csak rohanas van, azt sem tudom ki lo, honnan lo, egy nagy zurzavar az egesz. Elrontottak a sarcok sajnos, elrontottak.
  • fixpont
    #18324
    Akkor valszeg te is beszoptad, amit en, nem fogsz tudni loni....azt ajanljak tobben hogy toltsd vissza az allast, mas megoldas egyelore nincs.
  • catacom
    #18323
    Ahhoz nem kell szerezni lőszert!!! Az nem nulla hanem a végtelen jele:-)
  • fixpont
    #18322
    Ott siman irtani kell a repkedo alien szarokat, en azt csinaltam, hogy csak repkedtem ott korbe-korbe es irtottam, aztan amikor lelosz egy 3-4et es eltelik 1 kis ido, kozli a gep, hogy mehettek tovabb.
  • strebacom
    #18321
    Hogyan lehet ehhez a tacgunhoz löszert szerezni, mert nekem 0-án áll???Igy nem tudom lelöni az alien ürhajót...
  • catacom
    #18320
    Ha már megvédted őket és felszálltak nem kell velük foglalkoznod!! Menj egyszerűen a két hegy között ki a nyílt tengerre és csak menj előre. Lesz egy kis párbeszéd aztán már tölti is az anyahajót:-)
  • GamerAdams007
    #18319
    Hát a torok-elvágós rész a német törvények miatt nem kerülhetett volna bele szerintem, de önmagába a kés jó ötlet, mondjuk csak szimplán hátbaszúro, mintha lőném, és akkor a törvény szerint is mehetett volna. Dzsungelbe tényleg elkél egy jó kis kés. :D
  • Venom
    #18318
    Hali. Amikor a csapatszálítót kell vezetni van egy hely ahol védeni kell egy másikat amig felszedi az utasait utánna meg áttmenni egy másik helyre ott miarákot kell csinálni? Próbálnám követni a másik csapatszállitót de eza istenverte gép magától leszáll aztánn felrobban :S
  • catacom
    #18317
    Micsu megtaláltad már??