31662
CRYSIS
  • KranaZoli #18396
    Hi!

    Hát megnézve itt a belink-elt YouTube-os videókat szerintem hamar ki fog jönni egy Service Pack ehhez a gammához is :)
  • Roger6
    #18395
    Hát ez tényleg érthetetlen... Nekem nem csinált ilyet, pedig én is ATI-val tolom (1950XT).
  • barmi
    #18394
    ha leveszem full lowra akkor is ugyanígy viselkedik 1 pillanatra fekete kép játék közben aztán nagynehezen visszajön a kép de ugy 15 20 perc után kivág az asztalra. A demo meg ment rendesen sőt ott minden mediumon volt és még high beállítás is volt köztük néhány nem csak medium!! Érthetetlen!
  • Roger6
    #18393
    Én nem bántani akarlak, de a 2600XT nem egy atomerőműkártya, szerintem nem a driverrel van a gond.
  • barmi
    #18392
    Az ati miért nem dob már ki egy normális display drivert ehez a ...hoz???
    7.9-el tolja valaki? Ugyan olyan sz*r mint a 7.10?
  • dexlab
    #18391
    Köszi, Killer a segítséget!
  • gabr
    #18390
    Na ne már!
  • KILLER2
    #18389
    Ez hiba. Vedd le LOWra vagy fel HIGH-ra a grafot és elvileg át tudsz majd sétálni rajta.
  • dexlab
    #18388
    Sziasztok!
    El kellne egy kis help! A játék elején vagyok még, egy barlangba kellene bemennem, de sziklák vannak az útba. Belelőtem toltam nyomtam, semmi. valami ötlet, vagy esetleg ez egy hiba a játékban?
  • grebber
    #18387
    A hülyéje hát nem vette észre hogy figyelik a távolból
  • Icarros
    #18386
    Ezt láttátok
  • grebber
    #18385
    Elméletileg igen!
  • marco2
    #18384
    az rendben van de hogy magyar legyen csak telepítésnél lehet beállítani?
  • Ronin1350
    #18383
    Katt játébeállítások _ felíratok

    Más : aztat a putkát ne felejcsétek felvenni mert utána nem lehet visszamenni érte . Én is megszívtam. Valaki írta hogy nem lehet nélküle a fedélzetre menni ... hááát kilehet
  • marco2
    #18382
    Sziaztok nem lehet bekapcsolni valahol a magyarítást? Nem akarom ujra telepíteni
  • HeadHunter86
    #18381
    e_displayinfo 1
    console-ba.
  • kegyetlen
    #18380
    Hali!

    Valaki irja már le hogy kell az fpst kiiratni a játékban.

    köszi
  • barmi
    #18379
    Ja, és azt elfelejtettem hogy próbáltam már alacsonyabb beállításokkal is de ugyanez volt a vége az asztalon kötöttem ki úgy negyed óra elteltével. :((
  • barmi
    #18378
    Sziasztok!

    Valami gond van a konfigommal. 3-5 percenként játék közben kapok egy fekete képet az arcomba pár másodpercre aztán visszajön a játék nagynehezen.(néha előfordul hogy a fekete képernyő hirtelen barnára vált és csak aztán jön vissza a játék képe) Ezt csinálja úgy 15- 20 percen át 3-5 percenként aztán se só se beszéd kivág az asztalra de már volt rá péda hogy úgy beakadt hogy kékhalál lett a vége valamilyen ati dll-re hivatkozva :( Ilyen problémával mit kezdjek? Ha esetleg tud valaki elixírt szóljon legyen kedves! 7.10-es catalyst van fent, configom alul olvasható, a játék képi beállításainál minden közepes fokozaton van.

    Egyébként 7.9-es catalystel is megy a játék vagy mindenképp 7.10 kell neki? Mert én úgy emléxem a demót még 7.9-el toltam és nem voltak ilyen hibák játék közben de lehet hogy nem jól emléxem.
  • Giri
    #18377
    Sziasztok!!!
    Egy kérdésem lenne!
    Elakadtam ott ahol a túszt megtaláltam és a tankokat kell kilőni! Hogy lehet azt megcsinálni??
    Előre is köszi a segítséget!
  • magellaner
    #18376
    Az ürhajós rész legvégén várni kell majdnem vagy 10 percet mire kinyílik a kapu! Csak közben védeni kell magadat a zöld izéktől.
  • mariann84
    #18375
    Sziasztok
    Szeretnék kérni mentést, ha tud adni vki!! Nem boldogulunk az űrhajós, lebegős résznél, ahol azok a zöld izék úszkálnak a levegőben.Az a baj hohgy esély sincs rá hogy megcsináljuk, mert amúgy a játék közepes beállításokkal tökéletesen fut, ennél a résznél az alacsony beállításokkal is akad így nem lehet még lelőni se senkit .:( Meg amúgy se nagyon tiszta mit is kell csinálni :))
    Tehát megköszönném ha küldene vki egy mentést az antigravitációs rész végénél, vagy utánna rögtön.Köszönöm! [email protected]
  • Purga
    #18374
    Mekkora lol!
  • VRSDM
    #18373
    hamégnemvolt ezt majd kipróbálom :D
  • Purga
    #18372
    Ezen is lehet röhögni :D
    Jó kis break egy kis törés-zúzással egybekötve
  • fixpont
    #18371
    Hehe, tenyleg van benne magyar felirat, eszre sem vettem, mar ra is jottem hogy kell bekapcsolni, csak azt nem ertem, miert 180 megas a file. :-P Ennyi feliat nincs benne.
  • fixpont
    #18370
    Marmint magyar felirat, vagy mire gondolsz? Es hogy kell bekapcsolni? Mondjuk angolul sem volt egy bonyolult szovege...csak nehol elegge hadartak.
  • bordy
    #18369
    jah, csak azt akartem jelezni vele hogy annak is milyen grafja lehet már majd, ez is elég durva már highon is, bizos csiszolnak rajta még. persze majd akkor megint nem lesz vas ami majd elvinné normálisan, bár kitudja :P 3 év alatt csak a hardver annyit fejlődőtt hogy pffff. p4 volt a csúcs. mostmeg már többmagos őrületek vannak.
    annyi idő múlva tuti lesz ilyen graf sztem is.
  • grebber
    #18368
    Alapból van benne magyar nyelv!
  • 50cent911
    #18367
    valaki nem tudja készüle hozzá magyarosítás?
  • fixpont
    #18366
    De 2010 az 2 ev mulva lesz, en olyan ~12-13-rol beszelek.
  • bordy
    #18365
    2010-ben lesz cryengine 3 asszem, nem biztos, az viszint igen hogy lesz valamikor.
  • fixpont
    #18364
    En a technika fejlodesenek utemebol azt gondolom, ez a szint, 5 ev mulva itt lesz. Visszanezek egy 2001-2002-es jatekot es mosolygok. Ez nincs olyan messze, mint hiszed.
  • grebber
    #18363
    Majd meglátod hogy nem Crysis is vidokon milyen jól indult azt mi lett belőle?
  • fixpont
    #18362
    Ilyen oreg vagy? Ez 5 even belul valosag lesz. Tuti.
  • grebber
    #18361
    Mit megadnék ha egyszer valaha amíg élek lássunk egy ilyen grafikai szinvonalú játékot!
  • grebber
    #18360
    Örökmozgó:D
  • bordy
    #18359
    ki akar jót röhögni XD

    haha
  • HeadHunter86
    #18358
    Crysis CGI Concept Video
    Huhh ez igen jó kis render videó!
    Animációs filmként megnézném a Crysis-t :D
  • grebber
    #18357
    Lehet atomforro is ha a game nemhasználja ki 100%-on -5 fokosan sem fogja kihasználni 100%-on .