31662
CRYSIS
  • NeBby
    #18676
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dehát sajnállak , ha nem bírod elfogadni , hogy féláron van olyan jó kari ,mint a tied :] ezvan... :P
  • NeBby
    #18675
    Azér nem íja ki , mert XP ről tolom patchel és akkor csak highot ír ki! Írtam is , hogy visszaváltotam XP re...
    Nemkellene félrevezetni másokat Jah és dx10 is fennvan XP n nekem és megy is ! Szal ez a max...
    Esetleg akkor nem , ha a patch nem a very highot takarja , de toltam vistán is veryhighon , ugyanez volt! du. leszek otthon , majd mond , hogy milyen kép kell ahol láccik a very! (mert este csak gyors dobtam pár képet)
  • gduck
    #18674
    Benyomod a HeadHunter86 féle konfigot és ugyanolyan lesz az FPS és a kép is mint NeBby-nál :) Igazán felesleges "kidobni" egy GTS-t ;) Viszont ha sikerül a bót, akkor jól jársz egy GTvel :)
  • gduck
    #18673
    Nem kötekedni akarok, de ez nem VERY HIGH beállítás :) Nem kellene félrevezetni másokat, még ha nem is szándékos....

    DX9 32bit Custom HDR, az nem VERY HIGH!!! A DX10 VERY HIGH lenne az!!! Azzal viszont egyetértek, hogy kinézetre VERY HIGH, de a 8800GT se viszi el maxon ezt a játékot ;)
  • M@TriX
    #18672
    működik...
  • peti71
    #18671
    Az mért lehet hogy nem működik a Fraps a crysisnál minden más játéknál mér,,,
  • HeadHunter86
    #18670
    Láttam még fenn az oldalon 2-3 nagyon igényes mapot :)
    Csemegézzetek.
  • kenderzen
    #18669
    ez a junglemap már az álloképekböl is látszik hogy iszonyatjolnézki
  • grebber
    #18668
    Nyilánvaló :D 3 részesre akarják a gamet!
  • ntex
    #18667
    indulj el a hajó vége felé jobboldalon, és találsz majd egy liftet ami levisz (én tök megíjedtem mikor ráléptem :P - füles rulez)
  • HeadHunter86
    #18666
    JUNGLE MAP
    Még nem próbáltam de szép mapnak tűnik, van még pár fenn az oldalon.
  • rage
    #18665
    A legvégén mikor a fedélzetet védem, s szólnak, hogy menjek a mérnöknek segíteni a reaktorba, az merre van ?:) A térképen a zöld jel egy lezuhant roncsot jelez csak.
  • ntex
    #18664
    Nah végigtoltam Delta fokozaton, az utolsó pálya végén vagy 50x reloadoltam . Nagyon állat volt a játék. Egyedül a vége nem tetszett, még azt hittem tovább is lesz, de sajnos jött a készítők listája (ezt utálom minden játékban). Nyilvánvaló hogy lesz folytatása a befejezés alapján, addigra remélem összejön egy olyan gép amin már Very High-on is faján fog futni.
  • Blekk Síp
    #18663
    Na az nagyon király, köszi a választ, februártól akkor már én is very high-ban zúzhatom, addig meg félreteszem a gamet. =)
  • HeadHunter86
    #18662
    Crysis-Time-Of-Day-Tweak
    Island pálya modosítás gondolom... Tud a gyerek
  • kenderzen
    #18661
    jokérdés:D
    kiprobálnám de letöröltem , igy tippre szerintem 1280 no AA
  • HeadHunter86
    #18660
    Szerintetek 1024*768 2AA, vagy 1280*1024 NO AA, melyik beállítással futna jobban?
    Az alanti gépen.
  • kenderzen
    #18659
    bakker brenyonak üzentem mégsem neki irta ez ma már a második
  • kenderzen
    #18658
    Király :)
    Idén 8800gts már a második vga-m :S
    lassan kezd ugy kinézni a dolog hogy 4havonta lehet cserélni a kártyákat xD

  • grebber
    #18657
    Ezek a képek nagyon rosszak mármint ha a very highot akarja látni az ember mivel képeken otvar fos.Mozgásban látszik igazán a képeken nem!
  • JuanG
    #18656
    naja, nem sok a proci (egyelőre), de jól megy 40-50 fps, és kb az a látvány mint a képeken...
  • NeBby
    #18655
    Verihájgh, 2AA
  • NeBby
    #18654




  • NeBby
    #18653
    Proci nagyon kevés neki....
    (minnyár jön pár kép)
  • JuanG
    #18652
    Összeraktam ma az új gépem, Inno 8800GT, proci 2.86 Ghz, 2 Giga ram dualban, high-on tükéletesen fut, very high-on már lemegy 18-20 körülre nem ritkán (1024, 16XAF, 0xAA)...
  • KILLER2
    #18651
    Ráér az, én is fekszek, holnap nekem is suli.
  • lac coo
    #18650
    8800 GT árak .....
  • HeadHunter86
    #18649
    Neee az 1.-ről az már unalmas :D
  • HeadHunter86
    #18648
    Mi az hogy drágán? Mennyiért mégis?
    Én 20ért vettem a GTS-em, szerencsére a 7900GT-m ramjai rosszalkodtak, így becseréltem. Megkaptam a vételárát, persze az aktuálisat, nem azt amennyiért vettem sajna, jó is lett volna :D
  • NeBby
    #18647
    Épp aludni készültem , nekem suli holnap , de ha reggel jó , akkor felkelek és nyomok párat :] 1. mapról megfelel ?
  • HeadHunter86
    #18646
    Nekem éjjszaka jobb tetszik, sokkal szebb az ég és ahogy a levleken törik a fény, na meg a hold fénye és ahogy a fények átszűrödnek éjjel is a falavelek között.
  • Nagy01
    #18645
    Ez komoly::DD
  • KILLER2
    #18644
    Amúgy nem akarsz tenni 1-2 képet Very High-ról?
  • KILLER2
    #18643
    Szerencsére sok a hülye. Remélem sikerül. Ha 55ért eladom, már örülök, 5e Ft nem a világ vége. Bár úgy vettem ezt a kártyát, hogy mind 2 évig nem cserélem, de ez a GT asszem pont elég ok arra, hogy mégis leváltsam.
  • mikiking
    #18642
    Na azért nem olyan csúnya az ...Napközbe über szép,nagyon tetszik nekkkkkkkem :) Móni- ka. :P véleményetek ? délután naon csu,de napközbe már nice......shaderek tuti very high .... (dx9)
  • NeBby
    #18641
    Valami hülyének esetleg , de kétlem h 55 fölött eladod Drágán vettem , mert nem lehet kapni sehol , de ha vársz 1 hetet , vagy talán még annyit se , akkor már lesz sok helyen és 60k körül megkapod!
    Nagyon fasza a kari , hűtése is jó (csak nemmind1 milyet veszel) , sose bánom meg , hogy megvettem
  • KILLER2
    #18640
    Hol is vetted a 8800 GTdet és mennyiért is? Asszem emgyek, azt veszek egyet én is. Ne jól van, ez így nem igaz, de egyre inkább kezdek biztos lenni abban, hogy veszek egy 512 MB-os GT-t. Ha mázlim van sikerül is eladni a mostani GTSem, hogy ráfizetés nélkül meg tudom venni a GT-t.
  • NeBby
    #18639
    Igen! Very High , 2AA és 22 fps alá még a legvégén se ment , ált 35 ön jár így! AA nélkül pedig 30 alá nemmegy szinte SOHA , náha volt 23 , de nagyon ritka és csak ha minden robban stb ...
  • fixpont
    #18638
    Rossz hirem van szamodra: "A teljesítménymérő scripteket fejlesztő Devil Mountain Software technológiai igazgatója, Craig Barth szerint csalódhatnak azok, akik jelentős változást várnak a Windows Vista operációs rendszer sebességében az első szervizcsomag feltelepítését követően. Az SP1 előzetes változatával rendelkező, illetve az eredeti kiadású Windows Vista között gyakorlatilag nincs teljesítménykülönbség a legfrissebb tesztek szerint."
  • Nagy01
    #18637
    Értem én.. de ezt mér nekem mondod?:DDDD