31662
CRYSIS
  • Callisto
    #19654
    Nem tudom már ki írta, hogy játszak a COD4-gyel, akkor arra 100%-ot adok. Nos, eddig igaza van :). Crysis: sci-fi történet és atmoszféra, grafika. COD4: grafika is nagyon jó és hangulat überodabasz! A hangokról nem is beszélek... Nálam a kettő egy szinten van, csak az egyik sci-fi és ebben jobb, a másik pedig valós és abban jobb.
  • gduck
    #19653
    Én eleve abba mentem :P Voltak benne húzós részek :)
  • grebber
    #19652
    Basszus lehagytam hogy a TANK-os részen van ez:D
  • grebber
    #19651
    Na megvan az első pont DELTA azaz a legnehezebb szinten ami elég huzós kicsit most szüneteltetem is.
    Normális sokkal könnyebb volt :D

    Itt meg aztse tudom merre menjen minehonnan rakéták csapodnak belém :D
  • Prince of Máté
    #19650
    El ne hidd, a Crysisr (1) tavaly decemberére ígérték...
  • gduck
    #19649
    Jeeee :) Remélem 1 év múlva jön csak ki! (akkorra van tervezve a 8800->9xxx upgrade :D )
  • Jagumo
    #19648
    tok mind1 a Xbox meg a PS3 is hugy:D

    jo igaz sokkal jobban megeri mert csak megveszed es nem kell azzal tokolni h megy nem megy, de azok nincsen full grafikajuk..olyan 75% a legjobbnak 80% es PC sokkal jobb az XBox meg a PS mocskos kockaknak valo akik nem ertenek semmihez :D (teisztelet a kivetelnek, meg akinek nem inge ne vagye magara)
  • Jagumo
    #19647
    juuj de ratyi nem talatal ki? az 1 dolog hogy uncsi palya de ez igy sztem hulyeseg...

    azt mondjuk hogy a palya vegen mitol nyitodik ki az a nagyajto nemtom:D mendegeltem fel ala es oltam azokat a kis izeket.. azt egyszer csak kinyilt...

    na mind1 loser vagy :D
  • Doom 4
    #19646
    ok kösz a helpet nem láttam
  • fixpont
    #19645
    Hogyhogy hogyan tovabb, atugrik egy filemegoszto oldalra, es ott van egy "download it' nevu link, arra klikkelj.
  • Doom 4
    #19644
    Luigi_Paradise Lost_crysis.rar

    rá nyomtam képre ki adta az oldalt és hogyan tovább?
  • Doom 4
    #19643
    ok ott van de hogy tom letölteni ?
  • fixpont
    #19642
    Nem talaltal ki belole? ;-) Ha ranyomsz a "kozerdeku info" linkre a kep alatt, ott lenyilik par ablak es ott az utolso "jatekmentes" cimmel, ott az osszes palyat letoltheted.
  • grebber
    #19641
    Ha nem ismered a hátteret minek minősítesz mást??

    Én pl már sok ideje magamnak veszek mindent mármint agépügyileg és megkeresem rá a pénzt.
    Sokan vannak így ezzel csak itt mindenki azthiszi mindeki tanul még hát ez nem igy van!
  • Doom 4
    #19640
    légyszi valaki dobjon 1 linket a core utáni pálya mentéséről
  • fixpont
    #19639
    Mert belerepulsz az orvenybe, maradj a sziklafal mellett, amikor odaersz ramondjak a fuledre, hogy vigyazz az idojarassal. Ott rontod el, hogy beleszallsz abba a barnas tolcserbe, es akkor nyilvan lezuhansz. Emeld el a gepet, adj gazt es marad a fal mellett.
  • IFOR
    #19638
    ok ok..konzolfikázó baromarcu vagyok:-))) de rád mit mondjak nyekulturnüj barátom ha nem fogsz tudni mondjuk Excelt futtatni az imádott konzolodon...?? amint kiderült nekem nem csak játékra kel a pc mint egyes mamakedvencének..gondolom te sem a kétkezi munkádból vetted a csúcsgépedet...........
  • fixpont
    #19637
    Nekem a munka miatt kell ilyen felbontas, nincs olyan videokartyam, amivel tudnek jatszani ilyen felbontasban, viszont arra irtam, ha lenne konzolom, erre kotnem, nem kene vennem draga tv-t.
  • Punker
    #19636
    arra hogy a híd után mindi glezuhanok azzal a rohadt ronccsal, ha leszállok hogy helyre jöjjön a gép akkor többet fel nem száll, irányíthatatlan szar.....
  • Skyline
    #19635
    Leszarom elvinne-e (amúgy sztem nem) nemkell ide sem konzol vs pc csak azt mondtam nem kell ennyire nyomatni a konzol fúj szöveget,mert szánalmas:)
    Amúgy baxhatod az 1920*1200-adat pc-vel is sokkal komolyabb játszani ha kirakod egy jóóólmegtermett lcd-re azt csá....:)
  • Skyline
    #19634
    Neharagudj én sem lehúztam csak aztmondtam hogy a grafikán kívül tucatfps,semmiextra. Ettől még nállam is bennevan az év első 5ösében:)
  • fixpont
    #19633
    Az en monitorom is tud 1920x1200-at, szivesen rakotnem koponens bemenet van rajta, kivancsi vagyok, elvinne-e az X360 v PS3 fullon a Crysist.
  • KILLER2
    #19632
    Az a Core egy okádék. Nagyon jól meg lehetett volna csinálni, ehelyett ilyen elcseszett pályát még nem láttam.
  • Skyline
    #19631
    Konzol monitorra kötés mond valamit?:)
    Amennyiért a hdtv-t veszed annyiért crysisezel szgépen? Naja....Negyedakkora képernyőn..:)
    Az ilyen konzolfikázó baromarcúakat nem értem meg sose,mind1..:)
  • fixpont
    #19630
    Mire is gondolsz pontosan?
  • fixpont
    #19629
    Az altalanos velekedes, hogy a "Core" palya utan mar eleg gyenge a jatek, vagyis, teljesen megvaltozik a stilusa, magatol a "Core" palyatol pedig mindenki hanyt, ez eddig rendben van. ;-) En is rovidnek erzem, de hat ez trilogia, mint a HL2 epizidok, azok sem hosszabbak. :-)
  • Punker
    #19628
    ez a rohadt röpködős pályát hogy lehet megcsinálni? a leomlott hídig jutok aztán onnan sehova :(
  • Prince23
    #19627
    Én továbbra is az Év egyik legjobb játékának tartom, de most komolyan milyen cucc jött ki ez évben ami megfogott minket? Jó, nekem egy bajom van ezzel a gémmel, ahpgy haladok amolyan érdektelenné vállik számomra a történet. Így csak piff-paffozok, mint BűvösSárkány. Még addig élvezhető is volt, mikor Konji tábornokhoz értem, de mióta bejött a Core pálya, áhhhhh mondom, mék hülye fax találta ki ezt a pályát?
    Cod 4, Crysis, Bioshock.... sorolhatnék még párat, de tuti kevés lenne nálam a jó, igényes játék.
    Hogy a világ/játék rossz lenne? én nem erre céloztam. Pontosabban nem is értem a világ-os feltevésedett. Én csak annyit mondtam, h én így képzeltem volna el, és számomra tetszett volna, így, ahogy leírtam lentebb.
    De a FC-nak sokkal jobb története volt, ott már nem az első pályán világosítottak a tényre, h szörnyek vannak a szigeten, hanem 5-6. pályán, hanem 7. És sokkal hosszabb játék lett, már én is mingyá a végére érek, azt alig volt CRYSIS TÉMA a játékban.
    ÉN NEM HÚZOM LE A JÁTÉKOT, mert a hangulat, grafika ott van, csak valahogy a sztori közepe és innentől kezdve nem jön be, és ezt a májam nem veszi be. A történetet átlagosnak tekintem, kicsit jobban fantáziálhattak volna rajta.
  • IFOR
    #19626
    van pénzed HD TV-re? annyiért már egy iszonyat gépet veszek amin fut a crysis:-))))))))))))))))))))))) , ja és nem csak játszani tudok rajta..............
  • grebber
    #19625
    Hehe 300 ezer fölött jó is az a full HD TV.Na ott akor inkább pc sli 8800ULTRA!
  • Prince of Máté
    #19624
    Ha nem is 1280x1024-et , de 1366x768-at lazán, sőt a full HD még 1920x1080-at is :)
  • grebber
    #19623
    HD TV mond valamit??
  • IFOR
    #19622
    konzolok??hm..COD 3..XBox 360 ........televizioban roppant érdekes a grafikája:-)) kocka kocka hátán, fürészfogas szélek.........kinek tetszik ez?? mikor tud egy Tv 1280x1024 es felbontást?????
  • daneelolivaw
    #19621
    üdv!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem eredeti játékkal hogy lehet multizni?
  • KILLER2
    #19620
    Kérlem, hogy kiadják rájuk. Bár minden megeshet, de szeritnem ez az a játék, ami nem való konzolra.
  • KILLER2
    #19619
    Hát reméljük, hogy az AI-t majd átírják. Amúgy meg teljesen rendben van. Jön majd úgy is jópár mod, azokban majd benne lesz minden, ami a játékban nem.
  • fixpont
    #19618
    Azert nagyon nagyon kivancsi leszek, hogy a hires X360 es a PS3 (ha lesz ra), hogyan fogja futtatrni a jatekot, mert ha tenyleg very highban elbirjak 1080p-ben roccenes nelkul, akkor azt mondom, nem vitas a konzolok a kiralyok.
  • fixpont
    #19617
    De az ellenfelek nem latjak megsem, engem meg soha nem vettek eszre, pedig igen kozel megyek hozzajuk. (Hangtompitos pisztollyal irtottam ki az egesz hadsereg 2/3-at.) :-)
  • IFOR
    #19616
    Ne fikázzuk tovább mert nem arról szól....
    szép a grafika, lehet dicsérni, de horror gépen....átlag embernek átlag játék....nekem az a jo ami az otthoni gépen vigan fut fullon:-))))))))))))))))) és nem kell 2 tár töltény 1 db koreai katonának főleg golyóálló mellény nélkül..:-))) és okosak az ellenfelek..(F.E.A.R. .....Stalker.....)
  • bordy
    #19615
    tiéd is vibrál ugyanúgy :) futkoss az a kék izé rajta.