31662
CRYSIS
  • Tomsteel
    #19696
    abszolut nincs jó története(lejutottam a "bányába") nekem kicsit unalmas kezd lenni, mindig zavarja valami a gps-t, vagy légvédelmi fegyvert kell kiiktatni, egy 1-2szer jó, de folyamatosan :S
  • Prince23
    #19695
    Pfffffffff bazz, ez igen. Eddig én csak olyanokat szedtem le, ami elvitte Profétát még az elején...
    Látom lesznek itt nagy dögök is:PP Így egy kicsit elmegyy a kedvem ettől a gémtől:( Ennyire túloztak az alkotók?! Mondom én hogy egy nagy hülye faxok a pálya tervezővel együtt.
  • gurubefree
    #19694
    Sziasztok

    Megmondana valaki hogy milyen gep kell ahoz hogy ez a game jatszhato legyen ???
    Egy 8800GTX nem eleg ???

    Koszi
  • fixpont
    #19693
    Errol az a kerdes jut eszembe, amit a Vissza a jovobe fohosenek mondtak mindig: "Nyuszi vagy McFly?" :-)
  • FlyHigh
    #19692
    Nah én ez a játékot nem nyomom végig, laposodik, meg egyre szarabbul is fut.
  • fixpont
    #19691
    LoL
  • mikiking
    #19690
    helo all: nem akarodzik viszaolvasnom 5000000 üzenetet..történt valami az elmult héten ?
  • Punker
    #19689
    már felbaszta az agyam, kimentem ugye a hajó szélére hogy felvesznek, erre ez a szar rögtön kinyírt.....
  • fixpont
    #19688
    Rengeteg idod van, nem tortenik semmi, menj fedezekbe es elobb lodd le a ropkodo szarokat, aztan lasbol a 4 fegyvert, utana mar nem tudsz megsebesulni, es vegtelen idod van, nem kell kapkodni.
  • fixpont
    #19687
    Az az anyahajo, es nagyon konnyu elintezni, mar a legvegen jarsz. :-) Ott mar meg sem lehet halni igazabol, csak ki kell loni a 4 loveget a testen, es vigyazni hogy a ropkodo szarok ne lojenek le. (Azokat Gauss gunnal lodd, 2 loves es fekszenek.)
  • fixpont
    #19686
    Kovetkezot kell csinalni. 1 teljes tar raktea kell bele, de nem tobb, azaz 3 darab. Ezutan a minigunbol pontosan 3 teljes tar, azaz 1500 loszer. A legjobb ugy csinalni, hogy amikor meg csak a kisebb szarok jonn a fedelzetre az elejen, mar akkor osszegyujteni az osszes fegyvert es tarat 1 helyre (kb 10 raketaveto van a fedelzeten es minigun tarbol is rengeteg) ezutan amikor meglatod a lepegetot egybol belenyomsz 3 raktetat, 3 tarat (akkor meg boven a tobbi emberrel foglalkozik az elejen) en ugy nyirtam ki mar masodszorra, hogy 30 masodpercbe sem kerult, meg kozel sem tudott jonni. Elso alkalommal viszont fel orat szoptam vele, mert lottem mindennel, csak minigummal nem, pedig az a jo ellene.
  • Punker
    #19685
    na most törlöm le ezt a fost, kinyírom a dögöt erre előjön egy 5x akkora, 2007-ben ez lenne a történet???
  • Punker
    #19684
    nektek sikerült a hajón az óriás lépegetőt szétkapni? engem vagy lefagyaszt vag yelkap és eldob, rohadt hallhatatlan dög.
  • Nemcso
    #19683
    és mindez nanoruha nélkül...
  • Narxis
    #19682
    Nincs, viszont készül a Crysis2.
  • nono55
    #19681
    van már peccs????(sokáig nem voltam, így nem tudom)
  • w77d
    #19680
  • Solten
    #19679
    Nagyon szívós az ürge...
  • lac coo
    #19678
    Hát ez nagyon jó video !!! :DDDDDD
    Szét röhögtem magam :DDDDD
  • stultus78
    #19677
    Nézzétek meg ti is.
  • stultus78
    #19676
    Néztétek már hogy vérzenek a víz alatt?
    Nekem véreztek.
    Csak nincs fent a gépen semmilyen képlopó. és nem tudtam lefotózni.
    A folyónál leszedtem pár koreait és csordogáltak lefele az aljáig egymás hegyén hátán ott vettem észre hogy folyt valami vörös az eggyik paciensböl. :)
    Ezt nem s tudtam.
  • Tigristank
    #19675
    Mellesleg nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit keveslem a SP-ben használható fegyverek számát is. :(
  • Punker
    #19674
    ez a vége már inkább idegesítő mint szórakoztató....
  • VRSDM
    #19673
    fő a bugmentesség :]

    azon kívül hogy bitang jól néz ki bitang drága gépen, és hogy van nanoruha, meg alakítható fegyver, nem sok előnye van még ...

    és a többi hátrány még ezt a kevés előnyt is lehúzza, ergó, amennyire hype-olták akkora bukás lesz/lett nem pénz téren, a mi fejünkben...
  • Callisto
    #19672
    Nos lehet a végére én is idei legjobb FPS-ben COD4-re szavazok. Nem a grafikában, bár az is tutti jó. Ugyanis két teljesen eltérő "világ" és COD4-é változatosabb :-) Effektekben és kidolgozottságban pedig Crysis. Ami a lényeg, COD4-ben tisztára a csatatéren érzem magam, mikor a high-end 5.1 hangfalakon és 40 collon 1920x1080-ban nyomulunk a társakkal. Ezt Crysisban nem éreztem ennyire... Messze jobb az élmény. Pörög mint állat :D
  • Skyline
    #19671
    Tudom,én ezt hiányolom baromira,totál arra mentek rá hogy pc-n több gép kelljen multihoz..:(
  • catacom
    #19670
    ne sajnálj rá még ötöt és hidd el annyi neki:-)
  • Tigristank
    #19669
    Pedig régen szinte minden PC-s játékban ott volt az osztott képernyős játék lehetősége, volt olyan is, amiben pl. 4-en játszhattunk egyszerre. :)
  • Punker
    #19668
    MOHA-ban szidtuk a géppuskás halhatatlanokat, hát az semmi ezekhez a szar izékhez képest, faszom ez a pókszarság nagyobb a fedélzeten mint a star wars-ban a lépegető, és rohadtul halhatatlan 10 rakéta és semmi neki.
  • Skyline
    #19667
    1. Szerintem nem csúcsgépem van.:)
    2. Nem apuci pénzéből,hanem a sajátmagam által megkeresett pénzből.
    3. A konzol világéletáben arról szólt hogy hazamész game indít,ennyi.Játékgép,senkitnemérdekel tud-e excel-t,így annak akit egyáltalán nem érdekel csak a játék,filmek,zenék,annak tökéletes megoldás főleg ha többen vannak a családban,mert a konzolon megoldották hogy egyszerre 1gépen több ember nyomulhasson... Sajnos pc-n ezt a lehetőséget a játékok 99%-ban kihagyják,pedig az osztott képernyő nem rossz találmány,főleg ha 2 hülyegyerek unatkozik.:)


  • bordy
    #19666
    az a szint nézelődni jó :)
    még egy crytekes emberke is azt mondta hogy delta az amin érdemes játszani vele többi az annyira nem adja neki :D
  • Doom 4
    #19665
    ne szaladj előre mert megcsináltam nem értek én a mentésekhez bemásóltam a helyére de nem látta kénytelen voltam végig csinálni de az a csőben való szuper gyors út naon tetszett lehetett volna többet is csinálni belőle
  • Punker
    #19664
    jaja gömb meleltt jobb


    jaja Geb@sz nyomom én is, most dobták le az atomot (kissé CoD4-re emlékeztet ez is :)
  • Gabesz amd64
    #19663
    Te is (nyomod a game-t ) fiam Brutus
  • Prince23
    #19662
    Calisto: az én voltam, aki mondta:)
    nálam az az év játéka 2007-ben, meg úgy eddigi legjobb pc-n is.
  • Szili08
    #19661
    Mert csinállni akarok vele valamit:D!
  • GamerAdams007
    #19660
    Minek PS ahhoz, hogy felrakj egy képet??
  • gduck
    #19658
    Váltsál külső nézetre (F1) és az egér görgővel vidd távolabb a gépet! Így jobban látod az örvényeket és könnyebb kikerülni ;) Én a gömb mellett mentem el (mondjuk ott meg arra kell vigyázni, hogy meg ne fagyjon a gép!)
  • Solten
    #19656
    Hát ööö.. Azt hiszem ilyen penge grafikát még nem láttam.. A Dx10-nek van létjogosultsága...
  • Punker
    #19655
    próbáltam én a fal meleltt maradni, de tök mindegy hogy a híd alatt vagy felett vagy mellett próbálkozok mindig ugyanaz a vége :(