31662
CRYSIS
  • lac coo
    #20424
    Na , most éppen a patch-eben bíztok, hogy sokkal gyorsabb lesz ? :DDD
    Utána mi jön ...?

    De lassan mindenki rájön, hogy ez nagy rakás semmi, az eladások rohamosan csökkennek, holott egy ilyen volumenű játéknak hónapokig vezetnie kéne azt (pl COD4, SIMS stb ...) .....

    De legalább a sok láma a világon erősen fellendítette az NV ,ntel bevételeit :))))
  • Balumann
    #20423
    mármint ez nem neked szólt, hanem annak aki írta h még nem támogat SLI-t
  • Balumann
    #20422
    Hogyha 8800 GTX-el nem megy maxon, és nem támogat SLI -t se akkor mi a francra optimalizálták a játékot? Ráadásul pont ez nem támogat, aminek pont az a célja hogy vegyék meg az újabb kártyákat. Ez vicces.
  • gduck
    #20421
    Elméletileg majd a patch javít rajta vmit (Increased SLI performance in Crysis)...
  • grebber
    #20420
    Amikor ez a lény feltünik elugatják löjjed ki rajta a 4 lövegtornyot.Maj ismét elugatják hogy lödd ki a két kezét de arról előbb le kell venniük a pajzsot majd csak utánna tudod lelöni és ugyanezt a másik karral is.
    Semmi nehéz nincs benne mert magyar is mondják is.
  • martinho040150
    #20419

    itt járok!
    nem tudok tovább jutni,mert nem tom hogy kell használni a TAC fegyvert
    help plz

    thx
  • martinho040150
    #20418
    sss
    itt járok
  • Prince of Máté
    #20417
    Hát igen, ezzel a videókártya túlmelegedés gonddal én is szívtam, még hozzá nem is kicsit...
    Nyáron a GPU netezés közben 75 fokos volt, játék közben 120, de villogott a kép, és csipogott a gép is hogy álljak le....
    Amióta felraktam rá egy király Zalman hűtést, játék közben max 70 fokos!
  • martinho040150
    #20416
    tudom
    de amikor mongyák ránézek vele a nagy robotra és semmi
    nem célozza be
  • grebber
    #20415
    Pedig eléggé szájbarágosan elmondják mikor kell használni.
  • martinho040150
    #20414
    hi
    biztos kérdezték már de hogy lehet a TAC nevű fegyvert használni?
    mert mondja a csaj meg a pali is hogy azt használjam de nem tom hogy kell
    help plz vki
  • Nagy01
    #20413
    Áh LoL
  • MaSzKa
    #20412
    én majd lesz időm meg nézem hogy fut
  • Tomsteel
    #20411
    én teljes mértékben megértelek, csak olyan fura, hogy én 800x600-ban örülök mediumon 14 fps-nek :) csííz
  • grebber
    #20410
    Továbbra is érdekel hogy a #20387-be linkelt cápa mod müködik-e valakinél?
  • HAF Rigel
    #20409
    Tegnap végigtoltam , szépen komotosan , Wow raidek és ps3 mellet volt hogy napokig nem inditottam el .
    Ami nagyon nem tetszik az az optimalizálatlansága , simán játszok High felbontásban , pályákat amikor egyszer csak 15 fpsre esik vissza , minden ok nélkül , meg az átvezető animációban akad a game ? :):)
    Itt érzem az EA hátrányát , biztos ők erőltették hogy ki kell adni karácsony elött , mert most nagyon az az érzésem hogy félkész játékot vettem , nincs optiamlizálva , és bug hegyek vannak benne. Pl amitöl tegnap megörültem , megy a végső csata , és töbször meghalok azért mert leesek a fedélzetről , de nem a szélén hanem valami láthatatlan jukba egészen a hajó alá ahol meghalok . és nem egyszer történt hanem vagy 10 szer .
    Viszont nekem a hangulata nagyon bejött egyedül az idegen ürhajóban lévő rész nem tetszett a többi nagyon rendben volt . A sziget és az anyahajó is nagyon hangulatos volt . igy jónak értékelem a játékot ,de nem kivállonak . sajnos kellet volna neki egy 3 honap optimalizáció és bug írtás .
  • grebber
    #20408
    Mechwarrior: Living Legends mod képek némi infoval
  • w77d
    #20407
    remélem abban a nem sli- géppel rendelkezőknek is lessz teljesítményjavulás (bár ha isten is úgyakarja karácsonykor már én is sli-be nyomom)
  • grebber
    #20406
    Várjad meg az első patchet mivel csak abban lesz sli és 4 magos proci támogatás!
  • Narxis
    #20405
    Nagyon egyetértek a mondandód első felével.Azonban én megtartom a játékot, mert 1 éven belül biztos lesz egy olyan gépem ami MOST überbrutálnak számít, azon meg nekem nem kell a full max. grafika.
  • kenderzen
    #20404
    mostmár legalább minden gamet tudsz nyomni max AA-n
  • w77d
    #20403
    az biztos, hogy a játékélmény hiányán kívül a durva optimalizálatlanság jellemzi ezt a játékot! az elfogadhatatlan, hogy nincs olyan gép amin maxon menne!
  • kenderzen
    #20402
    Omg ....
    Mindenböl a lehetö legjobbat vetted , én a helyedbe ugy ahogy van fognám azt a kibebaszott crysist és összetörném vagy még azt a particiot is leformáznám amin az isoja van .... az tuti hogy félresöpörném ....
    Amugy már megtettem csak Offolgatok itt :D
  • GazCamp3r
    #20401
    Relic nevű pályán folyó mellett felmentem be a kis faluba, és ott igen, ennyi fps :) Mindjárt szedem szét, veszem ki a kártyát, utazok Frankfurtba, és tolom fel a Yerli seggébe a kártyákat :)
  • Nagy01
    #20400
    Hát igen igen..már msn en is megmondtam..de ide is beírom hogy hülye voltál Crysis miatt fejleszteni.És ezt az EA is nagyon jól tutta hogy ,,úgyis midenki elrohan a boltba gépet venni'' és ezzel el is érték a céljukat,nem egyszer hallottam már azt a gyönyörű mondatot hogy emiatt játék miatt vettem a gépem.És elég gyakran fordul elő az hogy GÉPET VESZEK JÁTÉKHOZ és nem játékot a géphez,és hát igen..az okos EA ezt is ki használta grafikán kívül semmit sem csináltak ezen a szaron.Az AI meg minden más egy nagy rakás SZAR a játékban ,kivéve a graf ami még Quadcore on és GTX sli-n sem képes normálisan futni.
  • kenderzen
    #20399
  • kenderzen
    #20398
    és ezt komolyan mondod hogy slibe a gtx 14fps?
  • kenderzen
    #20397
    Szerinted én miért offoltam állandoan xD
  • GazCamp3r
    #20396
    Ma nálam kiborult a bili... megépítettem végre az aláírásomban szereplő gépet, amit szinte ezért a játékért csináltam... 1680x1050 minden very high, no AA átlag nyamvadt 14 fps-re képes??? MI ez a játék? Az eszem megáll... olyan ideges vagyok, hogy el sem tom mondani...
  • mikiking
    #20395
    tuti nem,de mesterséges intelligencia na............. crysis
  • mikiking
    #20394
    nem,de azért csinald meg h vérezz valahogy......
  • grebber
    #20393
    Nem mivel nemlehet magadba löni!
  • DarkSector
    #20392
    ez komoly?
  • grebber
    #20391
    Miért brobáltad már?
  • mikiking
    #20390
    lőjj mgadba
  • Nagy01
    #20389
    A vérre jönnek tee ... nem a nanoruhádra...
  • DarkSector
    #20388
    te vagy a cápa.
    XD
  • grebber
    #20387
    Ezt a cápa modot probálja ki valaki!Mert én felraktam de már vagy 2 órája uszkálok azt sehol egy cápa!
  • DarkSector
    #20386
    Igen hálistennek megvan.
    Csak van még 1-2 nyugtalanító gond.

    A videókártyám furán magas hőmérsékleti értéket mutat.
    És a játékon bellül meg sokszor tapasztalok képhibát...
    Csíkokat meg egyébb foltokat.

    És nem tudom, hogy mi az oka.
    Crysis megy rendessen, csak 1600-ba nem tudom rakni, mert azt nem bírja a 320 ram.

    De nem gáz így sem.
    Csak a hibákat nem értem.
  • w77d
    #20385
    kb :D