31662
CRYSIS
  • Balumann
    #20504
    a High -ot cseréli ki Very high-ra (tehát ha highra teszel vmit az very high lesz)
  • mikiking
    #20503
    ennek a lényegét nem értem
  • Martins15
    #20502
    Kösz!:)
  • berczely
    #20501
    Hali!

    Leszedtem a Very High fájlokat amitől elvileg lehet Very Highban futtatni a játékot XP alatt.Bemásoltam ahova kell de még mindíg nem engedi Very High-ra rakni a játékban és a grafikában sem veszek észre változást.Mi lehet a gond?Valamit nem jól csináltam?Van ott angol leírás de nem értem.
  • Doom 4
    #20500
    hogy lehe tilyet ?
  • GazCamp3r
    #20499
    hol van? nvidia honlapján csak 169.12-est látok :S
  • The Protector
    #20498
    medium és high közt nagyon jól.De sztem minden high-on is jól menne.
  • Martins15
    #20497
    Sziasztok!
    Tudom már nayon unjátok meg olvassak már vissza én lsuta hülyegyerek de pls megmondanátok kb hogy menne ezen a gépen ez a game?:)
    Proci:AMD 5000+
    Alaplap:Procihoz +vidikarhoz igazítva
    VGA:8800 GTS(min 320mb de lehet 640-es lesz)
    2GB RAM

    Köszi a segítséget előre is!:)
  • Nagy01
    #20496
    wáó:O.
  • Smithwarden
    #20495
    kis movie :)

  • Smithwarden
    #20494
    Crysis Benchmark Tool 1.05

    core2 [email protected]
    8800gts 320mb (169.13 beta)
    2gb ram

    1280*1024 - all high
    Average FPS: 28.5
  • Nagy01
    #20493
    Jólvan...rekod döntéshez egyértelmű hogy ATI kell ,de gameben még a GTS-nél is lassabb..egy két játékot kivéve...
  • kokos
    #20492
    Szevasztok!Tud valaki olyan modot a Crysishez ami olyan mintha multiban játszanák...tehát botokat betenni a multi részbe?
  • gduck
    #20491
    Most látom, hogy van 169.13-as béta driver (Increased SLI performance in Crysis/official Crysis patch must also be installed). Ezzel próbáltad már? Bár ha jól látom kell a patch is hozzá (ami még nem jött ki hivatalosan)
  • MaSzKa
    #20490

  • gduck
    #20489
    Pl. EZZEL ;)
  • kenderzen
    #20488
    a demo mappában van valahol benchmark.exe
    külön a procinak meg a gpunak
  • MaSzKa
    #20487
    új eredmény most töltöm a Crysis Demot hogy kell sebességet mérni vele? link?
  • MaSzKa
    #20486
    ezelött X1950 Pro-volt a Demo mediumon 1280x1024-be kb 20fps-el futott
  • Hedic
    #20485
    nem nagy szam az utolso palya....johetne mar a folytatas.!!!!!!
  • NeBby
    #20484
    Amúgy , ha valaki nagyon Vistán akar jáccani dx10 be , akkor tegye föl a 64bitest , ugyanis azon alig lassabb mint xp-n !! Tesztbe is láttam (+8 fps mint 32 bites vistán! és kb xp is annyit ad) , de már nemtalálom holvolt ...
  • Smithwarden
    #20483
    Masik hír

    Az Electronic Arts, valamint a Crysis.hu MultiPlayer játékra invitál!
    Ha a legjobb csapatban szerepelsz, választhatsz magadnak egy nyereményt!
    Klán nélküliek és Klántagok egyaránt jelentkezzenek!
    A regisztráció december 16-án zárul.
  • Smithwarden
    #20482
    crysis.hu hír:

    HUN www.crysis.hu Arena #1 és #2 néven elindítottunk két 32 fős publikus szervert, valamint a =[CrC]= klán is elindította saját szerverét. A szervereken a PunkBuster próbálja meg felügyelni a rendet. Szervereinkhez csak eredeti játékkal rendelkezők csatlakozhatnak. Kérünk titeket, ha bármilyen problémát tapasztaltok, jelezzétek a honlap adminisztrátorának. A szerverek beállításait a jövőben még finomítjuk. Ötleteiteket / javaslataitokat várjuk a fórumban!

    HUN www.crysis.hu ARENA #1 - 193.202.89.163:64088
    HUN www.crysis.hu ARENA #2 - 193.202.89.163:64089
  • Hogthar
    #20481
    nálam is ugyamn ez volt a bug aztán megnéztem hogy néz ki a tac gun egy netes oldalon és aztán beugrott hogy , az az a fegyver amit berakott a szekrénybe, aztán 2 mentést vissza vagy 3 at aztán már meg is volt ... nem nehéz játék egyébként normáloin vittem elösször 2 nap alatt végig aztán a legnehezebben is 3 nap alatt
    és nehezebben szerintem könnyebb volt csak az benne a rossz hogyh kiviszed legnehezebben multiplayerbe nem lesz célkereszted:S csak ha megint elkezdesz egy játékot más fokozaton...
  • Narxis
    #20480
    Nyugodj le egy kicsit! :D
  • kokos
    #20479
    Ok köszi mindenkinek aki segitett!!!!
    Elkutam!
    Én kimentem az ajton mikor fel kellet menni a fedélzetre ...ahol azt a négylábút vagy mittudom én milyen nevű szörnyet kellett kinyirni....és ahogy kiléptem már nem tudtam vissza menni ahol kijöttem az ajton.....és nem volt nálam a TAC.....pf de szivás volt....utána hiába nyirtam ki a négylábut ,a viziszörnyet már csak a rakétavetővel lövögethettem azt meg hiába......Na jó az a lényeg megcsináltam....majdnem szétvágtam körfűrésszel a gépet, lemezt, asztalal együtt!!!!!!!
  • catacom
    #20478
    Amikor megcsinálod azt a küldit hogy kézzel le kell nyomni azokat a rudakat..... Na amikor onnan jössz felfelé a lépcsőn akkor még szólsz is a rádióba a demón, hogy elmész a fegyverért ... és akkor már ha visszamész abba a szobába akkor nem lesz bezárva a szekrény és ki tudod venni.
  • grebber
    #20477
    Majd ahogy halad tovább a történet megtudod szerezni!
  • kokos
    #20476
    Az oké de hogy veszem ki onnan?
  • catacom
    #20475
    Amikor leszállsz az anyahajón és bemész egy szobába a nanoruhádat átnézni... emlékszel? Na ott teszik be előtted a fegyvert egy szekrénybe:-)
  • kokos
    #20474
    HOL VAN A TAC PUSKA!!!!!!!!!!!!!!A TÉRKÉPEN RÁMUTAT EGY ZÖLD PÖTTYEL DE OTT NINCS!
    SZÉTFOGOM VÁGNI MÉG A MONITORT IS!!!!!
  • grebber
    #20473
    Semmit az ég világon csinálják azt maguktól!Csak közel kell lenni a lényhez!
  • martinho040150
    #20472
    mit kell csinálnom h le tuggyák venni róla a pajzsot?????
  • grebber
    #20471
    Amikor ez a lény feltünik elugatják löjjed ki rajta a 4 lövegtornyot.Maj ismét elugatják hogy lödd ki a két kezét de arról előbb le kell venniük a pajzsot majd csak utánna tudod lelöni és ugyanezt a másik karral is.
    Semmi nehéz nincs benne mert magyar is mondják is.
  • martinho040150
    #20470
    lol
    nem tom végigvinni az utolsó map-et XD
    nem tom hova kell lőni azzal a TAC fegyverrel
    nincs célpont vagy mit ir ki mindig
    ez már idegesítő :((
  • kokos
    #20469
    Komolyan valaki megtudja mondani hol van az a ki.aszott TAC puska?Mert ahol a zöld pöty van ott nincs!!!!!Vagy nem lehet végigvin ezt a játékot?Komolyan mondom már a fa.zom kivan a pc-s gémekkel mindig van bennük ....BUG....a végén kiesek a pályából,meg ilyenek ,fogom azt elvágom ollóval dobozával együtt....büdös gyökér szar gém!
  • kenderzen
    #20468
    A kiadó szerepét betöltő Electronic Arts tagadta azon híreszteléseket, melyek szerint az eddig PC exkluzívként ismert Crysis Xbox 360-ra is meg fog jelenni. A fejleményekről a napokban mi is beszámoltunk - az EA azt állítja, hogy félreértés volt a 1UP podcast-jében elhangzott kijelentés az ott megjelenő fejlesztőtől. Meglátjuk, hogy ezzel valóban pont került-e a Crysis konzolos verziói körül léve huzavona végére.

    Update: a Shacknews felcsörögte Cevat Yerli-t, a Crytek prezidentjét, ő pedig tiszta vizet öntött a pohárba:

    "A mostanság terjedő pletykákkal ellentétben sem a Crytek, sem más fejlesztők nem dolgoznak a Crysis konzolos verzióin."


    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=1287&news
  • gduck
    #20467
    Hát reméljük azért picivel előbb ;)

    Azért kíváncsi vagyok, kozolra mikor fog kijönni? Vagyis a kérdés inkább úgy pontos: mikor lesz olyan konzol amin elfut :D Mert azt ugye senki se gondolja, hogy a PC tábor kedvéért PC Exclusive a játék :D
  • Bence94
    #20466
    á hogy mertél ilyen kérdést feltenni ilyen géppel ne viccelj már szerintem az autorun se fog elindulni

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezeng a gépen nagyon jól fog menni
  • Doom 4
    #20465
    ok