31662
CRYSIS
  • toarpad
    #20958
    Szerintetek mit kéne kicserélni és mire ? Kb 50000 Ft-ot szánnék még rá .
  • Balumann
    #20957
    Inkább csak low
  • toarpad
    #20956
    Sziasztok ! Megkaptam a konfigomat és szeretném tudni hogy a Crysis hogy fog menni .
    A konfigom : Intel Core 2 Duo E4400 2 GHZ , 2 GB RAM , Ati Radeon X1550 512 MB . Szerintem Low - Medium-on fog menni . Esetleg Mediumom .
  • himpike
    #20955
    a nem látja vidd vissza oda ahol vetted.

    A black editionos felvetésre reagálnék, annyit hogy ha AM2es rendszered van, jó választás egy 3850-3870es karival, vagy 8800gt-vel. Ja és veri az inteleket ja.. ha azokat nem húzzák. Egy E4400at is problémamentesen meg tudsz húzni 3.2ig, és az forint-ötvenes árkategória.

    Bugokról. Hát a gránát bugot én nem észleltem, sőt bevallom egész játékidő alatt kb 3 embert sikerült kinyírni gránáttal, mert mindig elszaladtak előle. Az jobban frusztrált hogy nem tudom kitartani a gránátot hogy leeséskor robbanjon.
    Nagyobb robbanásoknál megesik hogy a fegyver pörög a földön 30-40 secig. Majd lesz rá peccs, nem halok bele, csak a csörömpölése zavaró. Az autós elütés nem tűnt fel, nem is nagyon erőltettem ha volt lőszer.

    Logozás. Fizetett hírdetés. Mit gondoltál mi más lenne? Gondoltad hogy Atin/AMDn nem indul el a játék? Nagy üzlet lenne, rögtön elesnének egy jelentős vevőkörtől.

    Ma értem végig a játékkal, vizuálisan kellemes felüdülés. Talán végig játszom nagyobb nehézségen is, mert normálon nulla kihívás volt. A játék egy új korszakot nyitott meg a high tech videokarikkal, afféle hírhozó, így a részemről türelemmel viselem a hibáit. Fel tudnék sorolni sokkal rondább, sokkal bugosabb játékokat is amik sikeresek.
  • Dave0092
    #20954
    Miért lenne szar a 8600os széria? Nekemis azvan, és eddig minden ment zökkenő mentesen....
  • tonyo9
    #20953
    ja és a videokártyát is cseréld le:D
  • Tigristank
    #20952
    A vicc az egészben, hogy a napszakváltozás nem csak DX10-ben elérhető, én szombaton játszottam egy olyan szerveren, ahol a shore pályán sötét, majd 20 perc játék után már világos volt. :D
  • tonyo9
    #20951
    szedd le a demót és ugy telepitsd fel a játékot
  • tonyo9
    #20950
    igen nforce..de szarul gyorsabb az előző lapomnál ami asrock 4core dual sata volt.
  • jobb
    #20949
    Hello!
    Próbáltam feltelepíteni a játékot, de már az elején kilép, és még a hibát se írja ki!
    A Demó minden gond nélkül elment.
    Konfigom: Intel 2400 proci, 1 gb ram, Ati radeon 9800 se, 120 gb vinyó.

    Köszi előre is.
  • G18XM8
    #20948
    Nvidiás nem de?
  • tonyo9
    #20947
    naja az alalplapom meg asus p5n-e sli.. ott meg ram gondok vannak..kettő giga ramom a fiókba pihen mer nem látja ez a szemétláda vagy csak fél gigának ismeri fel az egy gigát:D
  • gduck
    #20946
    Na akkor játékról is :)

    Kipróbáltam a hétvégén a DX10-es MULTIt. Háááát a napszakváltás RULEZ, viszont egy csomó fa "protekciós", még az atom se "használ" neki :D Szal maradok a "gördülékeny" DX9 MULTI mellett és hanyagolom a "döcögős" DX10 MULTIt, amíg ilyen "szar" gépem van :D
  • G18XM8
    #20945
    Lehet én is lecserélem az amd-t intelre mert a black edition nagyon drága és még hűtőt is kell venni hozzá legalább 10k-ért akkor már inkább intelre váltok úgy is kell egy új alaplap mert a jelenlegi nem crossfire támogatott. A 2900 GT-t tuti nem cserélem le hanem majd veszek egy másikat. Úgy már brutál teljesítmény lesz.
  • G18XM8
    #20944
    Persze, ha letöltöd a komplett frissítést az a biost is frissíti. De külön tudod csak a biost is de ha a legújabb driver van a gépen akkor a legújabb bios is.
  • tonyo9
    #20943
    ez most lehet hülye kérdés de videókártyának lehet frissiteni a biosát..ha van egyáltalán:D
  • G18XM8
    #20942
    A procid nem de szerintem a vidkártyád lesz. A 8600-as széria egy rakás sz*r. Erre már rájöttél szerintem. Azt javaslom hogy szánj rá egy kis pénzt és cseréld le a következők valamelyikére: HD 2900 GT, HD 3850/70, 2900pro, 8800 GT. 8800 alatt ATI-t érdemes, ezt egy pártatlan monjda neked. de ha van 70k-d akkor 8800 GT.
  • tonyo9
    #20941
    nem a procim szar ...
  • tonyo9
    #20940
    1024×768 ban nekem is very highon megy:D
  • G18XM8
    #20939
    Ez mind csak üzlet hogy a játékok megnyitásnál nyomják az nvidia meg az intel logót amúgy nem jobb. Sőt. Veszel egy Athlon 64 black editiont egy zalman hűtővel veri a core 2 duókat.
  • G18XM8
    #20938
    Ennyi! AMD 4400+ Sapphire HD 2900 GT 2 GB 667 ddr2 ram Crysis 1024x768 minden high on tökéletesen fut mindenféle szaggás nélkül. Nesze neked intel meg nvidia agyon logózás.
  • tonyo9
    #20937
    én majd leszedem a patch-et .viszont idegesit hogy kiadtam ennyi pénzt és nem megy normálisan a game...engem ez a rész jobban érdekel.
  • G18XM8
    #20936
    Ráhibáztál nesze neked nvidia logó.
  • G18XM8
    #20935
    Na mi van erre senkinek sincs semmi mondanivalója. Látom mindenkinek csak a frame per sec-ig jut el a tudata. Talán sokaknak az agya helyén is egy 880 GTX vagy ultra van és fps nyelven beszélnek csak.
  • tonyo9
    #20934
    nemtom nekem intel core 2 quad ,8600GTS plus edition 720/2200mhz 256mb,2×1 giga ram és medium beállitásoknál le szokott fagyni a gép..crysis driverrel is.de nem csak ez a game.van valakinek ilyesmi gépe?és az nvidia beállitásoknál nem látom az antialisinget,vagy nincs is beta drivernél ilyen? gyanitom ettől fagy le vagy szar a kártyám...
  • G18XM8
    #20933
    Kezd már fárasztani hogy mindenki csak arról tud beszélni hogy a gépén hogy megy a Crysis. Kutyát nem érdekli. Miért nem beszél arról senki hogy tele van bugokkal a játék ha megöltem egy ellenséget úgy hogy a többi nem vette észre és utána arra járt egy járőr le se sza*ta a hullát. Oda dobok egy gránátot ordibálnak és meg se moccannak. Ugyan ez van ha el akarom ütni. Ja és ez mind delta nehézséken! Ne is beszéljünk már arról hogy a csóka a fegyverén forgott 10 másodpercet, valamint a rá omló falakba is bele épült szépen. Meg van egy pár érdekes halál. Széttörök egy dobozt max erővel és meghalok. Fura mi? Az ellenség észre sem veszi a lézeres irányzékot. És még sorolhatnám. Ezekről senki sem beszél csak hogy hú 8800 GT így ment úgy ment, meg ennyi fps annyi fps.
  • tonyo9
    #20932
    szevasztok.single mod van már?:O
  • Raptor 2
    #20931
    Nekem A videokarim ilyen, és 2 GB ram mellett, és Amd A64 3000+ al kb mediumon ment... A proci miatt viszont háztöréseknél és nagyobb fizikai durranásoknál csúnyán belassult :( Viszont nemrég vettem meg az X2 4200+-t azóta nincs gond fizikai részeknél szal nekem így megy most high-medium beállításokon 1280-ban. Szal én a cimbidnek kb ezt javaslom:

    1024x768
    Medium
    No AA

    így talán lesz kb átlag 20 körüli FPS
  • himpike
    #20930
    Hát, a Crysissel 60 fpsed neccesen lesz. Rondán meg nincs különösebb értelme játszani vele, mivel a grafika az erőssége nem a sztori. HL2vel felesleges összehasonlítani, mivel az grafikailag 10es skálán 3as a Crysis mellett.
  • himpike
    #20929
    Kb milyen beállításokat remélhet a cimborám egy 3300as semptronnal és x1950 proval(256) ? 1 giga ram.
  • KILLER2
    #20928
    Eddigi legjobb trailer.
  • kenderzen
    #20927
    de addig még lefolyik pár liter viz a dunán :D
  • kenderzen
    #20926
    ezt a játékot én márcsak 9xxx kártyával fogom felrakni ugy legalább élvezhetö lesz számomra. 1xer végig akarom vinni de nem ugy hogy fosadék a graf vagy szar az fps.
  • bertino
    #20925
    Ezt kellett volna még a premier előtt kiadniuk.
  • 6milan6
    #20924
    Megoldódott. Valamiért nincs Direct 3D ha felteszem az újjabb drivereket (7.8, 7.10, 7.11).:S Most 7.7 van fenn és ismét elindul. A VGA amúgy egy AGP-s Shappire Radeon X1650 Pro 256 Mb.
  • gduck
    #20923
    Pedig más megoldás nem nagyon van :(

    A konzolba:
    con_restricted 0
    s_soundenable 0
    s_soundenable 1

    Azaz: hang ki/be kapcsolása ;)
  • NeBby
    #20922
    Nekem is volt ilyen gondom nvidia driverrel , úgy lett jó , hogy 3-4 el régebbi mentést töltöttem be , mert a legújabbakkal dobott ki ! Szal tölts be egy régebbi mentést és sztem jólesz !
  • Promi #20921
  • lac coo
    #20920
    Arra gondoltam, hogy ha a Crysist akarod HL2-es színvonalon futtatni 60 fps-el.... :DDD
  • Ability
    #20919
    Meglátjuk. Én az utóbbi fél évben egy játékkal sem játszottam szinte, most pedig rákaptam egy kicsit. :P Szerintem tetszeni fog, nincsenek nagy igényeim, sokszor a 'megyek és lövök' játékok is lekötnek.

    Egyébként miért mondod, hogy mélyen a zsebembe kellene nyúlni? Nálam a HL2 1024-ben vígan elfutott egész magas beállítások mellett. Ráadásul ott is voltak mozgalmas helyszínek. A CS:S pedig stabil 60 FPS-t kihoz magából 1680-as felbontásban is alacsony beállítások mellett. Egy mai középkategóriás gépnek nem hiszem, hogy gondot okozna egy HL2-es látványvilág.

    MOD.: egyébként lehet, hogy az HL2 Episode 2-nek már nagyobb igényei vannak. Gondolom fejlesztettek azon is, hogy idővel előjönnek egy újabb résszel. Én a normál HL2-ről beszélek, annak a látványa nekem tökéletesen elég, és jól is futott az elavult gépemen.