31662
CRYSIS
  • Heuro #21404
    Pont erre nem gondoltam ... a "Használ' billentyű az ... francba
  • Heuro #21403
    Szevasztok!

    Elkezdtem olvasni a témát az elejétől, de belefáradtam a sok szenvedésbe az FPS-ekről, kártyákról és miegyebekről :-)
    A játékról magáról szeretnék megtudni valamit, ha lehet.
    A DEMO-t lejátszottam, nagyon bevált. Karácsonyra meg is hozta a Télapó a magyar feliratos változatot.
    Egyet nem találok: "Az ellenség megragadása"
    A DEMO-ban sikerült torkon ragadnom őket, de elfelejtettem melyik billentyűre jött be.
    Most ha közelmegyek az ellenhez, kiírja ezt a dolgot, de akármelyik billentyűt nyomom, csak nem ragadja meg.

    Ha valaki ezzel kisegítene, hogy melyik opció az a beállításoknál, amelyik erre vonatkozik, azt nagyon megköszönném.
  • NeBby
    #21402
    Mert ha lőnek nagyon , akkor így bevibrál a kijelzője a csávónak , vagy mi
  • Narxis
    #21401
    Miért ilyen csúnya a felső kép?
  • NeBby
    #21400
    Hirtelen ezek sikerültek , mind2 be darálnak rendesen + az elsőbe futok és megy az az izé effekt :] , a 2. ba pedig épp fordulok:

    gduck: kifogás , kifogáás.... de igazadvan , ettöl függetlenül ha teljesen veryhigh ,tuti hogy nemkapsz annyit 4AA val....




  • gduck
    #21399
    Nemtom mit kellene bizonyítanom a képpel... Csak az FPS számot látnád és azt hogy FSAA... A többi beállítást nem! Szal az se bizonyítana semmit :)
  • petya01
    #21398
    Mondjuk túl sok + info nincs benne...:-)
    De ha valakinek nem dobozos és gyüjtő.
  • petya01
    #21397
    Szasztok!
    Nem tom valakit érdekel e a dobozos verzióban kapott füzetecske(angol)?
    Lescanneltem pdf-be de vagy 13 mega...
  • grebber
    #21396
    Hamachiről kicsit bővebben
  • remus500
    #21395
    és azt hol találom ???
  • grebber
    #21394
    Egy program amin keresztül lehet neten játszani.
  • remus500
    #21393
    hamachi ???? az mi lenne ?
  • grebber
    #21392
    Eredeti kell hozzá.Ha nem eredetit van akkor hamachi val tudsz csak!
  • Nagy01
    #21391
    Látom hogy hol állsz.Csak az a baj ha mozogsz akkor kb -4fps akárhol is vagy, szóval 36-ból 32fps-lesz akkor parton mondjuk legyen 38 ...viszont ekkor még senki se lő rád vagyis csata közben 25fps-ed lesz kb ami már szerintem nem olyan élvezetes.
  • remus500
    #21390
    Szerver hitelesítése sikertelen !

    Miért írja ezt ki ? talán valami patch kell hozzá ?
  • remus500
    #21389
    és még annyi hogy neten miért nem took játszani ?? nem eredeti a játékom , vagy anélkül nem is lehet ?
  • Narxis
    #21388
    Szivesen. :)
  • remus500
    #21387
    okok thx
  • Narxis
    #21386
    Már írtam!
  • remus500
    #21385
    hali ! azt szeretném megkérdezni hogy a crysis -nek hol van a savegame mappája ????
  • Narxis
    #21384
    Rendszermeghajtó, Felhasználók, Dokumentumok
  • NeBby
    #21383
    De nézdmár holállok, ha lemegyek a partra , akkor lesz talán 40 fps is.... , de az nem 30 már
  • Nagy01
    #21382
    Most ezt nem nagyon értem...Amikor csak lesel ki a fejedből akkor is 30fps és mikor 10katona jön rád akkor is? Érdekes géped van xD.
  • remus500
    #21381
    hali ! azt szeretném megkérdezni hogy a crysis -nek hol van a savegame mappája ????
  • NeBby
    #21380
    Várom a képet 4AA val sp2 vel tuti nemkapsz annyit , de még sp3 al se! max 2 fps az eltérés a 2 vga között ... 4AA val is , mivel kicsi a felbontás
  • mikrofonhead
    #21379
    Köszi grebber, távcsővel belenéztem és sikerült, most a tankos résznél szenvedek épp :)

    Szerintem meg erről az egész vitáról h CoD4 meg Crysis annyit, h a Crysis grafikailag a legjobb játék amit manapság PC-n (!!!!!) tolni lehet.Ne felejtsétek el h sokan nem úgy jáccanak vele amienre ezt a játékot megcsinálták...sőt, nem túl sokan jáccanak vele úgy.A története pedig pont megfelelő.Nem mondom h nem lehetett volna jobb story-t alátenni, de ez a játék nem arról szól.Arról szól h mien szép is ez az új motor meg a dx10...az egész csak egy üzleti fogás.Ha kiakarod élvezni azt amiért ezt a játékot megcsinálták akkor bizony kénytelen leszel 2-3-4 száz ezres gépet megvenni és sokan megveszik, mert megtehetik....aki meg nem teheti meg mert nincs erre keret az pedig elkezd spórolni h megvehesse, vagy csorgatja a nyálát a print screen-ekre amíg low grafon 800x600-ba nyomja... (mint pl én is...) sajna ez van :/
  • gduck
    #21378
    Most néztem, nekem 1280x1024 4xAA "XP VERY HIGH" XP SP2-vel is 33-36 FPS ugyanez a kép ;) Lehet az SP3 dobna rajta?
  • NeBby
    #21377
    Azért írtam , hogy kb , de amúgy 30-33 körül van harcközbe...
  • gduck
    #21376
    Ezzel azért vitába szállnék ;)
  • w77d
    #21375
    nem igazán multizok még :)
  • DarkSector
    #21374
    THX mindenért.
    De én mozgás közben néztem fullba a gépemen, és nem arról van szó, hogy ronda.
    Csak iszonyat silány, a többi részlethez képest.
    PL a víz annyira jó meg a fegyverek, hogy teljessen elüt a viskóktól, meg a növényzettől.
    És így nagyon fura érzést kelt az emberben.
    Valahogy nem passzolnak össze.
    Olyan mintha a növényzetet csinálták volna utoljára, és ott már elfáradtak volna a készítők.

    Na de végülis nem akkora tragédia ez, csak én valami nagyot vártam a játéktól!
    Íme egy videó példaként az elvárásimra és hogy mivel etettek 1évig kb.:
    Mézesmadzag
  • NeBby
    #21373
    Hát az a hely kb egyenlő egy normál harcközbeni képpel , mivel magasan vagyok és ott elég alacsony az fps...(vagyis sokmindent látok)
  • NeBby
    #21372
    Igen , mivel paintbe mentettem a fákat (ami sokkal rosszabb minőségbe menti) , mivel nem volt még fenn a PS...
    MOD: a fák a kis felbontás miatt néznek így ki és nincs AA , ha akarod csinálok AA val is !

    Itt a kép , sztem ez már hasonlít :] , ide is rakom mind2őt:

    ServicePack 2: (ez még a paintes)



    Service Pack 3:

  • DarkSector
    #21371
    Na erről beszélek!
    Nem szeretném ismételgetni magamat, de most a te gépeddel nézd meg, hogy hány fps-t kapsz, és hogy milyen a növényzet.
    Nem kötekedni szeretnék, vagy vitát kezdeni, de szőrnyű a hogy a fák kinéznek!!!!!!!!!!!!!!
  • NeBby
    #21370
    Téleg más a 2 kép , elég fáradt voltam Mentettem is ott , de mikor visszamásoltam a Nomad mentés (F5) más volt vmiér Nah minnyár megpróbálom ugyanazt a képet !
  • lac coo
    #21369
    Hát itt mindenhol azt olvasom, meg azt is tapasztaltam, hogy simán lemegy akár a felére is komolyabb harc közben ...
  • GazCamp3r
    #21368
    nem feltétlen esik le "brutálul" ;)
  • lac coo
    #21367
    Ja... Nem nagyítottam ki , elsőt 39-nek láttam :))))
    De ez még így is karcsú, akcióban ez játszhatatlan gondolom, mivel akkor brutál le szokott esni ....
  • GazCamp3r
    #21366
    jah... 30, és 36 között 3 egész szám van, ugye? Ismét nagyon értelmes voltál
  • Viktor9202
    #21365
    az 6 fps :D vakulj meg :P