31662
CRYSIS
  • Extraneous
    #21726
    NEM!!! Elsőre kivettem, de most vissza és ezt átírva kisebb értékre (pl:r_SSAO_darkening=0,3) megváltozik a graf--------csináld meg és akko érteni fogod, de úgy, hogy benne hagyod.


    Brenyo az írásod nem nagyon értem, rejtély miért megy így nálam
  • NeBby
    #21725
    Ezen nincs aa az tuti
  • kenderzen
    #21724
  • NeBby
    #21723
    Azért van , mert driverbe valsz letiltottad az élsimítást , így a játékba ha bevan kapcsolva , ha nem akkorse lesz AA
  • berczely
    #21722
    de h átírása után?kivan véve az r_SSAO_darkening?
  • Extraneous
    #21721
    Na kössz a segítséget a képpfeltöltivel, meg az aláírással kapcsolatban.
    Szval ilyen a system.cfg átírása után:

    kép1
    kép2
    kép3
  • berczely
    #21720
    Lenne persze én is Vista alatt tolam abba is hagytam mert nem met rendesen xpre váltottam.Most xp alatt veryhigh fájlokal játszom és egész tűrhetően megy.sztem medium high beállításon neked menne 30fps felett is.
  • skygt90
    #21719
    HI! 32bit-es Vistan játsztom és Medium-High beállítások ellet maximum 25 FPS-t vissz a játék , harc közben átlag 10-15 FPS-t....1024X768-as felbontás mellet , noAA-val.....egyedül a Víz van High-ra rakva és még a Physycs quality , a Postprocessing quality , meg a sound quality.....ha XP-re váltanék akkor lenne valamennyi teljesítmány javulás ?
  • berczely
    #21718
    Ide feltöltessz képet.Kimásolod a kép url címét aztán itt az SG-n a KÉP BESZÚRÁSA gombán berakod a linket és kész.remélem érthető ez csak egy módja....van más mod is én ezt ismerem ígycsinálo.
  • Extraneous
    #21717
    Egy pill beírom a gépem az migyá kommentelekXD
  • BIZ0906
    #21716
    Hát nem tom nekem az ATi Radeon 9600pro-val 800x600ba alacsonyon még tűrhetően megy XD
  • Martins15
    #21715
    Milyen géped van mellé?(Am az adatokat ugy tod leirni hogy bemész a beállításokba és ott az aláirásokba beirod)Már csak azér kérdeztem mer nekem high grafon 1280*960-as felbontáson van ugy 25 fps-m de vlami lejebbmegy pl videoknál csak 20 fps.Ja és nincs semmi élsimitás benyomva...
  • Extraneous
    #21714
    Amúgy meg nálam be van kapcsizva a 4x-es élsimítás és 1-2 fps a lassulás pedig csak 8800gt-m van, aminek már nem nagyon kéne bírnia, nem tom hogy!!? átlag 27-40fps
  • Extraneous
    #21713
    Naszóvalkéremszépen: ultra high mod, minden maxon játékon belül, r_SSAO_darkening=0.7(-----ez kiszedve a system.cfg-ből. Rájöttem: ha kiszeded elmegy a legfontosabb effect, ami azt teszi, mintha dx10-ben lenne(remélem értitekXD). Ha bennhagyod akko meg olyan bu..zi lessz az árnyék amit egy páran mondtatok és az zavaró!! na akkó most erre kéne megoldást találni!

    (Ha valaki elmondja, hogy tok képet betenni, mert még új vagyok forumba, akkor teszek összehasonlítás végett+ akko má áruljátok el, hogy tom a gépem adatait kiírni alulra XD Légyszi)
  • berczely
    #21712
    megnéztem volna hogy mutat simán a cucc
  • Nagy01
    #21711
    Szerintem ne is akard bekapcsolni xD.:)Hacsak nem valami szuperszónikus mega galaxikus ultra szuper szemed van ami még az 5fps-t folyamatosnak látja. xD
  • NeBby
    #21710
    Nemtom , az már csak a többi beállításon múlik... Ha azt kiveszed belőle csak a sötétséget szedi ki , mást nem!
  • Extraneous
    #21709
    Kiszedtem én is azt a valamit a system.cfg-ből, és jobb is valamivel mert ezelőtt az ultra high moddal az árnyékok olyan lilások volttak(nagyábol amit ti írtatok). De most meg valamiért nincs minden effekt benne,mintha nem lenne modolva. Pedig van mod!! Valaki légyszi segítsen!!!
  • berczely
    #21708
    Miért nem tudok AA kapcsolni?mindíg peállítom aztán visszaáll alapra.
  • Viktor9202
    #21707
    Hát biztos nem mx 440-el próbálták:D 2 Ultra SLI-be sozt szvsz
  • xotyi
    #21706
    A bemutatógépek E3-on mik voltak? Milyen proci,videókártya stb.. azok full grafikán vígan futtaták?
  • Viktor9202
    #21705
    Tudom :)
  • Grove4
    #21704
    Csak vicceltem.
  • Viktor9202
    #21703
    Ez igaz, de nem hinném hogy annyi lenne
  • Grove4
    #21702
    Attól függ mikor jön,mert ha 2025 ben akkor nem hiszem hogy elég.
  • Viktor9202
    #21701
    Crysis 2-be is azt igérik hogy mégbrutálisabb grafikára kellene csinálni..........................................................:S:S:S

    1. Előszőr inkább az emberek eszén kéne változtatni, mer nagyon hülyék benne
    2. Én szerintem az is elég lenne ha a növényzeten, és az ember arcán csiszolnának egy kicsit
  • XuChi
    #21700
    Hát kitoltam én is a crysis-t. Nem panaszkodom jól szórakoztam egy két napig, de kicsit sajnálom azt a 13000.- forintot amit kiadtam a collectorra.

    Tömören amiért: RÖVID KURVA RÖVID.

    Ez van majd 3 év mulva jön a 2 :D.
  • toarpad
    #21699
    Akkor amikor az editor-ban repkedek . Egyszerüen meg se tudok nyomni semmit . El se tudom indítani egy új mappot mert anyira szaggat
  • Jaffa 2843
    #21698
    akkor szaggat amikor editorba "repkedsz" vagy akkor is mikor ctrl+g-vel belépsz és mászkálsz az emberrel?
  • toarpad
    #21697
    Sziasztok . Megszeretném kérdezni hogy miért szaggat nagyon a SandBox 2 ? A Crysis Mediumon 1024 x 768-ban szaggatás nélkül fut . Az aláírásomban láthatjátok a konfigom .

    Segitségeteket előre is köszönöm !
  • xotyi
    #21696
    Jah, mostmárt rájöttem, 4x élsimításnál márt diavetítés 4 FPS-el.
  • Balumann
    #21695
    Nem, asszem a térfogati hatásokat high-ra kell lenni h be tudd kapcsolni, vagy valamelyik effektet.
  • NeBby
    #21694
    nem...
  • xotyi
    #21693
    Sigel-ben az élsimítást csak Vista alatt lehet bekapcsolni?
  • berczely
    #21692
    ok kössz!
  • NeBby
    #21691
    r_SSAO_darkening=0.7

    Ezt kell kiszedni a sytem.cfg ből!
  • NeBby
    #21690
    A system.cfg be van egy sötétítés (most fogom megnézni , hogy melyik az a file) , és az okozza!
  • berczely
    #21689
    Nálam is elég ocsmány a ház belülről!
    Nem azért mert maszek very high cuccot használok?Esetleg valami nagyon átlett írva benne nemtom nem nagyon értek ehez.
  • tonyo9
    #21688
    8600 GTS very high :D
  • berczely
    #21687

    Ilyen a grafika nálam XP alatt very high fájlokkal.FPS nem egetrengető de vista után ez nekem megváltás