CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

reaper4
#19986
nem érted. na akkor. pont befejeztük a vitát béke címszóval. erre szinte a következõ kommenteddel megint elkezdted fikázni a vita tárgyát. hát ennyi és nem több.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

NeBby
#19985
Szerintem inkább semmit.... nemértelek <#shakehead>
Ugyanaz mint a cod2 , motor is , semmi új effekt nincs szinte! Fák , textúrák undorítók stb... nah de haggyuk télleg!

Pl amin nagyon láccik, hogy sz*rtak bele : megy a kocsi , de a km óra meg se moccan , csak egy kép ott a mûszerfalon... ennyit errõl...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

reaper4
#19984
most erre mit mondjak? anyuci apuci kicsi fia. lol

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

NeBby
#19983
Ma fél 9 - 9 körül kezdjük a multit (hamachi)
Lécci gyertek , jólesz 😊)

Szoba: -CRYSIS- 2.szoba
jelszó: crysis

Starcraft2 e-mail: [email protected]

KILLER2
#19982
Ejtõernyõ van multiba, valahogy single-be is elõ lehet szerintem csalni.

Töltsük le az internetet!

Balumann
#19981
kértem segítséget a Segítségek topikba, auto -n szerintem mennie kellene, de próbáltam kicsit növelni a voltage-t is.

Ability
#19980
Menjetek másik topikba a tuning kérdésekkel...
JuanG
#19979
sztem 1.36-1.4 között próbáld nyugodtan...nekem az E4500 alapból 200X11 -en megy kb 1.28 feszen, de jelenleg 285X11 en megy és 1.4-es core-al, de sztem lejjebb veszem 1.37 körülre...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Balumann
#19978
kérek segítséget ezzel a tuningolással kapcsolatban a segítség topikba, nem sikerül :-(

Balumann
#19977
1,325V

Peetboy
#19976
Az jó lehet a repülõ vezetés. Viszont a a siklóernyõzés az kellene egy ilyen szép tájra.

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

VRSDM
#19975
far cry 2 be van 😉

u dont have to listen anybody else but me

JuanG
#19974
siklóernyõzni nem lehet, az nincs...van viszont csapatszállító repülõ amit vezetned kell az egyik küldetésben...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#19973
I have crysis in my pants
JuanG
#19972
persze próbáltam, ha megnyitok egy másik nézetet az is "átlátszó" ... driverem meg az vna amit a Crysis-hoz adtak ki utólag 169.09 vagy mi...de asszem ez beta, majd megnézem másikkal. Baráti ez az editor amúgy?? 😊)

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Peetboy
#19971
Errõl a képrõl az jut eszembe, hogy milyen jó lenne ejtõernyõvel bele ugrani a vízbe. Úgy mint a GTA - San Andreas-ban. De imádtam ejtõernyõzni. Ilyen szép naplementekor jó nagyokat ugranék a vizbe.

Tényleg olyan van a Crysis-ben mint a Far Cry-ban, hogy lehet siklóernyõzni???

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

JuanG
#19970
mennyi alapon a voltage?

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Pókmalac
#19969
ja és még egy a hamachi játszáshoz hányas verzio kell???nekem a -0.9.9.9- verezio van meg ez régi?????ha igen akkor melyiket szedjem le?

pókmalc,pókmalac nincs csodásabb a pókmalacnál hálót ő sose sző nem bizony mert malac vigyázzz ha jön a Pókmalac

NeBby
#19968
Lehet , multiba vagy sandbox!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Pókmalac
#19967
lehel repcsit vezetni a játékban??????vagy a Helit????

pókmalc,pókmalac nincs csodásabb a pókmalacnál hálót ő sose sző nem bizony mert malac vigyázzz ha jön a Pókmalac

NeBby
#19966
Háhh mégilyet ! <#vigyor>
Tegnap óta ezzel kinlódok , most hülyeségbõl lenyomtam egy gpu bencht és mostmár nincs ott <#rolleyes> Sztem köze nincs hozzá , de elünt az aura , véégre <#nyes> Amúgy ilyen 3 vastag átláccó fehér csík volt minden körül , ahol árnyéknak kéne lennie és nemcsak nekem....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

VRSDM
#19965
akkor meg ne igérjék hogy ilyen lesz... ha valamit mondanak, hogy " a crysis ilyen lesz, akkor azt elvarna az ember, az alapveto bizalom miatt hogy megtalalj a majdani jatekban, igaz ez az elso rendergyanus kepekre, es mindenre..."

a jatek csak romlott az ido elorehaladtaval... szerintem.

mikor meg csak par kep volt, rola meg nehany film, mindenki elkonyvelte a GOTY-nak, na most maximum, technologia - grafika terén nyerheti el...

u dont have to listen anybody else but me

KILLER2
#19964
Hát nem nagyon értem, hogy mirõl beszélsz, én nem láttam még ilyet vagy csak nem értem, hogy mire gondolsz. Esetleg egy képet róla.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19963
Valószínû, de kicsit szeirntem túlzásba is vitték. De a demo amúgy is mindent elárult, szóval ha ezért is mondták, nem hinném, hogy sokat értek vele.

Töltsük le az internetet!

bertino
#19962
arra nem gondoltok, hogy amit ígértek az futna kb 2000 konfigon ?
nyilván nem dobják ugy piacra, hogy csak ritka masszív gépeken menjen tûrhetõen

persze csak egy feltételezés

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

NeBby
#19961
Amúgy az miért van , hogy multiban elõjönek azok az aurák vagy mik a jármûvek , kezem meg minden körül , ha sötétbe vagyok, meg rosszabb árnyék stb... ( mint az ultrahigh valamiben , ugyanaz ) Gondolom azért van , hogy jobban mennyen a multi , de engem pl nagyon zavar .... Nem lehet valahogy kivenni? 😊

Starcraft2 e-mail: [email protected]

KILLER2
#19960
Egyetértünk. Nekem tetszika játék, de tényleg többet vártam. Azt hittem, hogy játék közben az államat fogom 5 percenként keresgélni, de nem. Nem mondom, hogy nem szép, mert jó nagyokat néztem azért néha, de nem ezt ígérték.

Töltsük le az internetet!

VRSDM
#19959
elozetes, videokban, volt minden testre hato fizika, atomrobbanassal, hatalmas lokeshullammal, volt valtozo napszak es meg sorolhatnam naphosszat.

ezek nagyreszet kivettek, es helyettuk bugokat, pakoltak 😊

ismerjuk el, jo jatek, at lehet futni rajta parszor, a grafika csoda szep, de hogy senki nem kapta azt a hatalmas jatekot, amire a fel gamer tarsadlom vart, az teny.

/azok ne is irjanak, akiknek a jatek a grafika miatt hozta a vart sikert,

u dont have to listen anybody else but me

NeBby
#19958
Senki nemakar multizni ? <#rinya>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

KILLER2
#19957
Ja meg azt kihagytam, hogy szeitrntem nagyon nem használták ki, amit az engine tud. Régi fosokból is ki lehet hozni szép látványt, pláne egy ilyennel, de szeritnem nem használták ki, mert nem igaz, hogy nem bírtak voltna kezdeni valamit a változó napszakokkal, sokkal több kellett volna, mint egy napfelkelte. Meg valami jó kis erdõs kommandó is kellett volna, mindig inkább nyílt terepen ment a harc.

Töltsük le az internetet!

KILLER2
#19956
Hát nem tudom, én nem vagyok túl autós játékos játékos (jól megmondtam xD), Carbon sem nyûgözött le annyira, pro streetet még nem is próbáltam, szerintem az se fog. Nem is hallottam még róla túl sok jót, nálam Crysis porig alázza. Nekem a Crysis tetszik nagyon. Jól moddolható (ezt szeretem benne fõképp), a játékmenete is bejön, sajna rövid volt és helyenként csúnyán elcseszték, de itt az cryengine 2, meg a sandbox és addig extrázom, amíg akarom, a multi meg marha jó szeritnem. Nem mondom, hogy halálra erõltették magukat crytekék, mert single téren sokkal többet vártam történetileg és az AI-t se vitték túlzásba. Én a rendszerigénnyel kb ki vagyok békülve, csak az zavar, de nagyon a low szint rendszerkövetelményén kívül, hogy az elején hogy ígérgették, hogy milyen jól fog futni régi gépeken, erre csúnyább is lett, mint régen láttuk videókban, meg nem is fut fele olyan jól se, mint ígérték.

Töltsük le az internetet!

MaskimXul
#19955
azt mondjuk nem értem, szerintem az volt a sorozat legszarabb része, viszont prostreet kifejezetten tetszik <#smile>
Viktor9202
#19954
Pro Streer sehol sincs, pedig tabaly a legjobban vett váték a Carbon volt<#zavart1>

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

MaskimXul
#19953
eladások:
1. Call Of Duty 4: Modern Warfare - Activision
2. Crysis - Electronic Arts
3. The Sims 2 Teen Style Stuff - Electronic Arts
4. SimCity Societies - Electronic Arts
5. Crysis Collector's Edition - Electronic Arts
6. EverQuest II: Rise Of Kunark - Sony Online
7. The Sims 2 Deluxe - Electronic Arts
8. Hellgate: London - EA/Namco
9. The Sims 2 Bon Voyage - Electronic Arts
10. Half Life 2: Episode 2 The Orange Box - Valve/EA

forrás: hardwired
KILLER2
#19952
Nam ezért, de ha neked mediumon nem szép, akkor tényleg csukott szemmel nézed. Mondjuk ott már vannak ronda részek, de összképben szeirntem mediumon is veri a mai játékokat.

Töltsük le az internetet!

VRSDM
#19951
sikerult egy olyan kepet, valasztanod, ami semmit nem mutat meg az uj engine erejébõl.
ezt a latvanyt, 5eve is meg tudtak volna csinlani, es akkori hardware-eken is ennyi fps lett volna 😄

mondom, ezt a kepet, ami utoljara, linkeltel.

nem szarozom le, dog lassu, emelett high-on szép, egyéb esetben, nem szebb a társainál, de hogy felesleges neki pl. a dx-es utalás az egyszer hótbiztos...

u dont have to listen anybody else but me

Jaffa 2843
#19950
itt egy másik saját készitésü képecske 😄
télleg szar a Cryengine...

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

VRSDM
#19949
arra akartam csak ralivagitani hogy van meg eroforras a dx9ben... nem kell egybol 10.1es kartyak utan rohangaszni...

u dont have to listen anybody else but me

Jaffa 2843
#19948
aha és azt nézd megy hány fps-el tudod megjeleniteni azt az EGYETLEN objektumot.... aki ijen gamet akar annak még várni kell egy "picit" erõsebb hardverre

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#19947
Megneztem en is, de nem tudom ez hogy jon barmihez. ;-)
#19946
Ja csak nehogy egy tank nézzen szembe veled amikor kitárod az ablakot 😄

NeBby
#19945
2. szobáb toljuk a lant , gyertek!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

VRSDM
#19944
apropó direct x 10 mániákusok, meg akik szerint a cry engine az isten 😊

nézzék meg ezt.

majd ha ilyen minõséget jelenít meg egy játék, minden részletre kiderjedve, akkor lesz értelme továbblépni
szerintem :$

ja, másrészt, nekem annál szebb mint ebbe a demo-ba van, grafika nem kell, ez már animációs film szint... játékot szeretnék, ha valóság kell kinyitom az ablakot 😄

u dont have to listen anybody else but me

NeBby
#19943
Hamachi szobák!

Ittvannak a hamachi szobák , ide lehet jönni lanozni és segítséget kérni! (mûködik a lan)

1.Szoba (televan, csak premiummal) : -CRYSIS-
Jelszó: crysis

2.Szoba: -CRYSIS- 2.szoba
Jelszó: crysis

3.Szoba: -CRYSIS- 3.szoba
Jelszó: crysis

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Smithwarden
#19942
En ebben nagyon nem vagyok biztos...majd kiderul.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

DonnieBrasco
#19941
Nah. Megvettem az X2 4200+ procit, talán ez már karöltve a 8800 GTS-sel valamennyire megmozgatja a cuccot 😊 a hétvégén tesztelem.

DB

A ti kung-futok nem erős!

VRSDM
#19940
az a baj hogy még egy két évig nem igazán fog elkelni az engine... mivel nem lenne vevõköre :]

tény hogy bitang szép, de... (olvass vissza sokat 😄)

u dont have to listen anybody else but me

elite
#19939
Tresspasser!
Nekem is ez jutott eszembe!
Rohadt cool lenne ezzel az enginnel!!!
(Nekem kedvenc játékom volt egyébként, hiába a sok lehúzás)

Asus P5K Core2 Quad 6600@3GHz 4*1GB 1066MHz RAM Geforce GTX660 2GB OC

#19938
A voltage-t tedd autora..

Balumann
#19937
Ja de ha a procit 250-nél feljebb rakom, a ramot meg beállítom hogy 830 MHz-en mennyen akkor sem megy. Biztos manuálisan kéne a voltage-t állítani, sztem az a gond. Kéne egy rendes leírás, Gigabyte alaplaphoz 😞