31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #22333
    jajj grebber, ienkor örül a szívem. én is ott leszek Veled.....mindjárt megyek is kicsit CoD4-et fikzáni a topickjába mert most épp nincs semmi dolgom és unatkozok...
  • GazCamp3r
    #22332
    jah, én is várom. Amugy minden jó benne lesz, amit a crysisban szerettem, kivéve a nano rucit. Mondjuk a vidi, amit láttam a farcry2-ről eléggé megggyőző volt... már csak a fa rombolást, meg az épület rombolást nézve is... tovább fejlesztett verzsön, mint a crysis-ban, mivel ott cska a pálmafák zuzhatok, és ez elég gáz. Már cska azért, mert ha te sandbox-ban csinálsz egy pálma fát, ami 5-szörös vastagságu, az akkor is kidől 5 golyótol, viszont ha csinálsz egy Jungel Tree-t, fele méretben, annak atommal is mehetsz, akkor sem dől ki... a farcryban pedig az az ág szakat le, amelyikbe lősz, ez nagoyn tutkó, na meg a terjedő tűz...


    de azért várom már, hogy szidhassam xD
  • kovigyula
    #22331
    Nemtudna valaki nekem segíteni? amikor elionditom a telepítőt akkor ezt irja ki:

    A Következő hálózati helyet nem siekrült elérni:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows
    \CurrentVersion\Uninstall\KB911564

    Egy ismét gomb van és egy mégsem.Egyszerűen nemtudok mit tenni...Valaki PLS segítsen nagyon nyomnám a játékot...Előre is köszi...
  • grebber
    #22330
    De várom már a Far Cry 2-öt ugy szarrá fogom fikázni a hibát minden nap hogy ihaj.
  • Balumann
    #22329
    Hát azért sok mindenbe különbözik, de én nekem a CoD 1 is nagyon tetszett, azt is imádtam. :)
  • GazCamp3r
    #22328
    és nem is különbözik az első résztől :)
  • Balumann
    #22327
    Ezzel nem értek egyet. Far Cry több újdonsággal rendelkezett az akkori játékokhoz képest szvsz. És még Geforce 4-el is élvezhető volt (legalábbis addig míg nem jöttek a szörnyek).
  • Balumann
    #22326
    A fórum nagyrészt erre van. Hogyha valaki éppen dönteni akar h megvegye-e a játékot, akkor ilyenek alapján lehet dönteni :)
    Én nem szerertném h ez legyen a tendencia, h csak egyre jobb grafikáju játékokat adjanak ki, és a játékélmény még kevesebb legyen. És mostmár nem ez az első játék amibe én pl. nagyon csalódtam, bár én ezt a játékot nem is vártam, betat se szedtem le.

    A játék fejlesztésébe jóval többet fektettek bele mint bármelyik játékba, sztem cod 4-be negyedennyi munka nincs. A gond ott van, hogy nem arra fordítottak időt amire kellett volna. Ha naggyából ugyan annyit adnának el belőle mint cod 4-ből akkor is a cod 4 bizonyulna nyertesnek, mivel abba nyilván kevesebb munka van (ahhoz nem írtak új motort, és nem is reklámozták annyira).
  • mikrofonhead
    #22325
    lac co fullosan nem értem h te minek irogatsz ebbe a fórumba.Crysis fórum és nem fas*verés cod4-re meg a far cry-ra.Mindenki elfogadja h neked nem teccik a game de ennyi...megírtad h nem teccik és be is lehet fejezni, majd ha TE és a csapatod jobb játékkal áll elő mint a Crysis, akkor okés a rinyálásod.De van egy olyan sejtésem h még Mario kalandjaival is meggyürkőzne a bajod...neked nem teccik, elmondtad, lezártuk. de 10 oldalon keresztül szídod a game-et h mekkora szar meg szar Ai meg szar graf meg szar történet meg minden szar.Nem gondolod h esetleg veled van a baj és nem a másik 10 millióval?mert neked a cod4 tökéletes meg bugmentes, vagy látom h a far cry-ra élvezel.a far cry a maga idejében pont olyan újítás volt mint most a crysis.jött - látott - győzőtt.a far cry-nak jó a sztorija?jobb az AI-ja?esetleg a grafikája?hát jah nem, egyikse jobb....mikor a lelőtt ember fegyvere csak függőlegesen a földre tud esni és ha a bozótba mést akkor meg se látnák, és akkor a terepjárós részekről ne is beszéljek hát még a szörnyekről vagy a mindenféle idiótaságról.Ne érts félre nekem teccett a far cry és a millió hibája ellenére végig nyomtam de akkor sem jobb game mint mondjuk a crysis.Nem azt mondom h tökéletes de gondolj bele egy ekkora játéknál ami ilyen részletes ( a házban lévő hűtőben lévő fagyasztott hal és konzerv....vagy az asztalon lévő tányér amihet evőeszköz és bögre is társul...) h lehetne megoldani h ne legyen benne bug?iszonyatosan nehéz.

    A lényeg a lényeg.Ez nem a hogyan oltsuk le a Crysist naponta 231321312 ezerszer. Mert h te ezt csinálod.Remélem ezzel a "Crysis egy nagy bukás" meg "a világ legszarabb játéka" részt le is zárhatjuk...
  • GazCamp3r
    #22324
    horror áron az vesz dolgokat, aki számitogépshopban vesz bármit is... az én gépem egyik alkatrésze sincs boltbol, tehát nem horror áron vettem ;)
  • priluki
    #22323
    Mert akkor üres lenne a topic :D Te elmondod hogy neked tetszik más meg elmondja ,hogy neki nem tetszik...:D
  • kifli
    #22322
    De én tényleg nem értem hogy miért van az hogy idejönnek fikázni a játékot. Ha nem tetszik akkor miért kattintasz rá egyátalán a topicra? Én se azt mondom hogy hűde jó game de azért nem is annyira rossz. Ami nem tetszik játék én annak a topicjába be sem megyek. Lehet bennem van a hiba?
  • priluki
    #22321
    Én nem a single miatt értékelek egy játékot,egyszer végigviszem azt kalap. A multi a lényeg mert az nem 2-3 nap szorakozást nyujt,gondolom ezzel más is igy van szoval nincs miröl beszélni...


    Gazcamp3r: :D Vicces hogy azzal jössz ,hogy szar a vga-m. Lehet szar de több eszem van annál minthogy horror áron vegyek vga-t azt meghagyom pl neked. Egyépként meg "HIÁBA SZÉP A TÁNYÉR HA ÜRES" Kitörölheted a grafikáddal ha a játékélmény nincs ott. ennnyi
  • lac coo
    #22320
    Ja, és Boldog Új Évet nektek !
  • tugyiti
    #22319
    lac coo megint oltod a topicot ?
  • pheaton
    #22318
    Ebben 100% ig igazad van.
  • lac coo
    #22317
    Oda bizony, és a Halo2-ben iszonyatos még az AI !
  • lac coo
    #22316
    Egy játéknak az a célja , hogy szórakoztató legyen . Ahogy írtad :teljesen mindegy mi van belül csak a végeredmény számít ! Ha "rendes" AI-val nem lehet izgalmas, pergős, élvezetes játékot összehozni, akkor nagy láma cég aki használja ...Persze lehet azzal is, csak ez most nem sikerült :)

    Peace .
  • Balumann
    #22315
    Far Cry-ban azért több új meglepő dolog volt szerintem az előtte lévő játékokhoz képest. Például nagy pálya, jobb AI, én nekem nagyon tetszett a motorcsónak vezetése és ugratás vele, de ami mégjobban az a sárkányrepülő.
    Ebbe az is hiányzik, nincs semmi olyan dolog ami úgy érdekessé tenné a játékot. Járműveket, helikoptert már ezer játékba lehetett vezetni (amik hozzáteszem más játékba jobban tetszettek),
    Említetted (azthiszem te) h jó dolog átlátszó ruhamódba szórakozni az ellenségekkel... igen ez az 1 dolog az ami tetszett a játékba ameddig vittem, de már unalmassá vált, mindig ugyan úgy reagálnak. Minden tiszteletem hogyha 3 végigvitel után is tudod élvezni :S
  • GazCamp3r
    #22314
    Azért a F.E.A.R. AI-ja mai szemmel nézve is odabasz :D
  • pheaton
    #22313
    Nem nem irtam el mert most mindegy mi a technikai háttere egy alkotásnak, nem ezen ment a vita. Hanem azon, hogy egyik sem több a másiknál. Amugy sehol sem láttam jobban teljesiteni. Amivel szintén nem foglak, és nem is akarlak meg gyözni. COD4 -t hasonlitani elev badarság , mert egy teljesen más kornam, más technikával, más sablonra épült dolog. Kb annyi a közös bennük, hogy fps nézetb mindkettő.
  • lac coo
    #22312
    Gondolom csak elírtad, hisz ha 20 éve tolod az ipart biztos tudod, hogy COD-ban nincs AI ....
    Ennek ellenére nagyjából jobban teljesít mint a Crysis AI-je ;) ...
  • pheaton
    #22311
    Nos nem ide vág ugyan, de ha felhoztad hát válaszolok neked. A cod 4 jó, elsöre. Másodikra már unalmas az agyon scriptelt menete. A másik meg ajálod a fakockát? Nos én nem hiszem, hoyg bárminő megjegyzést is tettem e reád nézve , remélem ezt te sem ugy érted , ahogy érthető... Tudod én kb 20 éve kezdtem el a játékokkal foglalkozni, és persze a futtatásukhoz szükséges hardverekkel is. Tehát nekem már nem igen mutat ujat egy cod4 , sem egy crysis. Véleményem szerint minden mostani jtékot SOKKAL nagyobb hiszit övez, mint azt bármyelik is megérdemelné. De ha öszinte akarok lenni , akkor csak ideirom már, hogy a cod4 ben IS sik buta az AI.:)
  • lac coo
    #22310
    Mostanában mindki COD4-et hozza elő ha hasonlítgatni kell , ami nem véletlen ,hatalmas játék, hatalmas mindent bealázó sikerekkel ....


    Ha az neked unalmas, vagy sablonos akkor ajánlom a fakockát neked :)))) Minden fps-ben ott van egy bizonyos színtű sablonosság persze... De amikor 2 km-elt kell gyalogolnom hogy találjak valami embert, az már elég érdekes :)))) Az utóbbi évek nagy címei mind, és minden téren verik a Crysis-t kivéve grafikát... Amit a játékosok 95 %-a ugye mellőzni kényszerül, és nem csak nálunk hanem külföldön is !!!

    Én , mint már többször mondtam, nagyon nem szeretném ha csak kicsit sikeres lenne, nem lenen jó dolog, ha ilyen szinten a HW gyártók igényeit figyelembe véve készülnének a játékok .... Bár sikertő lelég messze is van szegény:))) És mert rossz omen vagyok a Crysis-nak, eddig amit jósoltam rosszet az minden bejött (lehet visszaolvasni ), remélem hamar munkanélküliek lesznek a Crytek-nél !!! :)))
  • lac coo
    #22309
    De legalább van egy rakat jó fajta texturám ,azokat kibányászom belőle, hamár adtam érte egy sms-t .))))
  • pheaton
    #22308
    Lehet, hogy ebben igazad van nem vitatom. Csak azt nem értem meg , amikor azokat a hibákat hozzák fel ennek, vagy más játéknak a rovására, ami a legtöbb agyonhájpolt alkotásban ugyanuyg benne van. Amiket a Crysis ellen leggyakrabban felhoznak , nos az többi fps-ben szinte mindegyiknél ugyanugy jelen van. PL a sablonosság, a buta AI, az uanlomba fuló játékmenet., ect.. Hozzáteszem, nem vagyaok Cyisis rajongo magam sem, egyszer végig mentem rajta, és ennyi. Tulajdonképp minden aktuálisan előtérbe kerülő játéknál ez van. Sajnos. Igaz az is, hogy nem az került a userek elé végtermékként , amit a projekt fejlesztése során beigértek. No de nem volt ilyen még? Dehogynem, szinte minden game igy jár. Tehát a vélemlényem csupán annyi , hogy pontosan annyival nem több ez a játék mint bármely más, mint amennyivel nem is kevesebb.
  • lac coo
    #22307
    Far CRy-t szégyenből nem raknám emellé... :) De attól , hogy szép, már elfogadható hogy a többi , sokkal fontosabb dolgot ilyen szinten leszarják a fejlesztők ? FC után többet vártam a legelején .... ahoz, hogy nagyobb texturákat és kicsivel részletesebb modellt rakjanak be mindenen bekapcsoljá kaz árnyékot NEM KELL ÉSZ !!! Bármelyik közepes szintű csapat megcsinűkta volna , ha már kezükben van a Cryengine ....
  • GazCamp3r
    #22306
    nem erről bezsélek, hanem mindenki azt mondja, hogy ez az EGYETLEN ami jó a játékban... akkor náluk még ez sincs, akkor tényleg fos lehet...
  • grebber
    #22305
    Tipikus minden ami szép csakis techdemo lehet hát egyértelmű. Far Cry is az ez is minden más nem is lehet.
  • lac coo
    #22304
    Miért max-on jobb a történet, pörgősebb a játékmenet okosabb az AI ??? És még mondjátok hogy nem techdemo... :DDDDD Komolyan ez ilyen agymosás nálatok ! :DD

  • lac coo
    #22303
    Mást úgysem lehet írni errő la játékról :)))) A multija halott, single-n meg nincs mit kitárgyalni már :)
  • GazCamp3r
    #22302
    yepp...

    én nem megyek cod4 topikba szidni a gamet, h mekkora fos :)
  • pheaton
    #22301
    Tényleg nem hiszem el, hogy mindig itt köt kia téma. Egyszerüen hihatetle miken tudtok összeveszni. Miért nem lehet azt, hogy akinek nem tetszik az nem foglalkozik vele,és nem akarja a fanokat meg győzn arról, mekkora szar is a kedvencük,mert ez egy oltári nagy baromság. Komolyan mondom, kb 5 éves szinvonal ez. Nem akarok én senkinek sem utasitásokat osztani fére értés ne legyen, de olvasva a topikot kat// elmegy az ember kedve az egésztől ilyenek miatt.
  • GazCamp3r
    #22300
    itt kapásbol több dolog sántit...

    1) mindenki magábol indul ki elképzellek amint magömlésed van, mert megint lelőttél vkit multiban 1 lövéssel.
    2) valszeg 5-ször annyit játszol mint én
    3) magával a crysis-szal is majd' egy hónapja nem játszottam, mivel az aláirásomban szereplő gép pihen egy beázás miatt.
  • GazCamp3r
    #22299
    kezdem a vga-dal... minimumba elhiszem, hogy szar...
  • priluki
    #22298
    " ezek kb 13 éves kis lámák" :DDDD elöször nézz kürül sztm,kezdheted az én adatlapommal :P
  • mateus33
    #22297
    Az én gépemen sajna csak közepesen fut, így messze nem a grafikájával fog meg. Az ufós résztől kezdve más a hangulata, kár h olyan sokat kellett várni mire eljutottam oda. A játék amúgy akkor válik érdekessé ha vki kihasználja a nanoruha adottságait, azzal rengetegféleképpen meg lehet oldani a helyzeteket, nekem ez tetszik benne, emiatt más mint a többi FPS. Ha csak rohangolák és lövöldözök mindenkit azt valóban meg lehet unni egy idő után.
  • grebber
    #22296
    "Hogy ezen ti mit tudtok 4-edszerre is játszani"

    1. Végigjátszás: Amikor kijött a game mondom gyorsan végigtolom ismerkedésképpen mivan is van dolgunk. (Közepes nehézségi szinten)
    2. Végigjátszás: A sok AI fikázás hallatán mondom megnézem milyen a hirhedt DELTA vagyis legnehezebb szinten. (Ai tényleg kalap szar)
    3. Végigjátszás : Mert még mindig tetszik a game nem csalodtam benne jó móka amikor láthatatlanul mész azt azt körülötted mindenki parázik.
    4. Végigjátszás : Megjön a 8800GT-m nemsokára és már tudok vele játszani szebben :D

    Ha lesz 5. végigjátszás azt már nem tom megindokolni miért lesz.

    Mostanában mindent min 2x tolok végig. 1 szer aztán megint mert van hozzá magyarítás értem is mi a stájsz:D
  • Banano007
    #22295
    MAjd a far cry 2-től hasra fordul xD.
  • lac coo
    #22294
    Én majdnem végigvittem .... Csak olyan modon beleuntam, hogy legyalultanm a fenébe a havas pályánál :DDDD Ott már ilyen kvarcjáték-szerű "alkotássá" vált: jött a nagy kék ufo , ledobott 5 kis kék ufo-t. lelőttem őket, aztán ezt kezdte elölről :DDDD

    Hogy ezen ti mit tudtok 4-edszerre is játszani .... De nem vagyunk egyformák, persze, csak fogalmam sincs mi az ami ennyi ideig leköt egy embert ebben a játékban ?!

    És nem, nem amiatt nem tetszik mert nem tudom fullon 15 fps-el futtatni, hanem mert egy nulla mint játék .... FC-t 9800SE-vel kezdtem, gondolhatod , hogy nézett ki, de rohadt jó volt úgy is . Szegény FC forog a sírjában , hogy ilyen testvérkéje született :DDD