31662
CRYSIS
  • Balumann
    #23359
    A végtelen ellenség meg nagyon is jó. Nemlehet egyhelyből kilőni az ellenséget és menni előre, hanem ezzel is méginkább változatossabbá teszi a játékot. Ez inkább pozitívum.
  • Balumann
    #23358
    CoD 4 tényleg nem taktikus alapú. Viszont olyan szempontból igen, hogy meggondoltan kell haladni, nem lehet kirohanni a pálya közepére, meg rohanni előre, illetve társak is segítenek lőni az ellenséget rendesen. Ami miatt nagyon tetszik, hogy nincs az a jellege, hogy egyedül menni előre és megölni mindenkit. Ilyen szempontból jobban tetszik a GRAW vagy Vegas, de ami miatt mégis CoD4 tetszik jobban - mint már írtam régebben - az a háborús hangulat, változatosság, pergős, fordulatokkal teli játékmenet. És hogy nem kell egy óráig lőni az ellenséget meg minket se, hogy meghaljunk. Multiban nagyon tetszik a hardcore mód pl. amivel akár 1-2 lövésre is meghal az ember géppityutól ha nem lábon lő.
  • GazCamp3r
    #23357
    na azt ne mondd, hogy te az oly imádott kodnéyben taktikáztál... -.- végtelenszámu ellenfél, minden szkriptelve... nagy taktikai lehetőséget nyujt -.-
  • Balumann
    #23356
    Én szerintem nem untam meg a játékokat warez miatt. Csak mint mondtam, nekem inkább az olyan játékok jönnek be, amik kicsit taktikai alapúak, vagy háborúsabb (SWAT, GRAW, RS Vegas, Battlefield X, stb.). Ami nagyon tetszett most utóbbiakban a CoD4 mellett a Kane and Lynch például. Sok játék példát vehetne arról a történet és változatosság terén... Ha lenne pénzem eredetibe megvenni akkor valószínűleg ez lenne.
  • Balumann
    #23355
    Hopá sry, tényleg félreolvastam :o Pedig 2-3x is elolvastam. ://
  • Balumann
    #23354
    Ez is egy érdekes érv. Warez miatt unom a játékokat :D Egy részt lehet igaz, hogyha nem játszok ennyi játékkal és nincs tapasztalatom h milyenek vannak, lehet hogy ezzel is játszanék. De én inkább játszok azokkal amik nekem tetszenek.
  • FlyHigh
    #23353
    Hát szerintem nem lett egy rossz játék, nálam megelőzte kicsit a stalker-t. Na ott volt az igazi beetetés a fizikárol, meg vezethető járművek.
  • lac coo
    #23352
    ..projekt ... :)))
  • lac coo
    #23351
    Végtelen buta ember vagy, FC2-ben mik voltak azok a "csak negatív " hozzászólásaim ???

    Nem megyek bele megint a vitába , néhány pisissel ....Szöveget nem tudtok értelmezni ...

    Senki egyéni véleménye nem számít, a járék akkorát bukott mint még semmi más ekkora volumenű prijekt... ez adja meg az értékelést, semmi más. De beírhatsz EA-nak, hogy Te játszol folyamatosan, biztos vígasztalja őket :))))
  • gduck
    #23350
    Én pl. folyamatosan multizok :) Azért mert nem írom, még játszom :)

    Pöppenet érdekes, hogy már a FarCry2 topicban is csak negatív hozzászólásaidat olvasom...

    UI: amúgy tiszteletben tartom a véleményedet ;)
  • lac coo
    #23349
    Látszik keveset játszol mostanában, ha erre azt mondod, hogy profin összerakott játék ! :)

    A történetet kifejezetten unalmas, és néhol teljesen értelmetlenül vált, mintha csak kényszerből kellett volna valami fordulatot rakniuk bele ...
    Szvsz továbbra is egy nulla, dögunalom ...
    elég beleolvasnom baponta ebbe a topikba: be van halava, mindenki végig vitte a techdemot, aztán behalt az egész ... Ennyit tud a játék...
    Na jó , van a földön néhány száz ember akiknek ez a csúcs ... :)))
  • gduck
    #23348
    Ez akkor nagy *****, hogy nem igaz! Picit már unalmas is!
    Több barátom játszotta Gef7-es kártyával, 10-15e Ft-os procival és nem panaszkodott, HANEM JÁTSZOTT!!!!!

    Ez a játék azt bizonyítja be, hogy a sok WAREZ miatt már únjátok a játékokat!!!!!!!!! Menjetek inkább a szabadba a friss levegőre játszani!!!
  • Jaffa 2843
    #23347
    "A márió nem volt sikeres?" --- bmeg én pont az ellenkezőjét mondtam.... előbb olvass meg tanulni xD
  • GazCamp3r
    #23346
    én azt imádom, amikor rám mondják, h csak a grafikára élvezek el... -.-


    pont azért játszom a multit minimumon, mert a grafikája érdekel, ugye?
  • bordy
    #23345
    nem tudom, nekem sose volt gondom a lőszer, kivéve a lebegős részt, ott a seggemet vertema székbe mikor találtam egy shotit a szemetek közt.
  • Hogthar
    #23344
    Meg sokan mondják hogy csak a grafika jó benne, hát nekem a játékmenet jobban bejön mint más játékokba ahol csak 1 ajtó van csak egy féle taktika és kész ennyi szerintem jó hogy szabadon mozoghatsz egy erdőben és a speckó ruhád is egész jó ötlet főleg már keztem unni a lüktet a képernyő majd helyrejössz játékokat és mostanában nagy divatt lett vagy korában a medkit megoldás, itt legalább van egy kaoltikus ruhád aminek nem tudod a müködését és az tesz rendbe, és még tud egyéb speckókat is.
    Tetszik hogy minden féle járművel lehet menni és hogy a fegyvereket tuningolgathatod távcsővel hangtompítoval, amellett a Multi modja nem megszabott ott is nagy terek vannak nem csak 2 -3 ut vetet 1 helyre azon kívül a vásárlós mód nagyon bejött más játékoknál is, pl kezdetbe counter strike, aztán stalker ahol már szintén fel tudtad mindenféle kütyükkel szerelni a fegyvered multiba aztán ugyan így a ghost recon 1 - 2 és itt még járműveket is tudsz venni és kicsit taktikai pl hogy a csapatod hogy foglal vagy pont, hogy hogy nem.
    és mind emellé szép grafika is járul.
    Jó persze vannak akiknek ez nem jön be de én élvezem az ien kis extrákat .
  • Hogthar
    #23343
    Nekem is nagyon bejön a hajós pálya meg a temetős rész marhajó vadászat rész:D sőt elötte végig üldöz a helikopter és rejtőszködnöd kell mert nincs elég rakétád hát szerintem ell lett találva a hangulata.
    Ami még meglepett benne hogy még repülővel is kell szagatni, akkorát csodálkoztam amikor a Vtol pilata helyére be kellett ülni de kellemes érzés volt hogy iet is beletettek a játékba:D
  • Balumann
    #23342
    Nemtudom, én már leírtam párszor, hogy nekem miért. Egyrészt nem jönnek be már az ilyen rambos játékok (lehet ha 3 évvel korábban játszok akkor tetszett volna, akkor még szerettem). Lassabban viszem a játékot, taktikusabban úgymond, és eleinte jól eltudtam szórakozni az átlátszó móddal, idő után unalmassá vált. Nem volt türelmem elvinni se az UFO -s részig, de nemhiszem hogy az a rész már tetszene.
    Ha jó videókat akarok látni jó grafikával akkor HD filmeket nézek inkább. Játék az maradjon inkább játék és ne azt bizonyítsa, hogy milyen grafikát tud kihozni egy csúcskártyából.
    Nem a grafika az oka ami miatt nem tetszik a játék. Tény hogy mediumon is részletesebb mint bármelyik más játék. De hogy szebb is, azzal nem értek egyet. 8800-as kártyával szép. Viszont azért, hogy 1 játékot 1x végigvigyek, vagy ha nagyon tetszik akkor 2-3x, nekem nem érné meg venni újabb kártyát. X1950 pro kártyával láttam már szép grafikát, de nekem nincs igényem rá.

    Ami miatt én kipróbáltam a játékot annak ellenére, hogy nem kedvelem az ilyen stílusu játékot, az egyrészt a grafika (amit már írtam h csalódtam), másik a fizika (ami szintén elején érdekes volt, utána meg jönnek a bugok), és a 3. az AI (amiről azthiszem nem kell mondanom semmit... -.- nagy újítás)

    Egyéb dolgok amik nem tetszette:
    -túl sokat kell belelőni az ellenségekbe, és állandóan lőszerért kell rohangászni, mindig 30 lőszert lehet felvenni...
    -túl sok az élet, és a ruha kevés védelmet ad (ha aktiválva van)

    Multi meg teljes egészében nem tetszik, már azt is leírtam korábban h miért.

    Hirtelen ennyi jutott most eszembe. Ez saját vélemény, nem akarok meggyőzni senki, nem is kell válaszolni erre, mert akkor kénytelen vok én is válaszolni :o
  • Balumann
    #23341
    Én nem hasonlítottam. A márió nem volt sikeres?
    Attól tartok inkább játszok a márióval mint evvel :D De én inkább multiban szeretek játszani mostmár.
  • Ability
    #23340
    C2d E6550 @ 3GHz, Asus 8800GT 512MB, Corsair 2GB 800MHz (bár ennek is emeltem az órajelét, és még így is viszi a 4-4-4-12 időzítést. :D)

    Core pályán én hamar túlestem. Mindenki írta, hogy eltévedt, elakadt, de nekem valahogy egyértelmű volt minden, és gyors meg is csináltam. Nekem ez is tetszett, kellett fantázia hozzá, hogy így megcsinálják, szerintem jól nézett ki. Na és egy fontos dolog: nekem nem fordult fel a gyomrom a súlytalanság miatt. :P

    Nekem inkább a tankos pálya nem tetszett, viszont az előtte levő pálya, amikor a hajót kellett robbantani az kedvenc lett.
  • Jaffa 2843
    #23339
    totálisan egyetértek veled..
    a végét már szinte nem is volt kedvem játszani csak bámulni a gyönyörű videokat, átvezetőket :D
    a Core pálya nekem nem annyira tetszett, unalmas volt, viszont szépen nézett ki az is, szal annyira nem volt szörnyü.. kompenzált a grafika :D

    te milyen masinával nyomtad 1680ba highon?
  • Jaffa 2843
    #23338
    hát azért ne hasonlitsuk a mario-hoz... az hatalmas sikert elért játék, minden platformon rekordokat döntött és mind a mai napig játszanak vele (hála az unalmas iskoláknak) xD

    sztem akkor játszál marioval és akkor megspórolsz 120gb he lyet, mert az akis ember majd nemhagy elszakadni a géptől :D
  • Ability
    #23337
    Nu, lett új gépem, úgyhogy végignyomtam én is 1680x1050-es felbontásban high beállítások mellett. Nekem nagyon tetszett, lekötött, szórakoztatott. Nem értem, hogy másnak miért ennyire negatív a véleménye a játékkal kapcsolatban. Lacó szerint ez csak egy összehányt valami, szerintem meg igenis egy profin összerakott cucc. Gépigénnyel nem foglalkozok, úgysem tudunk mit tenni ellene, de maga a játék jól meg van csinálva. A vége már-már filmszerű. :)
  • Balumann
    #23336
    Nemtom, nekem 120GB -nyi játék van a gépemen, és majdnem mindegyiket jobban szeret(t)em mint ezt :/ Még a márió is jobban lekötött régebben :D
  • Shep
    #23335
    Én is majdnem reagáltam valamit, arról, hogy saját vélemény stb, de aztán rápillantottam az aláírásodra és rájöttem ,hogy kár lenne. :S
  • Narxis
    #23334
    Nem arról van szó, hogy nem szeretem a játékot, nagyon is tetszett, 1-szer végig vihető de az ilyen és ehhez hasonló mondatoknál nem bírom ki, hogy ne reagáljak.
  • bertino
    #23333
    ték
  • Narxis
    #23332
    Te polcod= jó játékok tárháza?:D Megyek is hozzád játszani.
  • Shep
    #23331
    Ugyanez volt a FarCry-nál is, hogy jaj ez csak egy techdemo meg ilyenek, és hogy szar a játékmenet, jaj a szörnyek, jaj nincs történet, jaj szarul fut stb. stb. közben meg mindekettő igencsak jó játék, nem véletlenül kapott mindkettő helyet a polcomon.
  • Hogthar
    #23330
    Nem tudom egyébként hogy miért szídják ezt a játékot hogy ien meg olyan szar, bár szerintem azért mert nagy gép igénye van és nem játszhatnak vele fullon de a játékmenet abszólút élvezhető, és még mellette egy jó kis story is kibontakozik igaz tipikus de élvezhető story... a játékmenet meg igen szabad nincs meghatározva hogy konkrétan rohamos vagy lopakodó légy, esetleg legnehezebben de ennek ellenére eléggé élvezhető a játékmenet.
  • strebacom
    #23329
  • BIZ0906
    #23328
    Én csak a megnyílvánulása miatt szoltam rá. Semmi veszekedést nem akarok(tam) kezdeni.
  • strebacom
    #23327
    Húúú bazzz jó le hurrogtátok szegény martinho040150-t egy kérdésért......azért én azt kérném, hogy ne játszuk el itt is a PH sznob köcsögeinek körét..........
  • BIZ0906
    #23326
    Te figy. Felteszel egy kérdést, ezzel nincs baj. Elmondják, hogy mi a gáz ami ugye tény (burtál vas kell hozzá) és még neked áll feljebb? A kérdésedre megkaptad a választ akkor nem tom mi ez a felháborodás :S ?
  • strebacom
    #23325
    Na igaz-e hogy nem tudod......csak hülyülök, ... remélem nem vetted komolyan...
  • GazCamp3r
    #23324
    nem a negativ véleményeket nem viselik el, hanem azok véleményét, akik nem is játszottak a játékkal
  • Narxis
    #23323
  • Balumann
    #23322
    De ez a játék azoknak készült akik a grafikát szeretik látni egy játékban. Ez a játék bebizonyítja, hogy ha nincs 8800 ultra-d és quados procid meg 2 giga memóriád, akkor semmit sem ér a géped... közbe a játék meg 1 n.... mind1 inkább nem mondok semmit, mert itt nem viselik el a negatív véleményeket :o
  • berczely
    #23321
    Nem is azért mondtam...Csak ennek a játéknak elég erős vasacska kell sajnos....nálam se fut zökkenő mentesen!Pedig amikor én vettem a gépem elég drága volt....kinek mi....
  • martinho040150
    #23320
    most fogok venni még 1 -et bele
    amúgy meg nem mindenkinek van pénze ultra gépre......