31662
CRYSIS
  • berczely
    #23399
    Hát ez nem jött össze!5000Autó robantgatása sztem gyönyörű!
  • Gio
    #23398
    Elofordul;)
  • G18XM8
    #23397
    1280-as felbontásig a 256 mega is simán elég.
  • berczely
    #23396
    Nem tom hány játékban lehet ilyet csinálni....

  • Shep
    #23395
    Jó akkor most mondjál már legalább 3 ilyen játékot amiben ennyi féleképpen megölheted az ellent. (én tudok legalább 2-t :)) amúgy meg lehet taktikázni, tetőről szoktam sniperkedni, van hogy horót robbantgatok, kocsiból adod az áldást, nekidobsz valamit, ha akarsz a házba lentről mész be, ha akarsz a tetőkön ugrálsz soroljam még?
  • Balumann
    #23394
    ok, és más játékkal is szoktál játszani? c:
  • Balumann
    #23393
    Én csak válaszolok
  • Balumann
    #23392
    Arma-ba milyen történet kellene? Feladatokat kell teljesíteni. Annyiba igazad van, hogy nem nagyon van olyan játék, amibe van rendes cselekmény/történet, járművek, és ilyen 1 mindenki (emberek és űrlények) ellen játék. De a nagy szabadsággal sem értek egyet. Ahogy írtam ellenségek kiírtására nincsen olyan sok lehetőség, osonhatunk egy kis darabig és aztán akár hátba lőhetjük, vagy szépen rambo stílusba kinyírjuk őket, esetleg 1-2-t leteríthetünk úgy h nekikdobunk valamit. De ennyi, nincs több ://
    A helikopter ebben a játékban is scriptelve van, a történet is midnig ugyan úgy alakul ahogy mentek, amikor van egy társ és nincs ellenség, ott is ugyan az történik mindig.
  • berczely
    #23391
    Ja és nem tom miért vagytok kiakadva a gépigényen!Én gépem nem volt egy drága dolog sztem.XP alatt 1440x900 0xAA (de szinte ide már nem is kell) High minden és 30FPS átlagban jó néha lecsökken de sztem játszható és így is gyönyörű!Crysis
  • mikrofonhead
    #23390
    Nah az zsír, köszi szépen :P
  • Shep
    #23389
    Nekem ne mond én nagyon sok mindent végigjátszok, és a COD4-et nagy átverésnek tartom, ahogy a needeket is. Mindegy nem mindig az a jó amit a tömeg annak mond.
  • GazCamp3r
    #23388
    haver kb ilyen géppel tolja, csak 512-es a kártyája. 1024-ben high-on eljátszhatsz vele simán...
  • berczely
    #23387
    Jaj a sok fikázó mindíg ezt a topicot találja meg?Legalább benne vagyunk a top 10-ben!
  • Shep
    #23386
    Rosszul írtam az ARMA is multis csak van single része is, jó a battlefieldnek is van, de csak botos bohóckodás.
  • Gio
    #23385
    Jo de erted, amikor kijott a Crysis demo, es elinditottad, akkor "szinte megutott", hogy huu bazmeg, ez valami. Ugy mint anno a Far Cry:) Es nem csak a latvany miatt, hanem ugy az egesz. Es nekem ne jojjon senki azzal, hogy gyengebb gepen nem megy el, mert nekem sincs ultrabrutal 2 magos procim meg jo vga-m. Aki ert egy kicsit a gephez, annal erdekes megy gond nelkul minden. Cod4bol mire fognak emlekezni? mert engem nem fogott meg semmi. Mondjuk nekem szemely szerint az elozo reszek se jottek be, se mohaa meg ilyen tucat vilaghaborus szarok:D
  • Balumann
    #23384
    Az itteni sok spoilernek köszönhetően meg egyes leírások által, és videók által tudom. 2 pályát toltam végig de csak az eleje volt élvezetes számomra sajnos.
  • Shep
    #23383
    shader és árnyékok medium többi high és ok lesz.
  • Shep
    #23382
    Aha, ezzel annyi a baj, hogy az általad felsoroltak közül egyedül az ARMA az ami nem multi játék, ráadásul az ARMA-ban a single player rész egy semmi, még az OFP-t említetted volna akkor igen, mert az tényleg az egyik legjobb, de az is szimulátor nem árkád fps, hát csak ennyi.
  • mikrofonhead
    #23381
    Nah reggelt minden kedves kockának :)

    Olyan kérdésem volna, hogy egy ilyen géppel mit várjak a Crysistől....tudom h kicsit OFF-os de hol máshol ha nem itt .... :)

    ASUS EAH3850 256MB
    ASUS P5W DH DELUXE
    C2D E4500 / 2200 MHz
    KINGSTON 512MB DDR2 533Mhz - 4 db

    Mit gondoltok erről?Lécci ne töröljétek az OFF miatt...köszi
  • GazCamp3r
    #23380
    de te olyan láma vagy -.- asse tod mi a történet bazmeg.... 1 pályát toltál végig...
  • GazCamp3r
    #23379
    ezen beszartam XDXD


    menj el tőle nyugodtan, egy idő után megindul... én egy kicsit eltávolodtam tőle, és jött :S
  • Balumann
    #23378
    De mi az amit más játékba nem láttál még?
    Nagy pálya és szabadság? Armed Assault -ba még nagyobb például, vagy GTA. Jó történet? Hát én ezer jobb történetet láttam már játékokba azthiszem.
    Járművek? Szintén pár játék amibe már van, Joint Operations, Battlefield, Arma, és rengeteg más játék.

    Én nem abban vártam az újdonságot, hogy mozog a falevél ha belelövök. Hanem például jó, taktikázós ai, coop alapú játékmenet (legalább 1 segítő társat rakhattak volna bele), ellenségnek kevesebb élet és saját emberünknek is, értelmesebb sebzésrendszer (ne csak akkor lehessen fejbelőni ha egyhelybe áll -.-), több lehetőség a fizika kihasználásában és hogy az ellenség is próbálja használni. Nem az űrlényekkel kellene nehezíteni a játékot, hanem például hogy megfogja za ellenség és nekünk próbálja dobni a lőszeres hordót, esetleg másik ki is lövi. Ellenségnek fedezéket keres, fa mögül néz ki, házhoz bújik és onnan néz ki. Hol van ebbe a játékba valami értelmes újítás is, sehol.
  • Shep
    #23377
    Hagyjad, olyan ez mint ha egy Barátok köztes nézővel próbálnád megértetni, hogy 10 éve ugyanazt nézi minden nap, mert a történet 10 éve ugyanaz apró változtatásokkal, és nem veszi észre, hogy hülyének nézik. Itt is ugyanez van lsd. need fos speed évek óta ugyanaz a nóta, cod is szintúgy. Újítani meg már szinte senki nem mert az többnyire bukás eladás szempontjából, hát ezért ne várjuk, az újításokat.
  • FlyHigh
    #23376
    Hogy vigyem meleg helyre ezt a f@sz prófétát ha b@szik jönni? Kiakasztott.
  • Narxis
    #23375
  • Gio
    #23374
    Tegnap felraktam ezt a cod4-et, de akkora csalodas volt crysis utan, hogy iszonyat. Grafikaba meg ugy az egesz, mindenbe gyenge. Az elso palyat lenyomtam, veteran fokozat!!!!! kb ha nem lovok semmit, akkoris vegig lehet vinni, mert a tarsak lelonek mindenkit. 15 percet birtam vele es meguntam. Sztem 3 dolog miatt adnak ebbol a szarbol el tobbet, kisebb gepigeny, ez a 4. resz, es egy kezdo meg faszlama is elboldogul vele.
  • gduck
    #23373
    Nem :) Én pl. kevesebbet vártam és erre kaptam egy szupi játékot (nálam bug nem volt)
  • Shep
    #23372
    Csak az lehet jó amit sokan megvettek értem, hogy én erre eddig mért nem jöttem rá. A Cod4 amúgy multiplatform azt se felejtsük el.

    Ezután már csak úgy fogom, hogy megnézem miből adtak el sokat és azt én is isteníteni fogom.

    Most mond meg nekem őszintén milyen újítás vana cod4-ben?
  • lac coo
    #23371
    COD4 7 millio eladott példány .....Valamit csak tudnak ott, de nagyon !

    Mint mondtam egyének véleménye nem számít sem az , hogy kinek miért nem jön be .... Ha valamiért nem tetszik valakinek ( bármilyen ok miatt: gépigény, gagyi AI vagy akármi..) akkor azt javítani kéne és/vagy másként csinálni ....Ha nem veszik a játékot, főként egy ekkora nevet az azt jelenti , hogy összeségében rossz lett...Lehet ezt csűrni csavarni, de ez olyan meg nem értett kortárs művész dolog: mindenki azt hiszi-tudja, hogy Picasso után a második lángelme de valójában szemetet csinál ... Ilyenkor persze mindig a néző szokot a hibás, hozzá nem értő lenni :))))
  • Shep
    #23370
    Hát azért az érdekes, hogy a COD4 még mindig az überjjáték, holott gyakorlatilag a grafikán kívül 0 változás történt az első rész óta, jó van egy kis történet is, de alapvetően ugyanaz a menj előre, de ne nagyon állj meg mert akkor a végtelenségig jön 1 db. sátorból akár 1000 ellen is, ha elértél a pálya végére rádszólnak, hogy hohó ellentámadás van, hát verd vissza őket, ilyen lenne egy jó játék? Jó az atom utáni rész j ötlet volt, meg a sniperes pálya is, de úgy kb ennyi, a többi pálya meg olyan volt mint a cod2 csak éppen a modern korban. A csak engem követő helikopter is röhejes volt, a sniperes pályán a másodperc alatt megváltozó szélirány meg egyenesen baromság.

    Na szóval a FarCry-t is azért szeretem, mert nagy benne a szabadság, Crysis-ban szintén. Végigvittem a COD4-et is, Gears of War-t stb. nincs is velük semmi gond, de tényleg nincs bennük 1-2 momentumtól eltekintve semmi amit ne láttunk volna már egy csomó másik játékban. A Crysisben van, és sokaknak ez sem jó, kérdem én, hogy az örök elégedetlenkedőknek vajon milyen játék lenne megfelelő? (azok ne válaszoljanak akik csak a nem megy maxon a gépemen miatt szidják, csak ezt nem ismerik be)

    Mielőtt valaki megvádolna, hogy mindenáron azt akarom rárerőltetni mindenkire, hogy ez a jó játék annak leírom, hogy nem, sosem érdekelt, hogy kinek tetszik, vagy sem az ami nekem igen/nem, csak egyszerűen most sokaltam be attól, hogy egyeseknek semmi nem jó és örökké csak az ez ezért szar az azért szar megy, de közben mindegyikkel nagyon jól eljátszogat.

    Na részemről a téma lezárva, játszon mindenki azzal ami neki tetszik, ha meg mindenben csak a hibát keresi akkor azt csak sajnálni tudom.
  • lac coo
    #23369
    Vagyis aki szart várt az elégedett lehet mert azt is kapott? LOL !
  • gduck
    #23368
    Nem a játék bukása bizonyítja a butaságot, hanem butaság a nagy reklám miatt vmi egetverően nagy dolgot várni ;)
  • lac coo
    #23367
    Ezzel a játékot minősíted , vagy az embereket ??? :)))))))

    Azt, hogy a játék bukása az emberek butaságát bizonyítja nem kommentálnám .....
  • Balumann
    #23366
    Azt abba se bírtan hagyni, végigvittem. :D
  • GazCamp3r
    #23365
    te biztos vmi cod4 reklám ember vagy, és ezt is csak vidiken látad, és nem is játszottál vele, csakugy mint a crysis-szal sem
  • martinho040150
    #23364
    ja
    de amúgy most valami nagyon szar a gépemmel,mert a Gears of War is ment akadásmentesen és most meg iszonyatosan szaggat még ha minden a legkisebbre van téve
    hát nem tom,valszeg hétfőn elviszem faterral a gépet ahhoz aki összerakta nekünk és majd megmondja hogy mi lehet vele a baj.
  • Balumann
    #23363
    Te biztos nem valami butított verzióval játszottál? :o
  • GazCamp3r
    #23362
    hát lehet, h neked easyn segítettek a társak, meg minden, de én veteránba toltam, és ott kurvára leszartak mindenkit. Mentek az egyik előre generált ponttol a másikig. Meg persze egy "háboruban" az is természetes, hogy az ujonc Soap diktál mindent. a kapitány nem mozdul a helyéről csak akkor, ha már a kis pöcs arréb ment... Full háborus hangulat, ott is igy volt... -.-
  • gduck
    #23361
    " járék akkorát bukott mint még semmi más ekkora volumenű prijekt"

    Ez inkább az emberek butaságát bizonyítja :) Ha valami agyon van reklámozva, akkor "csodát" várnak tőle (bár sztem a Crysis mutat pár újdonságot). Tipikus TELESHOP-os mindentfőző kategória :D
  • Smithwarden
    #23360
    "néhány pisissel ....Szöveget nem tudtok értelmezni ..."

    Pont te irsz ilyeneket, mikor a legmagasabbrol szarsz mindenkinek a velemenyere.


    (nah ez megint visszajott ebbe a topicba...csak nem birta ki...)