31662
CRYSIS
  • dragon11
    #31022
    Még ha monitort, egeret-billt veszel is bőőven jó leszel..

    de szerintem ne költsd az egészet el gépre.. te is tudod, 2év múlva a felét fogja érni..
  • fery02
    #31021
    300k-s géppel már úgy lehetne játszani, hogy az alap, mod nélküli játék közben lehet tál kéne a billentyűzet elé, hogy abba csorogjon a nyálam.
  • fery02
    #31020
    Addig meg játszál ahogy tudsz, úgysem hiszem, hogy túl csúnya lenne a játék. :)

    Esetleg még annyit próbálhatsz, hogy pl rendszergazdaként próbálod telepíteni a Natural mod-ot vagy esetleg Vista kompatibilitással.
    Ha ezek sem működnek, akkor ugyanezeket, csak szűzen telepített játék esetén. Működnie kell annak.
  • Doom 4
    #31019
    Akkor jó. kb. nyár végéig kell "csak" várnom :D / :S
  • Fehercsoki
    #31018
    Bőven...
  • Doom 4
    #31017
    Hát igen tervezek már új gépet. Apám a felét kifizetné és 300 ból már ki lehet hozni olyat amin mod nélkül is tom maxon tolni nem?
  • fery02
    #31016
    Mind1, nem érdemes ilyen apróságokkal szórakozni, gondolom amúgy sem tudod maximumra húzott élményjavítókkal játszani a játékot.
    Szerintem várj az egészzel, míg megteheted, hogy egy újonnan vásárolt rendszeren tudhass játszani maximum grafikán és akkor majd meglátod, hogy nem kellenek ide mod-ok, k.rva szép a játék mod-ok nélkül is. :)
  • Doom 4
    #31015
    Hát miután felraktam a modot nem volt olyan amilyennek kellet volna lenni szal utána változtattam de amíg nem változtattam addig se volt
  • fery02
    #31014
    Akkor nem tudom, változtattál a grafikai beállításokon?
  • Doom 4
    #31013
    Igen tudom de éppen ez az hogy hiányoznak azok a fény/árnyék efektek mind a napnál mind a holdnál(régen ott is volt) illetve maga a növényzet is "szürkébb" legalábbis sztem valóságosabb lett anno. Most meg semmi csak a töltő képernyő lett más.
  • fery02
    #31012
    Ja meg a nagyon távoli dolgok "kékesebbek".
  • fery02
    #31011
    Nekem is közepes szintre rakta annak idején a beállításokat, meg a betöltő képernyők is megváltoztak.

    Amúgy honnan tudod, hogy nem változott semmi?
    Onnan lehet megtudni leginkább szerintem, hogy változott-e valami, hogy ha mondjuk egy napfényes pályán a nap felé nézve úgy mozogsz, hogy valami eltakarja a napot...Ha ilyenkor a szokásostól durvább mértékű fénysugarakat látsz a tárgy körül, akkor bizony ott van változás.
  • Doom 4
    #31010
    Hali!
    Na felraktam megint a Crysis-t de van 1 kis problémám. (Win 7 ultimate 32 bitem van.) Az lenne a baj hogy felraktam az 1.2-s aztán az 1.2.1-s javítást majd a natural modot de semmi nem változott csak a töltő képernyők. A beállítások is simán közepes szinten vannak. De régi Nvidia kártyámon meg jó volt....
  • berczely
    #31009
    Ne torrenteljél már! 2000Ft a CD Galaxison...vedd meg!
  • Doom 4
    #31008
    Ha akarsz torrentet menj az off topicba, amúgy 2 crysis van a sima annak van 3 féle patch 1.1 1.2 1.21
    meg van külön a Warhead. de Sztem nincs felpecselt crysis, tölcs le 1 olyat amit akarsz. Mondjuk egy razort, reloaded, vagy nem tom miylen verziót
  • bertino
    #31007
    nem.
  • adikakk
    #31006
    igen ez valaki torrentet linkelne.

  • fery02
    #31005
    A Warhead amúgy nem javított cucc, hanem egy teljesen külön játék.
  • fery02
    #31004
    Tehát ez?
  • pauly
    #31003
    Értem,köszi.Amúgy nem nagyon szoktam piszkálni,csak először mintha nem akarta volna a játékból bekapcsolni az élsimítást,ezért próbágattam onnan...
  • adikakk
    #31002
    nem a javított valami warhead vagy mi hanem a legelső rész.
  • kifli
    #31001
    driverből a legritkább esetben állíts bármi élsimítást vagy hasonlót, ha van a játékban, akkor ha azt használod, sokkal kevesebb erőforrás kell neki, amiben meg nincs aa, abba nem véletlenül nem került bele. Ráadásul ilyen problémákat is okozhat, hogy játékból nem tudod bekapcsolni.
  • pauly
    #31000
    Hm,na most megpróbáltam megint játékban állítani,most meg jó :) érdekes...köszi!
  • pauly
    #30999
    úgy sem jó :)
  • fery02
    #30998
    Én javaslom, hogy CCC-ben, ami 3D beállításnál lehet, ott használjunk inkább "use apllication settings"-et és inkább a játékon belül állítsunk be élsimítást.

    Én ATI driver-ekben még nem bízok.
  • fery02
    #30997
    Milyen "régi Crysis"?
  • adikakk
    #30996
    Jó napot.
    Valaki betudná linkelni a régi Crysis torrentjét mert még sosem játszottam vele de van új pc m és kiakarom próbálni már keresgetem de nem tudom melyiket szedjem le a régi kéne nem az újabb.
  • pauly
    #30995
    Sziasztok!

    Ati kártyáknál simán működni kellene az antialiasingnak?Mert van egy 4850-es kártyám,és hiába állítom be a CCC-ben,nem használja...másik játékban próbáltam,ott jó volt...Esetleg át kell írni valami fájlban valamit?
    Köszi! win7 x64-en próbálom ha számít valamit...
  • Hellsing47
    #30994
    sok volt a pia? :D
    vagy ma pont hogy kivételesen kevés? :D
  • strebacom
    #30993
    Nem vagyok valami jól....
  • berczely
    #30992
    Nem vagy valami bőbeszédű
  • strebacom
    #30991
    Ja jó volt....
  • fery02
    #30990
    Tetszett? Én még nem szántam rá magam.
  • strebacom
    #30989
    Én már végig toltam...
  • fery02
    #30988
    Nem nagyon próbálgatjátok? :)
  • fery02
    #30987
    Tegnap jelent meg a Mandate of Heaven nevű mod, melyben egy egyedi singleplayer pályán verekedhetjük át magunkat. A cél, hogy leverjük a kínai renegátokat, akik a sziget központi templomát vették főhadiszállásul.

    A képek alapján mindenkép érdemes neki adni egy próbát, csak 138 MB.
  • strebacom
    #30986
    Egy nagyszerü mód.....saját telepítövel és parancsikonnal.....és nagyon szép ....
    Próbáljátok ki!!!
  • Kopiati
    #30985
    Karácsony:)
  • KaszaN
    #30984
    Pedig nagyon komoly egy game. :/ Agyon nyüstöltem már de még mindíg játszanék. De talán a crysis 2 majd megoldja. Na azt nagyon várom. :D Esetleg arról nincs megjelenési dátum?
  • gduck
    #30983
    Hát elég kevesen vannak már a multi szervereken is :(