31662
CRYSIS
  • mustang93
    #27210


    Ez a Crysis "Főagyai" másnéven főnőkei.
  • mustang93
    #27209
    Tégleg hogy vagytok vele hogy magyarok is fejlesztik a Crysist?
  • mustang93
    #27208
    jó igazad van,de azért a cuccukat egy kicsit olcsóban adják,mint mi.
  • madmanic
    #27207
    Nem olcsóbbak a németek... sőt..

    Inkább ugyanazok az árak mint itt..

    Pl 9800 gx 2 529 eur...
  • mustang93
    #27206
    Majd idővel,egyszer ha eljön.
  • gurubefree
    #27205
    Az teny hogy vannak olcso dolgok kulfoldon de az egy kicsit tulzas , hogy 500ezer helyett 100ezer. Az AMD-nel nem regen kezdodott az arcsokkentes szoval Magyarorszagra is eler ( idovel )
  • mustang93
    #27204
    Látom Vistád van Grebber.Na és milyen?jobb az XP-től?
  • mustang93
    #27203
    És azok legalább izom gépeket adnak el ,és nem olyanokat mint amik itt vannak ebbe gagyi országba.Ott a Amd Athlon64 X2 6000+meg tudod venni nem 40.000 vagy 36.000 Forintért hanem 20.000 Ft-ért.
  • grebber
    #27202
    hoho 7490ft lesz a Warhead asszem ez is jön az eredeti Crysis mellé.
  • mustang93
    #27201
    Csúcskategoriást,arra nagyon kíváncsi lennék hogy itt Magyarországon van e egyáltalán olyan,mert kint pl:Németországban olyan gép amely itt 500.000 Forint az kint németbe 100.000 Forintba kerül.
  • grebber
    #27200
    Lehet neki téynleg 30FPS de az Very High Config oda is irta és az jóval gyorsabbb mint a rendes very high.
    Szal Neoncsoves cuppanj fel vistára és dx10 modba teddvery highra 4xAA -ra és ott jól fogyeld az fps-t mert 30-at csak 2 értéket összedva kaspz vagy csak a talajt bámulod :D

    Ha very highról van szó nem holmi config fájlokkal jöjjönk már.
  • gduck
    #27199
    Nálam az Ultra High Quality Custom Config van beállítva, 1280x1024, 4xAA, DX9, multi alatt nem megy le 30 alá soha :)

    Amúgy a warheadban se várjatok sok grafikai gyorsulást, szerintem csak a konfig fájlokat szerkesztgetik meg :D
  • gduck
    #27198
    Ha megnézed az árakat, akkor most 100.000Ft-ért már egy csúcskategóriás gépet kapsz

    (Ház 10e, Alaplap 12e, memória 8e, proci 20e, vinyó 10e, dvd-rw 5e, vga /8800GT,GTS,GTX,ATI4850/ 35e)
  • gduck
    #27197
    Jah, az usa oldalon már lehet előrendelni $30 áron. Az európai oldalon még nem :(
  • mustang93
    #27196
    A Crysis Wars-ból ugysem lesz semmi.Csak össsze vissza igérgetnek hogy olyan gépigény kissebb lesz a játéknak,meg olyan játék élmény lesz benne,meghogy a Crytek másik játékát: warheadot a lassubb gép is tudja majd szállítani.Nem is tudom talán:a gamekapocsban volt egy interju Cevat Yerli (Crytek Főagy)-vel hogy a játék olyan 100.000 Ft-os gépen el megy majd max grafikán.Szerintem ez is nagy hazugság,a legjobb játék amihez egyáltalán nem kell nagy gépigény az a Unreal Tournament III-volt.Én a majd ha kijön a Warhead kifogom próbálni de olyat hogy megvegyem azt soha,mert ugyanolyan szar,unalmas játék lesz mint volt.
  • gurubefree
    #27195
    Itt van par ( remelem megnyeri a tetszesed ) Meg ha az elejerol is van.

    1.

    2.

    3.

    4.
  • arty
    #27194
    pár szép képet bármikor elnézegetek a krizisből is :) (csak ne az unalomig ismert első pályáról legyen :D )
  • Neoncsoves
    #27193
    nah majd tolok képet.. .)
  • arty
    #27192
    9800gtx meg quad sli... te átaluttad az elmult heteket? kijött ám a bestbuy ATI4850 és a mindentverő gtx280
    quad sli krizisben is egy kalap sz*r, meg ugy mindenhol. zéro prg használja ki, krizis végképp nem.

    1280/vh/4xaa a 88gt-den 15fps, nem 30, nyugi, nem ma kezdtük mi se ;)
  • Narxis
    #27191
    Én egy lebilincselő játékmenetet várok.
  • Neoncsoves
    #27190
    tök birom amikor mindenki abból indul ki h " mert crysis "... fura hogy nekem minden játék megy full csutkán 1280x1024ben ha tényleg jól optimalizált még egy 16xAA-t is rádobok és igazából még mindig nem akad, vagy max ha akad leveszem 8xAA-ra, és ha lehet a legnagyobb AF-et is rárakom. És hihetetlenül szép grafja van 1es játékoknak... Ezzel szemben nekem 1280x1024 Very HIGH config, 4xAA = 30FPS Crysisban holott más játékok ilyen beállítás mellett produkálnak kb 80FPSeket. Haverom is mondta, hogy vesz 9800GTX-et, azért nem 8800GT-t mert jobban megy a Crysis 9800GTX-szel... Nem nagyon hiszem, 4-5fps eltérés lehet maximum, az összes többi gameben sincs akkora eltérés mint az árban. Lassan ugyanazt a vidkarikat adják ki más számmal meg 100MHzval több órajellel.... Meg próbálkoznak több magos vidkarikkal, 2-3-4giga meg minden szar, csak igazából értelme nincs mert a teljesítmény ugyanazon a szinten marad. Kezdem azt érezni hogy az új vidkarik marketingfogások, és az egyetlen új értelmes újítás egy 9800GX2 Quad SLI lenne, amit egy átlag ember szemszögéből nézünk kurva drága. Na meg alá a proci ami kihajtja:))) No mindegy, de utálom azokat akik az alapján tesznek véleményt egy hardverről, hogy a Crysisban igy meg ugy...Kit érdekel? Igazából ez volt a cél, egekig érő gépigény, mindenki vette a jobbnál jobb NVIDIA (No hát ki más támogatta volna ezt a szennyt?) vidkarikat. Szerintem jó az NVIDIA, meg a Crysis jövőt mutatott az új grafikai generáció fele, csak fele ekkora gépigénnyel is simán lehetne ilyen graf. Felőlem lehetne egy játéknak BF2es grafikája vagy akár CoDUO-s csak legyen hangulata SPben, de nagyon-nagy, és multiban élvezhető is legyen...
  • Prince of Máté
    #27189
    simán van olyan gép ami 16x AA + VH-val min 40 fps-t produkál, csak le kell venni a felbontást 800x600-ra :D
  • arty
    #27188
    nincs még olyan hw, amin a crysis 16xAA/VH mellett rendesen futna - talán még olyan sincs, amin AA nélkül* :)

    * a teljes játék alatt 40fps legyen a minimum fps
  • Hedic
    #27187
    énis!!! de azé csak szolidan!
    semmi extra csak a computer alkatrészek,smi axtra ház,24"max a 30" monitor!
    egy közepes billentyüzet + egér és kész.na de hagyjuk,ez crysis topik nem hardver!
  • KILLER2
    #27186
    Nem vagy vele egyedül. 10 perc alatt én is olyan gépet összehozok, hogy tyűűűűűűű! (csak fizesse valaki)
  • lac coo
    #27185
    Hát a jó gép nem is idő kérdése... ! :D

    Én pl 10 perc alatt milliokat elt tudnék költeni ! :)))
  • Hedic
    #27184
    ugyanmár!
    10 perc alatt összehozok egy olyan gépet ahol simán elmegy igy a crysis!
    és egykis baráti alapon + ismeretség,és elég durva gépet lehet szerezni ahol simán elmegy igy a game 16*aa-val méghozzá!
  • arty
    #27183
    "legközelleb mikor játszom"

    h ne csalódjál nagyot, erre legkorábban 2018-ban térjünk vissza :D
  • Hedic
    #27182
    jaja ugy megy is!!!!!
    de elmegy mediumon is egy kicsi akadozással,de az ojan kicsi h az mellet gyugottan lehet játszani!
    csak tud ha felteszem mediumra 800*600-on akkor eléggé sza* ugy a kép !!de igyis végig toltam 2* a single playert,és rmélem h legközelleb mikor játszom akkor már very higon birom nyomni minimum 1600*1200-ban!
  • arty
    #27181
    te is megteheted: 800x600/low ;)
  • grebber
    #27180
    Pl a Strangleholdban lévő rombolhatóságot én is hiányolom minden játékból.Bizonyos szitnen ez is feldobja a hanglatot.
  • KILLER2
    #27179
    Egy olyan tényleg jó lenne, ha más nem, érdekességnek. Nem mondom, hogy bajom van a helyszínnel, de a Crysis épp elég, mint "pálmás játék", nem kell még1 (szerintem).
    Amúgy amit én hiányolok a Cryengine 2ből és benne van az UE3ban, az a tárgyak kis tördelése, vagy nem is tudom, hogyan nevezzem meg. Pl Blacksite: Area 51ben van az, hogy van a betonfedezék vagy mi, lövöm és letörnek belőle darabok. Na egy ilyen nagyon elfért volna szerintem a Cryengine 2ben, ha már annyi minden van benne. Aztán remélem, hogy a cryengine 2nek a fizikájára is rágyúrnak, mert az szerintem borzalom. Hiába látványos, közel sem reális.
  • grebber
    #27178
    Ilyen majdnemhogy full külső teres dzsungeles pálmás tengerpartos gamet megnéznék Unreal Engine 3-al.Mert az nagyon jól van optimalizálva mindig legalábbis mostanában.
  • KILLER2
    #27177
    Ez igaz, inkább a fanok fogják szidni egymást és a játékokat. Én nem nagyon nézegettem videókat FC2ről, de amit igen, az alapján én sem vagyok oda érte. Mondjuk sosem voltam FC fan, meg a 2nek a helyszjne sem annyira jön be, nem nagyon szeretem azt a tájat.
    A harcot úgy értettem, hogy mivel mind2nek bőségesen van látványvilága, ezért össze lehet mérni, hogy melyik fut jobban és kiderül, hogy a cryengine 2 valóban optimizálatlan, vagy csak az, hogy az FC2 motorja sem egy nagy szám.
  • grebber
    #27176
    Az a baj hogy nagyon harc nem lesz a kettő között csak a Far Cry fanok meg a Crysis fanok fogják szapulni a másik felet.Mivel a kettő teljesen más lesz annyi az ugyanaz hogy mindkető fps.
    De mindkettő másra gyúrt rá más a helyszin ezáltal a képi világ is más.
    Videok alapján nekem nem jött be valami nagyon.
  • The Norberto
    #27175
    öö a mentés előt ot a proflneved amibe meteted:) olyan profilt csinálj vagy a mentés nevét írd át a profilnevedre
  • KILLER2
    #27174
    Az a motor valóban nagy pénzeket hozhatna. Így is páran megvették már, hát ha még jobban futna. Azért elég rendesen vinnék szerintem. Mégiscsak a mostani legfejlettebb motor, hátha még optimizálva is lenne.
    És akkor arra a Crysis 2 jobban kitalált, hosszabb történettel. Nem lenne rossz.
    Aztán meg majd ha kijön a FarCry 2. Arra is kíváncsi leszek. Ott lesz ám a nagy harc, Crysis vs FarCry 2.
  • grebber
    #27173
    Hát igen ebben van valami!
    Pedig ha megcsinálnák faszára a Cryengine 2-öt hogy jobban fusson a gépeket akkor a licensekből lehet hogy több is jönne be nekik.De nemtudom hogy ezt ők miért látják máshogy.
  • KILLER2
    #27172
    Ez most fájt. Ez a hülyeség teteje. Most mit akarnak ezzel? Több pénzt, több játék, több eladás alapon, vagy mi? Minek ennyi játék? Meg minek ennyi crysis? Most mi a fenét akarnak 5 crysisal egyszerre? Még ha sorban adnák ki őket, de így, hogy egyszerre ennyit fejlesztenek. Hát nem is tudom. Meglátjuk, mi lesz. Valóban inkább ezzel a játékmotorral törődnének, hogy fusson gyengébb gépeken és legyen már hardware, ami elbírja ezt maxon. De nem, ők inkább kiadnak 5 új részt egyszerre. Érdekesen gondolkozik újabban a Crytek.
  • Mozes
    #27171
    Skaccok!

    Újrainstalláltam a gépet és a régi kimentett állásokat nem tudom használni. Alapból a a saved games könyvtárba rakja őket nem?!

    Ötlet?