31662
CRYSIS
  • mikrofonhead
    #27531
    cl_hud 0 :)
  • grebber
    #27530
    Nincs valami konzolparancs vagy valami ami eltünteti a HUD-ot?? Szeretnék csinálni magamnak Crysisos dream screne-t.
  • mikrofonhead
    #27529





    Pár kép az alap High beállításokkal + natural mod 2.0.2-vel :) szépséges!!
  • KILLER2
    #27528
    Amúgy lehet, hogy valamit engedélyezni kell hozzá. Mondjuk nekem nem kellett semmit állítani, de hátha. Majd talán utánanézek.
  • Doom 4
    #27527
    Ok de nemkem csak devmoddal máshogy nem
  • gduck
    #27526
    Ez nem igaz! A konzol simán előjön a bal felső sarokban található '~' billentyű lenyomására (magyar billentyűzeten ez a '0' billentyű)
  • Doom 4
    #27525
    -devmode parancsal jön csak elő a konzol.
  • mikrofonhead
    #27524
    Az az, majd nézz átt assa topikba teszek fel pár képet....beszarááás :D
  • berczely
    #27523
    A Tab gomb feletti nullát nyomod?
  • KILLER2
    #27522
    Hát, akkor erre sajnos nem tudok válaszolni, talán majd valaki más tud segíteni.
  • crash44
    #27521
    ott nem találtam semmit ilyennel kapolatost
  • KILLER2
    #27520
    Nézd meg a játék beállításait, lehet, hogy van ilyen beállítás.
  • crash44
    #27519
    nem kell hozzá vmit engedélyezni?
  • crash44
    #27518
    de nekem ugy nem jön elő :S
  • KILLER2
    #27517
    0-t lenyomod.
  • crash44
    #27516
    valami megmondaná hogy lehet a crysisba előhívni a consol-t?
  • Doom 4
    #27515
    és azt is hogy miért van az hogy régebben is ha alacsony vagy medium volt a viz többi meg magasabb simán ment de ha a viz magas akkor már nagyon ngaoyn szagattott
  • Lowosan
    #27514
    Hy elmondaná valaki hogy tényleg javít a játékon az a crysis natural mód és hova kell azt feltelepíteni?
  • Ability
    #27513
    PB-re visszatérve: a laggolás nem magas ping, hanem mondjuk lossos a neted, vagy csak megreccen egy pillanatra, és rögtön kidobott, és vissza sem engedett 5 percig, de ezt élő meccsen. Volt olyan meccsünk, amikor 5 játékosból 3-4-et egyszerre kidobott, és nem engedett be minket. :D De amúgy a FarCry-os PB nagyon szar volt. Próbál frissíteni a szerverről, sőt, nem is frissít, csak ellenőrzi a verziószámot. Nem sikert neki? Hát akkor dobjuk ki. Ha ezen túljutott, akkor frissít. Nem sikerült? (Sosem sikerült neki.) Dobjuk ki! Ráadásul amikor kidobott, akkor beszorult a CD kulcsod, szóval sosem tudtál visszamenni. Áldásos kis valami volt, szép emlékek. :D
  • Fehercsoki
    #27512
    Köszi!
  • Ability
    #27511
    FarCry-ba akkor is kidobott, ha laggoltál, de volt olyan is, hogy csak szimplán nem voltál neki szimpi. :D Egyébként elég baj, ha ilyen irányt vesz a PB konfigolás. FarCry-ban volt ez, hogy a végén annyira letiltottak mindent, hogy csak nehézkes volt a játék. Ami az egyik szerveren kötelező CVAR beállítás volt, az a másikon tiltott. Végén még a wide felbontást sem engedélyezték. A PB konfig meg nagyon durva, egyszerre file whitelist és MD5 Tool. Nem csak az állományokat kereste, hanem bele is nézett azokba, nehogy eltérés legyen a szerveren találhatóval. Ez persze a felszín, a végén annyira csalásbiztosak akartak lenni, hogy meccsezéshez külön modifikációt adtak ki, de igazán hasztalan volt. :D
  • gduck
    #27510
    Physis pályák
  • gduck
    #27509
    A PB néha nagyon vacak :( Még akkor is kidob, ha vmi plussz fájlt lát a játék valamelyik mappájában :( Nézzed meg a logot, hogy miért dob ki!
  • Neoncsoves
    #27508
  • berczely
    #27507
    ja és átméreteztem a képet 1024x640-be!
  • berczely
    #27506
    1440x900 High minden a víz részletesség Very High és az r_sunshaft = 1 szóval a levelek közötti fényátszűrődős effekt bevan kapcsolva!

  • Fehercsoki
    #27505
    Valaki tudna olyan mapot linkelni amin a fizikát lehet próbálgatni?
  • VRSDM
    #27504
    szerintem az adiptív-ra gondolt. aztán kitudja.
  • berczely
    #27503
    Az új fajta AA az az Edge-detect ugye?
  • KILLER2
    #27502
    Ami jön.
  • grebber
    #27501
    Uninstalálom azt felteszem újból mert néztem a Crysis.hu-n miket nem szeret és miket lehet tenni ilyen esetben.
    Amúgy te milyen szerveren tolod ami jön vagy van állando szerver?
  • KILLER2
    #27500
    Mi a baj? Segítek, azt gyere velem játszani!
  • Narxis
    #27499
  • grebber
    #27498
    Milyen jó hogy eredeti a játékom 1 azaz 1 db szerverre sem tudok fellépni :(
  • Dante73
    #27497
  • mikrofonhead
    #27496
    ÚÚúúú az nagy király...nem vagyok rá büszke de kb az a 4 játékból az egyik ami eredetibe kemény kartondobozos verzióba van meg :D a 8 kerekű RÁBA benne a legdurvább :D
  • gduck
    #27495
    Én is ezt mondtam! Beszéltem én más játékról???
  • Dante73
    #27494
    Most épp a Screamer 4X4 et nyomom. Kissé régebbi....
    Sokkal fejlettebb a régi win-ek emulációja, mint XP-n, csak használni kell.....
  • Prince of Máté
    #27493
    Persze ha megvan a 4 giga ram, akkor nagyjából nincs különbség, de ha régebbi játékokat is elő akarsz venni, sőt nem is olyan régit, hanem ami kb 3-4 éveset, azt már nem futtatja megfelelően.
  • passatgt
    #27492
    verly low -2xAA 60x37