31662
CRYSIS
  • DarkSector
    #27651
    Jah megy DX10-ben lószart.
    meg hogy DX9-ben Very High config nem ugyanaz, mint DX10-ben jah, mert itt neked kell manuálissan átirni a fájlokat, Vistan meg ezt megteszi a program.


    Devil May Cry 4 ben is bekapcsoltam effectet, ami Dx10-ben ad csak be...LOL
    Mekkora szar duma ez az egész....DXVista
  • Narxis
    #27650
    Arra jó, hogy vérpisták villogjanak vele.
  • DarkSector
    #27649
    DX10 de nagy átbaszás, ahhogy sejthettük is...LOL
    DX9=DX10
  • Jimanszky
    #27648
    Szinte mint az enyém

    Csináltam DX9-es tesztet!

    1440x900,4xAA,minden high,átlag 35 fps

    Kicsit jobb majd 20 fps-sel mint DX10-esen és a látványvilág se szarabb
  • Ability
    #27647
    Gigabyte GA-P35-DS3
    Intel C2D E6550 @ 3GHz
    Asus 8800GT 512MB
    Corsair 2x1GB 800MHz CL4
  • lac coo
    #27646
    De szíp lokó !!!!
  • berczely
    #27645
    Milyen a configod?
  • Ability
    #27644
    Tedd fel magadnak a kérdést, hogy szükséged van-e a Vista újításaira. Én régóta Vistát használok, sokkal kiforrottabb rendszer, és már annyira hozzászoktam a dolgaihoz, hogy nem lennék meg nélküle. XP-t fapadosnak érzem, de most nem megyek bele miért. Viszont az kétségtelen, hogy az XP-n nem lesz sebbességbeli problémád, és minden játék gond nélkül fog futni. Nálam ugyan ez megvan Vistán is, de én csak újabb játékokkal játszok, régiekkel akadhat gond.
  • Jimanszky
    #27643
    Szerintetek visszategyem az XP-t vagy maradjon a Vista??Azt mondják jobb játékra az XP..de van is olyan szép vagy kompromisszumot kell kötni?
  • Ability
    #27642
    Games-be beteszi az ikonját, azon jobb klikk, és kiválasztod. Ha ez nem megy, akkor asszem a cél után -dx9 paraméterrel kell indítanil.
  • berczely
    #27641
    És azt hogykell?
    Vista alatt dx9 mód?
  • Ability
    #27640
    Mert DirectX 10 módban játszol vele. DX9 módban indítsd.

    #27636: Nem a memóval van gond, és nem is foglal sokkal többet mint az XP, csak Te ebből annyit látsz, hogy a 2 gigából alapból bedarál 1.5-öt, pedig az nem csak az OS, hanem előretölti a gyakran használt programokat. Ha a játékot indítod, akkor felszabadítja a helyet. Nekem 2 GB memóriával minden gond nélkül megy. Crysis is, jó nagy felbontásban és részletességgel.
  • KILLER2
    #27639
    Ez mondjuk igaz. Hiába van viszonylag sok fajta ellenfél, csak minimális különbség van köztük és a fegyverválaszték nagyon kicsi, valamint az is idegesítő, hogy a játék 90%-a alatt gyakorlatilag csak shotgunba és az FY71be van normális mennyiségű lőszer és ez, az egyforma ellenfelek és a sok dzsungel könnyen valóban egyhangúvá teszi a játékot. Mindemellett nekem tetszett, ha más nem, akkor a nano ruci és a fegyver moddolás miatt.
    De ezt már sokszor elmondtam és már én is nagyon unom ezt a szöveget :)
  • lac coo
    #27638
    Akkor már csak egy marad :DDD
  • Jim Morrison
    #27637
    Ami elüt az elején azt mindig látom:)
  • Jim Morrison
    #27636
    Vista alatt hogy úgy fusson a játék + 1 GB Ram kell, mint XP-n
  • lac coo
    #27635
    Elég is az, azon gyakorlatilag mondent látsz ami a játékban később szerepelni fog, kivéve a két idegent .. :DDD
  • Jim Morrison
    #27634
    nekem most ideiglenesen 15,5 inches monitorom van:)
  • Jim Morrison
    #27633
    Azért az elmondanám, hogy nekem a demo van meg
  • lac coo
    #27632
    Hát te döntesz: csilli-villi menő cucc, vagy jól kiforott és megbízható csúnya ....
    Nekem ember nem tud olyan okot mondani, ami miatt lecserélném a 64-es XP-met Vistára !!! Sőt a játszós gépen még sima 32 bites van a régebbi játékok miat . és azzal sincs semmi baj .
  • berczely
    #27631
    Tetszik a vista kinézete meg netezéskor jobban szeretem (inspirate nekem nem tetszik ami xp-re van téma)
    De azt nemértem a játékok mértnem mennek normálisan rajta?Crysis is kb 25fps, xp-n 35-40
  • lac coo
    #27630
    Szar a Vista, minek az neked? :D

    Tudom meglepő, de nem mindig a legújabb dolog a legjobb, mégha éppen az is a legmenőbb .......
  • gduck
    #27629
    Nekem MEDIUMra rakta/rakja :D
  • berczely
    #27628
    Na valaki egy értelmes választ arra hogy a Crysis mért fut SOKKAL szarabbul Vista alatt mint XP-n???
  • lac coo
    #27627
    Hát nekem már az is rohadt uncsi volt elég hamar, biztos bennem van a hiba ...Végig ugyanazok a pályaelemek, végig ugyanazok az ellenfelek...Lehetne változatosabb egy játék manapság ...
  • KILLER2
    #27626
    Nekem tetszett a játék. Egyedül a core-on lett belőle elegem, de ott nagyon. Aztán megint jobb lett, de igazából addig volt az igazi, amíg nem voltak idegenek.
  • lac coo
    #27625
    Aztán meg később jön a : " most már de piszok unalmas ...! " :P
  • KILLER2
    #27624
    Én akkor néztem nagyot, amikor még anno a bétánál nyomtam meg ezt a gombot és 2 GB RAMal és egy 8800 GTSel feltette highra és utána 20 FPSel szaladgált. Akkor nekem is leesett az állam, de nem azért, mert olyan szép volt. Még jó, hogy azért ehhez képest a teljes játék normálisan fut.
  • berczely
    #27623
    Hát ez érdekes nekem arra a gombra 1024x768 és közepesre teszi!
  • Jim Morrison
    #27622
    Most tettem be a HD 4850 est + 2 Gb RAMot es megnyomtam a játékban az Optimal settings gombot. Fel is ugrott 1920*1200 High félbontásba . mikor betöltöttem a játékot leesett az állam és azt mondtam, hogy de ********** jól néz ki. Waow
  • The Protector
    #27621
    Basszus.Nekem 8600gt-m van az alulírrott alaplapba belemenne az új kártyák?Pl 9600 vagy hd 4850 és társaik?
  • The Protector
    #27620
    H
  • arty
    #27619
    22-23ezerért igen, drágábban nem
  • Prince23
    #27618
    Az AC-ben is az első pálya alegjobb, utána meg sablonosság, monotonoság jellemzi a gémet... mondjuk itt ebbe a játékban megmenti a cloak engage.
  • bertino
    #27617
    nem.
  • tonyo9
    #27616
    szevasztok, érdemes még 8800gt-t venni?
  • arty
    #27615
    Le. :))

    Egyébként én is az első pályát szoktam ujrajátszani. Amikor a demot már ötödszörre vittem végig, azt hittem, a teljes egy nagyon jó játék lesz. De csak az első pálya az :(
  • VRSDM
    #27614
    tedd fel milleniumra, mivel kevesebbet eszik mint az xp így nyerhetsz még vagy 10-15fps-t
    sőt, ott nincs gond az élsimítással sem, giga high config is van ME-re, mert csak ott bírják el a gépek.
  • gduck
    #27613
    XP alatt is ;)
  • Lowosan
    #27612
    Hy az a ultra High quality custom config Xp alatt is csinál ultra high grafikát vagy csak Vista alatt?