69
What the */%§~ do we know?



FILMKRITIKA

  • Dying Soul
    #29
    Ez komoly! O_O
  • REALista
    #28
    Egyetértek!
  • REALista
    #27
    Nehogy mán komolyan vedd a filmet vazzeg!!!Egy baromság az egész!Aki egy kicsit ért a fizikához, biológiához az csak röhög az egészen!
  • Goth
    #26
    ahhham... szal ha látok egy 0,3243532456 mm átmérőjű porszemet, akkor nem fogom felismerni, mert még sohasem láttam ilyet, legfeljebb 0,3954636759 mm-eset? :D
    nemértem :P
  • winnie
    #25
    amúgy itt a fóruma, ami volt.

    a film egy sima propaganda film egy "szektának" (hasonló a szcientológiához) és csak az nézze meg, akit érdekelnek ezek az ezoterikus dolgok, mert egyébként sületlenségnek fogja találni azt, hogy anno a bennszülöttek azért em vették észre a felfedezők hajóit, mert előtte még sosem láttak olyasmit és ezért nem volt a jelenségről kialakult kép a fejükben
  • Goth
    #24
    amúgy faszság, alap hogy semmiről nem lehet mindent tudni...értelmes téma :D
  • winnie
    #23
    ez speciel egy mozifilm.
  • Goth
    #22
    és a dokumentum film nem TV-be megy? :D vagy most mi van? :D
  • Goth
    #21
    de ez nem minden :/
    meg amúgyis, ha asszondod nyáron meleg van és süt a nap, akkor ezek szerint mindig az van, pedig nem mindig van meleg, meg amúgyis viszonyítás kérdése hogy mi meleg sazl

    de szeretem az ilyen topikt :D
  • Shadow_THH
    #20
    Belgát nem bántani :)
  • Snecie Smicie
    #19
    htx, de közben feleszméltem:ðð
  • DEXTER92
    #18
    Tipikus szöveg tőled! :DDDD #3
  • Snecie Smicie
    #17
    torrenten láleltem, mi a véleményetek, érdemes letölteni és végignézni azt a 100percet ? _
  • mila69en
    #16
    "Az ilyen embereknek a Belga egy frappáns mondatát üzenem: Basszák meg! Feküdjenek a vonat alá!"-->gratulálok tevagy a megtestesűlt értelem
  • akyyy
    #15
    észrevennétek hogy ez Tv, Mozi, DVD ????
    szvsz ez dokumentumfilm!
  • Palinko
    #14
    én felfedeztem,hogy amikor felkelek a gép mellől általában süt a nap :D
  • ngcsnet
    #13
    pfff
  • Rafaelo
    #12
    a csirke az élet értelmetlensége :D
  • Csirke4
    #11
    Én voltam ott és nem fáztam
  • Dying Soul
    #10
    Az átlag 19-22 fok, ha az neked meleg
  • Shadow_THH
    #9
    What the */%§~ do we know?
  • Lipi1980
    #8
    Az az igazság, hogy nem egészen ilyen hozzászólásokra gondoltam!!! Az ilyen embereknek a Belga egy frappáns mondatát üzenem: Basszák meg! Feküdjenek a vonat alá!
    KOMOLY hozzászólásokat várok! Aki nem képes komolyan hozzászólni a topikhoz, az akár ne is írjon be semmit!
    Én sem írok semmi szart az általatok indított topikba!
    Csákesz!
  • Csirke4
    #7
    Én tudom hogy finnországba nyáron meleg van és süt a nap!
  • Davidus
    #6
    még jó hogy elolvastátok az első hozzászólást...
  • Thanatos
    #5
    "Amennyiben valakinek van valami ÉRTELMES hozzászólása, akkor tegye meg nyugodtan!"
    ez már ott defeketes hogy a topic se ÉRTELMES :DDD
  • Csirke4
    #4
    Deittfogunk rájönni az élet értelmére!
  • Snecie Smicie
    #3
    tipikus semmitmondó elmélkedős topik, ami nem vezet sehová

    ;{
  • bertino
    #2
    például, hogy life is sux, én speciel ezt tudom róla
  • Lipi1980
    #1
    Azt hitted, hogy mindent tudsz a világról????
    Biztos vagyok benne, nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tegnap volt szerencsém megnézni ezt a "nem mindennapi" filmet, és annyira megfogott a téma, hogy erős késztetést éreztem arra, hogy témát indítsak erről a filmről!
    Amennyiben valakinek van valami ÉRTELMES hozzászólása, akkor tegye meg nyugodtan!
    Olyan "okostojások" hozzászólását is várom, akik nálamnál többet konyítanak a kvantumfizikához, esetleg abból szerezték meg a Ph.D-jüket!
    Viccet félretéve, bárki akit érdekel a story, az írjon valami okosat.
    Aki még nem látta a filmet az feltétlen nézze meg, mert nagyon komoly témákat feszeget!
    Jó szórakozást mindenkinek!!!