69
What the */%§~ do we know?



FILMKRITIKA

  • Tikal #69
    mer te értesz, hm? :)....
  • tomcat1
    #68
    What the */%§~ do we know?
    -Azt hogy nagy :)
  • PeeTeR
    #67
    nezd a dolce vita -t az elet edes reszeert, a vilagfalu -t meg a tobbi sallangert. frei -t meg az igazsagokert. mi kell meg?
  • Goth
    #66
    Te, megrendíthetetlen realista :P
  • Goth
    #65
    így van.
  • REALista
    #64
    pfff!!!
  • mila69en
    #63
    esetleg te tudsz valamit is a reinkarnációról?.... már reinkarnálódtál?:DDD
  • jefferson83
    #62
    ... de qrva jó a grafikája :)
  • Bandew
    #61
    Igen! Haláli komolyságomat csak a mondatom végén lévő szmájli erősítette meg!
    Amúgy pedig (annak ellenére, hogy nem gondoltam komolyan - félreértés ne essék) igaz amit mondtam.
  • REALista
    #60
    Na jó te egy barom vagy!Ekkora hülyeséget rég hallottam!Az a legnagyobb baj hogy te ezt komolyan is gondolod!!!!!!!
  • Bandew
    #59
    A tudománynak sincs alapja és egészében véve azt sem bizonyította még be senki. :-)
  • Alexease
    #58
  • REALista
    #57
    Miért lennék rugalmatlan azért mert nem hiszek olyanban amit még sohasem tudot senki bizonyítani!És nincs semmi tudományos alapja!
  • Grusi
    #56
    Kissé rugalmatlan vagy, nemdebár? :)
  • Bandew
    #55
    42
  • REALista
    #54
    Nem szarság csak nem létezik!!!Most a semmiről vitatkozunk!
  • moralosan
    #53
    meg azért te sem
  • moralosan
    #52
    te addig ne hívd szarságnak a reinkarnációt, amíg fasse' tudsz róla... ;)

    pl. én sem faszságozom le a kereszténységet.
  • REALista
    #51
    Nem azért de az kimutattható tény hogy a krisnások sokkal jobban támogatja a szegényeket mint a dúsgazdag egyházak vagy akkár a világ legnagyobb maffiája a Vatikán!!!
  • Goth
    #50
    meg a krisnások, az még egy faszság.
  • REALista
    #49
    Na ugye!!!
  • Goth
    #48
    afrancba :C
  • Astaroth
    #47
    Mér akkor mi lesz, ha nem a menny, vagy egy új élet?!
  • Takezó
    #46
    okozskodos totyik
  • tigeroo
    #45
    ezaz, ez benne van az emberekben, az őskortól kezdve..mágia, szertartások..pölö ha
    a real madrid játszik egy rangadót, valamilyen szinten csak könyörögsz (vagy drukkolsz ) hogy nyerjenek
    ugyanugy az emberek is reménykedtek..

    erről a reinkarnációs dologról , ami mostanában kurva népszerű: indiában volt egyfajta kasztrendszer: voltak a vaistják, súdrák, pátriák , úú megnemmondom most így magamtól hogy mik:o) szal voltak a papok, arisztokraták, közemberek, és "érinthetetlenek" (ha az árnyéka rávetült egy nála magasabb rendű emberre megkelett büntetni) és ha valaki beszületett az 1ik kasztba, annak a családja végig abban maradt..aztán kitalálták ezt a reinkarnációs szarságot hogy "hjajj nebúsulj, igaz most lúzer barom vagy de ha meghalsz és nyalsz nekünk lehetsz akár módos kereskedő is"

    vagy ugyanígy a kereszténységben: jajj, élj boldogan, szeresd felebarátod, ne költekezz,a mennybe kerülhetel és add ide a termés egy részét az egyházunknak..
  • REALista
    #44
    A kereszténységnek közel 300 évig sikerült a sötét középkorban tartania a világtot!300 évvel vetették vissza a fejlődést!
  • REALista
    #43
    Ja!az is hülyeség!A vallás mindíg is arra kellett hogy nagy tömegeket tudjanak befolyásolni!!!
  • tigeroo
    #42
    nemm..az a hülyeség amikor egy vallásért ölnek vagy elszedik a szegények kevés pénzét az "Úr" nevében!!
  • REALista
    #41
    Ehez nem tudok hozzá szólni!Ilyen baromságokra nem lehet reagálni!Hiába mindíg is voltak és mindíg lesznek könnyen befolyásolható emberek!
  • tigeroo
    #40
    jah ez a baj..végülis kár kutatni magát a lét értelmét, ugyis meghalunk, addig meg pár szép percért érdemes élni:)
  • Dying Soul
    #39
    De azzal semmit nem magyaráztatok meg! :D
    Csak azt, hogy messze laknak, létezésüket nem cáfoltátok meg :D
  • tigeroo
    #38
    mert ilyen válaszokat emberi lény nem írhat..
    de tényleg..igaz nem vagyok vallásos, meg minden de tényleg elgondolkodtató amit ír benne, akárki is..pl. ki gondolta volna hogy istennek is van humora?:)
    pár dolog még ami megmaradt bennem:nincs pokol..a pokol maga a tudatlanság, amíg élsz és nem tudol emlékezni önmagadra.. isten ezt úgy magyarázta meg hogy pl van egy szülő..a két gyereke játszik az udvaron, addig nem szól bele a dolgukba, de ha elkezdik egymást csépelni akkor aggódni kezd, és cselekszik de nem teszi ki az utcára a rosszabbik gyermekét,azért mert kötekedett hiszen az övé..mi pedig isten gyerkőcei vagyunk..:)
    aztán..hnn az élet értelme: ..azért élünk hogy tanuljunk..minden tudásunk megvan, csak emlékezni kell rá..ez a lélek célja, emlékezni..az író kb. több mint 1600x született ujjá:) rabszolgalánytól királyfiig minden volt már..


    dying soul: igazad van hogy nem vagyunk egyedül,de uncsitesóm + én sokáig azzal érveltünk hogy kibamessze laknak a földönkívüliek = sose találkozhatunk velük..

    nagyon jó könyv
  • REALista
    #37
    100% hogy nem vagyunk egyedül!!!Persze nem a kis zőld emberkékre gondolok!!!!
  • REALista
    #36
    Lehet hogy jó a könyv, de miért kell komolyan venni???
  • Dying Soul
    #35
    Szerintem egyértelmű volt, hogy ebben a kibanagy univerzumban nem vagyunk egyedül..
  • tigeroo
    #34
    Neale Donald Walsch: Beszélgetések Istennel

    egy jókis könyv, a szerzőnek szar az élete, és eldönti hogy levelet ír az istennek..amikor befejezi, a kezén átveszi egyfajta erő a hatalmat és írni kezd..kialakul egyfajta beszélgetés..

    nagyon jó, pár hónapja olvastam a kedvencem: a szerző megkérdezi hogy: vannak-e idegenek, voltak-e már a földön és figyelnek-e minket..isten erre azt válaszolta: igen,igen,igen
    jah és azt is megjósolta isten hogy még 2 ilyen könyv lesz, az első az általános dolgokkal foglalkozott, pl. mi a szeretet, miért élünk. a 2. könyv ezeket az alap dolgokat kicsit bővebben kifejti majd, a 3. könyv pedig a földi utópiáról fog szólni (vagy szól)

    engem tényleg meggyőzött.. itt pl meg is lehet rendelni :o)
  • Guilty01
    #33
    "Az ilyen embereknek a Belga egy frappáns mondatát üzenem: Basszák meg! Feküdjenek a vonat alá!"<---ez aztán frappáns:D:D:D:D:D
  • REALista
    #32
    Ne legyél már ostoba!Saját magadat járatod le!!!!!!
  • Goth
    #31
    honnan veszed hogy biológia kémia stb. a valóság? Honnan veszed, hogy nem szándékosan tanítanak hülyeséget? :DDD
  • Dying Soul
    #30
    Nem úgy kell fogalmazni, hogy nem láttad, hanem hogy nem tudod mi