338
Sinking Island - Beniot Sokal
  • wolfi0
    #218
    Meg tudná valaki mondani, hogy hol találom a kesztyűt? Már csak ez hiányzik. Előre is thx.
  • k3nGu
    #217
    az összehasonlított kesztyűt már mutattam marconak, tudtam vele beszélni 1 mondatot, de christine-vel most nem tok beszélni, de ezelőtt neki is mutattam már a kesztyűt, és még a 3/4-énél van a csík...
  • MerlinW
    #216
    Kérdezd meg christina-t felismeri-e a kesztyűt, utána menj Marco-hoz és dörgöld az olajjal összehasonlított kesztyűt az orra alá.
  • k3nGu
    #215
    röstellem, hogy megint nem tudom mit kell csinálni:'(
    minden végignézek, de semmit se találok, összeraktam a rongyot a kesztyűvel, szóval most fingom sincs mit lehetne méég csinálnom
  • Stanislav
    #214
    Fegyvereknél a fiókban.
  • k3nGu
    #213
    sose nézem Monk-ot, számomra csak egy dilis:D
    amúgy hol találok vmi olaj félét, amit majd a kesztyűvel kell összehasonlítani?!vagy vmi ilyesfélét, és a könyvekkel kell majd akciózni?:)
  • Stanislav
    #212
    Erről beszéltem. :) Szerintem ez tök logikus, ha nincs kesztyűnk. :) gondolj Monk-ra. :D
  • k3nGu
    #211
    ááá pont ilyenekre nem gondolok thx:D
  • Stanislav
    #210
    Ott a toll, vedd el, és a tollal vedd ki a fegyvert a kezéből...
  • k3nGu
    #209
    igen az kell, h megölte-e magát, de a fegyót nem tom elvenni, se ujjlenyomatot nem tok venni az is 7szentség:D
  • solikka
    #208
    Na kész...végigvittem. Nagyon jó kis játék volt. Mindössze az zavar hogy néha olyan dolgok kellettek a kérdés megválaszolásához aminél lett volna más is ami fontosabb. De a pár logikátlanságtól eltekintve nagyon jó kis történet volt és befejezés is nagyon jó lett!
  • Stanislav
    #207
    SPOILER

    Mert ha az, akkor kell a fecni ami nolennél volt, a fecni amit a virágnál találtál, ezeket összehasonlitva beteszed D-be, kell Lorenzo vallomása, hogy nem volt öngyilkos hajlam nolen, kell az ujjlenyomat nélküli pisztoly. És nemtom mi a 4., de csak rájössz igy már, ez tényleg nem volt nehéz szerintem. :)
  • Stanislav
    #206
    2 DEC kell, 1 doksi, és 1 M, nem? Az a kérdés, hogy Nolent öngyilkos lett-e, nem?
  • k3nGu
    #205
    köszi megvan, de ezután hívott a feleség, Lorenzo leült a hát bállonjának székébe:D, és még hiányzik a piros csíkból 1/4-ed rész, tárgyat szerintem már mindent felvettem(bár mintha keeroy mentései között az inventoryába lett volna egy szike féleség, de lehet keverem), 1 szóval megint tanácstalan vagyok:'(
  • Stanislav
    #204
    18. emeleten ahogy feljössz a liftből nézz a virágcserépre. Többit találd ki. :)
  • k3nGu
    #203
    nah most járok az utolsó előtti puzzlenál, de itt már nem tudok bizonyítékot keresni, megvan a házassági papír is a kápolnából, azután ettem, nolent kis centlijének másik darabját nemtom h hol van, Bania-t nem találom, senkivel se tok dumálni, condomos rész is abba maradt:D
  • MerlinW
    #202
    Végére értem én is. Nem volt meglepő, de jópofa volt a vége. Utolsó puzzle nem is volt nehéz, mondjuk hajnalban én is lassabb vagyok:) Várjuk Still Life 2-őt.
  • k3nGu
    #201
    hűűha, már csak azt kell megfejtenem h Nolent mit vett ki a széfből, de utánna nincs több puzzle, gondolom kapok ha megoldom...
  • Stanislav
    #200
    Hát de ez az, kevered a dolgokat, tényleg csak a kérdésre koncentrálj. :) Köze van a fegyverhez ahhoz, hogy honnan lőttek? :) Nem, ha igy megtanulsz gondolkodni, akkor sok bizonyitékot ki tudsz zárni.
  • k3nGu
    #199
    nah sikerült, fegyó helyett a faforgács kellett, most meg megkell tudnom ki lehet profi snippa:), a széfes ügy nálam leállt, az előtte lévő a 8-as az meg végképp:D
    na a nyakláncost kell mostmár kiraknom, de asszem Billy 6. beszéde is kell hozzá, vele meg dumáltam, de semmi, a széfes téma meg kb. a 3/4-énél jár, annál meg nem tom h kitől kérdezősködjek:D
  • Stanislav
    #198
    De mondjuk szerintem ez volt az egyik legkönnyebb puzzle.A széfes, illetve a nyakláncos sokkal, de sokkal nehezebb volt nekem.
  • Stanislav
    #197
    Hát az 1D nemtom mi lehet, mert nem emléxem, a halottkém jelentésében nincs feljegyzés a távolságrol és a szögről, az a fegyverhez kell. 2 pic: egyik az ablakrészből, hogy belátható az egész, a másik a forgács+fegyver összehasonlitása, M pedig a faforgács.
  • k3nGu
    #196
    ez a kérdés: Where was the shot fired from?
    kell 1 D, 2 Pic, 1 M. ja bocs nem 5 kell, hanem 4:)
  • Stanislav
    #195
    Milyen 5-öt? Miről beszélsz? én ugy emlékszem a fegyveresekhez csak 3-3 bizonyiték kell. Bár lehet rosszul...
  • k3nGu
    #194
    az úgy nem lesz jó, csak 5-öt lehet behelyezni:szerintem kell a fegyó, a kendő, az ablak összehasonlítva a forgáccsal, a fegyón található kis karcolások, meg a halottké jelentése, az az ami átjött FAX-on ugye?
    ja és mégse fogadja el, vmi hiányzik, a széfesnek még kell bizonyíték, a másiknak meg már cska a decjeit kéne megcsinálni, az is kemény:S
  • Stanislav
    #193
    Kicsit olyan, mint a CSI játékok, csak történeti szállal. Én pl ott se kértem segítséget, mert ugye annak pont ez a lényege.
  • MerlinW
    #192
    Ok ok megvan:)
  • Stanislav
    #191
    PDA-ban az első opcio charakters, ott van, hogy kinek mi a szobája, illetve, hogy ki hol tartozkodik éppen. Nagyon sokat segitett nekem ez a játék során.

    SPOILER

    Fegyvernél, és hogy honnan lőttek, nem kell az ujjlenyomat ha jol emléxem. Fegyvernél kell a fegyver, a lőporos kendő, és a halottkémjelentése, mig helyszinnél az ablak képe, a forgács, és a forgács összehasonlitva a fegyveren látható sérüléssel.

    De kicsit dolgozzál te is. :D Véleményem szerint EZ pont az a kalandjáték, ami nem azért jó, mert nagyon jo a történet, hanem, mert lényegében neked kell kinyomoznod a dolgokat. Mert más kalandjátékot leginkább a sztoriért szeretem játszani(persze jok a logikai játékok is, meg néha, hogy magad jössz rá a dolgokra).
  • Stanislav
    #190
    17-es emeleten nézz körül, de előtte Lorenzotol vedd el a szerszámot. :)
  • k3nGu
    #189
    nah gyerekek egy ksi segítséget kérnék ha nem baj:)
    SPOILER!
    Szóval:kinyitottam a széfjét WJ-nek, rájöttem h a puska ujjlenyomata Nolentől van a fegyveres témával és a széfessel most nem tok tovább haladni.ide is jöhetne egy kis lökés:)

    A másik meg amikor 8-at kell bepakolni, oda egy kép lenne jó:Dmeg még dumálnom kéne Billy-vel, de őt 1általán nem találtam:D
  • Stanislav
    #188
    Na, mozizás után 5 perc alatt kiraktam a bizonyitékokat, és végignéztem a végét. :) Jo volt, tetszett. Bár krimiben Still Life viszi véleményem szerint a pálmát. :) De tényleg nagyon jó kalandjáték, és nem tul rövid, volt 1-2 amin kiakadtam, hogy hiába van sok helyszin, kb iszonyat rövid.

    Engem az tölt el büszkeséggel, hogy egyedül végigcsináltam az egészet. :P :D Legközelebb, lehet nem fogok végigjátszás után keresgélni, hanem előbb jól körülnézek. :)
  • MerlinW
    #187
    Laktaros ügyben mi a fene kell? félig van a csík, és senki nem beszél velem:)
  • keeroy
    #186
  • eati
    #185
    Ugyanaz a kínom, mint MerlinW -nek.
    Hiába rakom be a másik földes képet, nem műxik. Pedig minden jónak tűnik.
    Segítsetek pls
  • keeroy
    #184
    Szerintem max 5 perc alatt ki lehet halászni...elrakod a saját mentéseidet, bemásolod ezeket, elkezdesz úgy a 10-15. mentéstől kezdve egyenként loadolni, és meglesz. Ez szerintem kb 5 perc, ellentétben azzal a 4,5 óra szívással, ami volt nekem az egyik kirakásnál. :D

    A végére viszont ráéreztem, viccen kívül az utolsó 4 puzzledarabka mind elsőre megvolt. Még az is ahol 6 darab dec kellett. :P
  • k3nGu
    #183
    nah és most honnan tudjam h mék mentés az ahol én elakadtam, ahol te is sokat szenvedtél:D
  • keeroy
    #182
    És köszi szépen a segítségeket még egyszer.

    Itt egy jó adag mentés az elakadtak számára, nekem is rengeteget segítettek itt, remélem, hogy ti is legalább ekkora hasznát látjátok majd.

    http://keer0y.luminarium.hu/Sinking-Island-Saves.zip

    Köszi szépen még egyszer a segítségeteket!
  • keeroy
    #181
    Na, készen van. Jó kis játék volt ez. :)
  • Vinsanity15
    #180
    Végre lejött a game, már csak egy gond van , nekem vhogy kicsomagolni lehetetlen. nemmegy. probáltam már mindennel winrar, minden de semmit crc hibát jelez. valami ötlet ?
  • k3nGu
    #179
    na nekem se fogadja el ahol tegnap keeroy elakadt, amikor 6 bizonyíték kell, nekem is jöhetne a mentés utánról;)