338
Sinking Island - Beniot Sokal
  • kirol
    #338
    Hát kár. :(
  • Evin
    #337
    Igen és nem. Aki elkezdte abbahagyta, de más valaki átvette. Egyéb részletet nem tudok, hogy be lesz-e fejezve vagy hogy mikor.
  • kirol
    #336
    És a magyarítás abbamaradt?
  • syberia2
    #335
    Hi. Mikor jelenik meg a Game?
  • Evin
    #334
    Nem, a decemberi már angol.
  • Prince23
    #333
    De angolul most fog, nem?
    a gamefaqs szerint ez most fog megjelenni. akkor most mi van?!
  • Evin
    #332
    Ugye tudod, hogy tavaly decemberben jelent meg?
  • Prince23
    #331







  • Prince23
    #330
    Ma vagy holnap lesz kinnt a gém!
  • Evin
    #329
    De majd lesz.
  • Prince23
    #328
    Releases: aug. 12
  • kirol
    #327
    Hát lehetne, mert olyan a fájlszerkezete, mint egy másiknak, talán a Paradise -nak.
  • once
    #326
    hi! magyarítás tényleg nincs hozzá? .(
  • Punishment
    #325
    Na mi van? Senki nem ír?
  • dustmote
    #324
    Próbálkoztam már ezzel is, de akkor vagy máshol fagyott be, vagy ugyanott.
  • Punishment
    #323
    Nem hiszem. Hallotam már ilyesmi priblémáról. Csak annyit tudok mondani, hogy tölts be egy régebbi állást.
  • dustmote
    #322
    Még én is el vagyok akadva. Lehet probléma a Vista?
  • bogyoka
    #321
    még mindig elvagyok akadva
  • bogyoka
    #320
    Írjad csak, lehet, hogy a Tied jobb lesz és jobban eligazodom rajta
  • dustmote
    #319
    Hajjaj, azt hiszem, bugos vagyok. Vagy mégse?
    Ott tartok, hogy megvan, ki nyúlkált Jones széfében; lementem az étkezőbe, ott építik a tutajt, miegymás; ebédidő közben Lorenzo beszédet mond a vihar miatt, aztán amikor befejezi a mondókáját, nem történik semmi. De abszolút semmi. Mind a négyen állnak a tutaj körül, nem dob vissza játékba, se menteni, se semmit nem tudok csinálni. Ilyenkor mi van?
  • Punishment
    #318
    Bocsika, de én azért is fáradozok a magyar leíráassal, mivel ha már elkezdtem, akkor be is fejezem. Jó vagyok angolból, ezért ezt én gyakorlásnak veszem, ha lefordíthatom.
  • dustmote
    #317
    Én meg már megszereztem.
  • bogyoka
    #316
    sziasztok:)

    Bocsika, de gondoltam, hogy ne fáradjatok a magyar leírással én találtam itt:

    Sinking Island végigjátszás magyarul
  • dustmote
    #315
    A játékot :)
  • Punishment
    #314
    Az attól függ. Ha még csak az első nappod a szigeten, akkor ne nyúlj hozzá. Ha vizsont a második, akkor se. A lényeg az, hogy a könyv szerzőinek a kezdőbetűiből kell majd kirakni a Walter szót, de csak a harmadik napon. Hogy hol arra már nem emlékszem, de éppen fordítok egy angol végigjátszást magyarra, és több, mint a felével kész vagyok. Ha majd ott tartok, elmondom mikor kell.
  • Lord RZA a PUNK
    #313
    Szevasztok , lenne egy kérdésem. Volt valakinek olyan gondja, hogy a 3. (vagy 4.? nememléxem) puzzlenél, a könyvtárban, mikor a spanyol könyvet kell kihúzni, akkor a tulaj ügyvédje (vagy mije) ott ül az asztalnál és vmi löttyöt iszik kék pohárból??? Mert az a vicces, hogy mikor nem megyek az asztal mellé, békésen iszogat, mikor odamegyek, nem ül az asztalnál senki :D Ez 100% , hogy bug, mert továbbjutni sem tudok. Szal a kérdésem a következő, ha kihuzom a spanyol könyvet, minek kéne történnie + ha valaki találkozott ilyennel, hogy oldotta meg. Köszi , szevasztok!
  • Punishment
    #312
    Az attól függ, hogy a játékot, vagy a végigjátszást.
  • dustmote
    #311
    Valaki tudna adni egy használható linket, ahonnan le tudom tölteni? Előre is köszi.
  • Punishment
    #310
    Figyelem!!! Magyar végigjátszást készítek a Sinking Island-hez. Még csak kb 10%-al vagyok kész, de jól haladok.
  • atesszan
    #309
    Csavarkulcs kell hozzá,csak a játék vége felé kapod meg Lorenzo szobájában(22),amikor szereli a hajót!
  • bogyoka
    #308
    Köszönöm szépen, bár nemigazán tudok angolul, de megpróbálom valahogy kibogarászni, mert olvasásnál valamennyit értek belőle, vagy online fordítón lefordítom.

    Mégegyszer köszike a fáradozásodat:)) Hátha sikerül ezzel majd:))

    Amúgy van csavarhúzom, és késem is de nem lehet hozzá használni kipróbáltam:(
  • wolfi0
    #307
    Háát, megpróbálom. Na jó csak a te kedvedért :D
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/SinkingIsland/Sinking%20Island%20walkthrough.htm
    Ha nem tudsz angolul írj.
  • bogyoka
    #306
    tudom, viszakéne olvasnom, de ezzel mi a fenét csináljak? Semmit sem tudok vele mit kezdeni pedig kéne:)))

    Ne szidjatok ha lehet:DDD

  • MerlinW
    #305
    Miután a Dec-ek olyan sorszámot kapnak, amilyen sorrendben beszélgetsz a személyekkel. Változhatnak, a szövegre koncentráljatok, ne a számára.
  • akiloz
    #304
    Nálam is volt,hogy nem a megjelölt sorszámú mondat volt a jó.Nem tudom,hogy miért nem oda tette ahová kell.Most erőt veszek magamon és elkezdem elölről pontosan a leírás szerint aztán meglátom.
    Köszi azért a segítséget.
  • atesszan
    #303
    A végigjátszás néha felcseréli a Dec.-ek sorszámát.Nem ez a baj?Nekem is volt ilyen.
  • akiloz
    #302
    köszike,a végigjátszás szerint játszottam eddig.És mit lehet csinálni,ha bug van a dologban? Olyan ritkán játszom,és amúgy is csak ilyen és ehhez hasonló játékokkal de ilyen még nem fordult elő velem.Ezért atz sem tudom mit kezdjek vele.Ha van ötlet írjatok köszke
  • wolfi0
    #301
    Itt a végigjátszás: http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/SinkingIsland/Sinking%20Island%20walkthrough.htm
    Ha nem hagytál ki semmit se akkor bug.
  • akiloz
    #300
    Sziasztok!

    Kb 4 napja játszom ezt a játékot,eddig eljutottam a 6. puzzle darabig a hozzátartozó kérdés" Who seems to be a good marksman? " meg is oldottam,lemennek a párbeszédek ,telefonál a főnöknek,hogy elmondja az újabb nyomozati eredményt,közli,hogy lemegy az étterembe mert fel kell tennie néhány kérdést mindenkinek.Ott Lorenzo elkezdi ecsetelni,hogy közeleg a hurrikán,meddig birja a torony,ki mit vegyen magához ,stb,stb
    És innen egyszerűen nem megy tovább a játék. Most ilyenkor mi van? többször újra kezdtem de mindig csak eddig jutok és nem tudom tovább folytatni. S.O.S gyerekek!!! írjatok,hogy hogyan tovább.
    Előre is köszike
  • atesszan
    #299
    Elmondaná vki,hogy a kép beszurása melyik oldalról engedélyezett,mert a képfeltöltés.hu-ról nem!