351
  • watto
    #191
    fúúú de le vagy maradva!
    má megjelent!
  • watto
    #190
    csinálok ok?
  • Gerbill
    #189
    Már régen megjelent, sokan már arról beszélnek hogy melyik küldetésnél akadtak el.
  • mama2
    #188
    Én meg találtam több betűt is arról hogy pc-re is meg fog jelenni.
    http://pirates.bethsoft.com/pcscreens.html

    Ez a link képeket mutat a pc-s változatról.
  • mama2
    #187
    Már megjelent a 2. része a Pirates of the caribbean-nak?
  • Schecsa
    #186
    Valaki segítsen!!!!
  • littleNorbi
    #185
    Nincs vmi banner a topicnak ?
  • Schecsa
    #184
    Hello!

    Én addig jutok el, hogy bejön a menü. Ott rákattintok az új játékra, kiválasztom a single játékot és utána nem történik semmi. MI lehet a baj? P4 3000-es duálban, 1024 Mb RAM és Radeon X600 PRO 256 Mb-al. A 6.5-ös Catalyst driver van fent!

    Segítsetek!
  • watto
    #183
    nem a kapitányt kell sebezni!
    olvass vissza!
    a kapitány neve De La Vega
  • atkaq
    #182
    Kérlek segitsetek.A hajón vagyok és a végén a kapitányt kell kinyirni de sehogy nem tudom megsebezni.Hogy lehet megsebezni
  • mikiking
    #181
    fog menni nekem akadás nélkül a game?
    pentium 2 vagy 2,4
    160 gb hard disk
    g-force fx - 5200 128 mb
    512 mb ram
  • Sam87
    #180
    Mit kell pontosan csinálni a hajón??? Kérlek segízsetek!!
  • watto
    #179
    sikerült!
    de picit akad...de elviselhető...:D
  • watto
    #178
    ok.rakok fvel új drivert aztán megpróbálom
  • webibebi
    #177
    aha
  • watto
    #176
    de kint az asztalon? úgy hogy jobb egérgomb, tulajdonságok, beállítások, és ott 32bit?
  • webibebi
    #175
    a színt
  • watto
    #174
    a géped állítottad 32-bitesre?
  • webibebi
    #173
    átállítottam 32-bites re:D és ment
  • watto
    #172
    hogyan?
  • watto
    #171
    velem is ez van!nem tom miért! diaz02-nek sikerűlt úgy elindítania hogy Alcohol 120% al indította. nekem nem jött be...ehet hogy nem felel meg a géped a játéknak, vagy újabb driver kell.
  • webibebi
    #170
    már elindult!kösz
  • webibebi
    #169
    hi!az volna a problémán hogy miután feltelepítettem és elakarom indítani, ráklikkelek az ikonra és semmi nem történik!ez mitől van??lécci segítsetek
  • watto
    #168
    semmi!
    Game Star-ban írták.Ez teljesen más stílus mint az 1!
  • diaz02
    #167
    Első rész sokkal szabadabb volt! Ott legalább lehetett kalózkodni, meg voltak tengeri csaták is!
  • Curesz
    #166
    én arra lennék kíváncsi, hogy ennek a játéknak mi köze a film eseményeihez?:D
  • watto
    #165
    próbálj úgy harcolni vele hogy a nagy árboc közelébe legyen és a speed támadásainál az árbócot sebezze.
  • LegoTGR
    #164
    mitkell csinni?
  • watto
    #163
    na má rájöttem de rohadt nehéz!...
  • Curesz
    #162
    mindig a kcosmába kérdezősködj, amugy meg ez nem az a topik!
  • Balázs1991
    #161
    Hali! én a sima pirates of the caribeannal játszok még az elején. Ha nem egy városban kell megkeresnem egy embert és a lakosokat nem lehet kérdezni a holléte felől akkor hogyan találjam meg? A kalandkönyvbe sincsen benne hogy hol kereshetném. THX a segítséget
  • watto
    #160
    Hali...
    Ott tartok hogy azona hajón kell harcolni, felgyujtottam a 2-árbocot le eresztettem a csonakokat, de elő jött az a piros ruhás muki és nem tudok mit csinálni, meg se tudom sebezni és megölnek, meg mutat valami Metal Mast Platest-nek az életét de azt se tudom mi az!HELP meee!!!Előre is THX

  • watto
    #159
    az embered meghalhat!
    A bal fellső sarokba ahol mutatja az életed, attol balra ott a szereplő feje, attól balra meg piros golyók...na a piros gokólyók az életeid
  • diaz02
    #158
    tegnap megint elekadtam benne valahol, de mára már nem emlékszem hogy pontosan hol is!


    Ja amúgy a főszereplő meg halhatatlan????? Mert van egy olyan rész hogy zombikat kell kinyírni molotovval, ott meghaltam vagy 2x, de nem vége lett a játéknak hanem folytatódott!
  • watto
    #157
    más fórumon nem ezt írják...mind1 azér thx
  • diaz02
    #156
    ha új drivert tettél föl az előbbinél akkor nem tudod visszatelepíteni!

    formázd azt kész!
  • watto
    #155
    HEEEEEEEEEELP!KÉTSÉGBE VAGYOK ESVE!
  • watto
    #154
    akor örökre fehér marad? nem lehet régebbit felrakni?
  • diaz02
    #153
    sehogy, ha újabb drivert tettél fel akkor sehogy ha régebbit amit kétlek akkor telepítsd föl a régit
  • watto
    #152
    jajj...mit csináltam!Felraktam a legújabb drivert és most minden fehér minden játékba...hogy tudom visszahozni a régit?