351
  • lost2
    #231
    Sziasztok kéne egy kis segítség a játékkal kapcsolatban!!Amikor odaérek az elején a kapuhoz amit kikéne nyitni, megáll a játék kiírja a windows hogy hibát észlelt ezért leállt.Valami audioax-el van a probléma.ja és megjegyzem az egész játékban recseg és vizhangzik a hang, szóval pocsék az egész!Valaki segítsen.Please!! Gépem:geforce 6600,amd 2600 sempron,768mb-ram(333mhz),80gb winchester,és egy asus alaplap ja és fennt van a direct x9.c is meg(81.95-ös) nvidia driver!!
  • watto
    #230
    NEM A CSÁVÓÓT KELL MEGÖLNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    OLVASS VISSZA TE...!!!!!!!!!!!
  • Rambo 20
    #229
    Black Smoke-ot?Nekem a feléig sikerült leölnöm és dobáltam a hordókat de csak úgy sikerült egyszer kiszednem onnan hogy befutottam és kattkattkattkattkatt kb 2 percig aztán behúztam neki egyet és lejött a füst:)
  • levi1989
    #228
    szevasztok nem tudtok segíteni ott járok amikor a hajón kell megőlni azt a csávót és egyszerűen nem akar lemenni az élete aki tud segítsen
  • watto
    #227
    zír=zsír
  • watto
    #226
    de zír! :D
    benn van a logó :D
  • Gerbill
    #225
    Átlehet állítani a bill kiosztást.
  • csabarinkoo
    #224

    Életemben nem talélkoztam ekkora szar játékkal, de kajak !!!
    Menü? ez nem menü ez egy trógerség. nem lehet beállítani a bill.t? Hol élnek ezek tényleg a kalózok idejében?.
    irányitani lehetetlen 2 kézzel bazz.
    MI EZ? MMMMI EZ ?

    Örüljetek,hogy nem indúl el :)

    Értkelés: hajléktalan
  • Schecsa
    #223
    Most már nem az idegesít, hogy nem tudok vele játszani, hanem az, hogy el sem tudom indítani! Ha esetleg lesz hozzá javítás, akkor újra próbálkozom vele.
  • Schecsa
    #222
    Azért köszönöm, hogy segíteni próbáltál!
  • watto
    #221
    szerintem a grafika nem olyan szar, inkább mesés de az írányítás tényleg fos!
  • Gerbill
    #220
    Akkor nem tudom mi lehet a gond, a másik esetben is csak annyi lett volna a tippem hogy a rákattintás helyett a NumPAD 2-es gombját nyomd meg, de akkor ez sem segíthet. Amúgy szerintem nem vesztettél olyan sokat szerintem, én is alig vártam hogy megjelenjen, vagy hogy játszhassak vele még akkor is mikor sokan mondták hogy rossz, mivel gondoltam visszaadja a film hangulatát, de nemigazán. Az egy dolog hogy ronda a grafika, mert elvisehető volna, de az irányítás teljesmértékben konzolos, és a végefelé már semmi köze nincs a filmhez. Végig sem játszottam.
  • Schecsa
    #219
    Ahogy rákattintok a newgame-re már mozogni sem tudok. Előtte még igen.
  • Gerbill
    #218
    Jólesz
  • Gerbill
    #217
    mozogni még tudsz a menüben és csak nem induk a játék vagy teljesen lefagy?
  • watto
    #216
    bazz...ebbe köss bele :D
  • Schecsa
    #215
    Nem indul! Rákattintok az új játékra és onnantól meg sem mozdul. Az az érdekes, hogy amikor megnyitom a feladatkezelőt, akkor nincs is ott a futó programok között!
  • watto
    #214
    oké :D
    megyyújtom :D
  • Gerbill
    #213
    Hogy fagy ki? Nem indul vagy kilép az asztalra?
  • Gerbill
    #212
    Ez már jó, csak had kötekedjek még:), a magasságát egy kicsit növeld, hogy ne legyen olyan nyomott a karakter és a koponya, de ez már mellékes, akár így is jó.
  • watto
    #211
    nah így jó?:
  • watto
    #210
    csinálom
  • Schecsa
    #209
    Én annak örülnék, ha el tudnám indítani a jatékot! Találkozott valaki olyannal, hogy már a menünél kifagy a játék?
  • Gerbill
    #208
    Szerintem elég volna csak a tekercses rész, mert nem néz ki jól a két egyforma koponya egymás mellet. Vagy Lehetne Jack Sparrow a nagyobb halálfej helyett
  • littleNorbi
    #207
    Meg az előzőből azt a fenti háttért bedobhatnád...
  • littleNorbi
    #206
    A halálfej kicsit sötét.
  • watto
    #205
    nah ez milyen?:
  • watto
    #204
    értem:D
    csinlom
  • Punker
    #203
    minta :)

  • Black Hawk
    #202
    "Pprobléma" XD
  • littleNorbi
    #201
    A betűtípus is lehetne Karib-tengeres...
  • watto
    #200
    ok, helyesírási hibák:D
    egyébként milyen?
  • Gerbill
    #199
    Jac=Jack
  • Gerbill
    #198
    A játék címe Pirates of the Caribbean: The Legend of Jac Sparrow, tehát nem 2 és nem caibean
  • watto
    #197
    nah itt egy logó:

    véleményeket arról hogy mit javítsak!
  • Punker
    #196
    "A házigazdai jogok kiosztásának elvei

    A házigazda jogok a fórum egy-egy témájára vonatkoznak, birtokában a felhasználó jogot kap a hozzászólások törlésére, és módosíthatja a téma fejlécét. Mivel a más felhasználók feletti jogok gyakorlása kiemelt felelősség, ezért az alábbi irányelv alapján adunk rá lehetőséget:
    legalább 500 hozzászólás legyen a témában
    a házigazdai jogot kérő fórumozó legalább egy éve regisztrált
    az elbíráláshoz feltétlenül szükséges, hogy a felhasználó az adott témában is felvesse a dolgot, és ezáltal a moderátorok megismerhessék az igénylő támogatottságát, esetleges negatív kritikákat
    a kategóriában jelen lévő moderátoroknak lehet más javaslata, illetve ha általuk negatív színben ismert emberről van szó, vétójogot kapnak

    A pozitív elbírálást jelentős mértékben gyorsítja, ha a felhasználó kompetens tekintély a szakterületen/témában (például írt FAQ-t, van honlapja a játékról,egyszóval letett valamit az asztalra), sok éve regisztrált és nincs rá panasz, vagy ha más topikokban már van házigazda joga, és a topiklakók elégedettségére végzi muködését.

    A házigazda jogot a [email protected] címen lehet kérni, megjelölve az adott témát (URL-t is!), a kérő felhasználó becenevét és azonosítólapját, illetve az adott témában a jog kérésének hozzászólásszámát. Minden levelet elolvasunk, de fenntartjuk a jogot az indoklás nélküli elutasításra.

    A HÁZIGAZDASÁG NEM JOG, HANEM FELELŐSSÉG. A felhasználó semmivel nem lesz különb, elvárjuk hogy segítse a fórumozókat, "legyen jelen". Pprobléma esetén a törlési lehetoséget elvesszük.

    Indokolatlan törlések, személyeskedés stb. esetén panasszal szintén a [email protected] címre lehet fordulni. Részletes indoklás nélküli tiltakozásokat nem veszünk figyelembe."



    már az első pontnál bukik a dolog.
  • Punker
    #195
    elolvastad a házigazdaság szabályait?
  • littleNorbi
    #194
    mind1
  • watto
    #193
  • watto
    #192
    mekora legyen a mérete?