351
  • C7
    #311
    uristen, d enem figyelsz oda. a metal mast plates az oszlopot védő burkolat. ha 3at rávágsz a csávóra, ilyen hülye támadást csinál, és azzal kell vernie az oszlopot, és szét kell veretni vele, aztán elájul és felgyújtod az oszlopot
  • matti12
    #310
    Lécci küldjetek mentést a #309-es levélben lévö pálya utánra.thx
  • matti12
    #309
    Szasztok.Elakadtam egy olyan pályán hogy:Elkapnak mert brit zászló alatt hajózol és a csávó elmegy [email protected] Don Carrera a neve.a pálya végén ki kell nyírni de nemtom.valami metal mast a beceneve.lécci seggítsetek.thx
  • matti12
    #308
    Szasztok.Elakadtam egy olyan pályán hogy:Elkapnak mert brit zászló alatt hajózol és a csávó elmegy [email protected] Don Carrera a neve.a pálya végén ki kell nyírni de nemtom.valami metal mast a beceneve.lécci seggítsetek.thx
  • matti12
    #307
    Szasztok.Elakadtam egy olyan pályán hogy:Elkapnak mert brit zászló alatt hajózol és a csávó elmegy [email protected] Don Carrera a neve.a pálya végén ki kell nyírni de nemtom.valami metal mast a beceneve.lécci seggítsetek.thx
  • matti12
    #306
    SPOILER!
    cdcdc
  • matti12
    #305
    Szasztok.Elakadtam egy olyan pályán hogy:Elkapnak mert brit zászló alatt hajózol és a csávó elmegy [email protected] Don Carrera a neve.a pálya végén ki kell nyírni de nemtom.valami metal mast a beceneve.lécci seggítsetek.thx
  • ZsakosFrodo
    #304
    sziasztok!
    nagyon rá vagyok kattanva az ilyesmi játékokra.pls mondjatok pár ilyet még.
    köszi
  • C7
    #303
    azon a páélyán, amikor a vörös ruhás csávót kell legyőzni a hajón, hol van a térkép?
  • C7
    #302
    na, végig is vittem, naon jó game, most a térkép darabokra megyek
  • C7
    #301
    na jó, nem kell már segítség, csak a szövegre kellett volna figyelni
  • C7
    #300
    na megvan, a hajón nemtom, mit kell csinálni
  • C7
    #299
    plz help, a legelején, amikor kinyírtam a 3 katonát, ott írja, fogjam meg az interact gombbal a cuccot, aztán forgassam a left analog stickkel. na, meg is fogom, a 4-es gomb a left analog stick button az irányításba, és nyomom, forgatom, egeret, mindent, de nem csinál semmit. hogy kell?
  • C7
    #298
    na, még 2 óra, naon lassan jön.... 2,5 % lenne
  • watto
    #297
    grafot hol lehet levenni?
  • C7
    #296
    attól még lehet jó játék, amúgy meg lehet, h gépgondotok van, érdekes, oszttársamnak megvolt, csak elvesztette, ő sose mondta, lett volna ilyen gondoja. vagy lehet, rossz helyről szeditek... én a gigatorrents.us-ről szedem, magyarítással együtt, máshol sehol nincs rá magyarítás
  • dzsuvajoe
    #295
    HIdd mar el hj szar vaze ha fucc a jackel akkor lemarad a sálja es csak nyulik na en itt kapcsoltam ki es törötem le nezz rola képeket nagyonsar semmi köze a fimhez
  • Norbert13
    #294
    help nem tudom amikor azt a dagad faszt megölni pirosruhába
  • C7
    #293
    már töltöm is, lassan meglesz, holnapra vagy estére
  • C7
    #292
    na hétvégén letöltöm, megnézzük, mit tud
  • dzsuvajoe
    #291
    Ez a világ legszánalamsabb jateka ki jaccik ezel ? Olyan szar h 2 mps utan uninstall
  • Colton
    #290
    VALAKI?
  • Colton
    #289
    Please Valki SEGITSEN PLEASE
  • Colton
    #288
    azt tudom hogy az első az azt jelenti "szabad Játék Vég"
    a másikat pedig már elfelejtettem :)
  • Colton
    #287
    és Még Valami hogyan lehet azt elérni ami a bortió hátoldalán olvasható idézem: "open-ended gameplay set in exotic locales" és "An epic role-playing Game on Sea and Land"?
  • Colton
    #286
    hello nem tudja valaki hogy mitörténik akkor hogyha öszze gyütjük az öszzes mappot?

    Talán az ami a boriton van?
  • C7
    #285
    az előző játék megvolt, azt nem értettem, h a hirtelen itt van Nathaniel Hawk, azt se tom, ki, és akkor jön vmi csávó. hol van ez a filmben? de ez jónak látszik. érdemes letölteni???
  • Norbert13
    #284
    És Ps2- van meg
  • Norbert13
    #283
    és msn cimeme [email protected] ezen segitsetek
  • Norbert13
    #282
    Szasitok nem tud valaki segiteni amikor a hajón kell megküzdeni amikor ez elején a pályának ebszél aki piros ruhába van és valami van a hasával el megy és kezdödöik és ott amikor VELE kell akkor mit kell csinálni nem értem HELP
  • JackSparrow88
    #281
    Csá! Vki megtudná mondani mit kell csinálni az Antarktiszos pályán annak a résznél amikor bejutok egy "terembe" és ott egy csomó ellenség jön(csontvázak meg ilyen jégszörnyek) és egy jégsziklán fent ül a viking király.Mert a szörnyek serege nem akar megszűnni, hiába ölöm meg az összeset még azuátn is jön egy csomó. Most akkor mi van? Vki tud esetleg segíteni, fontos lenne...
  • Donn
    #280
    de már legyőztem azt a csajt.Utána meg életre kel a sárkány és futni kell közbe meg ilyen köteleket kell vagdosni és attól mindig lellasulok és elkap azt kampec
  • Donn
    #279
    én is ott akadtam meg
  • JackSparrow88
    #278
    Hali! Elakadtam egy résznél a játékban ahol egy japán csajt kell legyőzni. Már rengetegszer megpróbáltam, sikertelenül. Próbáltam Will-el is megdobálni a kalapácsaival de mindössze csak tízszer dobhatom meg a nőt, utána nem ad többet abbó a szerszámból, és kardozással meg jó ha lemegy egy 2 millimétert az energiája, ráadásul másolatokat is készít magáról ami
    szintén csak megnehezíti a helyzetet. Esetleg vki nem tud vmi trükköt ajánlani?
  • Donn
    #277
    Sziasztok!
    annál a kínai nőnél vagyok , de mikor életre kel a sárkány mindig elkap !!!!!!!!!
  • littleNorbi
    #276
    A Karib-tenger kalózai 2. - Holtak kincse játék nem lesz ???
  • littleNorbi
    #275
    Ez a játék maekkor trutyi !!!Grafika nulla !!!Az 1. rész nyomába sem ér...
  • JackSparrow
    #274
    Hello!
    Gyertek fel erre az oldalra és nézzetek szét!!
    Remélem tetszik!Karib Tenger Kalózai
  • barcsayb
    #273
    Császtok!!!
    Végigvittük a játékot!!!
    Ha valakinek kellene segítség erre az email címtre írjon :[email protected] vagy erre a címre! [email protected] irhatok!
    Szivesen segítünk!!
  • barcsayb
    #272
    Helló!
    Már az utolsó pályán járok de nem tudom hogy kell megölni azt a három embert!!!
    Kérlek segítsetek!!!!