9
  • Jamie
    #9
    Ha az áraikat nem is, de az ügyfélszolgálatot kritizálom. Lemondani valamit nálukfel sem veszik a telefont.
    Amúgy nálunka kábelTV sz@r árát amióta megvették a helyi céget több mint 3x emelték. Ja a minőség ugyanolyan sz@r.
  • Hegyikecske
    #8
    nah ha abbahygjátok a lázítást addig amig elmondanám h mien lámák vagytok, megköszönném :) ELŐSSZÖR IS OLVASSÁTOK EL A CIKKET. Amiben világosan bennevan h. "miután ez a szolgáltatás a 15 százalékos áfakörbe tartozik, az év eleji adóváltozás nem érintette" a chellos áremelés sem jött össze mivel 9900 helyett már csak 9500 ez akárhogy nézzük csökkenés :) Itt csak a tvről van szó
  • schakaal
    #7
    Sorry,fizettem
  • schakaal
    #6
    Egen,emelt.Én a tv-ért,és a Chello Classic csomagért eddig 17100 ft-ot fizettet,most 300-400 ft-tal többet
  • toyotakacsa01
    #5
    nem kellene a francia árakhoz hasonlítani a magyarokét
    teljesen más világ, nem ilyen lerobbant csóri ország mint ez
  • Riddick
    #4
    Miért emelt? Mert mocskok! :D Csökketn az Áfa és még akarnak egy kis pénzhez jutni! Most olvastam,hogy Francia o ban ,olyan csoamag amiben van telefon,internet 24 mbit! és digitális tv is 7500 ft ba kerül!!!!! Nállunk én 12e fizetek csak a 2 mbites netemért! Jó kis szabadrablás...
  • Hegyikecske
    #3
    nekem se, biztos mert csak fog :)
  • szebacs
    #2
    ja nekem se tűnt fel...
  • hypno
    #1
    Miért? Emelt?