282
  • mesor
    #161
    Erre tényleg csak az a megoldás hogy eggyet jól meg kell csapni viperával hagy törjön el a keze! Akkor a többi is megrémül és abba fogják hagyni. Elrettentés ez a kulcsa az egésznek szerintem.
  • ReTeK
    #160
    városunkban van egy gimi, van mellette egy állt.iskola a diákoknak a hobbija hogy kinéznek egy gimist és jól megverik, lehet az nagy melák (akár lány is) a méret nem számít, ha bosszút áll elverik megint, hiába kicsik egyszerűen sokan vannak és elvernek lehetsz akármilyen erőss, b*sz6od, kattantak a kölykök
  • gradU
    #159
    Karatéban tanult technikákat még azért is gáz utcán alkalmazni, mert az a lényegük, hogy egy technikával, akár ütés, akár rúgás harcképtelenné tedd az ellenfelet. Ennek a hatása tökéletes kivitelezéssel a maradandó sérüléstől akár a halálig is terjedhet. De legalább egy KO.

    A legtöbb keménykedésre vágyó hülyegyerek valószínűleg 1 hónapon/héten belül abbahagyna egy olyan küzdősportot, ahol érzi, hogy nagyon lassan fejlődik, és baromi fárasztó. Nem az ilyenekre jellemző a kitartás. Inkább vesz egy bicskát, és sokkal veszélyesebb lesz.
  • gradU
    #158
    Az ilyen kis férgek megérdemelnék, hogy utána az edzésen pajzsoláskor őket ütnék/rúgnák. Ezek a jellemtelen patkányok. Nagyon peches vagy, vagy csak rossz környéken jártál.
  • Rettenthető
    #157
    Nekem csak 2-vel akadt problémám, de láttam eleget, amint épp máson gyakorolnak... mind1. Igaz, javarészüket még nem tudták mobillal rögzíteni, mert mobil sem volt még utcába' sem.
  • static
    #156
    Alap!!! Majd levezetőnek Pirannyát kéne kiszedni kézzel egy olyan akváriumból ami tele van. Meg ilyenek... :)
  • gradU
    #155
    Aztán a következő lehetne az oroszlán kielégítés kézi eszközökkel.
  • static
    #154
    Van benne valami. Tudnék nekik válogatni. Az egyik az tuti szarmerés lenne kiskanállal valami hatalmas pöcegödörből. :)) De még gondolkodok..
  • Darth Sith
    #153
    ". Az erősek kinézték maguknak a gyengéket, megverték őket, lefilmezték az egészet, majd felrakták az internetre és fürödtek kétes ismertségük dicsfényében"
    maga az európai kúltúra. Hajrá európa, előre fejlett világ...
  • Rettenthető
    #152
    Ja és sztm nem börtönnel, halálbüntetéssel és csonkítással kell az ilyeneket büntetni, hanem kényszermunkával.
  • static
    #151
    Sajnálom...
  • assdf
    #150
    Ezek önvédelmi sportok és nem csak az ütésekből állank hanem rengeteg erőnléti gyakorlatból.Csak az birja igazából végigcsinálni akinek van hozzá elszántsága, és ez általában csak annak van aki a filozófiáját is átveszi.Én is jártam régebben karate eddzésre, és ott senki olyan nem volt aki azért csinálta volna hogy utánna támadólag használja fel a tudását.Te ritka peches ember lehetsz akkor.
  • Rettenthető
    #149
    Ez így szép, meg jó, csak sajnos találkoztam épp elég olyannal, aki lehet edzésen egy galamb lelkű tüneményes tanítvány, és az edzője minden szavát szopja, de amint kilép az utcára, azonnal utcai harcossá avanzsál, és az első szembejövőn le is teszteli az aznapi új fogásokat... És az ilyeneket szűrni kell.
  • static
    #148
    Amúgy sajnos ez tényleg tükre a következő generációnak. Az én időmbe még totál ismerte mindenki azt a kifejezést, hogy egy az egybe... Ha mostánában nekiállsz verekedni akkor sajnos előre hátra és oldalra is sűrűn kell pislogni ha nem egedül vagy. Sajnos ez a generáció már ezt tudja. Gratulálok nekik a fejlődéshez!
  • assdf
    #147
    Szinte az összes karate fajtához hozzátartozik egyfajta vallás is amibe beletartozik az ellenfél tisztele.Ja és persze odairtam hogy felügyelet melleti eddzés.Aki meg tényleg egy hülye vadállat azzal nem lehet mit kezdeni az az is marad.Azt verjél jól agyon aztán ne is engedjék ki a börtönből.
  • Rettenthető
    #146
    Akkor úgy látszik csak én vagyok olyan peches, hos sikerült eddig az összes rohadt fehér hollót kifognom...
  • static
    #145
    Ebbe teljesen igazad van, nem is ismerek olyat aki tényleg kemény mint az állat és kötekedős vagy arogáns lenne. Az erő inkább nyugtat. Persze biztos van kivétel de szerintem az nagyon ritka. Mint a fehér holló.
  • gradU
    #144
    Továbbá, mivel nem egyedül jár az ember edzésekre, találkozik másokkal, akik jó eséllyel sokkal jobb szinten vannak, mint ő. Láthatja, hogy ők teljesen normálisak, és ok nélkül soha nem használják a tudásukat. Nem is agresszívak, mert az edzésen levezethetik minden fölös energiájukat.
  • static
    #143
    De persze abban százszázalékosan igazad van, hogy sokan csak a szájukat jártatják. Sok emberbe csalódtam ilyen szinten, akikről azt hittem kemények.
  • gradU
    #142
    A küzdősportok alapvetően önvédelemre szolgálnak. Szerintem nagyon kevesen járnak azért edzeni éveken keresztül, hogy valakit megtámadjanak. Ott inkább megtanulod a képességeid határát, jellemben is fejlődhetsz, megtanulod, hogy átlagember látszatúak is lehetnek nagyon komoly harcosok. Inkább jó irányba terelné őket, mint rossz.
  • Rettenthető
    #141
    Épp elég baj, hogy mindenféle agresszív k*csög mehet küzdősportra, aztán az utcán "gyakorolhat". Komolyan, azt is pszicho teszthez kellene kötni, mint a fegyvertartásit - még ha nem is annyira komolyhoz.
  • assdf
    #140
    Mindenkit meg lehet verni, ez csak elszántság kérdése.De hogy milyen áron az szintén a másik fél elszántságának kérdése. Olyanról még szinte sosem hallottam hogy sportos alkatú emberbe kötöttek volna bele hülye fiatalok, olyat viszont már rengetegszer hogy 2-3an belekötöttek egy 50 kilós srácba vagy öregemberbe... Bátorsági szintjük nulla,a jellemük is az, ha verekedni akar kössön bele egyedül egy hasonló felépitésü emberbe.De persze ehhez már bátorság is kéne az meg ugye nincs nekik csak kamerájuk...
  • static
    #139
    Na ja. Barátomat nemrég pont úgy verték el, hogy ment haza és kiugrottak 3-an a bokor mögül a bejáratnál. Csak arra csesztek rá, hogy a barátom csajának anyja bérelte fel őket és kiszedtük belőle hol lakik az egyik. Ép már semelyik nem lesz az biztos...
    Nekem meg nincs is bokor a bejáratnál. :)
    Ha meg rámtámadnak a kocsiban akkor azonnal a rendőrség fele veszem az irányt max. gázzal közbe pedig hívom a haverjaimat. Persze ezt csak akkor ha túlerő.
  • mesor
    #138
    Meg kell venni azt rögtön ki is kell próbálni azon aki eladta és visszaszedni a pénzedet amit kifizettél érte!
    Na jó nem csak vicceltem valamiből nekik is élni kell!
  • static
    #137
    Vipera rulez. :) Off Amúgy az utóbbi 3 hónapban 4-szer jöttek oda hozzám Pesten, hogy nem e kell...
  • G.Freeman
    #136
    akik el akartak verni csak mondtak, ha tenyleg akartak volna es lenne hozza batorsaguk meg is tettek volna, a kocsid semmitöl se véd meg, egyreszt siman be lehet törni az ablakot, masreszt azt se kell mert egyszer ugyis kiszallsz belöle es akkor szevasz...
  • static
    #135
    Szerintem nem beszélsz rosszul, különböző népeknél pld. nagyon kemény a harcosbeavatás. Ezeknek is az kéne, hogy tudják mi az a fájdalom mert szerintem halvány fingjuk nincs róla...
  • assdf
    #134
    Ebben tévedsz. Nap mint nap látni a hiradókban dokumentumfilmekben amint például a tök szegény afrikai országokban begözölt fejü tizenéves kalasnyikovval a kezükben lövöldöznek össze vissza mindenkire, mert azt hiszik ettől most erősebbnek tünnek...Mert senki nem tanitotta meg őket arra hogy nem ez a helyes viselkedés.
    A jóléti államban pedig kevés lehetőség van kiélni az agressziv hajlamait az embernek, mert azt felesleges tagadni hogy vannak.Ilyen lehetőség lenne a sport, de hát a sok elkényeztetett ficsúr lusta elmenni eddzeni vagy ilyesmi.Pedig erre kéne rávenni őket.A börtön nem célravezető de ha behajitanák őket egy jó kis eddzőtáborba ott megfelelő felügyelet mellet le lehetne vezetni a feles erőiket,esetleg a karateedző meg megmutatná nekik hogy milyen az mikor valakit fejbevernek. Aztán aki hülye állat az ugyis az marad, azzal nem lehet mit kezdeni, de aki még menthető az vmi pozitivabb cél érdekében tudná használni az erejét.
  • mesor
    #133
    Ez nem biztos mert elég a bandából egyet fejbe b*szni vipárával a többi rögtön meggondolja hogy neked menjen-e.

    Egyébként meg nem kellet volna leközölni ezt a hírt sehol(de hát ugye a nézetség, olvasotság számit)!
    Ugyanis belegondoltatok abba hogy akár itt Magyarországon vagy a világban hány ilyen hülye gyerek olvasta el a cikket akik nem irogatnak be ide de azt gondolják magukban "hmm nem is rossz ötlet" és lehet hogy holnap már ott verik a suli mellet a gyengébbet és veszik fel kamerára!
    Szerintem ha nem került volna ez a hír ki anglia határain kívülre nem kellene most attól retegni hogy mikor fogják valamelyik hozzá tartozónkat elverni csak azért mert "móka"!
  • static
    #132
    Amúgy ez faszság. Engem már jópáran el akartak verni, sőt most is van egy két ember aki próbálkozna de elmondom esélyük sincs. Szerintem azokat könnyű csak elkapni akiknek nincs kocsijuk...
  • hanandi
    #131
    Lehet, hogy amit most irok azzal nagyon sokan nem ertenek egyett, de szerintem nem az eroszakos filmek azok amik erre sarkaljak a kolykoket. Inkabb az, hogy a mai vilag tul parnazott es tul biztonsagos. A hangsulyok nem ott vannak ahol lenniuk kellene, es a gyerekek elott nincsen napi pelda milyen az ha valaki komolyan szenved. A vilag mas reszein ez, marmint az oncelu, ertelmetlen eroszak, korantsem akkora problema mint az ugyn. joleti allamokban. Ott mindennapos program a tuleles es talponmaradas. Persze ez sem megoldas, nem igazan. De ha a neveles arra iranyulna, hogy a gyerekeket a sajat erejuk megismeresere es onmaguk ismeretere tanitanank, talan jobb eredmenyt kapnank vissza. Mindenesetre igaza volt annak aki szerint: "embernek lenni nehez melo".
  • static
    #130
    Téged már belefektettek? :)
  • sped
    #129
    Mindenki csak addig érzi magát keménynek amíg egyszer nem fektetik bele a saját vizeletébe. Miből gondolják itt egyesek hogy ők jól megbüntetnék a "suhancokat"? Aki utcán kötözködik (kötözködnek), vagy ilyet csinál az általában biztosra megy. Többen vannak, gyengébbet támadnak. Egyedül esélyed nincs, lehetsz akármilyen harcos. Nem jó félve közlekedni az utcán, de a mai világban tényleg résen kell lenni. Ha meg akarnak verni, akkor pedig úgyis elkapnak. :(
  • Szemi90
    #128
    Persze! Én sem azt mondtam, hogy nem védeném meg magam, ahogyan tudom. Én az önbíráskodás ellen próbáltam érvelni. Ha elkapsz az utcán egy tagot, és megruházod, mert azt hallottad, hogy a múltkor látta valaki, hogy épp ez a csávó ütötte a Józsi bácsit, ezt már nem helyeslem...
    A bosszú nem megoldás mindenre...
  • kiserik
    #127
    Én meg sajnálom, hogy a te illúziódat töröm össze, de az ember nem ragadozó. Eredetileg mindenevő. Inkább gyűjtöget, mint vadászik.

    Ez a ragadozó szöveg a filmek (és hasonlók) hatására alakult, ki...
  • static
    #126
    Impresszív! Ha meg nem használ ez se, akkor jöhet a kéz ill. láblevágás. Sajnos ezekkel már csak így lehet beszélni.
  • mrzed001
    #125
    Attól tarok nem lenne elég hely a tereken :(

    Egyébként igen, én támogatnám, hogy az ilyenek emberi méltósághoz való jogát ideiglenesen szüneteltessék sőt, az emberi jogait, mert lehet itt magyarázni hogy így meg úgy (szellemileg/neveltetésileg) szegény, de ezek a személyek akkor sem emberek.

    Lehetne tanulni esetleg a Dűnéből is:
    - Tedd a kezed a dobozba. A 'gom jabbar'-t tartom a nyakadnál. Ez csak állatokat öl.
    - Arra utalsz, hogy a herceg fia egy állat?
    - Mondjuk arra utalok, hogy talán ember vagy.

    Szóval talán nem kellene minden humanoidról alapból feltételezni, hogy ember :)
  • echo
    #124
    "Erröl csak annyit, neurotikus anyukákat látok nap mint nap hülyére pofozni az 5 éves kisgyerekét üvöltve, mert leette magát vagy mert nem volt elég fürge a gyere má mert agyon b.lak felszólitásra..."

    Szerintem is valahol ez a durva. Szépen legyártjuk a gyerekeket, olyanokká amilyenekké, aztán jövünk a fórumba anyázni, hogy akkor állítsák má vissza a halál büntetést és különben is a kormány, meg a média, meg mi megy már megint az rtl-en meg a tv2őn, és akkor má ténylég minimum hogy vágják le a jobb kezét...... Szerintem nem nagy különbség van a felnőtt réteg és ezek között a srácok között, ugyan olyan tompák és gondolat mentesek, csak mire elérik a harmincat már beérik a tv-nézéssel, meg a tv anyázásával, hogy hogy képzelik hogy neki ilyet adnak, mert persze odáig már nem jut el, hogy esetleg nem kéne bekapcsolni, mert hogy pont azért ez megy a tv-ben mert Ő ezt nézi, hiába is fikázza PONT Ő követeli ki azzal hogy erre szánja a szabad idelyét, miközben persze siránközik, hogy semmire nincs ideje, ami tényleg hihetetlen meglepő, ha egyszer - mint ahogy a statisztikákból is kiderül - napi jópár órát a tv elött üll.... és persze meglepő, ha a gyereke nem halgat rá, ha ugyan olyan ideges, paranoid lesz és ha megüti az utcán akiről úgy gondolja, hogy "hülyén néz ki". A lényeg: szerintem valahol inkább felelősséget kellene vállalni az általunk létre hozottakért, mint háborogni, hogy de hát mé nem állítják má vissza a halálbüntetést és mé nem botozzák má meg azt a hülye primitív gyereket nyilvánosan és csak jöjjön velem szembe én majd úgy kitaposaom a belét...
  • gradU
    #123
    "Vagy egy nyilvános botozás (akár a sértett által) és egy hét kaloda vmelyik főtéren ahol bárki leköpheti őket"

    Ezt megérdemelnék. Az lenne ezzel a gond, hogy utána ezek a kis patkányok meglesnék az eredeti sértettet, és halálra vernék.
    Az ilyen kis gyilkosjelölteknek, (mint amilyenek a cikkben szerepelnek) a börtönben a helyük, 8-10 év alatt a sok seggbetoszás után talán elgondolkodna, mekkora móka...
  • kiserik
    #122
    És ez az egyik legnagyobb probléma ma a világban! Egy terroristának, meg egy sorozatgyilkosnak több joga van, mint egy csóró vénasszonynak, akit 100 Ft-ért brutálisan meggyilkolnak...