720
Star Trek: Legacy
  • kovecses
    #400
    Na ezt te sem hiszed el hogy az oblivionnál jobban szaggat!!!
  • Braveheart
    #399
    Kipróbáltam... borzalom. Nem elég hogy csúnya és szaggat (Oblivion highon simán fut) a játék maga is gyenge. Szégyen a Bethesda-tól egy ilyen "játék", kár érte, mert a Bridge Commander után jól jött volna vmi jó kis Star Trek akció-rts-szimulátor.
  • Neton
    #398
    Már megoldottam. Viszont Kirk után nem vált át a hajóm az első TNG küldetésnél Picard első hajójára... Kéne egy rendes patch...
  • Neton
    #397
    Hali! Én ott akadtam el, amikor az Enterprise-A-val kell lescannelnem valamit, az meg is van, de a nebula úgy leszívja a hullom, hogy csak na. Ezek után ha odamegyek a 4 kis hajómmal, a rengeteg sorba állított ágyú kinyír. Ki kéne nyírnom 1 klingon shipyardot, de nem megy. Ez az első küldetés az Ent-A-val. Valami trükk esetleg? Előre is köszi!
  • lee56
    #396
    Már nemazért, de ha még nem próbáltad ki, nehogy megvedd. Csak akkor vedd meg ha tényleg tetszik!
  • Gauge
    #395
    Hol lehet itthon kapni ezt a játékot? Ki a forgalmazója?
  • lee56
    #394
    OFF - Semmi naj, +esik néha :)

    ON - Én captian fokozaton jáccok, és 2 pálya volt eddig, amit kétszer kellett ujrakezdenem, de szintén csak félreértés-ből, még a nagy romulan invázió is sikerült +oldani ugy, hogy hajót sem vesztettem. Szóval tényleg nem nehéz a campaign, csak nem árt egy kicsit angolul tudni (vagy magyarositani, már ha van 1általán hozzá magyarositás), mert vannak trükkös részek.
  • trackmaniac
    #393
    Hi all! Új csítek (akit érdekel): Cheathappens
    Még nem próbáltam, nézzétek meg azért...
  • Borg
    #392
    Asszem volt pár csalódott user :)

    Recently we suffered a hacking attack that deleted all the files on our server. I am working on getting things back online. Step one is putting things back with default templates. Step two is to apply a unified theme.

    The forums are now back online.

    Thank you to everyone who offered support in words or webspace, your kindness and support during all of this is very appreciated!

    Nomad
    LegacyMods.com
  • ZS90
    #391
    "eltudja képzelni"
  • ZS90
    #390
    hát nem tudom ti milyen fokozaton játszottatok, de én a könnyű fokozaton lazán vittem végig, egyszer akadtam el a rumulán inváziós pályán de csak ott is azért mert félre értettem és a 4 hajómat kiküldtem a 4 megjelölt ponthoz... szóval egyáltalán nem nehéz a játék... viszont a skirmish rész elég érdekes... ha egy darab borg ellen vagyok easy-n egy soverignel, egy intrepiddel, egy akirával és egy defintal akkor lazán elintézem... ugyanebben a felállásban már mediumon esélyem nincsen... easy-n szinte megse karcolja a soverign pajzsát a borg kocka, mediumon az első támadásnál csutkára leszívja, akkor gondolom mindenki eltudja mit csinál a többi hajómmal:S szóval azért tarthattak volna némi átmenetet, hardra már nem mertem föl tenni...
  • bgabor
    #389
    Bocs, kétszer ment el.
  • bgabor
    #388
    Soha életemben nem használtam trainert. A játék közbeni csalást meghagyom a lúzereknek.
  • bgabor
    #387
    Soha énletemben nem haszbáltam trainert. A játék közbeni csalást meghagyom a lúzereknek.
  • Agamemnon69
    #386
    De az igaz, hogy nem mindig a legérthetőbb a feladat leírása. De azért olyan sok választása általában nincs az embernek. Bár az tetszett, hogy közölte, hogy használjam a romulán hajó álcázó technológiáját, csak azt nem árulta el, hogy hol található. Oksi, késöbb észrevettem hogy a repair ablakban van, de azért elmondhatná...
  • Agamemnon69
    #385
    Nos, a nehézség állítható kezdéskor, traner helyett át lehet írnia config.cfg file-t. Amit találtam a neten, az az hogy a shield damage-t le lehet venni nullára, és akkor sokkal könnyebb, persze ehhez az is kell, hogy legyen shield a hajón :-)
  • kovecses
    #384
    A meteoros pálya szivatott a többi minden ment elsőre...túl könnyű!
  • kovecses
    #383
    Fél igazság, a multival kapcsoaltban minden igaz, a többi nem!

    Simán végig játszottam!

    Alapszabály, ne használj trainert, mert attól a pályák felborlnak és nem az történik aminek történnie kell!!!
  • bgabor
    #382
    Eljutottam én is a romulán inváziós- hajtóműkilövős küldetésig.
    Ez a játék flusztrálóan szar. Már a hadjáratok. A nehézség szivatósan nehézre lett belőve. Már a korábbi pályákon is ez volt a helyzet.
    A rosszul megtervezett küldetésekhez jönnek még a mindig homályos feladatok, a rossz leírások. És az egész frusztrálóan nehéz.

    Most is már a transzporthajók hajtóműveit lőttem volna, de a transzporthajókat vagy 6 erős romulán hajó védi. Tehát nem figyelhetek a transzportokra. Lelőttem a kísérőhajókat, erre végre próbálnék a hajtóműtüzelésre figyelni, erre szétrobban a védendő űrállomás. Azt mégis hogyan kellene megvédenem ha a transzporthajókat lövöm?
    Meg magyaráztak nukleáris EMP robbanásról is, ami majd elpusztít egy csomó romulán hajót, abból se lett semmi.

    Ehhez még jön az, hogy nem lehet pálya közben menteni. Hát, ezt a játékot sem fogom innen tovább játszani.
    Szerintem ez a játék olyan mértékben van elcseszve, hogy patchekkel se lehetne sokkal jobbá varázsolni. Na nem mintha bármilyen jel arra utalna, hogy a fejlesztők patchet készítenének hozzá. A már elérhető
    1.1-es patch a leírás szerint kizárólag a Gamespy multiplayer hibákat orvosolja. A lényegi problémákkal nem foglalkozik.
    Emellett a muliplayer sem nagy szám, nem lehet rendesen beállítani, ki mennyi control pointból vásárolhat (irrálisan nagy összegeket lehet csak beállítani), így mindenki veszi négyet a legerősebb hajóból azt kész.
    Roppant változatos.
  • Agamemnon
    #381
    én nem csináltam azokkal semmit és mégis sikerült...
  • trackmaniac
    #380
    Hali! Segítség kellene, sehogy sem sikerül megcsinálnom ezt a pályát, mindig felrobban az egyik bolygó. Az a kérdésem, hogy amikor az ágyúkat kell kivinni a megadott helyekre, akkor a hajóval a négyzet közepére kell állni? Mert eddig csak egyet sikerült mindig elhelyezni, aztán jött a durr-durr. Help please!
  • aricsi
    #379
    Hi! Ugyanezen a pályán azokkal a kis állomásokkal mit kell csinálni?A csávó nukleáris robbanásról beszél,de objectivesben semmi sincs.
  • 911
    #378
    hi
    thx a választ de sajna nem igazán reagál a shift+t-re, edig 1szer sikerült. valaki átudná küldeni ennek a pálya utáni mentését?
    vagy van vmi kod ami átugorja ezt a küldit?
  • bladex
    #377
    Köszi a választ. Kipróbálom amint tudom.
  • ZS90
    #376
    1: elvileg nyomva kell tartain a T betűt amíg meg nem jelenik az egér és rákattintani asszem... de azt tudom mondani hogy ez csak akkor sikerül(legalábbis nekem) amikor az Isten is úgy akarja....
    2: F-et megnyomod a hajóra nézve(célozva vagy hogy mondjam)
  • bladex
    #375
    Sziasztok!

    Két kérdésem lenne:
    1. Olvastam erről SHIFT+T alrendszer támadásról amit sikerült is bekapcsolni de nem igazán értem hogy választom ki hogy melyiket lője a hajóm. Megjelentek különböző jelek. A jelek megjelenése után hogy választom ki pl a hajtómüvet?

    2. Hogy tudom EGYBŐL kiválasztani azt a célpontot ami példáúl elöttem van de van még két hajó a közelében?
  • Agamemnon
    #374
    Ezt el is mondja, neked "csak" annyi feladatadod, hogy mögéjük kerülsz, és a hajtóművet lövöd mint állat, és ha állnak akkor a bázis fogja lőni őket. Nem egyszerű, de második, harmadik alkalomra már belejön az ember...
  • 911
    #373
    hi. én is ott akadtam el amikor az a rengeteg romulán jön. azokat elintézem de a 3 tranport hajot nem lehet lelöni mert alig megy le a pajzsuk :D pedig mind a 4 hajomal lövöm öket de semmi. aztán kimennek a rendszerböl :D. nincs valami pályaugro kod? vagy mit lehet ilyenkorcsinálni??
  • Agamemnon
    #372
    Igen, nem egyszerű, én is úgy csináltam meg, hogy már volt nekik 1900 és útnakindult már a következő adak, de mielőtt elérte volna a gyüjtőhelyet, már szétlőttem a gyártó bázist...
    Szóval ott tényleg "csak" annyit kell csinálni, hogy lövöd a bázisokat 1000-el.
  • ZS90
    #371
    én is ezt írtam... ez azért szégyen a Bethesdának... ennyi hibával kiadni egy játékot, kezd az EA-Bf2 kálváriára hasonlítani..:(
  • nyx
    #370
    hi eddig én is kb 3-4 szer játszottam volna vele, de minig ! fagyott, más meg röccenés nélkül megy a gépen(rainbow6vegas pl)
    van amikor a fegyiból észhez tér, de volt olyan is hogy egyből újraindult, nem kicsit bugos a cucc,
  • kovecses
    #369
    Szét kell lőni a hajókat amik a mérgeket szállítják, ne használj trainer mert megbolondúlnak a pályák!!!
  • Gézu88
    #368
    Vki nem tudja mit kell ott csinálni, mikor a romulánok vmi mérget gyűjtenek és ha összejön 2000 végem, mert szedem szét a bázisokat és mire kettőt leszedek már összegyűlik az anyag... elég nehézkes. PLS HELP
  • lee56
    #367
    thenx :)
  • ZS90
    #366
    napi 2-3 órát...
  • lee56
    #365
    najó csöütörtökön kezdted, de attól még nem tudom mennyi idő, lehet éjjel nappal játszottál, vagy napi 1-2 órát, nemmind1 :)
  • ZS90
    #364
    tyűha, asszem csütrtökön kezdtem, fagyások vannak, meg sajna bugok is. de nekem mindíg akkor jött elő a fagyás amikor a pálya kezdődött szóval csak a resetelés miatt kellett boszankodnom(mert akkor bizony resetleni kellett). ez 2-szer fordult elő...
  • lee56
    #363
    kb meddig tartott?, elejétől a végéig, lehet énis elkezdem, ha nem kell sokat szenvedni, és idegesitő bugok miatt elakadni...
  • ZS90
    #362
    nah végig nyomtam a játékot, szerintem jó volt. szerintem még a star trek feelingje is megvan...

    az utolsó pálya nagyon állat, azt élveztem a legjobban
  • Gézu88
    #361
    Hali mindenkinek, aki játszik a játékkal. És nem az a véleménye róla, hogy hűde ***, mert sokaknál láttam ezt itt. Szerintem érdemes kipróbálni. :D
    Nem olyan rossz ez, sőt egészen jó. :D
    De a lényegre térek:
    Aki szerten multizni vele és komolyabban is azt, rendszeres időközönként, mindig ugyanabban az időpontban. Az =UFH=-nál megteheti ezt. Hamarosan a játszott játékok közt lesz ez is, csak technikai problémákat kell megoldani még. :D
    Ja és a link: United Federation of Hungary