6840
  • Gascan #6679
    El lehet valahogy távolitani a crosshairt a játékból?
  • petit2000
    #6678
    hi all!
    Ageia PhysyX problémát megoldottam de az a gond h elindítoma játékot és fekete képernyő... hang van meg minden de a képernyő halott (egyszer akkor volt ilyen amikor tul magasra állíottam a Hz et egy játéknál de itt még azt sem lehet beállítani az elején)
    Lécci segítsetek
    előre is köszi
  • KOVU
    #6677
    már megoldottam thx ^^
  • KOVU
    #6676
    hali
    fel akarom rakni a játékot de a amikor az elejeén a ageia physx-t akarja telepitteni 1 szerüen nem megy tovább
    azt mondja hogy ageia physx 8.09.04 vagy fent de a ageia physx 7.07.09 kellene de sehogyse tudom le törölni ...
    és ezért nem tom felrakni ^^
    pls help
    elöre is köszi ^^
  • VénJoe
    #6675
    Sziasztok! A registry-ben milyen bejegyzést készít a játék? Valaki kimásolná ide? THX
  • Roger6
    #6674
    Tehát alapvetően ban jár az ilyenért, ezért ne is kérj soha ilyet az SG-n, nem lesz senki olyan hülye, aki miattad bannolja magát...
  • matyi0323
    #6673
    Hello, tudom, hogy nem fog tetszeni, de le tudom tölteni a játékot valahonnan, ha igen linket pls.. köszi..:)
  • saslaca
    #6672
    Ott azt lehet csinálni hogy vagy stg44-essel vagy dobtáras thomson-nal kiugrasz elé amikor tölt és lövöd a fejét mint állat.De springfield-del is agyon lehet lőni,messziről.
  • Gear
    #6671
    áááá meglett közben , mostmár nem Aegia hanem nVidia phisix... :)
  • Gear
    #6670
    Hasonló problémám akadt a játékkal (eredeti)... Aegia ami telepítve van magasabb verzióju mint amit ez akar feltenni. Szépen elindul a telepítés ,bekéri a kódot telepítené az aegia-t de ott hiba üzenet nélkül elszáll a telepítő. A jelenleg felinstallált magasabb verziószámú Aegia drv-nek meg nincs semmi uninstall lehetősége.
    Megpróbállom manuálisan kigyomlálni a rendszerből a jelenlegi Aegia drv-t de nem lenne rossz valami könyebb módszer.
  • Roger6
    #6669
    Azt megkérdezhetem, mekkora a tápod? Nekem régebben új proci után újraindult a gépem a modernebb játékoknál, mert nem bírta a táp. Csak egy ötlet, remélem engem azért nem ordibálsz le.
  • TomDantes
    #6668
    Aha...szar...persze. Az. Biztosan. Ja. Duplamagos proci meg 2 giga ram 512-es Direcix10-esa VGA...ja..egy rakás szar.


    Mert ez a göngyszem nem települ föl rá...áhhh.. a világért se a játék egy kibaszott nagy fos...nem...az nem...az egyenesen remek.
  • Soldiers
    #6667
    akko a géped a szar
  • TomDantes
    #6666
    Mi az én bénaságom?! Tudsz olvasni? A demo-t sem lehet feltelepíteni mert újraindul!

    Baszki simán össze rakok egy gépet megcsinálok akármit szóval ne bénázz le!

    Hülye seggfej!
  • Soldiers
    #6665
    nem a készítők hibásak a te bénaságodért nekem elindult a telepítés felment és már játszottam is semmi gond nélkül erről ennyit
  • Jim Morrison
    #6664
    eredeti?
  • TomDantes
    #6663
    A demo is ugyanúgy újraindul...áh...világra szóló faszság. Azért is bűvészkedni kell, hogy egyáltalán elinduljon? Hogy a bánatba lehet valamit így megcsinálni?

    Nagy lófaszt a készítők seggébe.
  • Narxis
    #6662
  • TomDantes
    #6661
    Üdv. Hogy a bánatba kell ezt a szar feltelepíteni? Próbáltam úgyis hogy fenn van a Ageia akkor letöröltem próbáltam úgy is...de ez csak újra indul folyamatosan.

    Mi a fenét próbáljak még?
  • Narxis
    #6660
    Van 3 is.
  • barmi
    #6659
    Nincs ehez valami pecccs?
  • Gery Sniper
    #6658
    Sziasztok! Most telepítettem fel a játékot, és pár perc után állandóan kifagy pedig minden követelménynek max. megfelel a gépem, valami ötlet hogy mi lehet? 2,6 os dual proci, 9600 GT kari, 4 Gb ram, 420W táp
  • pzs
    #6657
    Sziasztok
    Nekem köv problem eredei lemez berak és kékhalál. 1 Gtx 280-val nyomnám , visszaolvasgattam , de én nem tudom leszedni külön Ageia-t mert nekem benne van a videjókártya driverben. Valakinek valami ötlet ?
  • barmi
    #6656
    oké, én is ezt olvastam hogy ez a módszer talán segít. Mikor megjelent a játék akkor már volt fent a gépen egyszer és minden gond nélkül felment. köszi még1x!
  • Narxis
    #6655
    Ageia-t takarítsd le a gépedről teljesen, főleg ha volt korábban már telepítve és úgy próbáld újra felrakni a játékot.
  • barmi
    #6654
    Bakkkker!!! Eredeti magyar feiratos játék és nem lehet feltelepíteni :( Elindul a telepítés majd ezután beírom a kódit majd elkezdi feltenni ezt az ageia szarságot és ott dob egy dos-os ablakot egy fél pillanat erejéig és ezután semmi sem történik. Maga a játék el sem kezd feltelepülni :( Mi a pék van ezzel a s*arral???
  • cs31
    #6653
    Föltelepítettem egy mobil rackra egy másik gépen, átmásoltam a mappát és simán megy!
  • highlander15
    #6652
    Ha van Ageia-d akkor töröld és úgy próbáld.
  • cs31
    #6651
    Találtál már gyógyszert a problémádra? Nekem ugyanaz a gondom. Én föl sem tudom telepíteni, mert amint berakom a Daemon Toolsba az image fájlt azonnal újraindul a gép. Újraindítás után látom a logóját az olvasóban, de amint rákattintok, rögtön újraindítás következik. Eddig soha nem lépett ki installálás vagy más játék közben. Lövésem sincs mi lehet.
  • HardStyleZ
    #6650
    Sziasztok, az lenne a problémám a gammel kapcsolatban h telepítés előtt kékhalált kapok, ezt lehet orvosolni vhogy? előre is köszönöm ;)
  • kfxrider
    #6649
    Hy Aricsi!!

    Magyar serorol jelenleg csak a mienkröl tudok de vannak német ill. más szerok ahol jo a ping,ha gondolod vegyél fel xfirére és beszélünk a gaméval kapcsolatban xfirem:kfxrider

    üdv
  • aricsi
    #6648
    Hellosztok! Gondolkodok hogy megvegyem a gamet(cdgalaxisnál 1et fizet 2-t kap akcióban) és az érdekelne hogy hányan játszanak vele online,vannak e magyar szerók,ilyesmi. Ha nincs jó a német,francia is,ott jók a pingjeim,legalábbis cod4-ben. Előre is kösz.
  • N70
    #6647
    Köszi,azóta már megcsináltam. A következő küldetésen vagyok...
  • Jim Morrison
    #6646
    nem néztem meg jól de sztem itt lesz
  • Puhos
    #6645
    Letöltöd ezt és ezzel.
  • N70
    #6644
    Sziasztok! Segítség kellene...A második német küldetésen vagyok,ahol megérkezik a németek páncél vonatja,a veszettül lövöldöző német fickóval. Itt mit lehet csinálni,hogy esetleg ne haljak meg,és kinyírjam őket?
  • bakvarnyu
    #6643
    Menne.
  • ifj Hooligan
    #6642
    be kell irni valami szar kodot és menni fog
  • robali
    #6641
    Sziasztok megtudnátok mondani hogy, hogy kell megnezni az fps szamomat az airborne-ba (konzolt se tudom hogy kell elohivni) segitsetek
  • Rambo9512
    #6640
    PLS help egy 2.4 procin elmenne tudom hogy a gépigénye benne van a FAQ ban