6840
  • Jim Morrison
    #6639
    Hello
  • ifj Hooligan
    #6638
    cs
  • gozo
    #6637
    Köszönöm az eddigi segítséget. Ki fogom próbálni.
  • Roger6
    #6636
    Hát ha csak ennél fordult elő, akkor biztos nem ez a probléma. Szerintem próbálj meg új videokártya drivert felrakni, esetleg az Ageia PhysX-et uninstalláld, aztán rakd újra a játékot, hátha. Sajnos nem tudok okosabbat mondani.
  • gozo
    #6635
    Idáig csak ennél a játéknál fordult elő. A demo változatánál nem volt semmi probléma.
  • Roger6
    #6634
    Mióta megvan ez a kártyád, ez az első eset, hogy újraindul játék közben a géped?
  • gozo
    #6633
    400W táp, a típusát nem tudom.
  • Roger6
    #6632
    Nekem akkor indult újra, amikor kevés volt a táp a gépnek. Mekkora tápod van, valamint milyen márka?
  • gozo
    #6631
    AMD Athlon 3200+
    1,75 GB Ram
    Ati Radeon HD2600 XT (512)
  • mike0013
    #6630
    azért írd le milyen géped van, esetleg ellenőrizd le, hogy minden megfelelően van-e csatlakoztatva, nem ment-e valami tönkre, nekem ilyen volt régen és vgacsere megoldotta
  • gozo
    #6629
    Hello!
    Légyszíves adjatok tanácsot, hogy miért indítja újra a gépemet amint elindítom a játékot. Eredeti, bolti játék. Többször próbáltam, mindig újra indítja a számítógépet. A konfiguráció megfelel a követelményeknek.
  • kfxrider
    #6628
    Hy!!

    Tgulyás van xfired?ha van vegyél fel xfire cimem:kfxrider

    és ott megprobálok segiteni.
  • mike0013
    #6627
    ehh-ehh...
    menj el a boltba és ott kérj szépen eredeti cd-kulcsot, előbb adnak, mint itt, igaz egy kis pénzösszegért cserébe, de hát valamit valamiért
  • kuzmi
    #6626
    igen eredetit...miért csak leshetem?
  • Roger6
    #6625
    Milyen CD kulcsot? Egy eredeti CD kulcsot? Azt lesheted..
  • kuzmi
    #6624
    cd-kulcsot
  • kuzmi
    #6623
    hello!

    valaki a cd-kulelküldi nekem?előre is köszi...
  • tgulyas
    #6622
    Hali tud valaki segiteni aban hogy fent van az eredeti game a gépemen és online jácom de van 2 szerver amire fölmehetek a töbire azt írja hogy nem azonos az én verziomal ?pedig fen van az 1.1 1.2 1.3 rész is milehet a gond?
  • Puhos
    #6621
    OK!!!
  • mikiking
    #6620
    segitett is
  • Puhos
    #6619
    Hi!

    Itt egy oldal, és itt egy másik. Egyébkén a Google jó barát!!!
  • mikiking
    #6618
    sziasztok .fent van a game nekem...de véletlenül uninstaláltam a physixet,és a nélkül nem megy :D honnan tudom leszedni ?
  • Colton
    #6617
    NiNcs De Joystick Igen
  • Ryannnn
    #6616
    Melyik pályán található a hátrasiklás nélküli löveg ? o.O
  • Gubberx
    #6615
    nincs kormány csatlakoztatva a gépedhez?
  • Colton
    #6614
    Haveromnál meg néztük és ott nem csinálja!
  • Colton
    #6613
    Hello!

    Tudnátok segiteni hogy mér van az hogy ha elkezedek egy pályát állandóan balra forog és csak akkor áll vissza hogyha az irányitásnal megnyomom az alapbeállitásokat! de mért van ez és hogy tom megváltoztani hogy ne forogjon? Mert nagyon idegesitő!

    Előre is köszi!
  • Colton
    #6612
    dehát csak 4 vagy 5 pálya van! nincs valami bővitése?
  • bakvarnyu
    #6611
    hi!

    nem.
  • Colton
    #6610
    HI!

    Télleg ien rövid a játék?
  • Gubberx
    #6609
    a boltokból tudsz szerezni
  • wendi1106
    #6608
    Hello.
    Valaki meg tudja nekem mondani hogy hogy lehet az Airborne-al multizni ? vagy esetleg valaki nem tudja hogy honnan lehet eredeti Cd kulcsot keresni ? (esetleg valaki nem tudna nekem adni 1-et :S ?)
  • atika10
    #6607
    Sziasztok! Van valakinek tippje hogy rakjam fel az Airborne-t 64-bites vistára? Végigfut a telepítő aztán kiírja hogy hiba miatt nem sikerült a telepítés.
  • dobigabi
    #6606
    köszi, megpróbálom! ha nem megy lehet, hogy visszajövök!
  • Narxis
    #6605
    A házaknál ahol a társaid is lesben állnak asszem van páncéltörő vagy gránátok. Vagy bent a házakban. A páncéltörő asszem limitált de a gránátokat a zöld dobozból szedheted amíg akarod. Rég játszottam. :S
  • dobigabi
    #6604
    sziasztok!
    egy kis segítséget kérnék!
    a játékban, talán az 5-ös pályán, amikor egy szétlőtt holland városban vagyunk. a főterén kell egy tigris tankot megsemmisíteni, aki csak köröz a házromok között. na ezt hogy kell csinálni, hogyan lehet elpusztítani? innen nem tudok tovább jutni, örülnék ha tudna valaki segíteni! előre is köszi!
  • degumentes
    #6603
    Teljesen mindegy, milyen physx driver van a gépeden! Ha frissebb mint az airborn-é akkor uninstal, hamár fent van a game akkor felrakhatod a legfrissebbet! Amúgy nekem volt physx kártyám ma adtam el és ott sem vettem észre semmi különbséget a régi és az új physx driver között!
  • Narxis
    #6602
    Elvileg semmi, az nVidia megvette a Physx jogait, de akkor lehet az új már máshogy működik.
  • Puhos
    #6601
    Hi!

    Ma kedvet kaptam egy kis nosztalgiázáshoz, úgyhogy felraktam a gamét. A videokártyám driver-ét a minap frissítettem a 177.83-ra /Nvidia/. Ez ugye tartalmazza az NvidiaPhysx-et.
    Na most, az Airborne feltelepíti az AEGIA Physx-et, de mivel már fent volt a gépen egy Physx, ezért a telepítés megállt. Tehát az Nvidiásat le kellett törölni, majd csak így sikerült felrakni a gamét. Az lenne a kérdésem, mivel nem vagyok guru, hogy a két Physx között mi a különbség - a nevét eltekintve -, és miért nem sikerült felrakni a gamét, hogy az Nvidiás Physx volt a gépen?
    Remélem érthető voltam. A válaszokat köszönöm.
  • degumentes
    #6600
    Senki nem tapasztalta még ezt a jelenséget, amit az előzőekben leírtam?