6840
  • Narxis
    #6719
    :O Akkor töröld kézzel.
  • zotya10002
    #6718
    Nincs uninstal!!:-)
  • Narxis
    #6717
    Igen, de ne kézzel hanem keresd meg az uninstall részét és utána töröld ki kézzel az egész mappáját!
  • zotya10002
    #6716
    A program filesből az egész mappáját????
  • Narxis
    #6715
    AGEIA-t töröld teljesen és próbáld újra telepíteni a játékot.
  • zotya10002
    #6714
    Köszi!!Azt írja támogatja!!!Csak mikor a demot próbaképpen fel akarom rakni elkezd telepíteni az AGEIA vagy mi és utána semmi szinte kilép a telepítőből!!! ?
  • Jim Morrison
    #6713
    talán ez segít
  • zotya10002
    #6712
    Sziasztok vettem egy nvidia geforce 9500 gt-videó karit és azt szeretném kérdezni hogy támogatja -e a játék????
  • Narxis
    #6711
    Mennek de csak multiban.
  • Lacee86
    #6710
    Ok, végül is igaz. Csak így felkészületlenül ért a dolog. Azt hittem h majd csak megyek, aztán sokszor ment mint a Cod-ban. De akkor nem véletlenül csak 6 küldetés. Jó biztos így is rövid, de amint láttam patchekben adtak ki új pályákat. Azok amúgy mennek tört játékkal is?
  • davidka003
    #6709
    Akkor ment, ha teljesítesz egy feladatot. Amúgy szerintem tök könnyű játék a legnehezebb fokozaton is. 3-szor végigvittem és csak néha haltam meg.
  • Jim Morrison
    #6708
    Teljesítesz egy küldit, majd elmenti. Nem kell ezen szomorkodni, így normális.
  • Lacee86
    #6707
    Hali! Feltettem a játékot, neki is álltam első küldinek közepes nehézségen, már vagy 20 perce irtottam is a népet, és kinyírtak. Erre újrakezdésnél a küldi legelejére tett. Mondom, mi a fakk. Körülnézek neten, hát olvasom, h a játék hibája, h nem lehet benne rendesen menteni. Kérdésem, h nincs erre vmi megoldás (beherált patch, progi, akármi), mert tetszik a játék, de ha ez így marad, hamar le fogom törölni sztem.
  • Alien69
    #6706
    Megpróbáltam multizni, de nem talál normális szervert. Szinte egyet se. Nem hogy pb-st, vagy rankedet.
  • Narxis
    #6705
    A patchekkel pedig még kapott pár újat, igaz, multiban.
  • Jim Morrison
    #6704
    Egy kettőt felújítottak, de vannak újak is.
  • Alien69
    #6703
    Ma léptem először eme remekmű hadszinterére. :-) Elég érdekes volt. Van egy pálya, a templomos, az detto az a pálya, ami a Mohaa-ban is benne van, csak persze, más grafikával.
  • Narxis
    #6702
    Passz. A Mirrors Edge biztos újabb verziót rakott fel.
  • Béla9248
    #6701
    Olvasgattam lentebb hogy másnak is van ilyen gondja vele de én nem akarom uninstalálni mert más game is használja!

    Bár azt nemtom hogy ha leszedem és felteszem az Airbornét az jó pl.: a mirrors edgehez is?
  • Béla9248
    #6700
    Azzal tisztában vagyok! De az a gondom hogy csak azt telepíti! Magát a játékot nem!
  • Narxis
    #6699
    Physx-et töröld és próbáld újra telepíteni a játékot, ez a program fontos, nem megy nélküle a játék.
  • Béla9248
    #6698
    Sziasztok!
    Az volna a gondom hogy szereztem 1 hatred verziót és amikor elkezdi instalálni beírom a serialt telepíti a physx-et és utánna semmi! Kilép v nemtom de semmi sem történik! Próbáltam úgy is hogy azt nem telepítem de akkor sem történik semmi! Vkinek esetleg vmi ötlet?
  • Narxis
    #6697
    Nem értem, ha nem eredeti akkor lehet, hogy rossz verziót szedtél le.
  • alma888
    #6696
    Vagyis megint nem csinál semmit se.Nem telepít!
  • alma888
    #6695
    töröltem a C meghajtóról.Elindítottam a telepítést megint felrakta a ageia pyhsxet és megint semmi.
  • Narxis
    #6694
    Töröld le teljesen, aztán telepítsd a játékot és magától felrakja.
  • alma888
    #6693
    Nah akkor most,hogyan telepítsem fel?
  • Narxis
    #6692
    Igen, mert anélkül nem fog működni.
  • alma888
    #6691
    Megvan,töröltem,de még mindig feltelepíti a ageia pyhsxet.
  • Narxis
    #6690
    Oda ahova a játékot telepítetted, alapesetben C:\Program Files\Ageia.

    :D
  • alma888
    #6689
    Bassza meg.Valaki segítsen már légyszíves!!!
  • alma888
    #6688
    Ezt a ageia pyhsxet hol lehet letörölni?Vagyis,hova vannak telepítve ezek a fájlok????
  • kovajani
    #6687
    Hello. Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet törölni-esetleg milyen progival az ageia pysx-t /Program mappa-AGEIA Technologies/, mivel a mappájában van egy jegyzet, hogy manuálisan nem törölhető. Anonymus 22, valószínüleg ezért nem ért semmit, hogy a keresőből kitörölted.
  • Falconer
    #6686
    Srácok, az online közösség, szerverek milyenek?
    Szóval vegyem meg, hogy tudjak játszani online, vagy maradjak csak inkább Call of Dutynál?
    Thx
  • anonymus22
    #6685
    pls segítsetek.letöröltem az összes ageia pyhsxet amit a keresőbe talált de semmi.vmi ötlet hol keressem a többit?
  • tarjani
    #6684
    Helló kéne nekem egy kis segítség az Airbornéval kapcsolatban .
    Elkezdem telepíteni és a végén ezt írja ki:
    Medal of Honor Airbone Setup Wizard ended prematurely because of an error.
    Your system has not been modified.
    To install this progtam at a letter time, run Setup Wizard again.

    Click teh button to exit teh Setup Wizard.
    Pls ha tudtok segítsetek kösz
  • tarjani
    #6683
    király jó lett köszi szépen
  • Narxis
    #6682
    ageia physx-et töröld teljesen a rendszerből és próbáld újra telepíteni.
  • tarjani
    #6681
    help leszedtem a játékot kicsomagolom betöltöm izo fájlt deamon toolsba felugrik a telepítési panel rákattintok az instal-ra feltesz vmi ageia physx valamit és utána enyi nem csinál semit se nem telepíti mi lehet a gond?
  • Narxis
    #6680
    Szvsz nem.