6840
  • zoli094
    #6760
    Lothargia a gammon gránátot pont a tanra kel dobni..
  • zoli094
    #6759
    Sziasztok...
    Nekem oylan gondom van h elindítom a játékot lefutnak az intrók meg minden és amikor belép a menübe lecsöken az fps-em 1-re...teljesen low-on is kipróbáltam akkor is 1 fps-em és ha be tudok lépni nehezen a játékba akkor ot is 1 fps-em van...aki tud segítsen..előre is köszi
  • Lothargia
    #6758
    Sziasztok!
    Elakadtam a játékban 3. vagy 4. küldetésnél, ahol 1marha nagy híd lábánál vagyunk 1kis városban és vam 1nagy templom a közepén.
    Azt írja lőjem ki a Tigris tankot a gammonal,de hiába lövöm nem pusztul+. Már vagy 10tárat rányomtam és semmi. A többi küldetés kipipálva.
    Hogy lehet tovább menni??? vagy ez is varez hiba?
    köszi
  • kalmi
    #6757
    Szedd le a ageia physx drivert meg a Visual C++ 2005. Ezek bele akad a telepítő. S utána próbáld meg újra a telepítést. Telepítés után vissza teheted az Nvidia-s fizikai progit. S megy rendesen.
  • Jim Morrison
    #6756
    MIvel megvan mind PC-re meg PSP-re egy, nem nagyon érdekel :)
  • CB Csipi
    #6754
    Már sikerült! Kiszokott játszani online-on???
  • CB Csipi
    #6753
    Sziasztok! Regisztrálni akartam a játékot, kiválasztottam a platform-nál hogy pc, de a Játék nevénél nem találtam az airborne-t csak a Pacific Assaultot! Most ilyenkor mivan?
  • Narxis
    #6752
    Szívesen, örülök! Irtsad a nácikat!
  • CB Csipi
    #6751
    Köszi a segítséget, letöröltem agey physx-et és működik a játék!
  • kovajani
    #6750
    Helló Problémázók!
    Szerintem-még én sem tudtam megoldani a problémát- az nvidiás és az ageiás physxnél lehet a probléma. Az uj nvidiás kártyák /pl.9600 GT/ driver pakja tartalmazza telepitéskor az alap drivert, az NVIDIA PHYSX 8./vagy későbbi/ verziót, és a WDM-et. Szerintem a MoH Airborne telepitené először az ageia physx 7.07 verzió /mivel ez van a játékhoz/, de nem tudja, mert már a 8-as nvidia/lehet, hogy más paraméterekkel/ már fent van.Természetesen leáll a telepitési folyamat. Ez a probléma attól kezdve állhat fent, mióta az nvidia megvette az ageiát, s saját dolgait adja ki, részben folytatva az ageia "hagyományait". Kérdés, fel lehet-e tenni az nvidia drivert a saját physxe nélkül/ okoz-e valamilyen problémát?/ illetve ha ezután teletitjük a MoH Airbornét a benne lévő ageia physx 7.07.09-el, el fogják -e viselni egymást az nvidia driverrel. Avagy, ezután lehet-e frissiteni az ageiát későbbi nvidiás verzióju physx-re, probléma nélkül!
    Nos, tisztelettel várom e témában nálam sokkal többet tudó társak/ szerintem csak ilyenek vannak/ hozzászólását.
    Üdv.: Kovajani
  • Narxis
    #6749
    Nem.
  • CB Csipi
    #6748
    VAGYIS AZT SZERETNÉM TUDNI HOGY LA LE UNINSTALÁLLOM AZ AGEY PHYSX-ET AKKOR LESZ OLYAN PROGRAM AMI NEM FOG ELFUTNI???
  • CB Csipi
    #6747
    Sziasztok! Nekem ugyan az a bajom(ageia physx) a telepítővel mint majdnem mindenki másnak ahogy olvasom, de még nem értettem meg, hogy hogyan lehet orvosolni a bajomat! Valaki segítsen legyen szives...

    Meg egyáltalán a gép az mire használja az AGEIA PHYSX-et...???
  • kovajani
    #6746
    Hello KOVU!
    Olvastam a problémádat az ageia physx-vel. Azt szeretném megkérdezni, hogyan tudtad megoldani a dolgot, s a MoH Airborne megy e rendesen azóta? Köszi!
    [email protected]
  • Narxis
    #6745
    Nekem nem volt semmi hiba. :O
  • Bokafix2
    #6744
    Az a teendő h meg kell venni eredetiben, a warez sok ilyen hibát csinál hogy egyszerűen nem megy tovább a gém, nekem is volt már ilyen, utána megvettem, megjavult.
  • DONGUBA
    #6743
    SZIasztok nem lehet celkeresztet valtoztatni?
  • Narxis
    #6742
    Elképzelhető, hogy továbbmegy. Amúgy vannak patchek is, azokat érdemes feltenni.
  • TonyFive
    #6741
    Elképzelhető, hogy ha újból megcsinálom az egész fejezetet, akkor továbbmenjen, vagy nem valószínű?? akkor baszhatom ki a játékot..
  • Narxis
    #6740
    Lehet játékhiba, bár fullra nem emlékszem már rá.
  • TonyFive
    #6739
    köszi a linket, de nem hülye vagyok, hogy nem tudom teljesíteni, hanem nem megy tovább a játék!!!! ugyanígy kilövöm az utolsó tankot is, de nem írja ki hogy teljesítve, pedig ha megnézem akkor az összes feladat kipipálva!!! nem maradt ellenség, jönnie kéne mozinak de neeem!! vissza is mentem a városba, hogy mégis kimaradt valami de az sem!!!
    nos?? ötlet??
  • bakvarnyu
    #6738
    http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=medal+of+honor+airborne+walkthrough&aq=f
  • bakvarnyu
    #6737
    nem gef6600? azzal mennie kéne de biztos szaggatni fog..
  • TonyFive
    #6736
    sziasztok!!
    némi segítség kéne!
    hirtelen nem tudom, asszem az ötödik vagy hatodik küldetés, városból hídig eljutni, tankokat elintézni, az utolsó a hídon..
    mindent megcsináltam, összes feladat teljesítve, mindenki mindenhol kinyírva, találkozom a komáimmal a hídon, mégsem jön a szokásos videó és a következő pálya!! mi a teendő???
  • LBALÁZS28
    #6735
    Hali!
    Letöltöttem a Demót de azt írja, hogy nem megfelelő a videókártyám.
    (nvidia GF 6500)
    A játék ettől még elfog induln? :S
    Lécci segítsetek!!
    Köszi Balázs
  • bakvarnyu
    #6734
    nem
  • Synchronous
    #6733
    Én most kezdtem el a második küldetést, és azt szeretném tudni, hogy minden pálya éjszakai? Mert elég zavaró, hogy mindig a tök sötétben kell bóklászni.
    Értem a stratégiai szempontot, hogy éjszaka nehezebb észrevenni az ejtőernyősöket, de így meg alig látszik valami a grafikából annyira sötét van, meg a tájékozódás is nehezebb.
  • Narxis
    #6732
    Aha.
  • csrolli
    #6731
    És az mindent leszed?
  • Narxis
    #6730
    Akkor manuálisan törlöd a fájljait.
  • csrolli
    #6729
    Nincs benne!
  • Narxis
    #6728
    Vezérlőpult--->Programok eltávolítása
  • csrolli
    #6727
    Befejeztem a játékot, csak nem tudom levenni. Nincs uninstall!
    Hogy lehet uninstallálni??
  • zotya10002
    #6726
    Hogy lehetne multiba bökni vele???:-))
  • Indigo
    #6725
    Üdv!

    Nem tudja valaki, hogy lehet eltávolítani ezt az otromba célkeresztet? Egyáltalán nem is kellene célkereszt. Előre is köszi!
  • zotya10002
    #6724
    Gyerekek ezt xfirém keresztül multiba lehet játszani???Vagy hogy lehetne????
  • Axon
    #6723
    Na egy ideje ebben a topickban már mindenki a vacak telepítővel szív, ami egy őskövület Physx drivert akar telepíteni és ha ez nem sikerül neki (mert újabb van a gépen), akkor nem megy tovább a telepítő.
    A mostani új nvidia driverek már alapból tartalmazzák a legújabb Physx drivert. Nem tudom, hogy ezekből mennyire könnyű eltávolítani a Physx drivert a játék telepítése előtt, majd pedig hogyan lehet újra húzni a Physx-t a monitorkártya driverének telepítése nélkül.
    Valami megoldás jó lenne.
    Úgy működik a dolog, hogy az egész telepítő dvd-t felmásolom a vinyóra és a Physx alkönyvtárba beteszem a legújabb Physx drivert átnevezve PhysX_7.07.09_SystemSoftware.exe névre, mivel ez van az eredeti dvd-n. Így csak egy ellenőrzést hajt végre és szépen települ a játék. Na de ez nem megoldás minden egyes Physx verzió váltáskor újra letöltögetni és másolgatni kell. Azt kellene megvizsgálni, hogy mit ellenőriz egy Physx driver a telepítése előtt. Lehet, hogy a registrybe néz bele és elég lenne egy egyszerű .reg filet készíteni, ami átállítja az aktuális Physx driver verzióját 7.07.09-re. Az viszont előfordulhat, hogy egy másik játék indításakor az is megnézi a Physx verziószámát és szövegel, hogy nem indul amíg nem telepítünk frissebbet, vagy nem is szövegel csak simán nem indul el. Az sem megoldás, hogy készítünk egy másik .reg filet ami visszaírná az aktuális verziószámot, mivel az folyamatosan változik. Azt kézzel kellene mindig változtatgatni, csak előtte mindig pontosan tudni kellene, hogy melyik verzió van a gépen.
  • Narxis
    #6722
    Szívesen, örülök. :-)
  • zotya10002
    #6721
    Köszönöm szépen sikerült!!!!:-)
  • zotya10002
    #6720
    Oké köszi!!Megnézem délután hogy jó lesz e, mert aludnom kell éjszakás voltam:-)))))