6840
  • betak
    #6800
    Helló! Kérnék egy kis segítséget. Az lenne a gondom hogy a játék índításnál beírtam a tulajdonságok-cél mappába az exe után hogy enableconsole ez idáig rendben is van csak a ~ billentyűvel nem tudom előhozni a konzolt hogy a kódokat beírhassam.Mi lehet a gond?
  • asde3
    #6799
    2007 aznembaj, alap moh:aa is mikori aztán még mindig zuzom pro-ba.
  • benkoszabi
    #6798
    Sztem meg MÁR nem annyira...2007-es játék, nem egy nagy szám, inkább kodozz
  • asde3
    #6797
    Üdv all. Nyomják sokan airborne-t multiba magyarok, vagy még nem annyira ? Külfdöldiek ?
  • Bandy77
    #6796
    Rendesen áll ez az oldal!!?
  • att88ila
    #6795
    Helo!Elküldené nekem valaki az Airborne magyarositását?
    ([email protected])Elöre is kössz!!
  • Bandy77
    #6794
    Helló!Igen igen!Ez az a rész,eddig megy is a dolog!Csak a tankot nem tudom hogy iktassam ki!?Hellóka Üdv!
  • Jim Morrison
    #6793
    ezaz?
  • Bandy77
    #6792
    Hellóka!Én is ugyanezzel a problémával küzdök de nem sikerült még nekem se megfejteni hogy tudnék tovább jutni a játékban???Ha valaki tud megoldást irjon koszi!!
  • Shep
    #6791
    Nekem is ez volt xp alatt sehogy nem tudtam feltelepíteni, a megoldást a vista jelentette.
  • tritonkirály
    #6790
    Sziasztok...
    Lenne egy kis problémám amit még az EA szakemberei sem oldottak meg.
    Megvettem a játékot berakom a dvd-t a meghajtóba és ujraindul a gép.
    még csak a telepités elkezdéséig sem jutok el.
    Aztán mondták hogy probáljam meg kikapcsolni az autorun-t na hát azzal eljutottam az ageia telepitéséig de semmi nem történt.
    Aztán mondták hogy kapcsoljak ki valamilyen programot ami zavarhatja a játékot, de hát melyik lehet az?
    Nagyon megköszönném ha adnátok tippeket mi lehet a gond vagy melyik programot kapcsoljam ki.....

    köszönöm Ati
  • feco54
    #6789
    Amugy az elsö két fokozatot nagyon jól megcsinálták.Teljesithető,és élvezetes,csak az a harmadik, legnehezebb fokozat ne lenne,ott elbaszták a játékot.Irreális ,kiszámithatatlan,idegesitö,és nagyon sok hiba van benne.Nagyon meg akarták neheziteni ,bár én lenyomtam a flaktown-ig,de itt már feladtam.A pisztoly akár ne is lenne.Ötször tizszer bele kell lőni a nácikba,hogy legalább felédforduljanak,és rádnézzenek,és hajlandók legyenek egy sorozatot beléd ereszteni.Ugy hogy ,ne vedd elö!!!!!!
  • feco54
    #6788
    A játék utolsó küldetése a flaktown, harmadik fokozatban,gusztustalanul idegesitő.Lehetetlen teljesiteni a végén.Teljesen irreális lesz.A hátadmögött,föld alol kibuvó ellenség ,az elpusztithatatlan golyószórós aki egy tár löszer,és egy grammon gránát után sem hajlandó meghalni.Ráadásul egyszerre több is támad ,és csak rád!!Gyakorlatilag aki rád lö,és az van rendesen,nem tud hibázni.Még a helyszinre sem érkeztél,máris teljesen lehetetlen lukakból már halálra sebeztek.Az ellenség páncélöklöt kezelö harcosa egy másodperc alatt újra tudja tölteni a csövet,és halál ponosan talál,és persze csak terád vadászik.Szóval elment a kedvem az egésztöl,mert nagyon elbaszták a végére.
  • Narxis
    #6787
  • SAFIII
    #6786
    Szerintem elég gyenge lett
  • CB Csipi
    #6785
    Sziasztok! Akik szoktak többszemélyes módban játszani azok szólhatnának, és összehozhatnánk egy csapatot!
  • jopek13
    #6784
    Nekem is ugyanez volt a problémám, aztán letöröltem a physix-et és utána feltelepedett a honor, de nem ment egy másik játék ,ezután a másik játék lemezéről visszatelepitettem a physix-et és utána mindét játék ment rendesen.
  • Narxis
    #6783
    Igen azt!
  • JACKAL89
    #6782
    Üdv!

    Nekem is ilyen a gondom. Egyetlen egy olyan mappát találtam a C meghajtón, aminek ilyesmi a neve, ez pedig AGEIA Technologies.
    Ezt kell törölnöm?
    Köszi a választ!
  • Narxis
    #6781
    Távolítsd el aPhysX-et a gépről, teljesen és utána telepítsd a játékot.
  • dezsőnéni
    #6780
    Hali
    Lenne egy kis gondom az airborne telepítésével. Miután beírom a kódot, valamilyen PhysX nevű progit akar telepíteni. De nekem megjelenik a kék csík és azonnal el is tűnik a telepítője, a játék telepítése pedig nem folytatódik (vagy inkább el sem kezdődik...). Próbáltam a PhysX-et külön feltelepíteni a lemezről, de azt írta, hogy ennél nekem újabb verzióm van, úgyhogy nem rakja fel.
    Mit kellene tennem, hogy fel tudjam tenni a játékot?
  • Szarka Péter
    #6779
    sziasztok az airbornal kapcsolatban leene kérdésem miért akadozik két magos procin ? Mer azt írja ki a beállításoknál,hogy 2G ramom van , de 3 van a gépben miért 2-őt írki és miért akadozik a proci egy AMD Athlon 64 X2 7850 BOX Black edition 2,8 Ghz-es kétmagos proci . Lehet , hogy egymagosnak nézia játék mert a gépigénye 2,8 Ghz egy magos az ajánlott megy 3,5 Ghz egy magos lehet, hogy ha felhúznám 3,5 -re fullon menne miért csinálja ezt? NIncs optimizálva kétmagos procira vagy be lehet állítani? Segítsetek.Köszönöm
  • Shanyec
    #6778
    Sziasztok!

    Windows7 64 bit-es rendszer alatt pörgöm és az volna a kérdésem,hogy megoldható Airborne telepitese???
    Vagy ezt felejtsem el és 64 bit alá ez nem települ!?

    Örülnék ha ez valahogy megoldható lenne!

    Válaszokat előre is köszönöm!!

    S.
  • ddt500
    #6777
    Hy emberek. Nem tudok accuntot kreálni. A zip codra folyton invalidot ír ki. Valami ötlet?(Próbáltam többfélét)
  • oregon1987
    #6776
    Videó kártyád szar!
  • Szarka Péter
    #6775
    Sziasztok! Tudnátok segíteni nem tudom miért akadozik az Airborne 800*600-as felbontásban játszok ,de még így is akadozik mikor egy tank felrobban és ég.Egyébként fullon megy grafikán a gépem egy AMD Athlon 64 X2 7850 BOX Black Edition 2G rammal , de ez már 1,5 G ram mert az integrált videókártya lefoglalja a többi rammot 8 avideókártya ATI Radeon HD 3200-as . Ne tudjátok miért akadozik? Esetleg kevés a 1,5 G-RAM vagy gagyi a videókártyám avideókártya most 512 mg-os a rammal amit az integrálz videókártya levett.
  • KaszaN
    #6774
    Szevasztok
    Megvettem a játékot és elindítanám a talepítést kéri a kulcsot beírom továb és azán nemtörténik semmi. Milehet a gond?
  • Gados Alex
    #6773
    csá all
    azt miért irja ki hogy kérjük helyeze be az eredeti moh airborne cd /dvd ét??
    naon meg köszönöm na csá all kösz akk elöre is
  • dave10000
    #6772
    Nekem is sikerült megoldani a lentebb írottak alapján
  • dave10000
    #6771
    nono27 neked, hogy sikerült megoldani ?
  • dave10000
    #6770
    Sziasztok.

    Az lenne a problémám, hogy amikor telepítem a játékot eljutok odáig, hogy az AGEIA-t akarja felrakni de amikor leokozom végigmegy a csík és ennyi. Lehetséges, hogy az a probléma, hogy már fel van rakva az AGEIA ?

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • steweee
    #6769
    elkeserítően vacak egy call of duty world at warhoz képest az egész....

    pedig egy cég írja, nem ?:
  • collin
    #6768
    Sziasztok,

    most kezdeném az airbone-t, de a telepítésnél beugat, hogy nem támogatott a grafkártyám.
    kicsit utánakerestem, és az alábbiakat találtam:
    (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE, 7300GS, 7300GT kártyák, amiket nem támogattak).

    A kártyám: asus a9550ge 256 ddr-rel

    tudnátok segíteni, hogyan tudom ráerőszakolni valahogy a gépre??

    előre is köszönöm

    üdv:

    collin

  • nono27
    #6767
    Végre megvan a megoldás!Mükődik a játék!Yes
  • Colton
    #6766
    Hali!

    Valaki át tudna nekem küldeni egy linket az eredeti exe fájl-ról?

    köszi!
  • nono27
    #6765
    Hali.Nekem is ez a bajom.Nekem se telepiti fel maga a játékot.Valami megoldás?
  • bence19940611
    #6764
    Hellósztok!Van egy problémám fel akarom telepíteni a játékot beírom a cd-keyt és elindul az agei physics feltelepíti és utánna semmi mit kell ilyenkor csinálni?
  • bea82
    #6763
    up
  • bea82
    #6762
    hello sracok
    felraktam ujra a jatekot, de csak par palyat akarok megnezni, viszont elvesztek a mentesek, szedtem le mentest netrol (ezt), nemtom jo e, de nem tolti be, nem ertem miert
    mi a trukkje? bemasolom a saved-be es semmi, mindig ugyanazt az allast latom amit en is megcsinaltam (husky)
    help
  • highlander15
    #6761
    "Azt írja lőjem ki a Tigris tankot a gammonal,de hiába lövöm nem pusztul+."

    Aki ilyen hülye az köpjön fel és álljon alá!