6840
  • 11awalker
    #6840
    Nem tudja, hogy tudom elindítani a játékot Windows 10 alatt, mindig azt írja ki, hogy a videokártyám nem támogatott. :(
  • att88ila
    #6839
    Sziasztok!
    Most szeretnék játszani ezzel a játékkal.Kérdésem az lenne,hogy feltelepiti a játékot és rámék a befelyezés gombra és letörlödik a játék?Miért van ez?
  • fery02
    #6838
    Kaptam is magyar nyelven üzenetet egy játék tanácsoadótól, akinek az ötlete be is vált, elindul a játék.

    Hátha más is hasznát veszi majd ezeknek a lépéseknek:

    "1. Hozzon létre egy felhasználói fiókot az Originben használt email címével a pogo.com oldalon.

    2. Nyissa meg a profile.ea.com oldalt és lépjen be az Origin felhasználónevével és jelszavával.

    3. Kattintson a Személyiség hozzáadása gombra.

    4. Adja meg a pogo nevét és a hozzá tartozó jelszót

    5. Kattintson a Személyiség hozzáadása gombra. "
  • fery02
    #6837
    Igazából dobozos verzióban már megvan a játék, a MoH Anniversary verzióban, csak nekem is gondom van vele. Márpedig, hogy nincsenek fegyverhangok a játékban.
    Szóval mondhatni csak kíváncsiságból dobtam ki (meg azért is, mert nem szeretek gigányi patch-eket gépen tárolni) az ablakon 2,5 eur-t, hátha ezzel a verzióval egészen véletlenül nem lesz gond.
  • Optimus Prime
    #6836
    Az EA Download Manager a "régi" Origin. Live chaten kérdez rájuk, ha mázlid van jó advisort ad. Nekem sajnos skippelnem kell a vételt, de nekem még a demóval is gond van. :D
  • fery02
    #6835
    Nagy szopás ez az egész Origin.
    Ma szereztem be a játékot én is, települ fainul Origin-ben, majd indításnál pofámba basz hibaüzenetet, hogy lépjek be az EA Download Manager-be, hogy megerősítsem a tulajdon jogomat.
    Na most ezért biztos nem fogok telepíteni Origin mellé egy másik idióta EA letöltőt, már más valaki is feltette ezt a kérdést EA fórumon, pont a mai napon.
    Előbb megvárom mi lesz a vége. :)

    Hülye voltam, hogy anno nem Steam-en zsebeltem be, még olcsóbb is volt valamennyivel.
  • Optimus Prime
    #6834
    Üdv!

    1. Originen most 2,5 euró a játék
    2. a demónál, hogy oldom meg hogy a hülye PhysX telepítés menjen... ne menjen?

    Ha OK-zom se jó, mert újabb van fent, ha törlöm kilövöm leáll a telepítés. Töröljem a mostanit, tegyem fel, majd le a régit és vissza az újat? Egyébként ér ennyi herce-hurcát a játék/demó?
  • zoliapu
    #6833
    Sztem a célzás (irányzékos) nem olyan gáz. Ha úgy vesszük az életben sem egyszerű a csatattéren így dolgozni.
  • Örült kutya
    #6832
    Sziasztok, nekem is az a PhysX -es peroblémám van.
    Hogyan oldottátok meg?
    Peter1 te mit csináltál?
    Nekem GTS 450 vieokártya van.( már ha számít)
  • dezsolti78
    #6831
    Gyerekek, Steam-en 700- Forint a játék!!! Vegyétek aztán gyertek multizni, van még egy-két jó szerver. üdv
  • Jim Morrison
    #6830
    nektek ilyen bug sosem volt? :D multiban, kicsit zavaro de nagyon raj :D
  • PetiSzgd
    #6829
    Szia! nekem is ilyen videó kártyám van! neked hogy sikerült fel tenned..?? ill. sikerült e...?? :
  • darki81
    #6828
    én nemjátszom vele, de ha a googléba beirod, akkor csak 1.3-at látni, de ha nemengedi telepiteni, akkor elötte felkell tenni az 1.2-őt, ha aztse, az elött az 1.1-et. Amugy meg mostantól már van uj medal of honor :)
  • micski2
    #6827
    Sziasztok!

    Megvettem ezt a Classic csomagot az összes Moha bent van!

    Kérdésem az lenne,hogy az Airborne-al hogyan tudok neten játszani?

    Mitt kell letöltenenm hozzá?
    1.1Patch-et már felraktam!
    olvastam hogy 1.3 kell hozzá de a hivatalos oldalon is van 3 verzió és nem tudom melyiket szedjem le mert több GB mindegyik!


    Kszönöm előre is!
  • Romeo One
    #6826
    Nem. XP64 alatt ugyanezt csinálja.
  • Romeo One
    #6825
    Szia!
    Nekem ugyanez. Nálad hogy oldódott meg?
  • vagee
    #6824
    Sziasztok! Ugyan az a problémám, mint tortának pár sorral lejjebb, elindul a telepítés, és mielőtt befejeződne, leáll. A Phisyx-et letöröltem. Torta, ha letudnád írni h kell ezt megoldani, vagy bárki más azt nagyon megköszönném
  • Charly
    #6823
    Sziasztok miért pörgök folyamatossan?Win7 miatt?
  • Peter1
    #6822
    Megoldottam tényleg érdemes olvasni...
  • Peter1
    #6821
    Sziasztok,
    Felszerettem volna rakni újra ezt a játékot, de a physX résznél megáll. Ha manuálisan próbálom a physX feltenni, akkor pedig ez a hibaüzenetet írja ki: "AGEIA PhysX Version 909.08.14 is already installed. You must unisnstall the exiting version before installing PhysX Version 7.07.09."

    De nem tudom a régit letörölni, mert valószínű, hogy a videókártya tette ezt is fel (ami fent van).

    A videókártyám típusa: NVIDIA GeForce GT220-as.

    Előfordulhat, hogy a játék nem támogatja ezt a kártyát?
    Vagy mi lehet a megoldás? Maga az AGEIA PhysX nem található a "programok telepítése, törlése" menüpontban.

    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • tototto
    #6820
    köszi a gyors választ :)
  • Hecker007
    #6819
    magyar benne, nekem is így van meg
  • tototto
    #6818
    nem tudja valaki hogy ennél a verziónál az airborne magyar feliratos e, mert az eredeti kiadásban az volt, de erre Classic verziósra meg a borítón az van írva hogy angol nyelvű a szoftver?
  • Hecker007
    #6817
    Üdv! Valaki játszik esetleg multiban még?
  • Narxis
    #6816
    Patcheld fel 1.3-ra.
  • fery02
    #6815
    Olvasom közben, hogy "Audigy kártyákon Vista alatt szarabb hangminőséget kell várni".
    Írhatták volna konkrétan azt is, hogy pl hiányozgatnak a hangok, de ők tudják.

    Mind1, ha valakinek ennek ellenére lenne még valami ötlete, kérem pm-be intézze, mert így is sok topikom van fav-ba, ez meg úgy sem pörög.
    Köszönöm!
  • fery02
    #6814
    Olyan gondom van, hogy játékban hiányozgatnak bizonyos hangok. Sokszor olyan üres az egész egy igazi háborús hangzavarhoz képest. Pl nagyon gyakran hiányoznak a fegyverhangok, még a miénk is nagyon sokszor hiányzik.
    Win 7 64 bit, Audigy SE kártya.
  • Torta
    #6813
    Megoldódott...
  • Torta
    #6812
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném a telepítéssel. Egyszer már régebben fent volt, végig is játszottam, gondoltam felrakom ismét, de az istennek sem megy fel. A physX-es problémát tudom, az nem gond, elvileg végig is ér a telepítés, de a végén azt írja ki, hogy a telepítésvarázsló idő előtt leállt.



    Xp és Nvidia 9600Gt van.
  • #6811
    nálam az volt a gond h felvolt téve egy korábbi physX
    azt letörölötem utána már ment tovább a telepítés!
  • Kongy
    #6810
    Nekem telepítésnél PhysX után megáll...
  • #6809
    nekem sajnos nincsen benne
  • Jim Morrison
    #6808
    szerintem az az amit leiirtam :D nincs bent a kezikonyvben?
  • #6807
    őőő :D
    hát bemegyek a menübe oda h eredmények és jutalmak és ottvannak a küldetések nevei alattuk a csillagokkal és azok mellett van még az airborne-nak a betöltös jele és odavan irva mindegyikhez h "0 az 5-ből".
    na azokra lennék én kiváncsi :D
  • Jim Morrison
    #6806
    Azokra gondolsz amiket akkor kapsz meg, ha elmész egy olyan helyre ahol van ejtőernyő? (pl. az első pályán a nagy épület meletti torony tetején)
  • #6805
    azokat a szárnyakat h lehet megszerezni a küldetések közben?
    végigvittem de nekem egyikhez sem adott egyetsem :S
  • Narxis
    #6804
    Akkor lehet neki is fent van, csak figyelmetlen volt.. :D
  • #6803
    bocs... XD
    de mégis felvolt téve a fízix...
    nálam ez volt a gond. :D
  • #6802
    nekemis pont ez a hibám lenne. nekem nvidiás karim van és nekem sincsen feltéve a fízix...
  • HUNter Örni
    #6801
    Helló.

    Az lenne a problémám, hogy amikor telepítem a játékot, az AGEIA-t akarja felrakni de amikor okézom végigmegy a csík és kilép és semmi. AGEIA nincs fen sőt ATIs kártyám van ?????????????????? ?

    Előre is köszönöm.......