865
Windows Xp 154megás változata
  • Calver
    #705
    asszem tudok

    jobbklikk sajátgépen -> services -> listában megkeresed a printer spoolert -> properties -> startup type: automaticra állítod majd start gomb

    sokat szívtam vele mert igen körülményes volt nélküle felrakni nyomtatót
  • sunshine73
    #704
    Tiny Xp rev05: add printer wizard/local printer/create new port/standart tcp/ip port - hibaüzenet: error loading the tcp mib library.

    Tudtok segíteni?

    A windows kb nem segített, kicseréltem a tcp mib-et és még amit javasoltak.

  • Lazarus
    #703
    már létezik vLite, nem kell sokáig vári :)
  • Dying Soul
    #702
    Huh, jó volna ha Vistára is kihoznák a Tiny sorozatot.
  • bajusza
    #701
    Nagyon köszi mások nevében is.
  • Calver
    #700
    ö'öm és bódottá
  • Calver
    #699
    ötlet elfogadva, mindjárt lejön és feltolom vhova, amugy csak 226KB
  • bajusza
    #698
    Valaki felrakhatná a TinyXP Guide-ot valahová, hogy mindig elérhető legyen - ez lenne a megoldás.
  • Me0w
    #697
    Fogsz egy magyar xp-t, letoltod hozza az sp2-ot meg a hotfixeket, nLite-al osszerakod az isot ugy hogy annyit hagysz benne mint a Tinyban van. Olvass vissza, van szo a tiny guiderol valahol.
  • Lazarus
    #696
    Egy ilyen engem is érdekelne, hogy ugyan olyan legyen mint az eXperience féle valamelyik verzió, csak magyarul
  • bajusza
    #695
    Tud valaki olyan leírás, amely alapján magyar nyelvű TinyXP-t lehessen készíteni. A leírás lehetőleg magyar legyen (ha van ilyen).
  • doman
    #694
    ide vinyó, az alaplap meg pII,
    háát köszi az ötleteket, még próbálkozom
  • Mihail
    #693
    meg alaplapod chipsete lehet még érdekes. nekem a régi nfroce II-es alaplapomra csak úgy sikerült tiny xp rev5-öt feltenni, hogy ki kellett szednem az összes sata meg scsi drivert amit beletettek a telepítőbe, és csak az nvidia nfroce II-höz való sata drivert hagytam benne
  • Mihail
    #692
    hát akkor több ötletem nekem sincs..
    talán még annyi hogy sata wincsid van-e? mert azokkal szoktak lenni problémák windows telepítéskor
  • doman
    #691
    igen
  • Mihail
    #690
    hm.. a partíció amire installálni akartad primary és active?
  • doman
    #689
    azzal próbálkoztam
  • Mihail
    #688
    töltsél le rev 5-öt annak nincsenek már ilyen gyerekbetegségei
  • NEXUS6
    #687
    Szerintem tölts le másik verziót.
  • doman
    #686
    a PowerMax nem talált semmi hibát, hogyan tovább?
    egyébként a norm. xp-t feltudomrá telepíteni, csak a tinyxp-t nem
  • passatgt
    #685
    a vistás tinyxp-ről egy screenshotot légyszives rakjatok be
    Előre is köszi
  • doman
    #684
    a helyzet az, h ha elindítom a tinyxp telepítést, mindenáron formázni akarja a vinyót
  • Mihail
    #683
    van a tiny xp-nek egy verziója ahol nem jó benne a windows formázó progija, lehet hogy megoldod azzal hogy rendes xp telepítőlemezzel megfotmázod és utána teszel rá tiny xp-t
  • Calver
    #682
    btw gyári formázás angolul low level format, keress vinyódhoz való progira gugliban
  • Calver
    #681
    lehet, hogy tényleg sérült a vinyód, akkor a megoldás kidobni és venni újat.
    de megpróbálhatod a gyári formázást is, ártani nem árthat (pl PowerMax)
  • doman
    #680
    ez, ok. de mi a megoldás, mert az ujra particionálást próbáltam.
  • NEXUS6
    #679
    Valszeg az a probléma ami oda van írva!;(
    Vagy is hogy srült a partíció.
  • doman
    #678
    hali,
    egy kérdésem lenne tinyxp-vel kapcsolatban. elindítom a telepítést és mindig vissza ugrik, h nem jól van megformázva a HDD. mi lehet a gond?
    ez az üzenete:

    "Setup was unable to format the partition. The disk may be damaged."
    előre is köszi
  • atys2
    #677
    Nagyon kösziiii! :)
  • Lazarus
    #676
    Start, Settings, R&L options, languages, details, add
  • atys2
    #675
    Szevasztok!
    Feltettem a laptopomra a Tiny XP rev04-et. Megy minden tökéletesen, csak magyar billentyűzetet nem tudok telepíteni. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
  • KnightRider
    #674

    Köszi és bocs a lámaságért...
  • Calver
    #673
    ööö... ugy nézem h de.
    ezért nem értettem én mi a problémád
  • NEXUS6
    #672
    Khmm...

    Az image megírása bootolható lemezt eredményez!;)))
  • KnightRider
    #671

    Oké, értem én, AKKORA láma azért nem vagyok :D

    Bootolható lemezt hogy írjak belőle?, az a kérdés...
  • Calver
    #670
    ööö... kiírod? Neroban keress vmi olyat h Burn Image, az lesz a te barátod. (6.6 alatt Recorder->Burn Image-nél van, nemtom 7-es verziónál variáltak-e a menün)
  • KnightRider
    #669

    Ja, elfelejtettem: Nero 7 Premiumom és Roxio Easy Media Creatorom van a nemes feladat véghezvitelére :D
  • KnightRider
    #668

    Hali!

    Nem akarok nagy lámának tűnni, de hogy tudok a Tiny XP letöltött iso file-jából bootolható CD-t gyártani? Nagyon kipróbálnám már ezt, jó lesz a kisgépre...
  • Calver
    #667
    rock'n'roll! megvan h 2003 alatt hogy kell megcsinálni! figyeljétek a trükköt: ctrl+alt+del, change password, beírod az új jelszót (régi üres) és kész! ha másik gépről akarod megnézni megosztást az összes dolgod annyi hogy belépsz a Server2003 felhasználónévvel és az általad megadott jelszóval!
  • gabor1968
    #666
    Nincs mit! Nálam csak annyi a változás hogy az Admin fióknál is megadtam egy jelszót, és nálam ezt a jelszót és azonosítót kérte! Most a létrehozott fióknál nem kell a jelszót írogatni!