264
Peugeot
  • JGTC
    #103
    ha valaki tudja, vagy a neten látott olyan vagy hasonló matricát mint ami ennek a 207RCup, vagy a 407 Silhoutte oldalán van az okvetlen szóljon!!! Most ez a dilim ilyet akarok!!!
  • JGTC
    #102
    eléggé lefagyott ez a topik elkél egy kis vérfrissítés

    Peugeot 207 RCup




  • JGTC
    #101
    thx
  • Jhon Balu
    #100
    naon jók a járgányok
  • DJ Bee18
    #99
    Álmom
    Quattroporte Executive GT

  • JGTC
    #98
    Peugeot Concept Oxia









  • JGTC
    #97
    Peugeot 905





  • JGTC
    #96






  • JGTC
    #95
    dobok is pár képet





  • JGTC
    #94
    jó kis topik ez el kéne juttatni legalább 100ig
  • Jhon Balu
    #93
    azis jó kocsi...
  • DJ Bee18
    #92
    én inkább H2-be :), de az álmaim autója egy Maserati Quattroporte
  • Jhon Balu
    #91
    nemhiszem el,hogy csak ennyi lett volna.
  • Jhon Balu
    #90
    igen énis mongyuk álmaim kocsijába egy hammer h3-ba.
  • JGTC
    #89
    a kényelem tényleg elég mérvadó, de azért másba is beleülnék ami nem Franci
  • Jhon Balu
    #88
    énis nagyon sokat vezetem a sajátomat de a cégnél csupa német autó van astra,vento,transzporterek de mindeggyik olyan mintha padra ülnék nembeszélve a rugózásukat is qrva kemények elöször mindíg azt hittem nagyon fel lettek fujva a gumik azért olyan pattogósak de nem mind ijen..a sajátomban ezekhez képest mintha sétahajóval mennék ugy ring az uton.
  • [HUN]FaTaL
    #87
    ebben van valami:) 120km után ki sem akarok szállni sárikából:D
  • DJ Bee18
    #86
    egyik ismerősömnek, meg elindult a 607-ben az elektromos ülés előre, a kormány pedig az ölébe :DDD autópályán 160-nal, azonnal megállt, mert már tiszta majompózban ült benne :DD Mondjuk nem tudom igaz-e...
  • DJ Bee18
    #85
    Családban céges 307 SW van, sztem a legjobb a kategóriában a megbízhatóságot, és a szervízt leszámítva, mondjuk 30000km van benne, még nem volt semmi gond, előtte egy Laguna II Grandtour volt, na az jó kis gép volt (1,9 dci), a kötelezőket leszámítva nem volt szervízben, pedig 2 év alatt 150 000km ment bele :DDDDD, csak a vezetőülés recsegett kicsit, de saját autónak inkább japánt választanék
  • Jhon Balu
    #84
    aki vezetett már francia kocsit az másba bese ül vagy legalább is a kényelmet nemadja fel más fapados kocsira...
  • [HUN]FaTaL
    #83
    tapasztalat alapján imádom a francia autókat. itthon most citroenünk van és nagyon imádom, peugeot-t sajnos nem vezettem, de nagyon tetszenek:)
  • HD JOHNNIE
    #82
    Na mizu emberek? behalt a tápik? :) egyébként egy kicsit elkanyarodtatok a témától... :D
  • JGTC
    #81
    az volt, de úgy már nagyon gyengén ment!!!
  • Jhon Balu
    #80
    gondolom klimás volt a gép mint enyém mert nyáron naon gáz a bőrbevonat az üléseken...
  • JGTC
    #79
    nekünk is az volt, húúú és a belseje tiszta bőr volt áááááááááááá
    az ütött simán még sok mai autó is... (belseje)
  • Jhon Balu
    #78
    tudom azis volt imádtam a gépet mert nagyon keveset fogyasztott.1.9trd-volt
  • JGTC
    #77
    Citroen BX ugyanez, de még sorolhatnánk reggelig...
  • Jhon Balu
    #76
    hát igen egy elcseszett méretezések vannak benne.
    voltmár velem is,hogy a 13-asnagyvolt 14-es meg kicsi(villáskulcs)
  • Tomalak
    #75
    11es kulcs rulez :d
  • Jhon Balu
    #74
    azbiztos,hogy othon nemigazán lehet őket barkácsolni hacsak nincsmeg hozzá a megfelelő szerszámod.de szeretem a kihivásokat.....
  • HD JOHNNIE
    #73
    ejha! az a gond a francia autókkal, legalábbis a peugeot-val biztos, hogy teljesen speciális szerszámkészlet kell hozzájuk... ha egy mezei autószerelőcimbi meghallja a szót, hogy peugeot, akkor elkezd jajjgatni, nem is értem miért?
  • Jhon Balu
    #72
    sajnos elég húzosak az alkatrész árak és assem mindeggy mit veszel hozzá mert a bolond franciák azt raknak az autóba ami éppen van náluk a polcon.jártam már énis igy az enyémmel is első féktárcsákat vettem meg betéteket hozzá a boltba elkérték a forgalmit mindent bepötyögtek a gépbe és kiadta,hogy melyik való hozzá.othon nekiállunk kicserélni és döbbentent vettük észre,hogy nemis hasonlított ahhoz ami fentvolt rajta eredetileg.
  • HD JOHNNIE
    #71
    az gáz! főleg egy nem kevésmillkás autónál... A mi 206-sunk másfél éves, használjuk is szegényt elég rendesen, ha jól emléxem most tartunk 70ezer km-nél. 3 probléma volt vele eddig: egyszer összeakadt az ablaktörtlő.megoldódott. egyszer mentünk Pestre, emléxem nagyon hideg volt,-10 -15 fok körüli, megtettünk 180km-t gond nélkül majd egy előzésnél 130-as tempóban leállt a kocsi a seggem alatt... utólag kiderült, hogy nagy vékony az alvázon futó üzemanyagcsöve és megdermedt benne a nafta... a másik: a jobb oldali fényszórót vmiért fél évente cserélni kell... :( a kocsi egyébként 1.4-es HDI. egy másik bosszantó dolog: németországba kellett mennem és észrevettem, hogy nagyon szar az ablaktörlő így le akartam cserélni vmelyik benzinkúton... az 1300km túra alatt kb 30 benzinkúton áltam meg és egyszerűen sehol nem találtam rávaló lapátot! a kiskocsinak hetvenvalahány centiméteres a lapátja és sehol nem tartottak akkorát... meg kellett vennem a peugeot-nál darabját 6000 forintos áron...
  • Jhon Balu
    #70
    ismerősömnek van egy 607-se abban meg menetközben elszólta magát a légzsák csak ugy.....
  • JGTC
    #69
    tényleg van ,nekem is kontakt hibás egy két dolog
    néha menetközben megszólal a világításra figyelmeztető sípolás (olyankor csak megpaskolom és már tudja is hol a helye :))
    meg az utastér világítás egyszer szórakozott de azóta nem
  • Jhon Balu
    #68
    mást is hallottam róluk sok apro kis gond van velük meg a 307-kel is főleg elektronikai hibák.
  • JGTC
    #67
    elég jó autó, ha eltekintünk egy két apróságtól ami egy kis autónak a velejárója
    viszont ami nagyon nem tetszik benne az az, hogy a fékei nagyon gyengék, a futóműve szerintem túlzottan puha, és sokat eszik a méreteihez képest

    Nekünk volt 205-ösünk anno 95körül és az nem volt rossz, de mostmár nem vennék olyat mert már szinte mind agyon van tiporva... keveset látni ami még mindíg pöpec
  • Aquir
    #66
    Én egy Peugeot 206-oson tanultam és vizsgáztam :)

    Írok is ide egy ilyet:
  • Tomalak
    #65
    :) s milyen? agyalok hogy majd 205 osom vagy 106 osom legyen
  • JGTC
    #64
    106ossal van kemény 1hónapja:)