264
Peugeot
  • Tomalak
    #63
    Van valakinek tapasztalata 205 ossel illetve 106 ossal?
  • Tomalak
    #62
    Hasznàltam a keresot kedves szépbeszédu uram is mi ad Isten nem volt ilyen topic cspàn egy 206 osokra szakosodott, szoval innentol kezdve csà és pl fogd vissza magad ha velem beszélsz.
  • Cat 02 #61
    Peugeot 406 4eva :D :P

    (meg RX-8)
  • schrank
    #60
    hát még hányszor kell lemondanom hogy az az embléma csúnya az orrán ilyenre tessék csinálni paintba dobtam össze izibe úgyhogy a jelvény lapos lett de a lényeg gondolomlátszik
  • Jhon Balu
    #59
    sajnos énis rájöttem,hogy az alkatrészek a francia autóhoz nagyon drágák dehát a jót és a minőséget megkell fizetni.
  • JGTC
    #58
    Hátúlról már megvolt, akkor most jöjjön előről!
  • JGTC
    #57
    találni már találtam én is cumókat igaz a neten, de azoknak abnormális áruk volt :(
  • Jhon Balu
    #56
    nekem is ha valami kell a kocsihoz elöször a bazárt szoktam olvasgatni hátha rátalálok arra amit keresek,ha nem akkor sajna autósbolt.
  • JGTC
    #55
    van autód?
  • JGTC
    #54
    nekem 106 /96-utáni típushoz kéne egy hátsó spoiler, vagy ami van :)
    ha valaki tudna segíteni az írjon, vagy dobjon egy privit. THX!!
  • avcom
    #53
    sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudttok-e véletlenül egy lelőhelyet, ahol be lehet szerezni Peugeot 205 GR 1.1 (1986) kézikönyvet, akár elektronikus formában. Angol is jó.

    Köszi!
  • ZsirosKenyer
    #52
    francia autók nagy gagyik
  • HD JOHNNIE
    #51
    hűűű!!! ilyet hol? mennyiért? :))
  • RaST
    #50
    Wow .. Szép
  • gnar killer
    #49
  • JGTC
    #48
  • JGTC
    #47
    húú banyeg nekem is ez van... a biztonságérzetem nőtt
  • Peugeot
    #46
    itt elsö sorba azon volt a hangsuly hogy lusta keresöt használni még mielött ezen vitatkoznál !
  • Jhon Balu
    #45
    csak valahogy engem sohasem vonzottak a kétajtós autók...
  • HD JOHNNIE
    #44
  • Jhon Balu
    #43
    szép!!!!!
  • RaST
    #42
  • Jhon Balu
    #41
    kinek mijön be....
  • JohnnySmith
    #40
    :D Tény :)
    Nem sztem se a franciákat se a francia autókat...Talán a renault tudom elviselni vlahogy...
  • Gladiator
    #39
    gratulálok! olyan permbant adnék neked, hogy beszarsz. legalább a keresőt használnád, ha szar topikot akarsz nyitni!
  • ngcsnet
    #38
    "peugeot 206 406" :S
  • Peugeot
    #37
    jó szia majd legközelebb ! peugeot
  • RaST
    #36
    Nekem is Peugeotom van. Majd délután csinálok róla képet ;)
  • Jhon Balu
    #35
    nemtalált 1.6 benzines és legalább is itt győrben nagyon sok futkározik belöle persze nemigazán kombik...
    elötte lévő kocsim volt diesel citroén bx 1.9-es
  • schrank
    #34
    fogadjunk hogy dízel és szarér-hugyér szerzel üzemanyagot más mentséget nem találok a "hóbórtodra" pláne hogy kombi talán a tiéd az egyedüli az országban
  • Jhon Balu
    #33
    sziasztok!
    imádom a francia kocsikat már volt egy pár,mostani drágaságom.....

  • 0ppika
    #32
    Hát szvsz nem ment gyorsan egyáltalán, és a kanyar is elég enyhe volt, csak megmutatkozott a vezetői tudás és az ABS hiánya
  • blackgamer
    #31
    az 1007-es tetszik
  • HD JOHNNIE
    #30
    egy jó kis videó egy új peugeot-ról :)
  • HD JOHNNIE
    #29
    ez a video nagyon fájt, nekem is 206-som van :) mongyuk nem értem mi a f**ért kell ennyivel menni egy ilyen kanyarban... a 206-os előtt egy 98-as 306-osunk volt mindkettőt nagyon szeretem :)illetve sikerült vezetnem egy 407-est, na az egy jó verda :D jó kocsi a peugeot sztem, habár vannak furcsaságai...
  • gnar killer
    #28
    hát a lánctalp elég érdekes...
  • bertino
    #27
    igen, csak tulzásba vitték a dolgokat, minek hatására kicsit kiszerettem belőle :((
  • gnar killer
    #26
    valahol ennek a filmnek a hatására szerettem bele ebbe a kocsiba (=
  • bertino
    #25
    a kezdetektől... a harmadik részig

    végülis ez is Peugeot
  • bertino
    #24