228
Minden ami FIAT!
  • grande2006
    #148
    Teljesen úgy fog kinézni,mint a képeken van! :)
  • grande2006
    #147
    Úgy néz ki pénteken hozzuk el a drága Bravo-tKattKatt 2
  • SötétBarom
    #146
    Legalább turbo? :D
  • manutdzoli
    #145
    Sziasztok fiatosok!Puntom van és nagyon bejött!Go FIAT!!GO FERRARI!!
  • DJ BP
    #144
    te háborodtál fel ember...
    Azzal van a bajom, hogy te csak saját dolgaidat lökted, a többiek által tapasztalt dolgokat meg hihetetlennek gondoltad. Meg harmadjára kérdem, miért jó ez neked? Azt hitted újat mondasz?

    Meg ezeket a megbízhatóság-huszárokat unom, mások autóiban kutatsz...

    Egyértelmű, hogy aki szereti a Fiatot, ezek a dolgok nem történtek meg, ennyi...
  • pszihopata
    #143
    Tudjuk hogy olasz autó rizikós-akkor mi a cukros faszért vitatkozol,ha egyetértesz velem!Leírom a tapasztalataimat,erre idejössz kötözködni!Te vagy itt az ügyeletes megmondóember,akinek muszály mindenhez kommentárt fűznie?Még fiátod sem volt soha, akkor mit keresel itt?Kurvára értesz mindenhez,mi?Részemről téma lezárva,terelgesd a fiát topicot a volvós és peugeot-os tapasztalatoddal tovább!
  • SötétBarom
    #142
    Ez nem vicc! Télleg toyota dísztárcsák vannak rajta!!!
  • DJ BP
    #141
    de értjük baszki, tudjuk hogy olasz autó rizkikós, de mit lovagolsz ezen? Azt hiszed te találtad fel a spanyolviaszt? :)
  • pszihopata
    #140
    Halálra röhögtem magam,jó a humorod leszel a barátom?
  • pszihopata
    #139
    Honnan veszed,hogy nem hiszem el?Leírta a tapasztalatait a brava-járól,hol olvastad hogy nem hiszem el?Elhiszem!Azt is elhiszem hogy több 100000-et elmennek hiba nélkül.De az is tény,hogy vannak problémásabb darabok.Japán kocsiban is vannak!Ami nem mindegy az az,hogy hány %-ban.A hibastatisztika a ún. 'hétfői darabok"-ról szól.Amelyik márkánál ez több,az rizikósabb.A nyolcvanas években az volt a különbség a lada és a dacia között,hogy a lada stabilabb minőségű volt.2007-ben a hibastatisztikák ugyanezt mutatják.Opel omegát nem lehet eladni használtan,de voyagert,164-et,espace-t,lagunát sem érdekes módon,és ezek kullognak a táblázatok végén.Persze a használtpiaci árak nem 100%-ban mutatják a helyzetet /kereslet-kínálat presztizs stb./,de ha valami túl olcsó az gyanús.Az olasz autók értékvesztése nagyon nagy,annak ellenére,hogy gyönyörű autók,és a reklámjuk sem rossz,sok a dízel,igazán megfelelnek a magyar piacra.Van olyan ember aki ne hallotta volna azt a sztereotípiát,hogy az olasz autók rosszak?Nincsen!Természetesen én nem ebből indulok ki,de magyarázd meg légyszives,miért terjedhetett ez el az olasz autókról,és miért nem másról.
  • SötétBarom
    #138
    Má tudom mivan!!! Én vagyok a fasz! Amikor elveszett 1 dísztárcsa, csak toyotásat tuttam szerezni 4 db-ot.. Sztem az a 4 tartja össze az autót! Ha gyári lenne má rég söpörhetném össze partvissal a darabjait, mer ugye széthullott.. :|
  • DJ BP
    #137
    Az a baj, hogy másnak meg nem hiszel...

    ,,Írd le légyszi a tipust,a km-t,az évjáratot!Csak eddig ilyennel nem találkoztam,ezért érdekel."


  • SötétBarom
    #136
    Uno -.-
  • pszihopata
    #135
    2 unóm volt nincs kedvem belekezdeni a hibák felsorolásába.Jártam sokat 2002-es puntóval,elektronika 2-szer szart be,szerencsére nem én perkáltam.Nem fogok tőled engedélyt kérni,hogy mit mikor írhatok le!Nem érzek különbséget igazán az olasz autók között,de talán a fiát kicst jobb az alfánál.Azért jöttem a fiát topicba,mert ezek az autók fogtak meg a legjobban az elején,de azóta megváltozott a véleményem,és akkoris leírom,még ha a helyi ügyeletes okoskáknak ez nem is tetszik.
  • DJ BP
    #134
    én meg azt tapsztaltam, hogy egy két éves 307n esnek 109000 km után semmi baja, egy Volvo V40-el meg csak szopás volt. Ettől persze a Peugeot nem lesz megbízhatóság csúcsa, de te kezdted ezt az én így tapasztalom dolgot...
  • DJ BP
    #133
    ember, a ki vagy te arra vonatkozott, hogy te azért mert egyszer így vagy úgy tapasztaltál valmit, akkor az mindenkinél úgy kell legyen. Mit gondolsz a többiek hülyék, vagy mazochisták, hogy szeretik az autójukat? Te akarod megmondani nekik hogy az ő autójuk sz*r?Sztem jogos a kérdés, mit képzelsz te magadról? Alfa topicba menj, ott szét is szednek...
  • SötétBarom
    #132
    A vita tényleg jó, de csak akkor, ha vannak tények is.

    Te még semmit nem mondtál fiatról, csak olasz autókról meg ivecóról.
  • SötétBarom
    #131
    Szoktam olvasgatni népítéletet, csak egy példa arra hogy mindennel lehet szopni:

    Szöveges ítélet

    Megvettem az új accordot. Nem azt nyújtotta amit vártam, de nem volt vele gondom, tehát egy 10/6os nyugodtan megvolt. Aztán Miskolcról hazafele megadta magát, és az út szélén várhattam az assistance-t....
    Egy szinte új, mégcsak nem is koszos hondában.
    Folyt köv, ha hasonló marad a helyzet, belátható időn belül lecserélem. De nem japánra, az biztos.
  • pszihopata
    #130
    Nekem mikor megvettem TD alfámat jószándékból mondták többen hogy ne vegyem meg.-akkor ezt negatívan éltem meg.3 hónap múlva már másképp gondolkodtam a dologról.A toyota topic-ban győzködjek valakit,hogy jó a toyota?A vita viszi előre a dolgokat,csak akkor van baj ha valaki ezt sértésnek veszi,vagy olyan hangnemben szól,hogy:KI VAGY TE-/DJ BP/,amivel megsérti a másikat.
  • DJ BP
    #129
    ,,Csak eddig ilyennel nem találkoztam,ezért érdekel."

    Mégse hiszel más tapasztalatának...
    Attól hogy egy listán 25% al van probléma, a 75% továbbra is ott van, amivel semmi gond nincs...
  • SötétBarom
    #128
    Csak azt nem értem, hogy a Fiat topicban miért próbálsz minket arról győközdni, hogy nem jó?
  • pszihopata
    #127
    Ki állította hogy egy toyota nem szarhat be?Egy toyota sokkal megbízhatóbb egy fiátnál.-én ezt írtam.Egy nyomorult megbízhatósági listát említs amiről nem ordít,hogy a fiát megbizhatatlan!Az én saját tapasztalataim összevágnak a listákkal ennyi.Akinek csak fiátja volt annak én mondhatom hogy a pl:a toyota megbízhatóbb,vagy hisz nekem vagy nem,de az ő tapasztalatai kevesebbek az enyémnél.Belerondítok a fiát topic-ba?Leírtam hogy mi róla a véleményem,erről szól a fórum.
  • SötétBarom
    #126
    Az én tapasztalataim meg az égvilágon semmit nem igazolnak.. Láttam 25évig működő hibamentes alfát, másfél év után motorcserés Tuareget, az úton magától felgyulladó Saabot... stb. Úgyis mindenki abban hisz, amit saját maga tapasztal, és (engem pl.) nem lehet meggyőzni.

    Más: egyik ismerősöm most vett egy 3 éves Scenicet, 130ezer kilóméterrel.. A marha..ki is derült, hogy hengerfejes =(
  • tujon
    #125
    Nekem Fiat Marea 1.6 SX van 140000Km-rel és semmi probléma! de tudok olyan emberről a www.fiatbrevo.hu -n bravoar-ról akinek ugyszintén Mareája van 1.6-os és 460402 km van az autójában és probléma nélküli cask a kopó alkatrészek! El lehet látogatni az oldalra és megkérdezni őt személyesen! AZ Egy rekorder Marea emlékére... részben tudsz róla olvasni! Most adta le a kocsit vagyis cserélte le neki a cég! Attól, hogy neked nem jött be :) Szerintem egyszrűen csak akár hány olasz autót vettél mind1kibe beleválasztottál! Én ha most vennék autót ugyan ebben a tipusban gondolkodnék!
  • DJ BP
    #124
    Csak eddig ilyennel nem találkoztam,ezért érdekel.

    Persze, olyan Toyotával meg én találkoztam, ami bekrepált, te biztos nem... Több 10 ezer autó van a kezeid között, ki vagy te, hogy amivel te nem találkozol, az nem is létezhet?
  • pszihopata
    #123
    A népítéletben én csak a negatív dolgokat olvasom,mert az emberek többsége nem dicsekszik a hibákkal.Ez érdekel pl:a nissannál és a fiátnál is.Azért ha ez a lista /alább/ jelent valamit,az engem igazol.Én inkább a negatív értékeléseket,és abban a hibák súlyosságát keresem.A hivatalos megbízhatósági tesztek is ellened szólnak,de ki tudja,lehet hogy neked van igazad!Én jelenleg is Ivecóval járok /ami Fiat és nem én vettem/,de mindenkit lebeszélnék.A használtpiaci árak is engem igazolnak,a fiat-ok árai a béka segge alatt vannak.Nekem van összehasonlítási alapom,volt japán,német, francia,olasz, utóbbi kettőt ha rajtam múlik most már mellőzőm,és a német autók ár érték aránya is túlzó szerintem.A németek előnye /egyre kevésbé/ hogy kínálatuk jobban igazodik az európai igényekhez.További problémamentes autózást kívánok!
  • SötétBarom
    #122
    Csak én nem látom az égbekiáltó különbségeket a népítéletben?

    BRAVO, BRAVA 1995-2001 7.4
    CIVIC 1995-2001 8.3
    MAZDA 2 2003- 7.6
    ASTRA 1991-2002 7.4
    FOCUS 1998-2004 7.9
    GALANT 1992-1996 7.6
    SWIFT 1989-2003 7.8


    Ezen a kuplungcsere 150ezernél jött el. Fogyasztása sehol sincs 10 felett. Vegyesen kb 8 liter, ha nagyon finom vagyok, vagy csak országúti, akkor kevesebb.
  • pszihopata
    #121
    2 ismerősömnek is volt bravaja,1.4-es,egyikben 37000-nél,másikban 60000 körül törött szét a vez.szíjfeszítő motor tropára verte magát.Szervíz szerint a kanadai gyártású görgő anyaghibás-tipushiba.Termosztát és vízpumpa is gallyra ment bennük,egyikben v.mi műszerfal gond is volt,ja és gyárilag hibás öntésű volt a generátor konzol,1000 km-ként ette a szíjat,a 4.-szíjnál ismerte el a szervíz,hogy nem ez az első eset.Igen a kilincsen a bevonat foszlott ott is.A fogyasztásuk igen magas volt,városban akár 11 liter is /1.4!/.Kuplungszerkezet komplett csere 100000 előtt mindkettőben,férfi sofőrök,jól vezetnek.Most hirtelen ennyi jutott eszembe,még rengeteg apróság is volt.Totalcar népítéletet olvastad?
  • SötétBarom
    #120
    1999es augusztusi brava, 160ezer km.

    Amit eddig bütykölni kellett rajta: első futómű kisebb alkatrészei, fékbetét, fel kellett tölteni a klímát. Ami még várat magára az a négy kilincs cseréje.. Ja igen, meg cseréltem izzót is párszor..
  • pszihopata
    #119
    Írd le légyszi a tipust,a km-t,az évjáratot!Csak eddig ilyennel nem találkoztam,ezért érdekel.
  • SötétBarom
    #118
    Szted az a verzió nem létezik, hogy pl az én fiatommal nincs baj? (ami pedig eddig volt, az kopás..)
  • pszihopata
    #117
    Én szidhatom volt 2 fiatom,egy alfám,egy ivecom az olasz gumialkatrészek pocsék minőségűek /mindegyikből folyt az olaj/,szerelni nagyon nehéz őket,és kell is állandóan.Elektromosság horror!Tudom hogy az itt irogatók utálják a japán kocsikat,de valamelyikőtőknek volt már?Más világ!Persze lélektelen,szürke bla-bla,-a sok olasz "gyöngyszem" után mégis inkább a japános unalmat választottam.Tehát alapból én is olaszautós lennék,de...... Megbántani senkit sem akartam,de a statisztikák engem igazolnak!Szerintem vagy fanatikusok vagytok,vagy nem tudjátok hogy van jobb.
  • SötétBarom
    #116
    Drága ribancfurikátor, semmi más..
  • blackgamer
    #115
    új Fiat 500-as nekem tetszik, lámpái emlékeztetnek a régire




  • tujon
    #114
    A rádión a gombokkal tudod! De nem tudom pontosan melyikkel mert nekm már nem az van benne de tudok ajánlani 1 cimet nagyon sok mindent meg tudhatsz az autódról ha 1 kicsit utánnaolvasol!

    Sok sikert a regisztrációhoz és a böngészéshez!

    Fabbrica Italiana Autombili Torino
  • Csiaki
    #113
    Üdv 1 kérdésem lenne Fiat Bravaban a ródión az órát hogyan tudom beállítani?
  • tujon
    #112
    Igazából én csak városba járok sokat igy városi fogyasztásról tudok igazán beszélni!
    Tehát a városi 8.0 és 8.5 között van de hozzáteszem hogy nem is szoktam neki taposni! Mikor megvettem akkor tapostm is meg nem is és ugy 9.0 és 9.5 volt! Szerintem városon kivül olyan 7.0 és 7.5 között lehet valahol!
    Ilyenkor télen valamivel több
  • SötétBarom
    #111
    Neked mennyit kajol?
  • tujon
    #110
    1.6 16v 103Le elég ezt is fenn tartani:) De attól,hogy 1.6 szerintem nagyon jól megy szeretem ezt a kocsit! semmi problémám nem volt még vele! (ne is legyen)

    Mariska elött trabim volt azt is szerettem de az idő eljárt felette:(

    A Trabcseket megtaláljátok a "Trabant és egyéb 2 üteműek" fórumban a #96-os hozzászólás alatt!
  • SötétBarom
    #109


    1.6, 1.8 vagy 2.0?