228
Minden ami FIAT!
  • Balyy
    #188
    Hát nekem se mert az egész borítást le kellene szedni!
    Nem régen (akkor még nem volt ez fontos) voltam egy autóhifi üzletbe és a srác egy katalógusból nézte ki a méreteket! elég nagy rá az esély h neten is van vmi hasonló de mondjuk én nem találtam!
  • SötétBarom
    #187
    Jó kérdés, ugyanez engem is érdekelne, hogy bravaba mekkora fér :)
    Nincs kedvem lebontani az ajtót és megnézni.. :)
  • Balyy
    #186
    véletlenül nem tudja vki h egy 2001-es évjáratú fiat doblo ajtajába mekkora hangszóró fér el? vagy esetleg vmi oldal ahol meg lehet nézni!
  • zz79
    #185
    Fiat robbantott ábrás DVD-je, 2006-os évjáratig. Minden dizel, benzines motor, és minden karosszéria variációhoz. Az összes külső, utastér, motor stb. rajta van robbantott ábrával az utolsó csavarig. Szerelés előtt hatalmas segítség. Utánvétellel egy DVD-n. Érdeklődni:[email protected]
  • pszihopata
    #184
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • SötétBarom
    #183
    "The Fiat Sedici is a mini crossover SUV developed by Suzuki and Fiat mainly for the European market. It was introduced at the 2006 Geneva Motor Show, and is built at the Magyar Suzuki plant in Hungary. The expected production volume is 60,000 units per year, 1/3 to be sold by Fiat and 2/3 by Suzuki, rebadged as the SX4, and the Lancia Pangea is expected for 2007. Design was handled by Giorgetto Giugiaro's Italdesign studio, and it is an alternative to mini MPVs, which have more "boxy" appearance."

    Engines: 1.6 L Petrol DOHC
    1.9 L Multijet Diesel
  • DJ BP
    #182
    sztem az elektronikát, a 4x4-et meg a belső teret a Suzuki adta, meg a benzinmotorokat.
    A Fiat a külsőt és a dízelt, bár már PSA dízel is van benne :D, szóval jó kis lego :))
    De nem vagyok biztos hogy ki mit csinált
  • pszihopata
    #181
    'Immár Fiat és Lancia emblémával is gyárt autókat az esztergomi Suzuki gyár. A trió legelső olasz tagja, a Fiat Sedici, a Suzuki és a Lancia modellje csak jövőre debütál."


    [IMG][/IMG]

    Végy 5 fiát emblémát,pattintsd fel egy suzukira!CUORE SPORTIVO.Azért egy-két magnetti marelli cuccot én tennék bele!:)-az úgy az igazi!
  • DJ BP
    #180
    Swift nem

    SX4-en látszik az olasz dizájn azért :)
  • SötétBarom
    #179
    Új swiftet nem hiszem..
  • pszihopata
    #178
    Lestem is olaszban mi ez a sok sx4.Egyre több új swiftet is látok náluk,csak az emblémájukat nem néztem.
    Lehet hogy azt is átnevezték?
  • SötétBarom
    #177
    SX4 = Sedici
  • pszihopata
    #176

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • pszihopata
    #175
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • SötétBarom
    #174
    lol
  • pszihopata
    #173
    Ez az oldal fél éves!

    A dögunalomnál még a flém is jobb.
  • SötétBarom
    #172
    Miért jó, ha valaki kizárólag flémelési szándékkal ír egy topikba?
  • pszihopata
    #171
    Vigyázz ez itt tabutéma!:)

    /olyan mint lányosháznál az anyós főztje,még ha kifelé is jön,jobban jársz ha lenyomod/
  • SötétBarom
    #170
    -.-
  • FlyHigh
    #169
    csak annyi a kölömbség, hogy corollával a világ végére is akár síró váltóval. Egy stiloval vagy brava-val vagy bravo-val stb, 50 kilómétert is meggondolnék! Vannak "fasza" tapasztalatok ismerősök-barátok körében.
  • Solidus
    #168
    Hátha valakit érdekel: Fiat Punto kormányagy eladó 5000 HUF.
    Ha valakit érdekel privi.Bocs az offért.
  • robotnyk
    #167
    szvsz élőben jobban néz ki, mint képen, de attól még csak egy puttonyos 4 ajtós marad. de albeanál, thalianál, citynél és egyéb hasonló szörnyszülötteknél így is jobban néz ki. de azért nem ez lesz a választásom. :p
  • SötétBarom
    #166
    Sztem ez ocsmány.. Mondjuk egyéb brazil piacra szánt undormányoknál szintekkel szebb. Élőben nem jók az arányai, olyan fura az egész..
  • pszihopata
    #165
    'és?"-kérdezi az aki nem érti a viccet! /Pedig én még szmájlit is tettem/
  • robotnyk
    #164
    és?
  • pszihopata
    #163
    Ülünk a dugóban,én egy corollából gyönyörködöm egy lineában,aminek a sofőrje az én ronda kocsimat nézi!
  • pszihopata
    #162



    Már megártott,ezért vagyok óvatos,gyönyörködhetek máséban is.
  • DJ BP
    #161
    Inkább nem nézem ezt sem.Ami ilyen szép,az kizárt hogy jó is legyen.


    Egy kis pozitív gondolat nem ártana meg :DD
  • pszihopata
    #160
    Mindennap látok egyet ugyanebben a színben,ritkán mondom mai autóra,de ez tényleg tetszik.
    Ismertem egy autószerelőt aki mindíg azt mondta:

    'ne nézd az alfákat mert még elcsábulsz,én meg túrhatom!"

    Inkább nem nézem ezt sem.Ami ilyen szép,az kizárt hogy jó is legyen.
  • zico87
    #159
    jaja a mostani uj fiatoknak elég jó a dizájnuk..+ a minőség is javult azért
  • blackgamer
    #158
    jól néz ki!
  • zico87
    #157
    nekünk volt 1 uj panda 1.3-as multijetünk és azon kivül hogy nem 1 design nyertes+nem 1 limuzin jókis autó volt..nemzőrőgtek a műanyagok stb..szóval sztem sokat javult a fiat a franciák még mindig ugyanott vannak ahol voltak..
  • robotnyk
    #156
    szerintem nem volt az igazi a fogalmazásom. :p
    igazából azt szeretném megtudni, hogy az újabb fiatok minőségileg hogy állnak. mert sem a francia, sem az olasz autók nem tartoznak a legjobban összerakottak közé, de például az új fiatokkal kapcsolatban már inkább pozitív véleményeket olvasok (pl grande punto, panda).
    bravoról még szinte semmi nincs. (azt nem tartom mérvadónak, hogy a széttaposott tesztautókon mi nem jó)
    nagyon hajlok/hajlunk az 1.4es benzines tjet felé, őszintén szólva. :)
  • DJ BP
    #155
    Volvo S40 után öröm volt a családnak fél éves konstrukciójú Lagunába ülni 2002-ben :))

    Pedig teljesen komoly, abszurdan hangzik mi? :)
  • DJ BP
    #154
    1,4 turbo lesz vagy dízel? :)
  • SötétBarom
    #153
  • robotnyk
    #152
    köszi.
  • SötétBarom
    #151
    vérdrámai -.-
  • robotnyk
    #150
    új konstrukciós franciáról mennyire lehet drámai átállni új konstrukciós fiatra, minőségileg? ^^ (c3->bravo)
  • SötétBarom
    #149
    w00t!