732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • geo91
    #532
    hmm...
  • IXEMGabeo
    #531
    nem baj a Győr ellen nem rossz, bár idei formát tekintve szoszó...mondjuk most itt volt a lehetőség egy kis szorongatásra az élen, de nem baj még nem vagyunk leszakadva a tabella legelejétől;)
  • geo91
    #530
    kár érte...
  • Tono34
    #529
    1:1
  • geo91
    #528
    48' 1-0, hajdú tiziből
  • geo91
    #527
    félidőben 0-0 a győr ellen itthon, jó lenne a második játékrészben gól lőni és megnyerni a meccset.
  • McFrost
    #526
  • IXEMGabeo
    #525
    ok köszi...nem emlékeztem rá...de a többi biztos
  • geo91
    #524
    mtk-val játszottunk, kikaptunk 3-2-re ha jól emlékszem.
  • IXEMGabeo
    #523
    persze hogy nem...megvertük a Fradit, Vidit, DVSC-t, ZTE-t nem semmi névsor...egyedül a buzi Vasas kapott el minket még az elején...

    Újpesttel és az MTK-val még nem játszottunk ugye? ezt a 2 csapatot jó lenne elkapni
  • geo91
    #522
    csak a kis és középcsapatok elleni mérlegünkön kéne javítani, mert a pápától meg kecskeméttől nem szabadna kikapni, pláne nem itthon... :S
  • geo91
    #521
    grat a fiúknak, sajna a meccset nem láttam tegnap, korán bealudtam.

    ezzel a győzelemmel (már vagy a harmadik kikiáltott bajnokesélyest vertük.) már úgy érzem a végjátéknál ott lehetünk legalább az első háromban. és ezzel nem túloztam. :)
  • geo91
    #520
    most már értem, köszi
  • tomcat1
    #519
    Egy bajnokjelölttől ez elvárás... :)
  • IXEMGabeo
    #518
    és igeeen megvertük őket:D
  • IXEMGabeo
    #517
    hehe 2-0 ra szopatjuk őket ez az:D:D:D
  • IXEMGabeo
    #516
    jaaa, Felcsúti akadémia, ami ugyebár Orbán Viktor tulajdona, ott focizik néha, ha teheti, arról az akadémiról kapja ingyen a Fehérvár az ifiket...magyarul a Felcsúti ifikből, lesznek Fehérváriak a legtöbben, ami ugyebár nevezhető így Orbán Viki fiókcsapatának. Nyílván én biztos vagyok benne, ezúttal idén a Fehérvárt éppen ezért segíteni fogják a bírók, ahogy a Fradi ellen is tették, meg még hadd ne mondjam melyik meccseken idén. Szóval én remélem ezek nem lesznek bajnokok, főleg amiatt, avval a mocskos hitegetésükkel, hogy idejön Matthaus, csak PR fogás volt a részükről...
    mivel Csak a Kispest, nekünk egy normális tulajdonosunk van, aki önerőből próbálja az ifiknek megteremteni minden lehetőséget, addig a Fehérvár meg úgymond lopja az ifiket, az is egy megoldás
  • geo91
    #515
    ezt hallom most mindenhonnan, de ennek mi az alapja?
    tényleg nem vágom, pedig kíváncsi lennék. :O
  • IXEMGabeo
    #514
    remélem elverjük Orbán Viktor csapatát, most megkapják...
  • geo91
    #513
    ma este 7-től a fehérvárral meccselünk, adja a duna tv, aki tudja nézze, remélem meglepést okozunk és nyerünk vagy legalább egy pontot elhozunk.
  • IXEMGabeo
    #512
    ja nagy szemetek...emberekkel van baj, régen nem ez volt jellemző, kimentél egy meccsre normálisan és nem voltak balhék legalább is nálunk...most mondom azt, hogy egy 97-es Honvéd-MTK meccsre kimentünk apámmal és semmi gáz nem volt, de még a 2002-es Honvéd-Dunaferr meccsen se...utóbbi időben nagyon divat lett a rongálás, és a huligánok felemelkedése...
  • Tono34
    #511
    Vadulni lehet, de NEM a klub kárára. Az ilyeneket nem tartom szurkolónak.
  • IXEMGabeo
    #510
    vad sajnos a keménymagunk...mind mind a Havannáról jönnek én sztem
  • geo91
    #509
    gondoltam ám, én csak a saját véleményemben nyomatékosítottam hogy nem a pirotechnikával van a bajom, hanem a bedobálásával.
  • Tono34
    #508
    Én a bedobálni részre gondoltam.
  • geo91
    #507
    szép és jó, fokozza a hangulatot, ameddig jó kezekben van.
    de azt én sem értem, hogy miért kell bedobálni...
  • Tono34
    #506
    "A Rákóczi-Honvéd élvonalbeli mérkőzés második félidejének elején a Honvéd-szurkolók görögtüzeket és egyéb pirotechnikai eszközöket dobáltak a pályára, noha a hangosbemondón keresztül többször is figyelmeztették őket. Takács játékvezető ekkor megállította a játékot, és segítséget kért.
    - A játékvezető félbeszakította a mérkőzést, mert a vendégszurkolók pirotechnikai eszközöket használtak, illetve dobtak a pályára - mondta Bíró Gábor, a Somogy megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője. - A helyszínre riasztott rendőrök kiürítették a szektor, ahol 80-100 szurkoló volt. Mivel sokan ellenálltak, ezért könnygázt is be kellett vetni." NB1.hu

    Klubnak sokba fog kerülni. Magyarázza meg nekem vki erre mi szükség van?
  • Tono34
    #505
    Régi edzőm szokta mondani idegenben az 1 pont is jó.
  • geo91
    #504
    0-0...
  • geo91
    #503
    vicc, nem is értem, hogy történt...
  • IXEMGabeo
    #502
    Kecskemét elkapott minket...:(
  • geo91
    #501
    ja, párszor láttam már youtube-on :D
  • IXEMGabeo
    #500
    és még kommentálják is:D
  • IXEMGabeo
    #499
    te geo emlékszel arra a Honvéd meccsre amikor beszaladt egy kutya a pályára és virslivel is alig tudták kicsalni? mekkora poén volt már:D
  • geo91
    #498
    átalakulóban a csapat, meg ez csak felkészülési meccs volt. mondjuk ettől függetlenül illett volna behúzni, nem kikapni 2-0-ra két uccsó percekben bekapott góllal...
  • IXEMGabeo
    #497
    pff:( nincs már a fiatalokban se motiváció? ennyi lett volna?
  • geo91
    #496
    ritka szar meccs volt amúgy, így kikapni montenegrótól...
  • IXEMGabeo
    #495
    komoly kint voltál? sál legalább a nyakadban volt?:D
  • geo91
    #494
    a mai u21-es válogatott meccs után a stadionból kijövet találkoztunk botis-szal. :D elbeszélgettünk vele a bajnoki esélyekről, tömören azt mondta nem lesz könnyű dolgunk.
  • McFrost
    #493