732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • Tono34
    #292
    Egy kalappal ma asrácoknak. Remélem nem nyuszi módjára mennek ki a pályára, hanem éhes oroszlánként. Ha odateszik magukat, futnak, harcolnak, látszik rajtuk az akarás, akkor nekem tulajdonképpen "mindegy" mi lesz az eredmény.
  • tomcat1
    #291
    azt majd a loki ellen, most elég lesz 2 gól meg 1 passz :)
  • geo91
    #290
    hrepka mesterhármassal :P :DD
  • tomcat1
    #289
    mötöká ellen 4-1 :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #288
    Biztató, remélem ennél csak jobb jön :)
  • geo91
    #287
    na nem rossz kezdésnek a 3-1, és nem is játszottunk rosszul. :)
  • geo91
    #286
    hát még én!
  • Rudee
    #285
    Kiváncsi leszek, mire megy a Honvéd.
  • geo91
    #284
    mindjárt kezdődik a meccs, sport1 közvetíti, nézzétek!
  • geo91
    #283
    jó lenne. :)
    visszavágni a szezonzáróért. :)
  • tomcat1
    #282
    Na ma nyerünk 3 góllal!
  • tomcat1
    #281
    Na ez gól volt,
  • geo91
    #280


    2:13 :)
  • tomcat1
    #279
    0:2!
    csak
  • Tono34
    #278
    Sok reményem nincsen, mondhatni az esélytelenek nyugalmával készülhetünk.
    Jó lenne megmutatni azért mindenkinek, hogy van egy remek csapatunk.
  • geo91
    #277
    Sisa a sorsolásról:

    Nehéz ellenféllel hozta össze a sors csapatunkat.
    Pár évtizeddel ezelőtt még nem lett volna nehéz ez a találkozó, azóta viszont óriásit fejlődött a török futball. A Fenerbahce a világ labdarúgásának élmezőnyébe tartozik, világklasszis labdarúgók alkotják a keretét. A sorsot sosem szabad hibáztatni. Olyan játékosok játszanak az ellenfélnél, akiket soha nem láthatnánk egyébként.

    Hogyan látod az esélyeket?
    Nem félünk a Fenerbahcétól, jól néznénk ki, ha megijednénk tőlük! Nem sok százalék esélyünk van, azt a kevés esélyt viszont nagyon meg akarjuk ragadni! Elvileg idegenben kezdeni jobb, és ennek örülünk is. Én már tapasztaltam a török szurkolók fanatizmusát: Németországban egyszer a 15000 fős pályán 15000 török volt, egy másik alkalommal pedig Isztambulban léptünk pályára 40000 néző előtt utánpótlás mérkőzésen.

    Sajnos a hazai találkozót zárt kapuk mögött vagyunk kénytelenek lejátszani.
    Nekünk sem kell szégyenkezni. Biztos vagyok benne, hogy az Ady Endre útról is be fog hallatszani a CSAK A KISPEST! Arról is meg vagyok győződve, hogy Isztambulban is buzdítani fogják a csapatot. Nagyon bízom benne, hogy sikerül örömet szerezni!
  • geo91
    #276
    "Az első mérkőzésre 2009. július 30-án (csütörtök) kerül sor Isztambulban
    A visszavágót 2009. augusztus 6-án (csütörtök) rendezik a Bozsik Stadionban, zárt kapuk mögött."


    nem tudja vki miért?
  • geo91
    #275
    kemény dió lesz
  • geo91
    #274
    Fenerbahçe - HONVÉD
  • geo91
    #273
    itt leeht nézni a hivatalos uefás közvetítést
  • geo91
    #272
    ezeket kaphatjuk:

    Fenerbahçe SK (TUR)
    Club Brugge KV (BEL)
    Athletic Club Bilbao (ESP)
    Anorthosis Famagusta (CYP) - FK Petrovac (MNE)
    FC Paços de Ferreira (POR) - FC Zimbru Chiºinãu (MDA)

    15 perc múlva sorsolás, sajnos a tv nem adja...
    de már keresem az online streamet.
  • geo91
    #271
    igaz-igaz. azt kihagytam...
  • Rudee
    #270
    Már leesett, Te csak azokat másoltad ki, akik a 3. körben csatlakoznak. De ott van még a 2. forduló 40 potenciális továbbjutója is.
  • Rudee
    #269
    35 kiemelt van, nem csak ezek lehetnek az ellenfelek.
  • Tono34
    #268
    Nem is tudom, nem nagyon látok olyat akire azt mondanám, hogy esélyünk lenne ellenük.
  • geo91
    #267
    holnap sorsolás, őket kaphatjuk:

  • geo91
    #266
    ja, szerintem is erőssége lehet a csapatnak.
  • tomcat1
    #265
    Bizom benne, rutinos, okos spíler. Villanthatna...
  • geo91
    #264
    Vukmir interjú:

    Három évet írtál alá, ezek szerint jól érzed itt magad!
    Nem volt könnyű ez a fél év, de megszereztük a kupát, ez nagy dolog!

    Voltak más ajánlataid?
    Igen, voltak megkeresések, de semmi komoly. A bajnokság végén szólt a Tréner és a tulajdonos, hogy szeretnének velem a folytatásról, szerződéshosszabbításról beszélni. Elmentem szabadságra, és miután visszajöttem, megbeszéltük, hogy is legyen tovább.

    Kispesten megint bővült az éremtárad. Milyen eredményeid vannak Magyarországon?
    Háromszor voltam bajnok, négyszer kupagyőztes, nyertem Szuperkupát többet is, és Ligakupát. Szerencsésnek érzem magam, mert ilyen eredményei jelenleg Magyarországon csak kevés embernek vannak.

    Mit vársz az előttünk álló idénytől?
    Tavaly nyertünk egy kupát, szép volt. De most egy teljesen más bajnokság jön, teljesen más csapat lesz, és fiatal is! Sok játékos jött, sok játékos elment. A Trénernek is nehéz dolga van, mert keresi a kezdő tizenegyet, de megpróbál mindenki száz százalékon pörögni.
    Tiszta lappal indulunk, jó lenne az első háromban lenni, vagy ismét kupát nyerni. És van is erre esély! Fiatal játékosaink vannak, mindenki bizonyítani akar és éhes a sikerre. Én pedig szinte a legrutinosabb játékos lettem. Jó csapatot fogunk alkotni! Most türelemmel kell várni, hogy a csapat jól játsszon.

    Milyen formában érzed magad?
    Még alapozás van, ezért egy kicsit későbbre várom a formajavulást. Keményen dolgoztam, szerintem jó leszek két hét múlva, amikor kezdődnek a meccsek. Igazából akkor tudom mondani, hogy jó formában vagyok, ha folyamatosan játszom.

    Mit jelent neked, egy külföldi futballistának, hogy a Bp. Honvéd 100 éves?
    Nagyon-nagy dolognak tartom, hogy itt játszhatok! Bármelyik csapatnál futballoztam, mindenki tudta, hogy a Kispestnek milyen eredményei voltak a múltban, vagy milyen híres futballisták játszottak itt. Sőt, a nyolcvanas években például a legjobb csapat volt a Honvéd Magyarországon!

    55-ös mezben játszottál az elmúlt idényben, honnan jött ez a szám?
    A kislányom szereti az ötös számot, most kettőt választottam belőle, így lett ötvenötös a mezem. Egyébként én a huszonegyesben játszanék a legszívesebben, de ez a szám idáig mindig foglalt volt. Most, hogy Hercegfalvi Zoli eligazolt, szabad lett, jövőre én leszek a huszonegyes!

    Hol voltál szabadságon? Sikerült feltöltődni a centenáriumi évre?
    Montenegróban voltunk a családommal egy hetet. Nehéz szezon volt, jólesett a pihenés. Szerintem rendben vagyok, készen állok az új feladatokra!
  • geo91
    #263
    remélem meglesz! szép lenne a magyar kupa mellé. :)
  • tomcat1
    #262
    Szuper Kupát!
  • tomcat1
    #261
    remélem lesz közte 3; :)
  • geo91
    #260
    holnap de. 10:30-kor ingyen lehet kimenni a budaörs elleni edzőmeccsre + pana elleni meccs jegyárak
  • tomcat1
    #259
    cset a Hemivel fenn van..
  • tomcat1
    #258
    na kell 1 balbekk;
  • tomcat1
    #257
    akkor onylány leszek :)
  • geo91
    #256
    online chat 9-én, 15:30-tól Hammingway-el
  • geo91
    #255
  • tomcat1
    #254
    Kreszvizsga :(
  • geo91
    #253
    jön valaki magyar-románra?
    én már megvettem a jegyem. :)