732

honved_banner_felso.png\"honved_banner_also.png\"
  • Tono34
    #332
    Ha igaz akkor remélem olyan veszi meg aki vigyáz az Értékeinkre.

    Nem mellesleg a csapat elkezdhetne nyerni is. Mégse állapot, hogy a fegyencváros előrébb van mint mi (pláne a kieső hely).
  • tomcat1
    #331
    Azóta máshol is megerősítették a hallottakat, állítólag van érdeklődő is...?
  • geo91
    #330
    érdekes! még nem hallottam róla.
  • tomcat1
    #329
    egy másik fórumról:

    "Nem tudom, hogy hallottátok-e,de mi jóba vagyunk a Totisport tulajával. Ö is kispest drukker és régen támogató volt ( a kicsiknek Toti mezük volt hemi elött) Üzleti partnerek a hemivel és állitolag azt mondta Hemingway, hogy árulja a Honvédot. 5 milliárd magyar forintért és amerikába probálja valakinek eladni. Ezt mondta a Toti hát most, hogy igaz-e?? csak kiváncsi vagyok hátha ti is hallottátok vagy valami"

    Örülnék neki nagyon!
  • tomcat1
    #328
    Az idén sem lesz bajnoki cím :)
  • geo91
    #327
    nagyon gyengén jászunk a vidi ellen... :S
  • tomcat1
    #326
    nem,
  • geo91
    #325
    értem
  • Tono34
    #324
    Sajnos elég messze van + családi program.
  • geo91
    #323
    szívesen kint lettem volna, csak nem volt lóvém...
    volt kint valaki?
  • tomcat1
    #322
    barátságos x
  • ffxi
    #321
    Nyerunk? :S Eddig 2:1 ez barátságos mérkőzés?
  • geo91
    #320
    simán nyerhettünk is volna, annyi kihagyott helyzet volt... :S
  • Tono34
    #319
    Ha csak az eredményt látjuk úgy nem. Sajnos láttam a meccset (nem az egészet, egy részét) így szerintem ez az eredmény nem megfelelő.

    Lehetne ecsetelni, hogy akár tovább is juthattunk volna, de minden bizonnyal a Fener is ritmust váltott volna.
  • tomcat1
    #318
    itthon x az nem is rossz :)
  • tomcat1
    #317
    Ja alapkövetelmény, de 7-10 éves kor között ha nem a gyors és ügyes kerül kiválasztásra, hanem csak az ügyes akkor az egész utánpótlás meg van lőve,
  • Tono34
    #316
    Nem is tudom, vhogy a fociban alapkövetelmény, hogy futni tudjanak.

    Pályákról inkább nem nyilatkozom. :)
  • tomcat1
    #315
    akkor kéne 20 csapat, meg 20 zsír pálya :)
  • Tono34
    #314
    Tehát nem bírták, magyar bajnokikat szerda-szombat játszatnám, folyamatosan. Ha csak az a haszna lenne, hogy végig tudnának futni egy 90 percet már megérné (ez az összes hazai csapatra vonatkozik).

  • tomcat1
    #313
    a nemzetközi kupában amióta a fenert kihuzták semmit :)
    egymás után két meccset ki is bírták a gond nem itt kezdődik :) hanem hogy a második félidőbe lefogyott a szufla,
  • Tono34
    #312
    Azt azért elvárható, hogy egymás után 2 meccset kibírjanak. Ha nem mit is keresünk a nemzetközi kupában?
  • tomcat1
    #311
    azt senki sem mondta, és ha ránézel a honlapon a keretre akkor látod hogy a cseresor fényévekre van a kezdőtöl, még létszámban is ...
  • Tono34
    #310
    Ez nem mentség, elméletileg a cserék is azonos képességű játékosok.
  • geo91
    #309
    igaz-igaz.
  • tomcat1
    #308
    egy fener elleni kinti hajtás után, összeszokatlanúl, sérültekkel...
  • geo91
    #307
    hát sanszos, de azért 2 forduló után nem mondanék semmit... :D
    azért sajnálom, hogy nem sikerült legalább pontot rabolni az mtk-tól...
  • tomcat1
    #306
    Hát ez a szezon is döcögős lesz :)
  • tomcat1
    #305
    "A foci a szegények sportja" igen, de a profi futball már nem, még nézőként sem, max sport1 előtt ülve :)
    "Nem hiszem, hogy a 30-as, 40-es, 50-es években született zseniális magyar focisták olyan iszonyatosan jól menő csapatokban játszottak."
    Pedig el kell hinned, itthon akkor jól ment, ha kimentek, külföldön is nagycsapatokba vitték őket.
    "Gyerekkorukban és aztán később is egész nap fociztak és edzettek. A több gyakorlás pedig jobb technikát eredményez."
    Az utóbbi 30 évbe ezt mindig elmondtákaz edzőink, de nem tanítottak meg szinte egyetlen gyereket se focizni, kivéve utóbbi 1-2 év, mikor akadémiák születtek.

    "Ma ha egy magyarországi edző kicsit meghajtja a focistákat, pár héten belül megbuktatják"
    Ez is tipikus: erőnlét kell és nem lesz gond, azonban az csak egy kis szelete a játéknak, részbe emiatt állunk itt.

    "Ez a baj: a focisták irányítják a focit és nem a menedzserek, edzők, akiknek ez a feladatuk lenne."
    Ha a pályára gondolsz igazad volt. De azon kívül simán kirugják ma már őket a tulajok, akkor hoznal feleárba nigériából bozótfutót, Kovács Pista meg mehet.. ezért Pist ama már beáll a sorba.
  • geo91
    #304
    ezt a számot ismeritek e?



    Woke up this morning and found myself in bed.
    My knowledge of the blues is somewhat nil.
    I dreamt about about a love-affair
    In far-off Budapest.
    The sort of thing that shudders every pill.
    I was a teenage armchair Honved fan!

    I went dans la cuisine, in a bi-linguistic mood.
    And Morphy Richards showed up with the goods.
    I was feeling hungry both this morning and last night,
    with an appetite like that you see the woods.
    I was a teenage armchair Honved fan!

    Is this the bit where we're supposed to make guitars collide, and
    Is this the bit where we release all that raw energy, and
    Is this the bit where we go crashing through those barriers,
    Like wot they do in music mags?!

    I was a teenage armchair Honved fan!
    ...
  • Mr Olimpia
    #303
    A foci a szegények sportja. Nem hiszem, hogy a 30-as, 40-es, 50-es években született zseniális magyar focisták olyan iszonyatosan jól menő csapatokban játszottak. Gyerekkorukban és aztán később is egész nap fociztak és edzettek. A több gyakorlás pedig jobb technikát eredményez.
    Ma ha egy magyarországi edző kicsit meghajtja a focistákat, pár héten belül megbuktatják. Ez a baj: a focisták irányítják a focit és nem a menedzserek, edzők, akiknek ez a feladatuk lenne.
  • tomcat1
    #302
    Marad az nb1.
  • tomcat1
    #301
    Ez van, kis pénz kis foci :)
    A régit felhozni hülyeség az akkor volt.
  • Mr Olimpia
    #300
    Na ez az oka annak, hogy Kispest szurkolóként nem tudok a csapatnak szurkolni már vagy egy évtizede, pedig higgyétek el, nagyon szeretnék. Ez a mostani NBI. a 15 évvel ezelőtti megye1-nek felel meg színvonalban. Nem tudnak paaszolni, egyeneset rúgni, sprintelni, nincs állóképesség, nincs technikai tudás, felfedezhetetlen a taktika (általában előrebikázzák, hátha szerencsésen megpattan egy hepehupán).
    A szerdai Fradi-Diósgyőrön nem egy olyan 20-25 méteres lövés volt, amelyből bedobás lett. Szánalmas!
  • geo91
    #299
    legalább az... :S
  • JimKirk
    #298
    Legalabb a becsuletgol megvolt!:)
  • geo91
    #297
    bekaphatják... egyik haverhoz mentem tegnap is a loki meccs miatt, aztán fasza kis közvetítés volt... azért köszi.
  • banok
    #296
    Digisport közvetít
  • geo91
    #295
    ha nem is sok de attól még van esély rá...
  • Rudee
    #294
    Az esélytelen sajnos.
  • geo91
    #293
    egy 0-0 vagy 1-1 bravúros lenne kint törökországban. szerintem meglehet! nagyon bizakodó vagyok!