679
  • cicai
    #359
    Nekem sajnos csak 66 találatot dobot ki az "Auteuil" ra.
  • PetruZ
    #358
    A francia filmcímekkel próbálkozz. Csak "Auteuil" nevére önmagában több száz találat van (Sade, Une femme, Romuald et Juliette, stb.).
  • tomo
    #357
    probalj a donkey server 2 re kapcsolodni, az a legnagyobb. azon kivul minel kevesebb szot irj be a keresobe, es utolag adj hozza tobb kulcsszot.

    tehat eloszor a muki nevere pl, aztan 1 -1 szot adj hozza a film cimebol.

    sajna az a 3 amit utana kidob, az valamifele virus/spam, nehogy letoltsd oket.

    irj pontos film cimet megprobalhatom en is keresni. hatha en talalok
  • cicai
    #356
    Francia filmeket. Daniel Auteuil régebbi filmjeit. Jó pár keresésre csak ezt a 3 fájlt (1 exe 2 iso) dobja ki. ED2K ra is és a kad-ra kapcsolódva vagyok. Tegnap frisítetem a letöltési helyeket erről az oldalról. (http://ed2k.2x4u.de/index.html)
    all servers: server.met (add to eMule) 8.8kB (286 servers) Lehet hülyeséget írtam, akkor nézd el nekem)
    Ha lesznek az emule-val kapcsolatban kérdéseim privibe zavarhatlak.
  • tomo
    #355
    semmit, az csak valamifele spam.
    kapcsolodj nagyobb szerverre, keress kevesbe specifikusan.
    hasznalj ed2k linkgyujtemenyeket.

    mit keresel?
  • cicai
    #354
    Sziasztok!
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy azzal a 3 fájlal, ami 2 zip fájl és 1 exe fájl mit kell csinálni, hogy le tudjam tölteni, amit szeretnék. Sokszor csak ez a 3 fájl jön ki a keresésnél. Remélem érthetően írtam le a kérdésemet.
    Köszönöm szépen.
  • tomo
    #353
    modok nelkul, es?
    moddal jobban mehet
  • endiboy
    #352
    megjelent a 0.48-as verzio
    én évek óta modok nélkül használom és megy :P
  • tomo
    #351
    a upc valami csinal a p2p halozatokkal, foleg a kulfoldi savra panaszkonak a nepek.

    a QR meg az, hogy hanyadik vagy a sorban az adott feltoltonel.
  • Culram #350
    UPC nálam nem korlátoz semmit. Csak tartósan nem szabad átlépni a havi 250GB adatforgalmat. (Asszem)

    E-Mule Xtreme bejött. Most már megy minden mint a kocka.
  • Deloi
    #349
    Hi nekem is lenne egy két kérdésem: hogyan lehet megfejteni azt a QR számot? Illetve, hogy nemtudjátok, a UPC korlátozza a P2P forgalmat? Csak mert arra akarnék váltani, de ez kizáró ok lehet.
  • tomo
    #348
    akkor olvasd el ezt a topikot meg az edonkey2000 est.
    de kell madonna, teszteleshez, mert nem hiszek neked.
    xtreme
    jobb, gyorsabb
  • Culram #347
    Nem tudtam hogy várni kell. Nem kell Madonna. Használjak extrémet? az jobb, gyorsabb vagy mi?
  • tomo
    #346
    madonna zeneszamot sem? ami tobb ezer embernek van meg?
    meg ugye azt tudod, hogy neha varni kell , amig elindul a toltes?

    meg xtreme modot hasznalsz?
  • Culram #345
    megtalálom amit keresek, be is rakom a letöltési sorba, de egy bitet sem töltött semelyikből.
  • desigo
    #344
    ha keresel valamire azt megtalálod rendesen csak a letöltés nem indul el?
  • Culram #343
    nah madj ránézek. De esetleg mi lehet a baj?
  • tomo
    #342
    ha egy madonna szamot sem tudsz letolteni,akkor valami nagy gubanc van
  • Culram #341
    Sziasztok! Kellen egy kis help hogyan is műkszik ez a progi, mert eddig semmit nem tudtam letölteni. Nincs forgalom. A portok jók, kapcsolat jó, de semmi el sem indul.
  • endiboy
    #340
    hogy meglegyen :D
  • RaZoK
    #339
    sebaj. nemsoká meglesz az-az ötszáz :)
  • desigo
    #338
    Tudomásul vettem
    csak úgy be tudtam volna rakni a bannert meg infót a programról...
  • Borg
    #337
    Desigo, ha még egy emailt irsz, hogy kaphatsz e házigazda jogot egy olyan topikba, ami nem teljesíti a követelményeket, inkább egy hét pihenőt kapsz.
  • birno
    #336
    Egyenlőre kicsire raktam a többi fájl priorítását, amiket töltök meg release-re, de azért az nem ugyanaz.
  • birno
    #335
    De annál is elönyősebb, teszteltem, úgyhogy légyszi mondjátok el megvalósítható-e?
  • tomo
    #334
    igen, ezt a modszert en szoktam irogatni. es igaz is az emule kliensre. de xtreme modban ez automatizalva van. xtremeben a letoltodo dolgot igyekszik visszaosztani , annak a kerelmeit igyekszik kielegiteni a, mig le nem jott.

    szal ha xtremet hasznalsz nem kell ezzel erolkodnod.
  • birno
    #333
    Mi az a connection score?
    Természetesen nem akkor akartam módosítani amikor az emule fut, nálam nem megy mindig, mert csak ritkaságokat szedek, ezért csak olyankor hagyom a gépet 24 órásra ha épp kell valami, amúgy csak akkor tölt ha épp be van kapcsolva, úgyis fél perc alatt rámcuppannak.

    A lényeget még nem érted.
    Itt szoktátok említeni, hogy csak az legyen megosztva ami éppen jön le, mert akkor gyorsabban fog tudni tölteni, mivel több pontot szerzek azon embereknél akiknek a nekem szükséges fájlok vannak(mert ugye más chunkokat szed s azok hamarabb tovább adja nekem s fordítva én is gyorsabban adhatom oda neki ha nincs egy csomó megosztásom, így egyre több pontot szerezve nála).

    De így csak pár embernél lesz pontom, viszont ha sok fájlt osztok meg több helyen lesz pontom s nagyobb az esélyem rá, hogy legközelebb olyantól akarok szedni akinél már szereztem pontot, ezáltal előnyt.

    A megosztásokat ezért kellene néha megszüntetni s mikor letöltöttem a nekem kellő fájlt akkor visszaállítani, de hashelés, meg ismételt bejelölgetés nélkül, mert ugye ha csak simán megszüntetem a megosztást akkor később újra hasheli amikor ismét megosztom.

    Ennél jobban sajna nem tudom elmagyarázni, tudom, egy kissé bonyolult lélek vagyok.
  • PetruZ
    #332
    Nem működne, mert az emule működése közben ezek a fájlok részben, vagy egészben a memóriában vannak, és csak időnként frissíti le a diszken lévő példányokat. Futó emule mellett ezeket a fájlokat piszkálni tilos! A shareddir.dat és a preferences.ini piszkálása menet közben tök értelmetlen is, ugyanis ezeket az aktív emule nem bántja, és módosítás esetén nem is olvassa újra, csak az emule újraindításakor. Az emule leállít/újraindít móka meg már vagy egy-másfél éve nem nyerő, amióta bevezették a szervereken a connection score értékeket.
    A második mondatodat nem értem. Ha lejön valami, azt mindenképpen le kell hash-elnie, anélkül nem lesz befejezve a letöltés. Ha meg már lent van, akkor meg tökmindegy, hol van, amíg nem nyúlsz a fájlnévhez. Ha nincs helyed, átmásolod egy másik, megosztott könyvtárba és kész, nem fogja újra-hash-elni. Nem kell ismételni a kiválogatást sem, mert az emule kb. félóránként automatikusan újra átnézi a megosztott könyvtárakat, és ha új cucc van, azt felveszi.
    A known.dat és a known2.dat csak fájlinfókat tartalmaz, pontokat, krediteket nem. Ez utóbbiak a clients.met-ben és az emfriends.met-ben vannak.
  • tomo
    #331
    xtreme mod ezt automatan csinalja.
    csak sima emulenel kell ezzel szorakozni.
  • birno
    #330
    Azt akarom, hogy ha épp szedek valamit akkor csak azok menjenek vissza, így hamarabb megszerezve a kívánt cuccot, azonban ha megvan, visszaállítani az összes megosztást, hogy minél több embernél legyen pontom.
    Csak elakarom kerülni a folyamatos hashelést és a megosztandó fájlok ismételt kiválogatását.
    Ezért gondoltam, hogy amíg töltök valamit addig törlöm az ezen információkat tartalmazó fájlokat, majd ha végeztem visszaállítom
    Ez működne, nem?

    A known2.dat-ot nem törölném, hogy a letöltés alatt szerzett "ismerősők" ne vesszenek el.
  • PetruZ
    #329
    Egyáltalán mit is akarsz pontosan csinálni? :)
  • birno
    #328
    Ok, tehát akkor a 2 known.dat és a sharedir.dat elmentésével a későbbiekben vissza tudom állítani a megosztásokat, igaz?

    Az src_index.dat akkor mit tartalmaz?
    Belenézve olyan hash infó szerű kód van benne.
  • PetruZ
    #327
    A hash infók a known.dat és known2.dat fájlokban vannak elkódolva (az előbbiben vannak a megosztott fájlok, az utóbbiban az összes, amivel valaha is találkozott, így pl. az elkezdett, de megszakított letöltések is).
    Csak akkor csinál rehash-t, ha egy olyan fájlnévvel találkozik, amit még nem ismer (nincs benne ezekben a fájlokban). Vagyis ha átnevezel egy megoszottt fájlt, mindenképpen rehash-t fog csinálni, akkor is, ha utána megtalálja a két dat fájlban (mert a hash értéke az egyedi, csak egy és egyetlen fájlra illik).
  • birno
    #326
    Az megjátszható, hogy a megosztott fájlokat átmenetileg megszüntetem?
    Vagyis, hogy később ne kelljen újra haselnie?

    Ahogy néztem a "shareddir.dat" fájl tartalmazza a megosztást, de az ehhez tartozó hash infó hol tárolódik?
    Talán az "src_index.dat"-ban?
  • birno
    #325
    Ha valakit érdekel a megoldás.

    Startup Delayer

    Király program.
  • birno
    #324
    Semmi ötlet a kérdésemre?
    Nem lehet, hogy valahogy a tűzfal szabályai még nem töltödnek be amikor már az emule elindul?
  • tomo
    #323
    ciromka, ha nem megy az xtreme moddal sem, esetleg elarulhatnad milyen szolgaltatonal vagy. ugyanis a kis jatekISP k ujabban elegge korlatozzak a p2p rendszereket.
  • PetruZ
    #322
    Én 1-2 napon belül mindig felrakom a friss verziókat, soha nem volt baj egyikkel sem, a legújabb is gond nélkül megy már hetek óta.
  • desigo
    #321
    tisztában vagyok vele...
    csak azt még nem próbáltam ez pedig tuti jó
    ennyi
  • PetruZ
    #320
    Az 5.4.2-es a legújabb, rögtön ki is van rakva a főoldalra, a bal oldali frame-be. :)